Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Prethodnih dana smo stručno analizirali našu igru, protivnika, Upravu... da bi nam Tesla i Mileva A. pozavideli! :D

Pokušavam sebe da ubedim da imamo realne razloge za optimizam. Teško ide...
Naravno, nadam se pobedi, nadam se da će naši konačno zaigrati kako svi mi priželjkujemo, ali taj optimizam je više baziran na ljubavi prema Partizanu nego na realnim činjenicama.

Ovaj put, neću "mračiti".

Nadam se da će naši igrači uspeti da se izdignu iznad svojih mogućnosti, i da ćemo uz pomoć sreće proći dalje!
Sad se lomi sezona (iako naše prvenstvo nije počelo).
Jesen u Evropi nam je vetar u leđa. Mi smo i dalje davljenici, sa sadašnjom situacijom u klubu, idemo u ponor.
Ali bar za promenu bi mogli da nas obraduju igrači i stručni štab. Od onih akrepa iz Uprave ništa dobro ni ne očekujem.

'ajmo crno-beli!
Ostavite srce na terenu, samo vam to tražim!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ja ne mogu da verujem da Zvone nije spreman bar za celo poluvreme. :confused

On je rodjen za ovakve utakmice. Tj on i Sale. Ovakve utakmice odlucuje jedan potez.

Dva spica obavezno. Markec i Scepovic, jedan zadnji vezni i tatin sin na tribnama je jedini recept za uspeh.

Kakvi crnci, kakvi bakraci, ovo nije atletika nego igra znanja. Ako im sakrijemo loptu mogu da trce koliko hoce. :napred Partizan
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Bogami nesto ''stucamo'' sa prodajom karata.Iako uveravaju Zurnal i slicni da prodaja karata dobro ide ipak nije sve tako.

Jug nije ''pukao'' a koliko sam nacuo karata za isti ima jos u finom broju......cim ne idu za Jug najbolje tek za ostale nece ici sem za sever.

Nikako mi se ne svidja razvoj situacije,poslednje sto nam treba je poluprazan JNA a fino mirise na mnogo praznih mesta.....

Prema svecu i tropar, kako igraju samo će probrani doći. :wink:
Sa maltezerima sam snimao jednog klinca, 99% vremena je gledao u jug, a ne na teren. Eto, toliko je fudbal interesantan...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja ne mogu da verujem da Zvone nije spreman bar za celo poluvreme. :confused

On je rodjen za ovakve utakmice. Tj on i Sale. Ovakve utakmice odlucuje jedan potez.

Dva spica obavezno. Markec i Scepovic, jedan zadnji vezni i tatin sin na tribnama je jedini recept za uspeh.

Kakvi crnci, kakvi bakraci, ovo nije atletika nego igra znanja. Ako im sakrijemo loptu mogu da trce koliko hoce. :napred Partizan

