Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ako su mogli Lask da ih toliko namuci, zasto mi da ih ne izbacimo.

Cestite pre svih Mirkovicu, koji je uspeo da udahne zivot ekipi nakon onog mrtvila sa pocetku sezone.
Kapa dole za Miletica ( kakav gaf sa Enakeom, velika greska) i za Jankovica, i jedan i drugi odigrali vrhunski, steta sto ovaj drugi ima snage za samo jedno poluvreme, i nisam siguran da je za to jedini krivac kondicioni trener, ima tu i do samih igraca, ubedjen sam da je bar 50% njihova krivica, zbog nesportskog zivota, jer je prosto nemoguce da nakon toliko treninga, profesionalni fudbaler jedva dise nakon saat igre.

Sve u svemu, ja sam zadovoljan vecerasnjem izdanjem, neka ovako fajterski odigraju i protiv Besiktasa, pa sta bude.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Igramo solidno, vodimo 3:1, Škuletić maši DVA ZICERA... gledam društvo i svi iz jednog glasa.... "biće ovo zajebano do kraja". Ne znam kako je vama bilo, ali meni je bilo muka gledati nas u poslednjih 20ak minuta. Bruka i sramota na šta ličimo u tom vremenskom periodu! TOTALAN RASPAD SISTEMA!!!

Ako to ne popravimo pod hitno, Turci će nas odrati ko male majmune.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sto bi Grande Ivica Osim rekao ako ne mozes da trcis sva taktika pada u vodu.

