Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nemogu da vjerujem da na nas ni Rts i ni jedna Arena ne prenose a na Balkaniyumu nema Sport Klub. :puke:

A ja jedino i trpim ovaj Iptv, zato sto prenose LS i ligu evrope i kvalifikacije, i nasu ligu i Abu pa mogu da gledam Partizan lepo uvek. Sada im otima Sport klub i ove kvalifikacije retardi jedni.

Sto se tice Zakarica ne verujem da je nesto vrh vidjeno za dva tri treninga,nego jednostavno verujem da Bata vidi da mora nesto da se menja , jer ovako vise ne ide sa uvek istom postavom. Daj Boze da se on pokaze kao pojacanje prvo ovog leta.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ja imam Kopernikus kablovsku (valjda su jedini sa SK i Arenom zajedno), pa mogu da gledam sve, ali je velika sramota što RTS ne prenosi našu utakmicu, nego Spartak?!
Ne mogu da opišem šta osećam prema RTS-u i Žurnalu... Tj. opisivao sam im u mejlovima više puta, ali mi ni na jedan nisu odgovorili.

U inat svima, dobijamo večeras.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Nikako da prođe ovo vreme do početka utakmice, ceo dan samo nju čekam... :icon-rolleyes:

Kako je u Danskoj?
Hladno, vruće, kiša, sunce, mestimično oblačno...?
Šta je sve Zakarić u stanju da uradi...?
........................ :icon-rolleyes: .........................
Šta je Partizan u stanju da uradi...?

Pitanja i pitanja, a odgovori...? :icon-rolleyes: Tek večeras...
........................ :icon-rolleyes: .........................

:cekanje: :navijac :cekanje: :navijac :cekanje: :navijac Ajde utakmice počinji više!!! :gaah:
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Nadam se da ce veceras Bata i Gordan da nas obraduju zajedno sa igracima i donesu pobedu kuci. :napred-partizan:

A nadam se i da ne idem u off topic ali jebem ja majku vaskolikoj ciganskoj smrdiji i smrdljivom urednistvu RTS koji prenose spartak koji ima sve ukupno 13 i po navijaca.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja bih da mi je takav djed, odstranio iz porodice...

Mene je izjebala trnava kvota bila 12, al ajde bice bolje u slovackoj. Danas nisam igrao, da ne bi nesto usrao u kosmosu pa da mi se ne vrati negativno, vec jednostavno ocekujemo razbijanje... 0:2 danas 0:3 ako Jankovic iznudi jedan penal :)
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nisam srecan zbog Markovica u timu , ali sta je tu je.. borba !!!

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković - N. R. Miletić, Marković, Valijente, N. G. Miletić - Zdjelar, Kosović - Zakarić, Pantić, Janković - Gomeš.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ono cega sam se i plasio, Mozzart znao postavu jos juce. Zdjelar i Kosovic te Jankovic. Mnogo bi cvrsci bili sa Lolom nego Zdjelarom.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Srećno crno-beli momci !!!
Srećno Bato , Gordane !!!
Ovo je prvo poluvreme u dvomeču ali od ogromne važnosti je postići gol u gostima, zato skači , igraj , napadaj !!!

Partizane zabijaj !!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana
Ajmo momci, pobedite ovo danas. Za nov pocetak :napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Hoce li poceti viseee? Ocekujem borbu do kraja i neku novu energiju, ajmo!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Ima li neko link za gledanje ?
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Ono što sam dobro zapamtio, za nekih 10+ godina koliko pratim forum je, da je rezultat Partizana u Jevropi obrnuto proporcionalan optimizmu/pesimizmu na forumu.... :cautious: :cautious: :cautious:

S hodno tome... ajmo malo realnosti... :kokice
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Zasto nema Rumuna i prvih 11?
Ocekivah i Lolu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Partizan.rs objavio sastav tima, a što se tiče toga da mediji eventualno ZNAJU sastav pre nego što ga Bata objavi, to je nedopustivo - osim u slučaju da se ustali nekih prvih 11 koji će da odigraju jedno 40 utakmica bez izmene u tom sastavu...

Vidim da Bata želi da igra hrabro, to jest sa samo jednim zadnjim veznim (Zdjelarom) - tj. čak i u ,,evropskim,, gostima...
Dakle, idemo hrabro i ,,napadački,,?
Doduše, ,,napadački,, se može igrati na razne načine, kao što svaki normalan tim zna i da napada i da se brani - zavisno od situacije na terenu i jačine protivnika...Uostalom, nije sva ofanziva ili defanziva u jednom ili dva zadnja vezna...

Hrabrost je svakako i sa bio kojim protivnikom izaći u ,,vezi,, sa Kićom i Pantom i u sastavu sa Meskom...pa ma gde da ga staviš...

...mada, Bata mnogo izbora ustvari i nema, pa koga da stavi, Đerlek dete, Suma karton, Ivanović nikako da bude od konkretne koristi...nadam se samo da nije po sredi to što je ovaj crnogorski ,,dvojac,, već viđao u njihovoj reprezentaciji a neke druge ne...moraju da nam igraju najbolji, i najuklopljiviji, najkompatibilniji...

Nadam se da je Bata još i puno bolji stručnjak od nas sa Foruma pa da ,,sklopi,, nešto što će svoj smisao pokazati tamo gde treba - na terenu...
Nadam se da će i ovi igrači koji su večeras u sastavu, da nam svim pokažu i dokažu ZAŠTO ih je neko doveo u Partizan, ili bar to da im je baš večeras ta ,,svaka deseta,, utakmica na kojoj ,,proigraju,, kako treba...

Stojke na golu, dva Milete po beku, dete i matorac na štoperu, Zdjelar zadnji vezni, Panta i Kića neka ,,veza,, Mesko tu i tamo, Rikardo u napadu, a Zakarije - ko u pripovetci ,,prvi put s ocem na jutrenje,, - ne videsmo čoveka nikad (mi koji ne pratimo ligu BiH) a evo ga sad u državi Danskoj gde prvi put treba da nam donese pobedu!

Pa, neka tako i bude!
Zakarije i ostali, ajmo po tu pobedu!

:napred-partizan: :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top