Džaba takvo razmišljanje kada Vermez više voli jednog špica nego leba da jede.
Spreman je Vukić sigurno za jedno, ali je Milija spreman za tri poluvremena, pa ga automatski poništava.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nama je vezni red bio problem samo u prvoj utakmici sa AELOM ,pripreme i protiv Valete je to funkcionisalo pristojno. Problem je za nas sto AEL ,igra veoma ozbiljnu odbranu ,kao i svi Kiprani i Apoel i Omonija i AEL nisu ekipe koje ce nekoga nakantati 5:0 ali nisu ni timovi koji gube od nekoga 5:0 ,jednostavno cvrste ,takticki disciplinovane ekipe ,fizicki dobro spremljene,tehnicki recimo solidno potkovane.Protiv Kiprana se igra na 1 gol tako je bilo i protiv APOELA isto ce biti i protiv AEL . Uloge ce ovoga puta biti obrnute ,njihova odbrana je ispred nosa golmanu ,nasa stoji vise ,posed lopte je kod nas , oni se brae indenticno kao mi , jedino sto mene plasi je to sto oni znaju da se brane ,imaju 2 sigurna od stene odvaljena stopera ,agresivnu i brzu ekipu koja moze da pokrpi u odbrani ,put do njihovog gola je definitino nesto sto se tesko nalazi , taj put ne vodi ni dugim loptama ,ni ubacivanja ,ni prekidima , taj put vodu kroz sredinu udarcima sa distance poludistance (Markovic,Tomic) ili Sasom Ilicem sto blize golu OVO JE JAKO VAZNO! Videli ste na Kipru i uopste u ostalim utakmicama ,jedini igrac koji moze da da zavrsni pas i spoji igraca sa golom u nasem timu je SASA ILIC i on jednostavno mora da igra blizu gola ,obzirom da ce oni povuci nece biti pritiska na nasu odbranu pa ce moci tu bilo ko da se vraca po loptu . Moje je misljenje da moramo sutra da pocnemo sa 4 igraca . Sasa Ilic ,Sasa Markovic,Nemanja Tomic i NIKOLA NINKOVIC.
Sasa Ilic- Jedini igrac koji moze da da zavrsni pas i spoji igraca sa golom , plus radi odlican posao u odbrani(mada ga u sredu treba rasteretiti) , povezuje nasu igru .
Sasa Markovic- Mozda igra slabiju odbranu ,ne krece se dovoljno dobro ,ali mi sutra imamo jedan imperativ POSTICI GOL jer je AEL vraski tvrda ekipa ,a Markovic itekako moze da doprinese njihovom omeksavanja , jer poseduje taj sut iz drugog plana .
Nemanja Tomic - Covek koji uvek moze da zadrzi loptu , u evropi nas najraspolozeniji igrac , on ce nam biti ta prednost u sutu sa poludistance.
NIKOLA NINKOVIC-Ovaj igrac je kljucan za sredu ,ako on bude ostao na klupi necemo se dobro provesti , jedini je nas kompletan igrac na sredini terena ,brzina,dribling,kontrola,pas,sut ,takav igrac jednostavno mora da igra bez obzira na godine ,ako bude igrao uz Saleta dajem ruku da njih dvojica mogu da stvore 3-4 ciste sanse za nas.
Morace mnogo toga da se poklopi ,ali ponavljam , Markovic sut iz daljine ,Tomic sut sa distance , Ilic i Ninkovic kombinatorika ,zavrsni pas (plus ninkovicev sut) . Ovo je sasvim dovoljno opcija u napadu da mi postignemo jedan pogodak makar u sredu ,ako jedan od ove cetvorice ne bude igrao ja dajem ruku i sve sto imam da mi ispadamo .
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Maticu, ocekujes da utakmicu koja moze biti kljucna u Evropi ove sezone pocne decko koji je sansu do sada dobijao svake prestupne godine? Dzigi nece poceti svakako.
Mene samo brine ko ce sve na zadnjeg veznog. To mesto ce biti u sredu kljuc pobede/poraza.
Zorane, iz tvojih usta.. Ne verujem da smo kadri da ne primimo gol.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Za razliku od vas, ja sam jednostavno ubedjen da prolazimo dalje! Jednostavno mislim da smo bolja ekipa i da cemo to na JNA i pokazati. Tako da, svim srcem uz svoj klub u sredu! Srecno Grobari! IDEMO DALJE!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Maticu, ocekujes da utakmicu koja moze biti kljucna u Evropi ove sezone pocne decko koji je sansu do sada dobijao svake prestupne godine? Dzigi nece poceti svakako.
Mene samo brine ko ce sve na zadnjeg veznog. To mesto ce biti u sredu kljuc pobede/poraza.
Zorane, iz tvojih usta.. Ne verujem da smo kadri da ne primimo gol.
Ne ocekujem upozoravam sta ce se desiti ,ako umesto najkompletnijeg igraca koji igra mozgom i sa obe noge bude igrao neandertalac sa jednom nogom .
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Dzigi ima kvalitet da pocne mec pre Lazara, i mislim cak da bi Dzigi bio korisniji poludesno od Lazara.
Ali nema sanse da Dzigi dobije sansu pre 75, 80 minuta, na zalost.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Eto, ja sam ubeđen da nećemo proći dalje. Da ćemo imati aktivan rezultat (1:0, možda i 2:0), a onda ili pokloniti gol, ili skriviti sasvim nepotrebno penal. Bog nas kažnjava zbog bahate uprave!!!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Dzigi ima kvalitet da pocne mec pre Lazara, i mislim cak da bi Dzigi bio korisniji poludesno od Lazara.
Ali nema sanse da Dzigi dobije sansu pre 75, 80 minuta, na zalost.
Zato i prolazimo tako kako prolazimo ,igracju nam copavi ,tatini sinovi ,a pravi igrac sedi na klupi ,ma bolje nismo ni zasluzili . I ovaj Ostojic je morao da ceka da Rnicev debilizam dodje do najveceg moguceg nivoa koji ni mrtvi Grant nije mogao da trpi da bi ovaj dobio sansu koju po svim FUDBALSKIM parametrima zasluzuje pre Rnica.Isto vazi i za Brasanca ,Jojica koji bi mogao barem po malo da ulazi ,kasnimo i to mnogo kasnimo , samo je slepac imao dilemi da li je Rnic za prvi tim ,samo je slepcu Babovic bolji od Ninkovica ,samo slepac dovodi staklenog Lovrea pored zivog Brasanca ,samo u slepackom klubu Babovic dobije traku pored Vukica ,ma necu vise da se nerviram mi smo obicni SLEPCI sto moze uvek da se argumentuje hiljadama debilnih i maloumnih odluka ,neka pobede u sredu AEL neka svrse svi kolektivno , pa neka popuse u plej ofu 10:0 i nek odu ova govna zajedno sa poltroncicima tumbicom i namestaljkom vermezom .
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Eto, ja sam ubeđen da nećemo proći dalje. Da ćemo imati aktivan rezultat (1:0, možda i 2:0), a onda ili pokloniti gol, ili skriviti sasvim nepotrebno penal. Bog nas kažnjava zbog bahate uprave!!!

