Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Moram još jednom da se "upišem", iako verovatno sad smaram:
Najebem se i ja mile mamice i onima koji su zviždali Boji, a i svakom onom pojedinačno ko je sa "Zapada" (a bilo ih je i na "Istoku") krenuo napolje posle trećeg gola Arsenala! Jebem vam milu majku, marš bagro i dabogda se razboleli na dan utakmice protiv Brage ako ste nameravali da dođete!!!
Da ,slazem se za Boju i ostale.Stvarno su igrali koliko su mogli.Razlika u klasi je ocigledna.Jebote ,pa oni kao ping pong da igraju .Ja razumem da kod ljudi na forumu rade emocije, ali jednostavno ovo je nas maximum trenutno.
Sudija???
Koji je vama kurac ,da moram tako da se izrazim.Covek svira dva penala i vi hocete jos.Englezi su pametno padali za razliku od nasih igraca,pogotovo na sredini.Jebi ga iskustvo, ali covece da u LS sudija svira 2 penala za nas i to protiv Arsenala, a da mi opet ovde kenjamo o sudiji, mislim:pop
Navijanje???
Katastrofa!!! Jug?? ,ajde nije savrseno ,ali ok, ali celokupan utisak je porazavajuc.

Zapad??
Barem ti bi trebao da znas da je 40-tak engleza bilo i napstilo zapad posle 3 gola, tako da ...:confused
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@Macak-Zemun
Ziveo mi, brate, sto godina i dabogda nam svi navijaci bili kao Ti! Razumem da ljudi kritikuju, ali da neko u trenutku kada igramo Ligu sampiona prica da smo seljacki klub, to ne mogu i nikada necu razumeti. Da smo seljacki klub, igrali bismo po Kraljevu i drugim selima utorkom i sredom. Svi koji ovde pljujete klub, Saleta, igrace, pa i upravu, niste nista bolji od onih koji su zvizdali Boji i otisli sa stadiona posle treceg gola Arsenala. RTS-u jebem milu mater, nista od koreografije s pocetka tekme se nije videlo, ali nista. Bar na ovim snimcima koje su okacili na sajt. Gadovi.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Pa i Skilaći je nadskočio Krstajića pa se o tome ne priča.

Nemam volje da odgledam snimak te situacije ponovo, ali gotovo 100% sam siguran da je ta lopta krivica Smiljanica koji je mogao da skoci prvi na nju, ali je ostao ukopan, a Krstajic je bio iza njihovog igraca. Takodje, ako je bilo u 5m, mozda je i Stojkovic mogao da izboksuje loptu.

Sve u svemu - jeftin i naivan gol.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
BRAVO MOMCI !!!

Neverovatna borbenost me je odusevila i ponovo su pokazali da kako vreme i utakmice u LS odmicu tako i bolje igraju...bice bolje, ekipa raste i dalje i verujem da protiv Brage imamo itekako velike sanse da uzmemo bodove koje ce nas pribliziti tom 3 mestu koje je u ovom trenutku fenomenalno za nas...

Ipak opet sam stekao utisak da se ekipa malcice plasila da napadne tj. da krene s vise igraca u ofanzivu...to je donekle razumljivo jer znamo protiv koliko opasnog protivnika igramo...medjutim onaj crveni karton (koji je bas prestrogo dosudjen) nas je totalno presekao...pogotovo napad...Kleo nije sam mogao da uradi ama bas nista...mislim da je Jovanovic pogresio jer je preduhitreno startovao tj. nije bio dovoljno miran i skoncetrisan da ocisti tu situaciju vec se spetljao i ode mast u propast tako da mislim da bi Savic mogao da bude bolje resenje od njega s obzirom da prikazano do sada...decko je do sad igrao na nasim njivama a pogledajte samo sa koliko mirnoce i bez treme ulazi u meceve u LS...bice on ogroman dobitak za nas...onaj Tomic me konstantno nervira....mnogo usporava igru, gusi loptu i zasto mu vec jednom nije jasno da ne moze da prodje igraca ako ceka njih trojicu da tom protivnickom igracu pomognu? on stane kao da izvede neku fintu i oni ga spakuju kod korner zastavice...treba brze da igra tj. brze da misli...krivo mi je sto nije igrao Iliev od pocetka ili da ga je Stanoje ubacio na bar 15-20 minuta...Medo decko kida...covek je zaista nas najbolji zadnji vezni jos od Duljaja, a mozda ce biti i bolji...Raca odigrao majstorski, a Stojkovic nas je opet najvise povadio...

