Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.565
Локација
vaginamandibularia
Fala kurcu i Petru Dobrnjcu. Ništa novo nismo saznali. Odbrana totalan mrtav kurac, u vezi Ilić igra a ostali se igraju, u napadu mrak, Tomić opet naš najbolji igrač u evropi. Raskantala bi nas svaka prosečna ekipa, to je zaključak posle dvomeča sa maltežanima. Ovaj misfud je više pokazao od svih naših napadača. Jebem ti život. Mislim da nema šta da tražimo na kipru.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Ma mi smo realno smesna ekipa,babovica necu da komentarisem,nije vredan pomena,ali veceras se videlo da Sasa Markovic nije igrac za nas,za ofk da al u Partizanu za njega nema mesta.Ninkovic po meni mora u prvih 11,a Aksentijevicu kapa do poda!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Babinjo koji je od iks pasova imao samo jedan tacan u noge. Po izlasku sa terena, biva pozdravljen salvom zvizduka,on sarkasticno aplaudira publici. I on treba da bude kapiten tima i naslednik Sase Ilica? Pljuc!
Ovaj mec su lose odigrali Markec, Babovic i Scepovic. Prva dvojica su nesto i pokusavali,a Scepe broj 2 nema nigde. Napad nepostoji. Tomic opet najbolji u timu. Posle njega veoma dobro su odigrali Sale kapiten, Aksenta, Dzigi i Ivanov.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
MOLIM UREDNIKE foruma, da pocnu nakon svake utakmice da postavljaju glasanje za najgoreg igraca na terenu.

Ono sto je Babovic igrao veceras, je malo reci OPSNO igrati protiv AELa. Poceo nesto dobro,kao borbeno, posle toga, sabotaza.

KAPITENU naklon do poda. Joj kako ga postujem, neverovatno, ma daj da skupimo pare spomenik da mu napravimo. Lud je 100%. Cista 10tka. Alal vera. Kakve je on lopte stizao, iso u napad u sprint, celu ekipu drzao, svaka cast.

Sasa Markovic borben do bola, vidi se da mu znaci to sto je prvotimac i zeli da dokaze.
Lazar se popravio na polju borbenosti, stizao neke lopte, danas vise defanzivan, i to protiv indijanaca!

Igra mi se nije dopala uopste. Protiv ovih indijanaca ne stvoriti 100% sanse. Neznam kad cemo. A opet su nas prolazili.

Babovic na klupu protiv AELa, cisto preventivno, i pedagoski. Bolje 0-0 nego 2-1, ili 3-1, ili 3-2. Opasan je brate po nasem golu. Bar je to danas pokazao.

Kritikovali ste Miljkovica, samo vas cekam sta cete reci za ucinak Volkova :D . Danas je bio smesan. Nijedan dobar centarsut, a imao je prilike.

Ovako protiv AELa, nece moci. Ja bi umesto Babovica stavio jos jednog defanzivnog veznog, mozda Lolu zasto ne. Da idemo na 0-0, pa ako uvaljamo gol, uvaljamo.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Надам се да ово није ни 30% наших могућности, јер ако јесте, на Кипру нема шансе да извучемо позитиван резултат. Доста тога не штима у нашој игри.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
opet ne mogu da verujem da sale ilic izgara vise od ostalih, jedino on ide ka napred ostali u suprotnom smeru
u principu solidno delujemo, definitivno je ovo defanzivnija formacija, koja ce bolje da se pokaze protiv jacih ekipa, mada delujemo nekako smoreno, ne mogu da verujem da igras na svom stadionu i ne dajes maksimum maksimuma
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Stefan Babović, Stefan Babović, Stefan Babović !!!!!!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ici cu svaki dan u crkvu da se molim da babovic ode iz partizana. lazar pogodi precku, nece ga gol uopste, totalno van forme.
protiv aela bez mede smo obrali bostan.
lola nije u formi, al nam na kipru treba kao hleba.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Gastarbajteru,

golman je bio vise nego solidan veceras.