Bog ili vanzemljaci gazda, ja mislim da deremo ovu buraniju veceras. Proslih dana sam sanjao neke ljude sa kojim se nisam vidjao godinama ni cuo, pa sam dobijao vec sledecih emailove od istih. Sinoc sanjam kako deremo buraniju i kako se zalivam od piva... Ja kad sanjam a sjetim se sna, tu greske nema..
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Eto, ja sam ubeđen da nećemo proći dalje. Da ćemo imati aktivan rezultat (1:0, možda i 2:0), a onda ili pokloniti gol, ili skriviti sasvim nepotrebno penal. Bog nas kažnjava zbog bahate uprave!!!
godinama je tako...ja ne mogu da se setim neke utakmice sa timom naseg ranga da su na dobili bez nasih katastrofalnih gresaka u odbrani ili glupih penala. pored svih mana koje imamo, dekoncentracija nam je jedna od najvecih.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Dzigi ima kvalitet da pocne mec pre Lazara, i mislim cak da bi Dzigi bio korisniji poludesno od Lazara.
Ali nema sanse da Dzigi dobije sansu pre 75, 80 minuta, na zalost.

Mislim da nece Dzigi da dobije sansu vise zbog ponasanja nego zbog kvaliteta, cini mi se da Vermez ne bi hteo da mu da sansu od prvog minuta i on dobije neki debilni crveni karton u 20-30 minutu. A svi znamo kako se polece na protivnicke igrace posle svakog malo jaceg starta..
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Prolazimo sigurno.. E sad zanima me po vama, tj vase misljenje, sta je najbolje za nas, LS ili LE?
Po meni LE pa koliko moze, mislim da smo prevazisli to slavlje za ulazak u LS, saovim timom neka probaju LE pa dokl doguraju. Ipak je LS vasiona, bolje da ne ulazimo...

P.S.
Ni LE nije smesna, al opet...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Za tri klase smo bolji od njih i ako pruzimo 80% onoga sto mozemo sigurno prolazimo.Jeste da je rezultat iz prve utakmice malo zajeban ali sam siguran u pobjedu sa dva gola razlike...
 

dekidekila

Početnik
Учлањен(а)
30.10.2006
Порука
19
Reaction score
0
Zivot je tezak, to svi znamo. Kada ustanete na noge, neko ce vas gurnuti da padnete. Kada budete ponovo pali, probace da vas pregaze. Ne vredi plakati i kukati. Pada ce te, gurace vas na dole, probace bilo kako da vas sruse. I svaki put kad se to desi vi ce te ponovo probati da se podignete na noge. Usta ce te, sto brze budete mogli i sami necete znati koliko ste puta to uradili. Zapamtite ovo: uspjeh je kada ustanete jedan put vise nego sto ste pali.

Iskustvo me je naucilo. Nista nije dzaba dato i da zivot nije lak. Zivot je tezak, vrlo tezak, cak pretezak. Vise puta ce te izgubiti nego sto ce te se radovati. Niko vam nikad nece nesto predati. Zato sami naduvajte prsa, izpravite vrat i pobedite sve sto je tesko, ruzno i nepravdno. Ako budete zeleli vise nego sto imate, morate to dokazati! Ako zelite da osvojite ono tamo, potrudite se i osvojite ga. Ako znate vas cilje i znate kako doci do njega. Nikad necete odustati od napredka, sve dok ne uspete! Tako samo pobednici razmisljaju.

Na kraju krajeva, uspeeh je ono sto svi zelimo. Zelimo svi pobedu, da osvoimo trku. Nema sumnje u tome. Zato ustanite, popnite se ponovo na vrh, jos brze, sanjajte jos vece, zivi bolje nego ikad pre. Ovo je u vama. To mozete da uradite. Uradite to za sebe. Dokazite sami sebi.

Zajedno mozemo sve, ali se uvek pitamo mi.

Napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Статус
Затворена за писање одговора.
Top