Ja ne mogu sebi da dodjem zasto iz utakmice u utakmicu toliko daleko stojimo od protivnika. I u evropi i protiv npr jebenog Zemuna..protiv nas se svi naigraju fudbala.
Nikada ne mozes postati ozbiljna ekipa sa ovom navikom, nikada.
Nas je unistio odlazak Evertona kao ni jedan drugi u zadnjih bar 10 godina.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Slabi smo vrlo. Ajde prosle se dalje i to je trenutno najbitnije. Ekipa je nespremna tim je slab. Sada gledam ocene i vidim kritike na racun Zdjelara, ali osim smusenisti kod njihovog prvog gola, Zdjelar je bio sasvim solidan, gotovo je zatvorio njihovog najboljeg igraca Kudusa #39. Iako je joksa u mozzartu opljuvao po njemu.
A sad bih napisao nesto u odbranu Mise Filipovica, prebecu samo sta sam cuo, da za vreme stitarca nismo ni imali treninge, da se nista nije radilo, samo ševa i sutevi. Tako da mozda nije samo do Mise.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Pa, stojimo daleko da bismo kupili mogucnost da i na pocetku drugog poluvremena mozemo odraditi po koji sprint, po koju kontru ili polukontru. Kako izgleda kad ni to ne mozemo, moglo se videti danas vec od 50 i nekog minuta.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ljudi meni je bilo teško da odgledam utakmicu do kraja, treso sam se i kod njihovog kornera u 85. minutu. Mogli smo da primimo večeras 5 komada. Bati svaka čast, izvlači trenutni maksimum iz ekipe, da je ostao lažni trener iz Štitara ispali bi sigurno u ovom kolu. Neverovatna je promena u vođenju utakmice, umesto opa opa imamo konkretna zaduženja. To se oseća u igri, ali kondicije ni u tragovima. Ne pamtim za ovih skoro dvadeset godina praćenja Partizana da smo bili ovako nespremni. Činjenica je i da dobar broj ovih igrača iz večerašnje postave nije igrao protiv Zemuna, dakle imali su nedelju dana da spremni dočekaju utakmicu. Računam da Bata vidi gde je problem i da će promeniti ovog nazovi kondicionog trenera kao i da će igrače naučiti bar u nekoj meri sportskom životu. Druga bitna stvar je da se dovede još neki kvalitetan igrač ukoliko za tim uopšte ima volje i sluha u klubu. Na kraju iznervirao me je i taj jebeni Bešiktaš što ga dade u 90. minutu, da su razbili Lask sa 5:0 bilo bi mi lakše. Ovako biće teško, ali moramo probati da dohvatimo grupe. Ivica i kondicioni su sledeći koji moraju da dobiju otkaz.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Manje vise preslikan mec iz Danske, mi igrali dok smo mogli, posle molili boga da se sto pre zavrsi mec...
Mislim da za 7 dana ne moze mnogo da se uradi na planu fizicke spreme, Besiktas ima hrpu igraca koji mogu da rese mec jednim potezom, i bojim se da su ispucali lose partije protiv LASKa.
Da se pobijemo pa sta bude, mislim da je cak bolje da od starta zaigramo na gol vise, jer je odbrana na celu sa zadnjim veznim suplja do bola, golova u nasoj mrezi ce sigurno biti, ali treba probati u napadu da se zakuva, imamo konacno igru iz prekida pa da probamo i tu nesto, treba znaci sto vise sutirati ka golu protivnika, jer i korneri su dobra sansa za nas.
Mnogo bitan dvomec nas ceka, u najgorem mogucem momentu smo dobili ovako teskog protivnika. Ne bih da budem fatalista, ali mislim da nam ovaj dvomec moze odrediti sudbinu u narednih nekoliko godina, imajuci u vidu situaciju u drzavi i upravi...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Bata 3 od 3.....samo nek se nastavi u ovom ritmu i ne treba se cuditi sto ispoljavamo odredjene slabosti jer smo bili izlozeni virusu koji je mutirao vise puta...besiktas i svi ostali krv da propisaju ! Doneo si nam snagu, udri Bato !
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobro je! I pored svih slabosti, sve to bolje izgleda otkako je ono govno otislo. da imamo snage kao u vreme markovog vakta, ne bih mnogo brinuo ni za besiktas ni za prvenstvo.
hvala batici I igracima.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Gledao sam Turke zadnjih 15 minuta.
Sigurno da su favoriti, imaju kontinuitet evropskih utakmica vec nekoliko sezona, ali daleko od toga da se ne mogu proci!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Bolje na terenu izgledaju Danci od turaka po meni, mozemo da prodjemop dalje.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Slabi smo vrlo. Ajde prosle se dalje i to je trenutno najbitnije. Ekipa je nespremna tim je slab. Sada gledam ocene i vidim kritike na racun Zdjelara, ali osim smusenisti kod njihovog prvog gola, Zdjelar je bio sasvim solidan, gotovo je zatvorio njihovog najboljeg igraca Kudusa #39. Iako je joksa u mozzartu opljuvao po njemu.
A sad bih napisao nesto u odbranu Mise Filipovica, prenecu samo sta sam cuo, da za vreme stitarca nismo ni imali treninge, da se nista nije radilo, samo ševa i sutevi. Tako da mozda nije samo do Mise.
taj Joksa sa MozzartSport-a je isto tako izlupetao tamo da je mali Toza pogodio prečku i umalo dao autogol, a to je tada bio Zdjelar
ne kažem da ga krivim za to, tako se pogodilo da je zakači, ceo tim je pao u tonusu u tim momentima
inače, Zdjelar je po meni van svoje pozicije, nije baš najbolji na DMC-u ali je brži i spremniji od Lole ( jeste šlank ali treba i trčati, i to brzo)
večeras Kosović za pohvalu, kao i Janković dok je imao snage a posle je, za razliku od Kiće, potpuno stao
Pantić me par puta propisno iznervirao svojim ( ponovljenim) greškama u dodavanju i vukljanjem lopte dok je ne izgubi ili uvali saigraču na 2-3m razdaljine, zajedno sa svojim čuvarom ... ali, imao je i dobrih poteza, asistenciju, dobar šut, trudio se..
Ricardo mora manje da mrsi i brže rešava situacije kad ima loptu, da li šut ako je u dobroj poziciji ili odlaganje/dodavanje

