Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dobro je. U Istanbulu čekalica i da ga munemo iz kontre, inače će nas ubiti.
@Jokic Mislim da je probao mavaši geri, ali se kasno sjetio da je fudbaler.

To je bila prva moja misao, odmah je dosla druga, da tako u istoriji nikad nismo umjeli igrati. Sto neko napisa ranije kojekakvi Miletici ce se usrati jos na aerodromu a kad istrce pred 50 hiljada poklonice 2 gola za 10 minuta.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
uh, vruca glava!
prvi i osnovni utisak-ponos!
dobro smo isparirali, obzirom da svi znamo kakvi smo sa fizickom spremom. ne znam, mozda je njihov trener odlucio da povuce rucnu, jer su dali gol. meni je potpuno neverovatno da smo u zadnjih pola sata bili ta ekipa koja zeli vise.
zakaric i rikardo uzasno dobri.
batice, hvala ti sto si tu!

i da ne zaboravim: veliki naklon za gospodina rada zalada.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stvarno nikad neću razumeti toliku opcinjenost Stojkovicem da i kada zasere na ovom forumu se od njega pravi igrač utakmice. I nije stvar u golu, stvar je u 5 njihovih centarsuteva u peterac, gde su očigledno skautirali njegov veliki minus.
I nije ni to problem on sa tom manom zato i jeste u Partizanu, inače ne bi bio rezerva po drugim engleskim ligama u ovakvom deficitu golmana jer svaki ozbiljniji skaut to vidi, ali tolika količina neobjektivnosti samo zato sto je to “Stojke grobar”, to bar na ovom forumu nisam očekivao. A ovamo se na zecu (#51) kurac oštri.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Sa ovoliko lošim igračima i sa 2 povrede verovatno i 2 najbolja igrača u našem timu mi odigramo 1:1 sa jako kvalitetnim protivnikom , ja sam veoma zadovoljan !! :)

U revanšu 2:2 i ćao Turci !

Kolega Loznica zadovoljan?! :D . Sad sam sve procitao, optimizam vlada, Besiktas ce da strada.
Idemo dalje,
2:2 i cao Turci!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Klasican Partizan, borili se, imali neke sanse i onda nas 2 igraca zakopaju potezima iz vrtica.
Takodje su me nekoliko puta iznervirali u napadu kad smo imali neke polukontre mnogo smo petljali, pas je kasnio, Zakaric i Pantic par puta isto dosta sebicni...
Ivanovica, Nikolica i Ozegovica najuriti sto pre i dovesti jednog CF/SS koji moze da doprinese nekim golom i asistencijom, ili dovesti nekako Sumu u formu, ono ni na sta ne lici sta oni igraju..

U svakom slucaju sam zadovoljan pre svega Baticinom ulogom, za jako kratko vreme je promenio mentalitet za 100%.
Mada bi meni da sam sportski direktor letelo i pola igraca iz ekipe koji su sad proigrali, a pod Djukicem se vukli kao prebijene macke, znaci mozete da igrate, ali necete!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Лако је после битке ђенерал бити, али мислим да бисмо доста више добили да је Батица уместо Рикарда убацио Ожеговића уз све његове мане, мислим да би направио такву какву конфузију у њиховом шеснаестерцу.
Али наравно, немојте ме криво разумети, имам апсолутно поверење у Батицу и сигурно је да има своје разлоге.

