Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Dajem glavu da će Rts prenositi cigane u Slovačkoj.
Prošle sezone isto su nas sprdali više puta. Ili su nas prenosili samo na Areni a cigane na Rts pa je bilo nema videa, nema tona, al' zamalo ili su kasnije u grupnoj fazi cigane uključivali u studio sat vremena pre početka i najavljivali evropsku zvezdu (jebote evropska zvezda!) a nas posle onih čuvenih novokomponovanih serija koje emituju.

 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
404
Reaction score
2.759
Локација
Novi Beograd
Citao je ovaj sta sam pisao za Nordsjiland :D Salim se naravno. Evo ovaj momak igra u Danskoj pa je dao kratku analizu

Partizanov rival Nordsjiland – sasvim drugačija priča.
"To je skroz, ali skroz atipična ekipa za Dansku, jer ovde većina igra na duge lopte i na prekid. A Nordsjiland ne preskače igru ama baš nikad, nema šanse. Grade igru od pozadi, igraju do noge, brzi su, tehnički obučeni. Menjali su par puta i kretali sa četvoricom pozadi, ali uglavnom su u formaciji 3-4-3. Bar u Danskoj, možda će u Evropi to izgledati drugačije, ali ako ostanu verni svojim principima to je 3-4-3".

I dok Brondbi kupuje znanje od Nemaca, Nordsjiland se oslanja na sopstveno znanje.
"Nordsjiland ima najbolju školu fudbala u Danskoj. I stalno prodaju igrače. Posebno Selti. U poslednje tri sezone iz Nordsjilanda u Vigo su otišli Stanislav Lobotka, Danijel Vas, Pione Sisto. Oni rade da bi prodavali".
Sad se čeka još jedan transfer. Matijans Jensen bi trebalo da ode za 6.700.000 evra. U Seltu naravno. Jovanovićdonosi dobru vest navijačima crno-belih.

"Čitam ovde po Danskoj da sigurno neće igrati protiv Partizana, a Jensen im je bio ubedljivo najbolji igrač. Sad je to možda sedmica, Mikel Rigard Jensen, sa 27 godina je tamo ubedljivo najiskusniji igrač. Nordsjiland je najmlađa ekipa u ligi i to bi mogla da bude Partizanova prednost, baš su neiskusni. Ali svi su školovani igrači. A Rigard igra nekad u sredini, nekad u špicu, ali je lažna devetka, spusti se, dolazi po loptu u sredinu".

Dobro, nisu baš Barselona. I Jovanović kaže da je Nordsjiland premlada ekipa. A šta bi još moglo da bude Partizanova prednost?
"Partizan je naravno veći klub, sa većom istorijom. Nordsjiland je posebno ranjiv na prekide, maltene svaki im je problem. Stoje visoko, lako primaju golove, ali su dosta i davali. Generalno su njihove utakmice najotvorenije. Realno je Partizan favorit, ali ako im dozvoliš da igraju svoju igru – bićeš u problemu. Timska ekipa, menjaju stalno mesta, krila idu u špic, špicevi na krila, bekovi se ubacuju, pa nekad igraju sa tri krila, u napadu ih bude po sedmorica. Zbog te mladosti, mogao bi Beograd da bude velika Partizanova šansa. U Danskoj bi mogao da bude problem, jer Nordsjiland ovde jedini igra na veštačkoj podlozi. Naviknut je na tu brzu loptu, a svi gosti imaju probleme”.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ja se i dan danas setim Temišvara i karte od 10 eura (nas oko 2000) na kojoj piše "Gratui". Pa ne moraš da budeš neki veliki Rumun da shvatiš o čemu se radi. Doduše, u odnosu na ovo danas tad je tribina bila preozbiljna i takve stvari su prolazile jer se i ulagalo u rad tribine (koreografije, grafiti, časopis Izaberi Partizan...)

Samo jedan off u vezi sa ovim. Čuo sam ovu priču više puta i verujem da je tačna, ali kad smo u pitanju mi koji smo išli vozom, jedan viđeniji momak sa tribine je išao po kupeima i vraćao ljudima pare koje su dali za karte, jerbo su bile besplatne.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.941
Reaction score
7.933
Pomesana su mi osecanja i ocekivanja. Golobradi decak na stoperskoj poziciji, debitant na krilo, stoper na bekovskoj poziciji, Kosovic iz povrede u startnu. U glavi mi se vrte i Tun i Videoton.

Daj boze da Batica promeni ritam i unese energiju.
Napred momci, niste najgori koji su igrali u Partizan pokazite karakter.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
STRAH je normalna ljudska pojava, s tim što će plašljiv čovek UNAPRED odustati i da proba nešto, a hrabar će ipak probati, pa šta bude...
Ali, u sportu za strahom zaista nema neke potrebe, ideš da se takmičiš, ideš da probaš, pa, majka mu stara, valjda uvek ideš i da pobediš (?!), a ne da gubiš, pa... šta bude - bude!
Samo ne smeš UNAPRED sebe da sputavaš i omalovažavaš! Ne smeš unapred da kreneš na utakmicu sa mišlju da ideš tamo da gubiš!

