Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Sve mi je bilo jasno posle prve tekme na Kipru,tada sam svatio da PARTIZAN NEMA TIM ZA lS...
To je fakt koji boli,ali treba se pomiriti sa to i svatiti da je to ipak nasa surova realnost...
Juce su bili fenomenalni navijaci i DR MO..ostalo necu da pominjem,mogu samo da kazem da nemogu da verujem ko sve nosi crno-beli dres i kako se sve bori za njega...
Sve je receno u tekstu sa Monda..
Nemogu samo da razumem Petrovica,coveka koje Grobar do koske,fajter,skoro ce A reprezentaciju,a juce igra tako sporo,nonsalanto,bez ideje,sa puno straha...da covek ne poveruje...a igramo utakmicu godine...strasnooo
 

Ledolomac

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
36
Reaction score
0
Sta reci... a ne ponoviti vec nesto sto je napisano.
Moj najaci utisak je ipak losa fizicka spremnost nasih igraca. To najvise zameram Jokanu. I dalje mislim da je ovaj tim Patrtizana znatno jaci od timova iz predhodnih godina. Ali...
Veoma losa takkticka postavka i priprema obadve utakmice od strane strucnog staba (nije tu samo Jokan kriv nego i Stevanovic) sa jedne strane i veoma losa fizicka pripremljenost sa druge.
I dok donekle mogu imati razumevanja za Jokanovo neiskustvo za losu fizicku pripremu tima nikako.
Ako se nesto moglo bar sigurno uraditi to je da tim mora biti fizicki pripremljen da puca od snage. Videlo se da sinoc igraci imaju zelju...da ih mi nosimo sa tribina...ali da nakon dvadesetak minuta poluvremena nemaju snage ni brzine da urade ono sto zele.

Sve u svemu...sta je tu je...Ovo je nasa realnost u ovom trenutku. Ja ne mislim da nismo imali srece i mislim da sa igrom iz ove dve utakmice iskreno i nismo zasluzili da odemo dalje.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Negde oko 60. minuta slucajno pogledam Djordjevica i Tomica... Obojica stoje na sredini terena i samo sto se ne sruse... Ni za 60 min nemamo snage... A na Kipru sam cak i ja pomislio da je to zbog visoke temperature i velike vlaznosti... Ma daj... Ljudi su nespremni za ozbiljnu utakmicu... A sta da je nekim slucajem bila neka mladja, trkacka ekipa iz recimo Engleske ili Nemacke... Pa to bi tek bio raspad... Vise puta je receno, ali moram i ja da dodam, Moreira je neko ko je zaduzio Partizan vecno... Posle utakmice verovatno niko nije smeo da ga pogleda u oci, od saigraca.

Igraci su takvi kakvi su, nisu ni bolji ni gori od kiprana... Ja razumem da te neko nadmudri u jednoj tekmi, ili da ti neki igraci nemaju dan... Ali da ti u sledecoj ne promenis ni tim (sem Srdje) , a pogotovo taktiku... Ja jednostavno ne zelim da to ukapiram, meni to ne dolazi do glave... Otisla je jos jedna sezona u nepovrat, ostaje nam da daleko doguramo u Evropa kupu, jer jedino tako necemo sledece godine izgubiti mesto nosioca...

Moreiri spomenik podici, definitivno.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
"Pun stadion, gol na vreme, protivnik koji je došao da igra, da postigne gol, kraće: nije došao da se brani. Prostora je bilo i to baš!"