Ne treba biti razocaran i ako sve utakmice izgubimo..ovo ucesce je ogroman plus za nas i ojacace nas dosta za narednu LS jer verujem da cemo osvojiti titulu i ponovo igrati LS s tim sto ce nam sledece sezone ucesce u LS biti , gle cuda, normalna stvar :)

:napred Partizan
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Nista vise od onoga sinoc sto su prikazali nasi igraci ne trazim.Ginuli su do kraja, i to je ono sto je jedino vazno.
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Апсолутно немамо за чиме да жалимо! Ја наше фудбалере никад нисам волео јер су увек играли као бабе, али су се синоћ мушки борили и да Јовановић није добио црвени картон не би се арсенал наограо.
Свако ко каже да је судија био добар тај онда не зна шта је гледао јер је МОРАО да један пенал свира у оних првих 15 минута и тада би ко зна шта било јер смо били у налету, и после нас је Аршавинов гол пресекао.
Навијање одлично, бодрење све време, али увек мора бити пајсера који ће да звижде, али као што је неко рекао њих ваљда на осталим утакмицама неће бити јер су дошли да гледају арсенал! :banghead
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Е знаш како нас боли курац што је теби семафор ружан и много смета :pop :puke Свемир или људска глупост. Па наравно, људска глупост :buhaha
Nemoras da se pravis pametan mnogo,nije samo stvar u tome da tvoj post bude zanimljiv ljudima koji ce ga procitati...Pricano realno jeste ruzan,i jeste da zauzima 500 mesta na jugu...realno,i koreografija bi bila lepsa bez njega,tj,poklapala bi ceo jug,ali da ne sirimo...samo sam rekao moje misljenje...na osnovu odgledanih ovih slika...

A ti batice,ako ti je konkretno sad,semafor lep i funkcionalan,onda si upravu!Ispao si smeker!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Toliko sam bio besan na par pojedniaca u ekipi sinoć da jednostavno nisam mogao da se iskontrolišem i idalje naravno stojim iza onog što sam rekao.

Kako kažu dan je pametniji od noći pa da im verujem. Prvi sam koji je protiv pljuvanja igrača i to posebno mladih (za mene oni uvek imaju mnogo veći kredit nego bilo koji iskusniji igrač) ali kada neko igra konstantno loše, kada pokazuje manjak fudbalske inteligencije i kada ga na sve to boli baš ona stvar, a i dalje zauzima mesto boljem od sebe e onda za takvog nema više nikakvih kredita.

Utakmicu smo počeli sa jasnom idejom koja je na baš lep način pretočena na terenu. Presing na sredini terena sa brzim istrčavanjem napred nakon uzet lopte. Sale je odlično video da Arseal mnogo gnjavi loptu baš na sredini i da u tim mometima ostavljaju mnogo prostora za kontru. Mislim da je ovo i jedini način na koji je moguće igrati protiv Arsenala. Onda smo primili gol i igra koji je Sale zamislio više nije ličila ninašta, a on mi je kriv za takvo stanje na terenu jer očigledno nije pripremio dobro psihološki ekipu za takav rasplet događaja na terenu.

Svi vi sada pričate teško je suprotstaviti se Arsenalu sa 11 igrača, a kamoli sa 10. Pa majku mu ko je kriv što smo igrali sa 10 igrača? Ja ili onaj što gubi dule iz kog je realno morao da izađe kao pobednik. Znam ja da svi vi volite Marka zato što je dete Partizana i što je velik navijač našeg kluba i protiv Anderlehta je odigrao odlično ali u ovom momentu postoji neko ko je bolji i mlađi od njega ali i ko ima potpisan ugovor na 5 godina i ko je realno morao da bude u startnih 11 sinoć i onda se uopšte ova gore navedena dilema ne bi ni dovodila u pitanje.

Gledam sinoć Bazel koji razbija Bajern igrom i na kraju prima neki glup gol i izgubi utakmicu. Pa kako to da Bazel razbija i igra fudbal protiv prošlogodišnjeg finaliste, a mi ne možemo da igramo protiv prepolovljenog Arsenala, a kome nije jasna ova konstatacija da su igrali u prepolovljenom sastavu neka lepo sada u subotu pogleda njihov prvenstveni meč i sve će mu biti jasno i to bez obzira na povređene igrače.

I samo za kraj. Jedoglasni ste svi u oceni da je Stojković bio sinoć najbolji igrač i ja se slažem da je bio jedan od najboljih ali ja takav Partizan ne želim da gledam pa makar mu preko puta stajao i taj veliki Arsenal. Partizan koji prima 3 gola, a realno je mogao i trebao još 4 minimum da ne bi Stojketa, a da je usput napravio još dve, tri dobre napadačke akcije i to samo u prvih 15 minuta. Pa kao što rekoh u prvom postu vezanom na ovu temu i golman Hajduka protiv nas biva proglašen za najboljeg igrača utakmice samo kada se ta ista utakmica završi rezultatom 0-0.

