Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Iskreno, Zorane upravu si utakmica u utorak se nece mnogo razlikovati od pocetnih utakmica prosle i pretprosle sezone sto se tice igre protivnika. Bitno je pobediti u Beogradu,a u revansu samo bez gluposti kao protiv Zrinjskog. Uz malo srece na zrebu za 3. kolo i ulazak u plej-of mi postajemo ozbiljan konkurent za ulazak u LS(neverujem da ce Ivica ostati samo na dolasku D. Pantica i stopera Miletica,ocekujem dobrog kreatora igre za Plej-of).:napred Partizan
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ćurković odradio garant. Mufljuz star, svaka čast.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
A zamislite da sutra neka debilcina, ili vise njih, krene da skandira "Noz..." Bice putuj Evropo
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Partizan kažnjen, u Podgorici bez navijača


http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=07&dd=10&nav_id=1281283

Extra,nije ovo od UEFA ovo je neki dil nase uprave sa njima da sprece bilo kakav problem.Mislim da cemo sada biti spokojni.Pregaziti ih u Beogradu i tamo nece biti problema a hvala Bogu ni incidenata.
Napred Partizan

U Podgorici će biti mnogo naših navijača. Ne može njih niko da zaustavi da SAMI kupe ulaznice! Ni Partizan, ni smrdljiva UEFA, zajedno, to ne mogu da spreče.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ovo je klasicna politicka igrarija 100%! Sad u inat svi u Podgoricu!!!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.911
Ово је одлично. Клуб званично не води навијаче и у случају неког срања, немамо ми везе са тим. Е сад мене занима пошто је ишла прича да неће бити карата у слободној продаји већ ће се делити, да ли ће се ту нешто променити, јер планирам да банем до ПГ на утакмицу.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Meni je, iskren da budem, drago sto nece biti navijaca u PG...Jer jedino je navijacki eksces mogao da nas kosta plasmana u sledece kolo...Sad kad su nam zabranili posetu,siguran sam da ce sve biti ok :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Dobro je ovo ispalo...zvanicno dole necemo biti prisutni pa ne mogu da nas kazne, a nezvanicno bice velik broj grobara.
Samo da ne ispadnemo naivni sutra i damo uefi povod da nas kazni (jedva cekaju) i sve ce da bude ok....
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Kako ide prodaja ulaznica?
Sutra ocekujem utakmicu kao protiv Dile Gori,napadacemo ih cjelu utakmicu i na kraju cemo im umuvati 1,2 gola.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
za sutra nije neka navala, ako bude 15.000 bice i vise nego dobro. do asa otislo nesto vise od 10.000
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Nije lose
Ima li ko informaciju kada i gdje se igra prva utakmica u trecem kolu?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ja imam informaciju da cemo svi saznati najkasnije 24 casa nakon sto se plasiramo u 3. kolo.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Зна ли се због чега Милана Радина нема на списку лиценцираних играча за друго коло квалификација?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top