Tekst je dobar, ali nikako ne mogu da se složim sa boldovanim. Ja nisam vidio da je APOEL došao da se nadigrava i da postigne pogodak, a pogotovo da nije došao da se brani. Sa većinom ostalog navedenog u tekstu se slažem.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Nisu dosli ali su im nasi igraci na momente poklonili taj prostor za igranje kojeg naravno svaka ekipa voli da iskoristi
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Nema tu sta puno da se pametuje. Prva utakmica nas je kostala prolaza. Ova je bila dobra. Ne dovoljno dobra, ali ipak dobra - pobedili smo. Da smo ovako igrali u prvoj, tamo bi bilo nereseno ili cak i nasa pobeda i tako bi prosli dalje. Ali nazalost nismo i sve je to proslo sada. Glupo je i pricati sto nije ovaj onako i ovako. Da je izasao drugaciji tim i da se igrala druga taktika mozda bi igrali 1-1, sta onda, onda bi kukali kako ne mozemo ni kuci da pobedimo.
Ja i nisam nesto tuzan, bio sam posle prve utakmice. Sada sam se nadao da mozemo da napravimo podvig, nismo i to je to.

E sad, sta je zapravo bitno u celoj ovoj prici. NE MOZEMO NISTA PREKO NOCI. Mogli smo precicom da se nadjemo u eliti. Mogli smo, ali nismo uspeli. Bila bi to velika sreca, ali ovako nije tragedija. Zasto ? Moramo da idemo postepeno. Partizan vec godinama nije odigrao zapazeniju ulogu u Evropi. Fale nam takve utakmice. Ponovicu: PARTIZAN. Ne samo igraci, ne samo trener, ne samo uprava, ne samo navijaci. SVI zajedno. Lepo je to sto smo imali sansu da naprecac uskocimo u LS, ali to nije tako lako. Nama je potrebna jedna dobra sezona u LE. Gde cemo se svi zajedno iskaliti kako se danas igraju evropske utakmice, pa onda da pricamo kako smo zreli za LS.

Sto se mene tice ja sam u potpunosti spreman za napad na LE. Vec se ostrim za poslednje kolo kvalifikacija i nadam se da i nasi igraci mogu ovako brzo kao ja da zaborave neuspeh u pohodu na LS i da se okrenu sledecoj utakmici.
 

zaka

Guest
auuu odusevio sam se ovim tektom iz monda! :respect

naslov im je najbolji! pravo u srz
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Bilo je sjajno juce na Jugu. Sjajna atmosfera, prava "zurka", ali sta vredi... Svi smo pevali 90 minuta, odrali grlo... Necu vise nista da pisem, nema potrebe, a ni smisla! Samo jos jedno veliko HVALA Moreiri sto je igrao, dao gol za ovu pirovu pobedu i jos jednom pokazao da je klasa za sve ostale u timu - zajedno! :respect Idemo sada da probamo u Ligu Evrope...
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Jednostavno bolja ekipa je prosla dalje. Neiskustvo i strah su nam dosli glave. Niko nam nije kriv za ovo sto se desilo osim nas samih. Liga Evrope sledeca pa da vidimo cemu i ako uopste mozemo necemu da se nadamo.
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Дан после:

Након преспаване ноћи, када су се смириле страсти и утисци слегли, мора се признати да нисмо спремни за ЛШ. Да ли је у питању кратка пауза између првенства и квалификација, да ли је у питању репрезентација која нам је, у време припрема, одвела неколико битних играча, остаје за анализу, углавном, играчи Партизана немају довољно снаге за целу утакмицу а, рекао бих, ни квалитет за ЛШ. То се видело на Кипру и синоћ. Такође забрињава малодушност већине играча. Након постигнутог гола, када је противник био начет, морали су да мељу, да дају све од себе. Када се то већ није догодило, онда су морали последњих 20-ак минута да откидају, да дају 150% могућности. Очигледно, није било снаге за тако нешто.

На Кипру и синоћ су испливали неки недостаци. Да смо на Кипру играли одбрану к'о синоћ, нарочито после прекида, данас би била друга прича.

Можемо да причамо шта хоћемо, али после сваке продаје играча ми остајемо слабији на тој позицији. Почело је од продаје Рукавине (и дан-данас смо танки на тој позицији), преко Јоветића, Жуке, Тошића ....... Није Жука био екстра класа играча, али је био борац, покретач екипе, недостаје нам такав играч.