A sada se vi lepo zapitajte da li je Partizan koji ste gledali sinoć Partizan koji želite da gledate i u buduće. Žao mi je ali ja ne želim.


Da izvineš na izrazu, al mislim da malo lupetaš. Nisu igrali protiv nekog tamo tuluza ili briža pa da mi možemo nekom da nemećemo ritam. za taj presing na sredini i jurnjavu s njihovim igračima potrebna je fizička sprema kakvu mi trenutno nemamo, imamo snage za realno jedno poluvreme takve igre i to je činjenica. Druga stvar, Arsenal igra ovo takmičenje maltene od njegovog početka tamo negde 1992. godine a mi smo ga za 18 godina igrali 2 puta u razmaku od sedam godina. Šta očekuješ ne kapiram, da ih pokidamo na sredini sa matorim saletom(koji je kako čitam najviše pretrčao), neiskusnim medom(fantastičan sinoć) i mlitavim petrovićem (koji počinje ozbiljno da me nervira). Pa jebiga matori, jaki su brate, igrali smo realno koliko smo mogli i rezultat je realan, a ti sad očekuješ ne znam šta. Ja sam zadovoljan, čak i stevanovićem, koga smatram za prilično slabog igrača, s obzirom koga je čuvao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Atmosfera je bila vrh...fenomenalno, a bice sigurno jos bolje samo da se malo "uigramo" i otarasimo onih sto su gledali arsenal a ne Partizan...
Ova utakmica je i definitivno pokazala da Boja treba da igra na mesto Tomica, a Iliev s Kleom u napadu...protiv Brage moramo biti dosta ofanzivniji ako zelimo bodove...ne smemo se stalno braniti ali ni srljati...
 

prospekt

Početnik
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
59
Reaction score
0
moracu da napisem par stvari ovde...jer mnogo kakite.....
Kao prvo EPS tek nema veze sa ovim,jer se oni ne bave tim lokalnim trafostanicama.....time se bavi beogradska elektrodistribucija ili kako se vec zove firma.....
e sad do tog preopterecenja je mnogo lako moguce doci,pogotovo u ovoj nasoj drzavi gde je to i inace svakodnevnica,jer rade pijani elektricari na tako odgovornim mestima..........

evo malo i sale,ali dovoljno je bilo samo da se pokrenu reflektori u rupi(pritisne dugme) i odmah iskljuce da niko i ne primetii to je to.....:)
:D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Nemoras da se pravis pametan mnogo,nije samo stvar u tome da tvoj post bude zanimljiv ljudima koji ce ga procitati...Pricano realno jeste ruzan,i jeste da zauzima 500 mesta na jugu...realno,i koreografija bi bila lepsa bez njega,tj,poklapala bi ceo jug,ali da ne sirimo...samo sam rekao moje misljenje...na osnovu odgledanih ovih slika...

A ti batice,ako ti je konkretno sad,semafor lep i funkcionalan,onda si upravu!Ispao si smeker!


jel moze neko od moderatora da mi da banotraljez ?

vracam vam ga 10ak minuta...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
e sad si me tako sjebao da cu opet da ubijem nalog...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Охладила се глава, грло се опоравило, па да се и ја наредних пет минута правим паметан.
Утакмица - победила много јача екипа, црвени Јовановићу нас је убио, чекала се само егзекуција. Први шут - ми примимо гол, промашимо пенал, јбг.

Наши играчи - сви до једног на терену одиграли са 100 % својих могућности и свог фудбалског умећа. За трчање и залагање једино НТ-у имам шта да замерим, али ни њему нисам звиждао када је излазио.

Њихови играчи - циганска просеравања по медијима, оно први тим, други тим су из њиховог циганског мозга да клуб има 5-6 играча, а остали попуњавају број. Од оних Арсеналових стартних 11 - сви су репрезентативци својих земаља сем Денилсона! Мало ли је? Врте оне пасове, да је то фудбалски гледано права мајсторија, нажалост јуче по нашим леђима.

Судија - Шваба, шта рећи. Могао је ... да свира пенал над Бојом, да искулира петог судију који му је рекао за руку, да не искључи Марка. Могао је, али није.

Атмосфера - Мрак, док није мало прорадио онај рефлектор на североистоку :D! На западу је гомила старијих људи, око мене су скоро сви били 50+, а неколико њих толико пијано да нису могли ни да стоје, а камоли навијају. Упркос свему, добро навијање, најјаче по завршетку утакмице. Гостујући играчи - ни секунда оптерећени тиме, очито је фудбал спорт потпуно различит од кошарке. Фудбалери кулирају пред 30000 људи, кошаркаши се укењају пред 7000.