Realnost će doduše pokazati koji su tvoji krajnji dometi, ali ako Partizan već uvek ide po pobedu, protivnika, loptu, i sa krvlju u očima igrača (tako bi bar trebalo da bude!), nemojte momci davati izjave tipa bio bih zadovoljan sa 1:1, 1:0, itd...
Pa zašto sebe da ograničiš sa SAMO nerešenim rezultatom, ili sa SAMO jednim postignutim golom?!
Šta ako možeš da postigneš 2, 3, 4...?
Hoćeš li da staneš na tom jednom?!
Misliš da ne možeš više, a još nisi ni probao? E, jebiga...

Koliko god da nam toga fali u timu, a Bata Mirković je dao realnu ,,,dijagnozu,, naše ,,bolesti,, - i koliko god da je protiv realnosti teško, ja bih zabranio i igračima i treneru da pominju bilo kakav rezultat pre utakmice!
Jer...

Pričanje o pobedi je nepristojno ,,puvanje i duvanje,, i ,,pravljenje ražnja dok je zec još u šumi,, a pričanje o porazu pa makar bio i minimalan ili sa ,golom u gostima,, je ubijanje u pojam sopstvenih igrača (i navijača), a na nerešeno se valjda ne ide, nego se ide na pobedu, pa ako ne možeš do nje, nekad je i nerešeno sjajan rezultat, ali, jbg, pa nisi valjda pošao po nerešeno?!
Veliki klub ide po pobedu! Pa čak i kad ,,posrće,,!

Kada povodljiv igrač čuje (pročita) da mu saigrači ili trener idu na nerešeno kao neki ,,uspeh,, i on će se na terenu ponašati kao da opcija naše pobede ne postoji...a mnogo naših igrača je i povodljivo i slabe psihe, što naravno sledi i od toga što nemaju dovoljan kvalitet, ali oni stalno ZABORAVLJAJU da ne pobeđuje uvek onaj koji je kvalitetniji...
Ako se potrudiš da daš svoj maksimum, možda i pobediš, a ako ideš na to da ti je i nerešeno ili gol u gostima nešto sjajno i bajno, teško da ćeš doći do pobede...

Danci mladi, brzi, imaju plastičnu travu, uh, jaka stvar!

Pokažite bre da imate muda, otresite ih tamo po toj plasičnoj travi, usporite igru ako treba, ubrzajte kad treba, šta trenirate ceo život, ako mislite da je JEDAN postignuti gol na utakmici vrhunski uspeh...
Tako smo prošle godine ,,trubili,, o vanserijskom uspehu što smo prošli grupu LE, i, izgleda bili sasvim zadovoljni da odemo u Plzen da ispadnemo...što smo, jeli, i ,,vrlo uspešno,, sproveli u delo...

Iskreno se zato nadam da nismo već sad ,,napunili gaće,, zbog ,,strašnog,, Bešiktaša i otišli u Dansku da tamo ispadnemo, ne samo zbog straha od eventualnih Turaka, nego i od pogubne misli da su Danci neka svetska fudbalska klupska velesila s kojom mi nemamo šta da tražimo na terenu!

Momci, bre, ovo je fudbal, IGRA, i ma koliko da svi mi to shvatamo euforično ili katastrofično, pobedili vi danas sa 5:0, ili izgubili sa isto toliko, neće planeta Zemlja zbog toga prestati da se vrti, niti će me to ponukati ili odbiti od toga da odgledam i vašu sledeću utakmicu koja je za neki dan...

Život ide dalje u svakom slučaju, vredno radite sa Batom, pružajte svoj maksimum, strah i predrasude ostavite uvek VAN utakmice i VAN terena!
Oslobodite svoju psihu svake stege i gluposti i IGRAJTE TAJ FUDBAL...'ajmo ZAJEDNO po tu pobedu večeras! vi na terenu, neki momci pored vas na tribini, mi neki ostali uz TV, a ko nema Sport klub, onda znajte da taj bar ČEKA da čuje tu radosnu vest!
Da li ste uopšte svesni koliko samo ljudi NAVIJA ZA PARTIZAN i gde se sve oni SADA u svojim životnim prilikama i neprilikama (a i geografski) nalaze...
A sve ih povezuje jedna jedina stvar - Partizan.

I zato: :napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:

:šal
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Očekujem da će im muda otkinuti i srce ostaviti na terenu a rezultat će sam po sebi doći.
Samo će motivacija presuditi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nordsjalend prodao ponajboljeg igraca u Seltu, 5 miliona transfer. Eto bar su malo oslabljeni.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pošto očigledno da mediji imaju neke informacije, i da je Zakarić planiran da počne - ne bi ga Bata gurnuo u vatru da nije video nešto konkretno od njega.
A meni je to prosto neverovatno, nakon silnih loših iskustava, da igrač trenira van ekipe, sam, i dođe spreman da igra, odmah.

Ajde sad majstore, zategni jedan slobodnjak, ako ne, može i iz igre, pa da ti se klanjamo svi ovde večeras.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top