Клео је добар Играч, али смо изгубили Диару. Не може Диара да игра полушпица, он највише даје као шпиц. Када је неко испред њега, у овом случају Клео, Диара је много мање убојит.

Брана Илић је морао синоћ на терен. Лоше је одиграо у Никозији, тада су сви лоше одиграли, али је пре тога био наш најбољи играч, чини ми се и најбоље припремљен. Фалили су синоћ његови продори по боку, његова борбеност, шут.

Елем, лако је после битке бити генерал, штета само што се учимо на својим грешкама. Све ово треба што пре заборавити и окренути се ка бољем сутра. Нисам одушевљен овом Лигом Европе, али шта је ту је, боље ишта него ништа. Треба учинити све и квалификовати се па како буде, домаће првенство не би смело да дође у питање.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Bozovic:Mnogo nesigurnosti.
Knezevic:Nije bek.Borio se,bio bolji sto puta od Stevanovica.Ali slabo.
Djordjevic:Osim jedne greske sve ostalo je radio odlicno i pokazao da je uz Moreiru najbolji.
Gavrancic.Dobar stoper ali los sa loptom.On nije igrac koji treba previse da ima loptu.
Obradovic:Odlican je bio ali kao da nece da u svakoj utakmici da da sve od sebe.
Petrovic.Previse muci loptu.Igra komplikovano umesto jednostavno.
LJajic:/
Tomic:A gde je onaj od prosle godine,ko je ovaj?
Moreira:Zao mi je za njega sto najbolje godine daje da bi Jokan drzao u zivotu.Mozda jedini pravi profesionalni fudbaler kod nas.
Cleo:pa ni Eto,Forlan i ostali bi kod nas bili losi jer nam je igra nikad gora.Spicevi su tu da zavrsavaju akcije.Samo ne znam koje.
Diarra:Bled,nikakav,ali opet nije dobio ni jednu jedinu loptu u prazan prostor.

JOKAN:Svaki iole pametan covek vidi da jokan nema veze.Ja garantujem da bi Reber sa ovim igracima bio prvak zemlje dva puta.Arogantan,ne zna kad da se povuce(imao dve sanse da se plasira i nista).Igra nam je sve gora i gora a imamo sve bolje igrace.Djukic nam nije valjao,mnogo smo primali golove.samo cu reci Mihajlov-DJordjevic,Rnic-Gavrancic, pa jos sad imamo Krstajica.
Uprava:prodat desni bek I ?????A cilj je liga sampiona.
Budimo realni.Igramo lose,nemamo neku hemiju kao KK.Nemamo kompletiran tim.Ova situacija je jako zajebana. Jug je juce bio sjajan.Navijanje ne moze bolje jer je igra bila losa i nema sta da nas ponese.
izvinite zbog ovolikog smaranja.
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Apoel nije bolja ekipa od nas, ali jednostavno su ljudi bolje odigrali oba meca od nas i zasluzeno nas prejebali.
A i nije to za nas, Master Card, Sony Playstation, Vodafone, sminka je to, nego svi na Borac (nas 1.000) i to je to........
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Imao sam utisak ko da su nasi bili pijani sinoc,pogotovo Bozovic...Kako se covek pogubio,strasnoo
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a

Za razliku od njega, [B]Radosav Petrović je bio grub prema novinarima[/B], na čiju je konstataciju "Partizan nije uspeo", uzvratio pitanjem.

"Šta nije uspeo".

Da prođe dalje.

"Da, nismo uspeli da prođemo dalje, uspeli smo da pobedimo".

(R. J. - MONDO, foto: MN Press)[/QUOTE]
Dovoljno si rekao :pop

[quote="Ala-Munja, post: 202453"]Pirova pobeda
I na kraju napomena: Petrović i Diarra su dobili parne kartone i neće moći da igraju u prvom meču plej ofa Lige Evrope...