Поуке - мора да их буде, очекивао сам пораз, али су ми ишле сузе на крају на "када не будеш први ти". Ништа нема преко ноћи, реално ми тек за две-три сезоне систематског рада можемо да се надамо да ћемо бити равноправан ривал клубовима попут Арсенала. Ово је велика школа, али под два услова:
1. Задржати тренера барем три наредне сезоне (онај њихов јуче је ту 15 година, а сви добро знамо ко је био десет година у нашем КК)
2. Задржати ове играче на окупу, појачати се где смо танки (шпиц, десни везни). Продати само НТа, да га не спомињем више.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Tribine su njegov teren.
Tamo moze da se igra dok ne pristane na smanjenje plate.
Bar tako misle ovi nasi NESPOSOBNJAKOVICI koji su nas ZESTOKO obrukali juce sa reflektorima. :banghead
JBTE cela EVROPA je videla tu bruku!
A jedva je zivu glavu izvuko sinoc na tribinama :buhaha
Verovatno ce i doktora da proglase za cigana kao i tebe
mo.jpg
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ovih 11 Arsenala sto je bilo na terenu definitivno razbijaju. Isto tako je nedostajala samo izmena Chamakh-Vela, pa da to bude Arsenalov Carling Cup tim.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Citat:
Originalnu poruku postavio B & W

EDIT:I smo molim Boga da dodje dan kad ce nasa uprava skoniti vise onaj semafor na jugu koj zauzima 500 mesta! Mnogo je ruzan,a i bre smeta!
Ala-Munja Citat:
Е знаш како нас боли курац што је теби семафор ружан и много смета Свемир или људска глупост. Па наравно, људска глупост....


Stvarno ono nije semafor nego KUCA na Jugu ,mogli bi tamo kafanu da napravimo -Skloniti ga ,pod hitno!!!! stvarno je sramota vise, zato nam se tribina i preselila na istok , a na zapad-juga dolaze pozeri jer ne mozemo kop da napravimo na sredini tribine...

No, mislim da Djuric i ekipa u Partizanu moraju da se klone ciganskih provokacija ...jer u narodu postoji jedna izreka: ne spustaj se na nivo seljaka(gejaka),ako se spustis, najebo si ...ostanimo ono sto jesmo Partizan i kultura , a ciganski trener molice nas da dodje u Teleoptik ali...samo polako zivi bili!!!!
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Гостујући играчи - ни секунда оптерећени тиме, очито је фудбал спорт потпуно различит од кошарке. Фудбалери кулирају пред 30000 људи, кошаркаши се укењају пред 7000.
Da su nase tribine tik pord terena kao u engleskoj ne bi oni kulirali veruj mi ;)
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Комшије сеире: Партизану прети казна!
29 сеп, 2010
Хрвати коментаришу на сав глас утакмицу Партизан – Арсенал одиграну у главном граду Србије:
- Београдски сусрет Лиге шампиона између Партизана и Арсенала одигран је на рубу регуларности. Рефлeктори на стадиону домаћинa час су радли час не. У једном тренутку на стадиону је настао потпуни мрак. Ако томе и додамо да струје није било ни у свлачиноцама, па су гости морали мобилним телефонима да се осветљују како би се пресвлаче ?! Извесно је да ће Партизан бити кажњен од стране УЕФА – пише један познати хрватски сајт.
Ипак, да не буде да само комшије пишу о томе. У првом плану је и фантастична атмосфера на трибинама илустрована фото-галеријом.

Očekivano je da će da nas puknu po džepu, plus i prolazi nisu bili slobodni, a na tome su insistirali i prošle godine.
 

Гпб

Guest
Читам у енглеским медијима, који су пак склони претеривању, да ћемо драконски бити кажњени од стране УЕФА због нестанка струје и играњем под три рефлектора једно време, па јел има неко некаквих сазнања да потврди или оповргне ова писања?

Што се тиче самог пропуста, никога не би истакао као главног кривца, стадион је одавно премашио неки животни век, али су ипак требали тестирали пуно оптерећење мреже дан пре утакмице. Ако је сад изненадно заказало напајање онда морамо да ову непријатност окренемо у нашу корист што се тиче домаће јавности. Већ сам писао да морамо на сва уста причати да ни један стадион за коју годину неће испуњавати минилане услове за одигравање мечева ЛШ а ово иде у прилог томе. Сад је тренутак да се са речи пређе на дела!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top