Odbrana i sredina nisu postojale dok je Babovic bio u igri. Babovic je direktni krivac za gol, a nije mu palo na pamet da obori protivnickog igraca i dobije zuti karton i time sebe onemoguci da slucajno pauzira sledecu utakmicu. Bolje da primimo gol, sta ima veze da li pobedili, igrali nereseno ili izgubili. B R U K A! Cim je izasao, nasa igra se kompletno promenila na bolje. Bez njega, cini mi se da jos kako mozemo da odigramo protiv AEL-a. Uostalom, nacin na koji je ispracen sa terena je najbolji pokazatelj sta su gledaoci mislili o njegovom vecerasnjem ucinku. Bravo za nasu mladjariju. Aksentijevic je rodjeno krilo. Mitrovic pokazao dobar potencijal za ono kratko vreme. Stariji standardno. Tomicu trebamo spomenik da dignemo. Da njega nema, mi ne bi znali da damo gol. Dzaba sve stative, precke, sanse. Sve smo to vidjali i prosle godine, i zbog tog smo uostalom i ispali iz Evrope. Zato me je Mitrovicev pogodak posebno obradovao. Nadam se da ce imati vise sanse da se pokaze i dokaze.
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Neverovatno koliko je Babajaro smorio ekipu. Svaka čast za Partizanovu dečicu i naravno za Kapitena.
Otresli smo Navalentnu. Idemo sad onim komunistima da pokažemo od kog drveta se pravi pritka za paradajz.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Zabrinjava igra u fazi odbrane, ovi iz AEL-a su danas mogli da vide sta sve ne funkcionise i gde smo slabi. To me brine. Zadovoljan sam, jer je ekipa borbena i ima mladih igraca koji imaju stofa. I ja sam bio prezadovoljan i presrecan kad su igrali Ilic, Vukic i neke nove nade iz Partizanove skole, ali samo na trenutak, jer sam se setio da nece dugo igrarti u crno-belom dresu. Cim vezu 2-3 dobra meca pricace se o njihovoj prodaji i ubrzo ce ih prodati.

Nek nam je sa srecom protiv AEL-a.
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Faljijev tihi ratnik zaplivao kao Rna onomad protiv Samroka, sva sreca pa ispravi gresku. Jedino vredno pomena, igra klinaca poslednjih 20-tak minuta i naravno trenutak kad je Pirlo pobrao aplauze shodno igri koju je prikazao...Ili je ceo stadion ljubomoran sto ima veliku patku ? :confused
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Moze li mi neko reci da li ce Partizan biti sad povlascen u play off-u* posto su ispali salzbug i zilina,ili trebaju i ustase sutra pa tek onda?
Jos dva nosioca treba da ispadnu da bi mi usli u tih prvih 5 timova (npr. Dinamo Zagreb i BATE Borisov, oni imaju dobre sanse da zavrse ucesce).


Ljudi, sta je vama pobogu? Pa igrali su ljudi taman koliko im treba, ostvarena je pobeda, uzeti bodovi i to je to. Pa vidite li kakvi su uslovi bili za igru, jesu trebali da daju 100% od sebe i da se ne daj Boze neko povredi ili slicno? Tacno se videlo da momci igraju sa 25% snage, ovo je vise bilo kao trening a ne zvanicna utakmica. Bice normalno totalno drugaciji pristup igri protiv AEL-a. Opustite se ljudi, sta vam je...
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Ne može se mnogo bolje protiv ovakvog protivnika.Videćemo koliko smo jaki već za nedelju dana.Odbrana će nastupiti u ovom sastavu i ništa se tu ne može više uraditi.Puna podrška Ostojiću.
DVOJICA ZADNJIH VEZNIH ! Po onome što smo videli,ta dvojica NIKAKO ne smeju biti Saša Marković i Babinjo.Saša im je dva puta dao lotu u noge i stvorio šansu maltežanima a Babović je imao direktnu asistenciju za njihov gol.Saša tu može da odigra samo sa Lovreom ili Lolom.Ja sam za to da se u tim uvrste Lola i Lovre i da zatvore sredinu kiprana.
Ilić je zacementiran u sredini,Tomić na boku a na drugoj strani mislim da se ne bi smeo naći Lazar Marković zbog očajne forme u ofanzivi i skoro nepostojećih defanzivnih kvaliteta.O mrsimudu Baboviću neću ni da razmišljam mada će ga Vermez verovatno tu staviti.Ja sam više za neko novo rešenje po desnom boku:Saša Marković,Knežević...
Na mesto jedinog napadača će se naći Šćepović koji se ne snalazi najbolje kao jedini u špicu.Možda bi Zabija bio iznenađenje za nas ali bi iznenadio i kiprane ???.A,dokle mu traje taj post?
Sve u svemu,biće nam potrebno jako mnogo sreće da prođemo AEL ali moramo navijati i nadati se.
 