[/CENTER][/QUOTE]
zao mi je sto ovo moram reci ali jedina dobra vijest danas...


Jbg, srce me boli zbog Mo-a, njegovi saigraci ga ne zasluzuju :respect

Jokana nisam komentarisao niti cu, podrzavam klub kako god jer znam da sta god ja napisao, mene se tu nista ne pita, niti ce mene uprava poslusati :D
Tako da svim srcem uz Partizan, srecno momci u LE...
 
Последња измена:

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Stvarno sam slepo verovao da mozemo dalje i posle 0-2 u prvoj utakmici,krivio sam i ja,kao i mnogi,vrucinu,sparno vreme....Medjutim pokazalo se da nasi igraci nisu fizicki spremni za neke ozbiljnije utakmice.Da li imamo trenera za Evropu....tesko je reci kada bukvalno protiv 90% ekipa u nasoj ligi igramo pred bunkerom u 16 metara protivnika.Taktiku protiv tih protinika bi mogao da postavi svaki clan ovog foruma.Sudeci po prikazanoj igri u LS nam nije mesto,ni po igri a ni po zalaganju nasih igraca.Ostaje razocaranje i nada da nesto popravimo u sledecim okrsajuma za Ligu Evrope.

Moreira,svaka ti cast za sve.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
O kakvom vi Bozovicu pricate?
Priznajem, imao je par kiskeva, ali mi nismo primili gol. Sta je on kriv sto nismo dali jos jedan? Jel on uveo neuigranog i nedefinisanog Ljaljica? Jel on kriv sto tomic ne moze da istrci dve kontre a da ne crkne?
Naravno da nije.
Mnogima je u timu slava udarila u glavu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја само желим да се надовежем на Гробаре који пљују по кондицији наших играча, сетите се само колико су нам трајале припреме! Једноставно нисмо навикли да се за тако кратко време толико уиграмо, а плус сви па и клуб и навијачи су хтели што више припремних утакмица итд.... Све то узима данак!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Nemam šta da napiše u vezi utamice i svega uopšte,a da nije već napisano.

Samo moga da konstatujem da Apoel nije kvalitetnija ekipa, ali je zato kompaktnija i koncentrisanija. Dokaz za to je nijedan napravljen kiks odbrane za 180 i kusur minuta! Sve je to stvar pripreme ekipe, što na pripremama, što pred utakmicu.

Ovu utakmicu smo pobedili! Ma kako da smo igrali pobeda je pobeda. Ali valjda je jasno da dva kiksa iz prve utakmice više ne može da se nadokandi ni protiv kiparskih ekipa, jer ljudi ulažu u fudbal i ne kalkulišu bez osnova. Kod nas se kalkuliše na sve strane. Najbolji primer je prodati Ivana Stevanovića i sa novim Stevanovićem iz Teleoptika ili sa Kneževićem, koji silom postade bek, napadati Ligu šampiona. Vreme blef kalkulanata u fudbalu je prošlo!

Mnogi ovde veličaju tim da skoro nikad nismo imali jači. Ta konstatacija nema osnova! Uprkos tome gubim strpljenje za Jokanovića!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ја само желим да се надовежем на Гробаре који пљују по кондицији наших играча, сетите се само колико су нам трајале припреме! Једноставно нисмо навикли да се за тако кратко време толико уиграмо, а плус сви па и клуб и навијачи су хтели што више припремних утакмица итд.... Све то узима данак!

Nije nikakvo opravdanje.Ali ja mislim da nije tacno da smo lose pripremljeni nego da jednostavno igramo lose i trosimo snagu uzalud.Ne trcimo pametno.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Ima istine oko kodndicije i u pripremama, ali kako jedan decko od 20 god ne moze da izdrzi 90 min. Ja ne bih ni 20, al on igra fudbal ceo zivot. Jos mlad, pun snage. Tuzno je videti doktora da trci, kida dok Adem, Raca i Tomic kuliraju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top