Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Ako neko igra kladionicu i prati te leve lige,zna zasto bih voleo Floru ili Skonto....to su poluamaterske ekipe...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
@Samuraj
Jeste da smo prošle godine dobro prošli, ali ja ne bih ove sovjete.
Fizički su jači od ostatka i protiv njih mora da se igra grublje, a to donosi i kartone koji mogu da nas skupo koštaju u najvažnijim utakmicama.
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
У првом колу квалификација, тј. другом, најмање бих желио представника Казахстана, јер су протеклих година показали да су опасни. Сјећам се да се Макаби намучио с њима.

И чини ми се да ови Азербејџанци доста напредују + она ненормална примитивна турско-квавкаска атмосфера.

Da Aktobe je u gostima protiv Makabi mislim Haife vodio 3-0 ,ali je na kraju izgubio 4-3 ? E sad sta je bilo u pitanju , njihova dobra igra ili nesto drugo ?
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
da priupitam, sta je sa modelom koji se primenjuje poslednjih godina? znam da je ograniceno do ove sezone koja nam sledi, dali vazi i u buduce? mislim na ovaj sistem kvalfikacija.. nekako mi je to omaklo, ako je uopste i poznat epilog za sezonu 12/13..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Koji su još bili kriterijumi za ovu regionalnu podjelu?
Nije mi logično da ovako ispadne ako se grupe prave isključivo po geografskom principu. Logičnije je npr. da mi budemo u grupi 2 gdje su zemlje južne i srednje Evrope, a Slovaci, Moldavci ili Bugari u grupi 1 gdje su ovi istočni.
Ova podjela mnogo favorizuje nosioce iz 3. grupe, jer onaj ko ne dobije Fince sigurno ide na amatere.
Znaš kako je zapravo?

U 2. kolu ima geografije + politike (ovo drugo makar kad smo mi u pitanju). To što ima politike za nas (da ne igramo sa timovima iz Ex-SFRJ) - to čak i nije loše. Samo bi nam falilo neko novo sranje ala Mostar...

U 3. kolu i nema toliko geografije. Ili je ima samo malo...U principu ne možemo da dobijemo i Bugare, i Belgijance, i Slovake, i Čehe u našoj grupi...Može u grupi od pet potencijalnih rivala da nam uleti 1, ili plafon 2 (ako baš imamo peha) od ova četiri na papiru najjača protivnika ...pri čemu u tih 1-2 ne moraju obavezno da budu Bugari (kao "naijstočniji")...

Kontaktirao sam malopre jednog "kontakta" :)D) bliskog UEFA i on mi je pojasnio to za 3. kolo, to kako se naprave grupe sa 5 potencijalnih...Puste kompjuter da se "igra", a geografije ubace samo malo kao začin. Jednom rečju - rade skoro šta hoće jer im se jednostavno može.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
.U principu ne možemo da dobijemo i Bugare, i Belgijance, i Slovake, i Čehe u našoj grupi...
Uf, ako izbegnemo sve ove narode, put ka play-offu nikad laksi!:D

Rekao sam ranije, od potencijalnih protivnika u 2. kolo(za nas prvo) valjalo bi izbeci Videoton i Dachia, sa ostalima smatram da cemo lako proci. Znam za taj duel sa Madjarima nakon QPRa i da svi zelimo revans, ali oni su najzajebaniji od svih i sladje bi bilo kad bi ih izbacili u sledece kolo, posto smatram da mogu da izbace nekog od favorita. Sto se Dachiju tice, ne znam kakva su ekipa niti kako igraju, ali posto su sampioni Moldavije, pored Serifa koji je imao sasvim sasvim solidne Evro-sezone prosle godine (izbacili su Dinamo i kvalifikacije za LS, pa zamalo prosli grupu u LE) mora da su neki zajeban tim. Ne bih bas mnogo da se mucimo. Pored ovih dva tima voleo bih da izbegnemo i bivsi Soveti, poput: Azerbejdzance, Gruzijce, Jermene i Kazahstance. Em su daleko, em biju k'o ljudozdere, em klima je u tim krajevima uzas Bozji.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Da Aktobe je u gostima protiv Makabi mislim Haife vodio 3-0 ,ali je na kraju izgubio 4-3 ? E sad sta je bilo u pitanju , njihova dobra igra ili nesto drugo ?