У сваком случају, имамо солидне шансе пред реванш код Отомана, мада и даље жалим што им нисмо утурили један-два гола пред крај меча, а реално, мислим да смо могли.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Mogli smo do pobede Besiktas je bio fino zatvoren ali ne bi mi bili Partizan da ne dopustimo onakve stvari... Veliki sam optimista za revans.
Bata je za kratko vreme uradio mnogo toga....uneo je mnogo hrabrosti i agresije u ekipu, stajali smo blizu protivnika, igrali na ivici faula, konstanto smo igrali do noge bez dugih ispucavanja, licili smo na ozbiljan i samopouzdan tim, ovo je skroz drugacija ekipa, mnogo smo dobili u Zakaricu....kao sto neko rece mentalitet ekipe je resetovan na pozitivan mod.
Da smo fizicki spremniji sve bi ovo jos bolje izgledalo i ovu priliku bih iskoristio da porucim Misi Filipovicu da se tera u tri lepe picke materine.....pilates folirant....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Odakle crpite optimizam skidam vam kapu. Ricardo jedini umije da ga mune a on se povrijedio kao i Jankovic. Birajte ko ce da unisti Besiktas Nikolic , Pantic, Ozegovic ili Ivanovic mozda Suma. Zakaric nema vise kome da ga namjesti. Sto Stojance napisa Stojke je u kanalu totalno, spasao je cist autogol glavom, to mu je bilo sve sto je dobro uradio. Svaki put kad su mu vratili loptu ja sam se ledio u fotelji...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Stvarno nikad neću razumeti toliku opcinjenost Stojkovicem da i kada zasere na ovom forumu se od njega pravi igrač utakmice. I nije stvar u golu, stvar je u 5 njihovih centarsuteva u peterac, gde su očigledno skautirali njegov veliki minus.
I nije ni to problem on sa tom manom zato i jeste u Partizanu, inače ne bi bio rezerva po drugim engleskim ligama u ovakvom deficitu golmana jer svaki ozbiljniji skaut to vidi, ali tolika količina neobjektivnosti samo zato sto je to “Stojke grobar”, to bar na ovom forumu nisam očekivao. A ovamo se na zecu (#51) kurac oštri.

Pa, mozda zato sto Stojkovic kod navijaca ima ne kredit, kreditcinu, za razliku od ovog kom je najveci kvalitet taj sto je uspeo da donese Badnjak iz sume.
I nekako mi nema logike da npr. Notingem kupi Stojkovica, da svakako nemalu sumu za njega, a onda ga prikuje za klupu za rezerve jer zna da je linijas i da ce da pravi greske pri izletanju ili neizletanju.
Jbg, slab sam na Stojketa Grobara. Mnogo je igraca proslo kroz klub od kad ga ja pratim, ali ne i mnogo vecih profesionalaca od njega. Moze neko da ga voli ili ne voli, ali to je tako. A da gresi, pa naravno da gresi, ziv je covek, ali posle ove partije karijere Miletica s kosom nije red da bilo koga drugog uopste i spomenemo.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1

Hvala Bogu! Neka se samo izbori!

Jebeno i jeftino novinarstvo Srbije... izvinjavam se svima za off
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Sanse su male ali ipak postoje. Lako se zaboravlja 0:4 od pre par godina od ovih istih turaka?
Mnogo bi mi krivo bilo da Jankovic ne zaigra u istambulu a taman je proigro. O mogucnosti da ricardo ne igra necu ni da pomisljam. Odbijam da u to verujem.
Zakaric bravo. Scekic prvi put na terenu sa novim saigracima, sta ste ocekivali. Vidi se da ga nece niko gurkati olako i to mi je vazno.
Sanjam 2:2...kako? Nemam pojma. Moze i auto gol i smesan penal za nas... Necu se buniti.
Jedna stvar je sigurna. Mirkovic je uradio ogroman posao od tima koji je stirarsko govedo dovelo do stanja negledljivosti. I ako ne prodemo mislim da ce prvenstvene utakmice biti mnogo ugodnije za napaceno grobarsko oko.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Много ми се свиђа што смо донекле успоставили ту толико прижељкивану пас игру, од ноге до ноге, наравно, има ту још доста да се ради, али Бата је одрадио феноменалан посао за ово кратко време.

ПУНА ПОДРШКА БАТИЦИ НА ДУЖИ ПЕРИОД!!!
 

