Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Vladimir Vrbaski iz Vrbasa?
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Dule je kolateralna steta prakticno nefunkcionisanja Partizana u poslednje 3 godine.. Mnogo se lose radilo..tj nije se radilo uopste..
Nego,@Crni,@Andrej...jel mi ostaje Sonjica?:D
 

Viva_La_Bam

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2007
Порука
248
Reaction score
74
ddor-8.JPG
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Srbija je dno, ovakvo jednoumlje nije vidjeno od Golog otoka. Postali smo ikebana. Dule, hvala ti za sve! Imao si onu gresku sa Djuricem, pucistima i uplitanjem u FK stajuci na pogresnu stranu ali sve ostalo te cini LEGENDOM sto ove prodane duse nikada nece biti. Tuzan dan za sve Grobare, ako je sve ovo istina
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Koliko se meni cini samo su Pek i Mica ljudi iz kosarke ili ima jos neko?
Koje su kvalifikacije svih tih biznismena, menadzera i sta su vec da oni biraju trenera?
Pitanje je uopste da li svi oni i prate kosarku a ne da imaju sposobnost da daju svoj sud o kvalitetima bivseg a i buduceg trenera.

Edit: doduse ima taj lik univerzalac razume se i u fudbal i u kosarku.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
@Nikoladzi
nemam pojma ja, Andrei je unutra...

@PFCBGD011
Dule nije smenjen, sacekajmo njegovu izjavu, ja mislim da je ovo njegova odluka...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Dragi moji Grobari, Partizanovci, simpatizeri svi Vi koji ste oduševljeni smenom Vujoševića mogu da poručim da ćete vrlo brzo Duleta praviti od blata!

Iskreno žalim ovaj dan, samo se nadam da 8.9.2015 neće crnim slovima biti upisan u istoriji kluba!

Novoj upravi, kao i novom treneru bi poželeo puno sreće u budućem radu!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Jokics @ I koji je clan ispred fondacije?

Ni jedan clan fondacije..

Boško Janković za sebe i u svoje ime..
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Pa taj član ispred fondacije verovatno nije odigrao nijednu utakmicu za Partizan. Za razliku od ostalih članova UO.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

untitled.png

:banghead:puke:prekrsti

Srecno Pekmenu, srecno novoj upravi.

U slucaju da Siki i debeli ne izlete iz kluba grupa od jedno 7-8 ljudi sigurno nece posecivati Pionir jer niko od nas nece progutati napujdavanje Duska a ostanak ignoranata. Ono koga boli kurac za nase misljenje ali cisto da guknemo i mi nebitni navijaci.

Ocekujem da nova uprava:
1) svaku kartu proda po regularnoj ceni (izuzev Dzikicevoj kevi)
2) napravi najbolju skolu kosarke na Balkanu (jer je Dusko najveci krivac zbog nepostojanja nase skole kosarke)
3) obezbedi najveci budzet u regionu jer smo najveca institucija u ovom delu Evrope i sigurno jedan od 15 klubova iz Evrope sa najvecom tradicijom (jer je Dusko metlom jurio sponzore i gurao ih od Partizana)
4) aktivno radi na ideji da Partizan vlasnicki pripadne navijacima, po principu jedan clan jedan glas, clanski nacin finansiranja i upravljanja...
5) sagradi halu.

Za neke od stavki su potrebne godine ali sustina ce biti jasna za mesec -dva najvise.

Kada je doslo do promene u FK jasno je bilo da nam bolje biti ne moze bez obzira sto su mnogi bili slepi kod ociju i verovali u raskosne masne i lepe izloge. Jbg. bila je poenta napujdati Djuru i nije se razmisljalo ko dolazi da ga zameni.

U KK je situacija malo drugacija jer i bez Duska postoje ljudi koji iskreno vole Partizan a u novoj su upravi.

Videcemo kuda plovi ovaj brod.
 

presing

Banned
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
76
Reaction score
22
Sjajna predstava za majmunska lica

Srecan vam braco Grobari ulazak Zvezdana Tvorzica u klub. Sns botovima ne zameram sve ovo, kao i onoj braci Grobarima kojima je opstanak Partizana na prvom mestu. Zameram Partizanovcima i postenom svetu koji se iscudjavaju, koji prenerazeni citaju danas ovaj forum, onima koji traze logiku, onima koji su gnevni i gutaju knedlu! Postavio bih vam samo jedno pitanje Partizanovci, '' Da li znate gde zivite, sta vam nije jasno''.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zivo me zanima kolika je to lova koju ovu anonimusi moraju da unesu svakih 6 meseci?
Ko i kako ce to da uradi, ovo su sve manje vise ljudi sa platama a ne firmama...

Uostalom kad je situacija tako bajna, zasto fondacija nije u UO?

Cekam izjave i sve pa da skontam sta se desava...
 
Последња измена:

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Jedna era je gotova, ostaje neki gorak ukus, ali ovaj dan je morao doci, kad tad, idemo dalje.
Ja uvek u teskim situacijama kazem, ko zna zasto je to dobro, pa tako i sad, nema kukanja za zlom sudbinom.

Ako je Pera taj koji dobija sansu, od mene ima svu podrsku i on ce rasti uz te klince, niko se nije naucen rodio, cak ni Dule, i njega smo dugo cekali.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ljudi bre, osvestite se!!

Pa mi smo pre 7 dana bili MRTVI !!!

Slavilo se u kabinetu premijera, to vam odgovorno kazem!!!

Dule je triput odlazio i vracao se... sada ima gde da se vrati, bili smo bre vec sahranjeni kako vam nije jasno???

Pa nije umro covek, ne daj boze, pa on ce uvek biti jedan od nas, deo nas...

od sutra: NASE SNAGE JACAJU SVAKIM NOVIM DANOM SVE DO SMRTI ZAJEDNO....
Ајде Црни, или Андреј, или који већ инсајдер има ту шпијунку што гледа у премијеров кабинет, да нам каже какве су сад тамо реакције? Слави ли дотични као што ми зилоти мислимо, или му Андрија и Кретен доносе шећера и воде да се освести од шока што је ККП спашен терањем изнутра трулог тренера који би га за собом покопао?

Ovaj vala baš liči na onog tvorzića....

Валла да знаш! Алл валлда је случајност...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
http://kkpartizan.rs/sr/vest/1670/odluka-upravnog-odbora

Радуј се већинска Србијо, заслужила си то својим мукотрпним радом у ове две три године.
И као што рекох битно је какав ће разлог дати, ипак су јајаре и фуњаре оне најобичније.
Најбољи тренер, брдо успјеха, мноштво играча у НБА, али ето јбг битније је кренути са "новим" снагама :puke

Procena je da na temeljima slavne istorije i svih uspeha u prošlosti treba krenuti sa novim snagama i energijom ka konsolidaciji kluba na svim nivoima, postepenom povratku ka šampionskim visinama i kontinuitetu trofeja. :puke:puke:puke
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top