Ја мислим да су они много добра екипа, мислим за тај ниво такмичења. Бољи смо, али... у двије утакмице је све могуће. А додатно је дугачак пут....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
UEFA najavljuje žreb u ponedeljak, mi posebno pomenuti:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=1644039.html
Pazi stvarno...mi smo jedini klub koji će biti u ponedeljak žreban, a ko je prošle sezone igrao grupni deo LŠ...osim nas, još njih 8 je igralo LŠ ali u ranijim sezonama, ne prošle...

EDIT: Ne pominju geografske grupe pre žreba, ali...nisu ih pominjali ni prošle sezone pa su ih to prepodne napravili, po prvi put...
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Koje crno pre podne,doslo im 2 min pre zreba.
Malo je glupo pricati koga izbeci,jer uvek treba dokazati da se zasluzuje takmicenje kao sto je LS.
 

staximir

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
169
Reaction score
0
Локација
jer JUG je tamo gde su Grobari...
Mozda im nesto novo padne na pamet. :) Salu na stranu,bolje po nas bi bilo da opet naprave te podele u podgrupe.Uz maksimalnu ozbiljnost i maksimalan pristup mozemo da dobijemo bilo koga ma kako god da se zavrsi prelazni rok (Radio Mileva). :)
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Pomenuli su podgrupe na drugom mjestu:
The 34 teams are divided into one group (Group 1) of ten teams, and into two groups (Groups 2 and 3) of 12 teams. Each group is made up of equal numbers of seeded and unseeded sides.

Znaci dvije grupe po 6 i jedna od 5. A prosle godine su ih napravili dan ranije, to sam 100% siguran, sjecam se da sam ih tad primjetio, ali nisam shvatao o cemu se radi, posto tad stvarno nigdje nije pisalo, a znam da prije nisu to radili :)
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ја сам за север Европе. Тамо неки Велшани Фарани Исланд итд .... Културне и нормалне земље са фином климом у ово доба године. Не бих на исток , ако може :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I ja bih tamo voleo, ali tamo sigurno nećemo ići. Od nekog nazovi "severnjaka" eventualno će nam u grupu uleteti Estonija i to je to. Ima ostali da budu sve sami "istočnjaci".
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... a ja, da budem još precizniji, za Mogren plažu!
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Videoton je verovatno jedina ekipa sa kojom bi igracki mogli da imamo problema, a i istorija nam tu nije saveznik.
Sto se tice ex-SSSR, uglavnom tvrde ekipe koje sve vise napreduju, mozda su Letonci, Litvanci i Jermeni malo pozeljniji od ostalih.
Sipce 1, Sipce 2 i Borac ne bih voleo iz politicko-navijackih razloga.
I ja mislim da su sever i zapad Evrope najpozeljniji, ali cemo verovatno opet na neki istok zbog ovih grupa.
Ono sto potencijalno moze biti problem su i desavanja oko nase tribine, za koja se nadam da ce se naci dovoljno pameti da se sve to resi i da se nicim ne utice na uspeh i buducnost kluba (ovim ne zelim da pokrecem bilo kakvu raspravu na tu temu).
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Trener mogrena za tv vijesti koga bi volio za protivnika:"Ili neki shnj lijevi tim,ili Partizan"
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Može Partizan i Dinamo, samo da ne odemo u neviđbog
Trener Mogrena imao je nekoliko želja pred žrijeb koji se održava u ponedjeljak u Nionu. Mogren je u drugom kolu kvalifikaciuja za Ligu šampiona u grupi nepovlaštenih timova, a neki od mogućih rivala su giganti iz okruženja (Partizan, Dinamo), te Rozenborg, Šturm, Makabi Haifa na jednoj ili recimo prvak Gruzije (Zestafoni), Litvanije (Ekranas), Irske (Šamrok) na drugoj strani.
"Ovi malo slabiji su već u prvenstvu, tako da nisu baš poželjni zbog toga. Najviše bih volio da dobijemo Partizan. Zašto da ne? Igrali bismo 13. jula na Dan ustanka, napunili bismo stadion, a biće ovdje i puno turista...A hoćemo li ih dobiti - ne znam. Pa, nije sramota ni ukoliko izgubimo od Partizana. Isto važi i za Dinamo. Strah me je, međutim, da ne izvučemo nekog zbog kog bismo morali da idemo u neviđbog" kazao je Milačić.
Je li to ova Branova izjava?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top