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
kosati miletic je aleksandar miljkovic ovog tima...sta on radi ono je uzas..cista kontra ima igraca samog i on sutira...gol koji smo primili njegov...videla se zamisao pocetak utakmice i drugog poluvremena dai h stisnemo jer posle nemamo snage..jbg falilo je srece..nismo lose odigrali..mada sta bi bilo sa lensom babelom i negredom u ekpipi ne bi da razmisljam..ali nadam se da se rikardo i jankovic oporaviti...i da ce se desiti enki novi njukasl ili brisel...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Шеховић је превише млад за оволико велике утакмице, док је Енаке катастрофалан у фази одбране.
ЕНАКЕ НИКАКО НЕ СМЕ ДА ИГРА У ЕВРОПИ!
Али је зато одличан играч за Њивалигу када треба напасти и пробити бункер.

E ako smo ovoliko šansi dali nekim Miljkovićima i Miletićima zašto ne bi dali šansu Enakeu? Gdje si ti to vidio da je toliko katastrofalan kada čovjek nije odigrao ni tri utakmice za Partizan?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sta se desava sa Rikardom, ja nisam skontao uopste da je izasao zbog povrede?
Inace ne razumem pljuvenje Stojkovica, kod gola je mozda mogao da pokupi loptu, mozda i ne, lopta je bezala od njega, mogao je i da propliva...
Za gol su krivi pre svega Miletic, a nakon toga i Zdjelar, ja kad vidim igraca u 16m da stoji bez igraca najezim se, koji ces kurac uopste u 16m onda??!! Stanes ispred prvog slobodnog igraca kojeg vidis, cekiras ga jednom rukom sve vreme da ti ne pobegne, a drugom se gradis i izbijas loptu...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Prvo: nikad neću smatrati Stojkovića Grobarom, moji stavovi su većini na forumu jasni oko tih stvari, tako da neću obrazlagati.

Drugo: uvek ću biti na strani golmana (nazovite to kolegijlnošću ili kako već, bio sam u toj koži hiljadu puta), osim kad Kljajić postavi živi zid i stane iz njega, to je neznanje, ili kad primi gol protiv Olimpijakosa, to je kiks, tad je zasro, i postoji još mnogo situacija kad golman zasere.

Ali za centaršut, iaoko smatram da golman mora istrčati na tu loptu kad je u petercu, što danas baš i nije čest slučaj, neću nikad reći da je golman zasrao, jer bio je tu i bek balerina, i štoper koji nije skočio, pa tek onda golman. I to da pada nivo odbrana, a odbrana šuplja kao švajcarski sir već godinu i po.

Ni onog malog nisam krivio kad je istrčavao, a i on je cigan, smatrao sam da tu ipak ima nekog rezona, možda malog, al' ipak ima.

Možda moji stavovi nisu ispravni i možda su subjektivni, ali važe za sve, pa i ako me neko nekad pita za ono govno na golu ciganke , neću reći da je zasro ako smatram da nije, ali ću mu rado poželiti prelom obe noge.

Treće: da na svakoj pozociji imamo igrača sa svim Stojkovićevim kvalitetima i nekvalitetima, tvrdim da bi ovaj Bešiktaš dobili 3-0.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Jevtovic je Matic za Zdjelara.
Zakaric nije Leonardo, ali jako zahvalan igrac.
Miletic je imao i gorih partija od ove.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U momentu su prikazali Sumu cinilo mi se da ce da udje ali onda se povrijedi Ricardo pa odmah zatim Jankovic. Mislim da je Suma trebao da zamijeni Jankovica medjutim Ricardo je prvi mijenjan pa se bata odlucio za Ivanovica i Nikolica. Skroz mi je cudno da je ubacio Ivanovica a u JSL mu nije dao sansu sa Zemunom.

Iskreno se nadam da je dolaskom crnogorca Zdjelar zavrsio na zadnjem veznom.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top