da ne idem dalje, napredak neki postoji, loša fizička sprema je očajno vidljiva u poslednjih pola sata, nadam se da će nam mane Batica sakriti pred turcima pa da iskoristimo poneku njihovu, ima lep snimak kako to da uradi, nas su "glumili" austrijanci ( imali skoro iste dresove kao naši)
za ove članove što su odmah krenuli u moleban oko Bešiktaša imam jednu malu vežbu:
zamislite da su ovi turci Partizan ( i oni imaju iste boje, nije toliko teško), sa tim igračima koje oni imaju sada, i da smo igrali i izgubili utakmicu protiv ovih austrijanaca, a da u nadoknadi vremena prođemo golom igrača koji posle toga ode u "počasni krug" i dobije drugi žuti i crveni - šta mislite da bi se dešavalo od sutra kod nas u klubu, i kakva bi atmosfera bila?
uz to igraju i ne baš tako lako njihovo prvenstvo, muče se i tamo..
mi bi trebali da iskoristimo to što su cigani odložili svoj meč u ligi pa da i mi isto uradimo, ne da se izjednačavamo sa njima :)krsti:) nego što imamo interesa da to uradimo zbog ( ne)rada prethodnog ( ne)stručnog štaba i stanja u kojem je ostavio igrače
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.803
Ovo nije cak ni pristojan Partizan.
Da uhvatis decu iz Danske na iskustvo, gde ne znaju da brane prostor pri prekidima i jedan veoma srecan gol i da se radujem da smo postali ko zna sta. Nema potrebe, realnost nije na odmet.
Ovako dalje ne moze, a kako i dali moze videcemo.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Da, ne izgledamo sjajno, mnogo toga škripi, ali izgleda da se jako brzo zaboravilo na šta smo tek ličili pod bivšim trenerom.
Sreća naša pa nam dođe Bata, inače bi sada Danci štampali karte za Bešiktaš, a mi bi kukali zbog ispadanja iz Evrope.
Mnogo puta smo mi ispali a igrali smo dobro, dominirali na terenu, imali brojne prilike - uvek ću da izaberem da prođemo a nek protivnik prikaže više.

Tim koji je u prošloj kampanji LŠ bio prvi u svojoj grupi u grupnoj fazi i time dogurao do 1/8 finala je sigurno favorit, da li će to da opravda protiv nas - videćemo.
Kad je Vardar mogao prošle godine da izbaci Fenerbahče, nismo ni mi bez šansi protiv ovih.
Turci nisu Mančester Siti, kad je mogao Lask da odigra egal sa njima, i mi moramo da se prikažemo minimum u takvom svetlu, pa kako bude - nek bude.
Nadam se da su i ovim prolaskom kroz iglene uši potrošili i svoju sreću za ovu sezonu u Evropi, red je da posle svih muka mi budemo miljenici fortune, što ćemo nadam se opravdati hrabrim i borbenim pristupom.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
Ja ne znam sta pojedini clanovi ocekuju? Naravno, ne igramo najbolje, ali ne igramo ni lose za razliku od perioda pod palicom velikog strucnjaka iz Stitara.
Veliki pomak postoji! Ne moze Bata za 2 nedelje da dovede sve pod konac, utegao je ekipu, popravio je sta se popraviti moze, samo treba vremena da sve to legne na svoje mesto. Uz par kadrovskih promena. Sto u timu, stu strucnom stabu.

Jebacemo turke!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ljudi po onome sto sam video turci nisu nista posebno ne uigrani su mogu da se prodju samo da mi odigramo pametno.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ako je ko volio nocni zivot to je bio Uros Djurdjevic, redovno vidjan po kafanama u pijanom stanju ali decko je za trenera imao Nikolica i kondicionog Basarica tako da je svaku utakmkcu imao snage da vrsi presing 75 minuta, uglavnom je poslednjih 15 minuta ostajao bez snage ali je zato do tad ginuo. Cinjenica je da nacin zivota utice na fizicku spremu, ali uz dobrog kondicionog moguce je spremu dovesti do zavidnog nivoa imao taj igrac nocni zivot ili ne. Obavezno pojacati intenzitet treninga do Turaka da se ne brukamo, jer u ovakvom fizickom stanju u kakvom smo sad po 3 gola u oba meca nam ne ginu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Evo sta je izjavio trener Danaca...Citas li ovo Filipovicu nesretnice...:banghead:
Izvor sajt Danas-a
https://www.danas.rs/sport/partizan-izbacio-nordsjeland/

Kasper Hjumland: Presudili nam prekidi
– Prekidi su bili velika razlika u ovom dvomeču. Tri gola smo tako primili. Inače je bilo neizvesno, a mi odigrali veoma dobro u želji da damo tri gola ovde. Videli smo prošle nedelje da je protivnik u poslednjih 20 minuta bio umoran, čekali da se isto desi u revanšu, pa da ga napadnemo. Nijednog trenutka nismo gubili nadu, ali… – tako je meč video trener Nordsjelenda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top