Miki NS

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
37
Reaction score
0
Jel može neko da mi objasni zašto je to po njemu Markec odigrao slabo? Odgledaću reprizu tekme još jednom i obratiću pažnju samo na njega, pa možda i primetim nešto što nisam video.
Imam utisak da se od njega očekuje da igra kao Mesi, da sam prolazi igrače i daje golove, pa čim toga nema, odmah je odigrao slabo. Ne zaboravite, on ima 18 godina.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Ова игра је претанка за Аел . Резултат уме да завара , неко ко није гледао ово може да помисли да смо играли сјајно али то није тако . Иванов је 2 пута испао као од шале у првом полувремену али сва срећа па је то компензовао Остојић избацивањем у аут . Споро се враћамо у одбрану када изгубимо лопту у нападу или на средини и то је слабост наше екипе . Постоји огромна рупа између средине и одбране ту дува на све стране .Кипрани ће то умети да казне јер су озбиљна екипа. Вредни помена су Аксент ,Волков . Похвале новајлији Митровићу на првенцу нека тако настави . Честитке Неци Томићу на 2 гола . Глупо је више да се прича о штоперу . Ако они што седе у ложи не виде да дува на све стране онда ја не знам ко треба да види . Нама није једина фалинка штопер већ ми немамо радилицу на средини - ако је штопер хитан онда је и дефанзивни везни још хитнији по мом мишљењу . Похвале Партизановцима са истока и запада који су јасно ставили до знања шта мисле о бравурама Бабангиде са бројем 25. Одбрана ће против Кипрана бити изложена пресингу десет пута већем од овог вечерас . Оно што је радио Мифсуд то ће радити још више легионари из Аела . Тако да памет у главу Тумбо тражи им штопера под хитно да не би после испаштао ни крив ни дужан !
 

shomy87bgd

Banned
Учлањен(а)
26.01.2011
Порука
311
Reaction score
10
Локација
Beograd
Danas su Babović i Volkov totalno podbacili.

Što se igre tiče, reklo bi se rutinski, ali ono što se videlo je velika ozbiljnost, raznovrsnost u igri i dosta fajta na sredini.

Smeta mi samo komentar da su ovo amateri. Amateri su oni iz Andore, koje je Valeta isprašila. Jednostavno ljudi nisu naš nivo, ali daleko od toga da su amateri, dovoljno je pogledati koliko stranaca imaju. Pa Turci, Grci i Kiprani pre 30 godina su se vraćali sa 5-6 komada kući, a gde su sada.

Podrška za uvođenje mladih igrača, to me raduje.

Sada, ono što sledi, je MEČ GODINE!!! DA, drugarice i drugovi, meč godine. Ukoliko AEL uspemo da preskočimo, što se mene tiče, sezona u Evropi je uspešna. Posle mogu slobodno da rastu apetiti, nije problem.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Nama stoperski par nije kriv, ko Ivanovu i Ostojicu pruza podporu tokom utakmice ? Bekovski par - NJET, defanzivni vezni - NJET... Kada budemo shvatli da odbranu igra ceo tim, tada mozda i bude nesto od nas, ovako - NJET.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
I da ne zaboravim antologijsku partiju s.markovica. care, jebao si nam sve po spisku.
odbrana-jad.
vredi ponoviti: mozemo da ti pusimo, stefane.
barselono, dolazimo...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nisam bas upucen manje vise sam pomno odgledao 90 % utakmice,zasto je Volkov odigrao lose ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top