Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Kad bi neko mogao da stavi gol razliku i bilans pobjede porazi u evropskim utakmicama zadnjih 10 godina.

Bas me zanima kako li to izgleda.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
Cestitke nasima na prolazu. Odigrali smo taman koliko je potrebno. Ovi se zeznuli sa ovim terminom a nisu znali da je kod nas gore nego kod njih :D.

Свака дубинска лопта је полуприлика за противника.
Балажиц наставља са глупостима - опет наиван жути картон, као и Брашанац.

Ove dubinske, ali mozda vise prekidi su ono sto me bas zabrinjavalo. To obavezno moramo popraviti. Sjeca li se ko jesmo li dobili koji zuti proslu protiv ovih?

Drago mi je sto je bas Brasanac dao gol, a koliko god Petrovic bio los, nemojte ga pljuvati danas kad je bio asistent sa gol. Potrebno nam je jos neko pojacanje u svakom slucaju.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Nema niko zuti iz prve, jel dva zuta suspenzija?
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Nismo dobili žuti u prvoj - koliko se sećam.

Edit: Da, svaki drugi žuti je pauza.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Лепо смо ово завршили.Честитке тиму без изузетка.
Динамична утакмица са доста трчања и што је најбоље трчали смо и ми. Сасвим солидно је текла лопта, није било мучења, имала је игра и главу и реп, углавном. Играли смо озбиљно, нисмо се залетали, а није било ни лако ћемо. Јесте да нас управе развлаче и касапе, али ипак постоји неко језгро важних играча који су већ неко време заједно и то мора да се некако види на терену.
Није било баш све како треба позади и то је питање које мора да се добрано испегла ако мислимо да бијемо следећег противника.
Божинов мора више од овога што је пружио у протеклом двомечу. Немам ништа против да будем стрпљив, али нема превише времена за стрпљење. У наредне четири, барем две утакмице мора да одигра нарочито добро да би замирисала европска јесен у Хумској.
Сада Грузине у фиоку, па да преслишамо светозаревачке цигане...а онда....да се побијемо најбоље што умемо....
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Uz dva-tri pojacanja mi izbacujemo Sevilju,ulazimo u neko takmicenje i tamo uzimamo preko 5-6 bodova u grupi(LE),koeficijent raste.

Bice ovo dobro i protiv Steaue i protiv ekipa u Evropi koje nece igrati bunker protiv nas i tu ce se otvarati prostor.

Ali zato,tesko nam se pise sa JSL bunkerasima.

Mada,vise bih voleo da prezimimo u Evropi nego da osvojimo titulu.

Svaka cast,sledeci su Rumuni.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ljudi igramo ofanzivno u većini situacija ostanu sami Balažic i Ćirko kakvo je čudo što oni ispadaju ponekad.
Treba nam plej sa sigurnim ali upotrebljivim pasom prema napred a ne da se griješi na sredini pa nam tako protivnici stvaraju najviše šansi i trpe štoperi.
Te greške na sredini ne može da zakrpi ni Kanavaro iz najboljih dana, plej plej i samo plej.
Potpuno tacno Teslic. Keve mi licno protiv SB nemam nista, ali covek je bas rupa i potencijalno veliki problem protiv jacih ekipa. Vec vidim kako sevaju kontre protiv rumuna. MNOGO JE SPOR-sporo razmislja, spor je sa loptom, bez jedne noge, cesto gresi pod pritiskom, uvaljuje koske saigracima, slab duel- molim vas sklonite ga iz evropskih utakmica i nadjite proverenog i skupog pleja- treba nam Moreira iz najboljih dana- isplatice se.
Vule dosta gresio danas , moras prijatelju da udjes i u sredinu sa loptom kad ti ostave prostor. ali bice on odlican , malo strpljenja.
Zile - moj zemljak i novi ljubimac, pola ekipe trenutno. Svaka cast majstore i na pametnoj odluci da ostanes sa nama i svaka ti cast za TRUD (tako nastavi) i na talentu i kreativnosti.
Ostali sasvim solidni uz po neki nedostatak.
Kljucno za nastavak- raditi ozbiljno na prekidima na nasoj polovini, i rupa izmedju odbrane i veznog reda je danas bila NEPODNOSLJIVA, imali smo srece jer su ovi poluamateri, ovo je po meni bio najveci problem danas i to mora Kiza da resava. Mnogo polukontri, ne pokrivenih igraca, slobodnog prostora i udarca sa distance.
Idemo dalje, sl mec je mec sezone, pametno, borbeno i motivisano u svakoj sekudni dvomeca je kljuc sezone.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Cestitke ekipi i strucnom stabu..
Nikog danas nije lako dobiti Dinamo Zg koji ima brdo stranaca i skup tim ne moze luksemburzane da dobije..
Vazno je pobedjivati i zbog klubskog koeficienta..
Imamo brz prenos lopte i zadovoljan sam kako smo trkacki izgledali s obzirom da je dosta igraca doslo ili kasno ili nespremno na pripreme (Abu,Bozinov,Zivkovic,Saponjic..)
Do kada se mogu dovesti pojacanja a da imaju pravo igranja protiv Rumuna ?
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
8.783
Локација
"preko bare"
Dobro je, prođosmo ove indijance. Iako sam znao da smo za klasu bolji, nije mi bilo svejedno pred utakmicu. Ipak smo to rutinski odradili i pokazali određeni kvalitet. Sada da se pripremimo za Rumune i poslije, nadam se, par pojačanja pokušamo da osigurano Ligu Evrope, a zašto da ne i Ligu Šampiona.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Milsami izbacio Ludogorec. Na konto moje analize, ispala je 1 od 8 ekipa koje se nalaze ispred nas po koeficijentu za potencijalni zreb u cetvrtom kolu. Veceras se jos navija i da Vardar izbaci Apoel.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Ispadose Bugari neko skenderbeu ili milsami u plej ofu ccc kud nismo dobili njih :banghead
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
1.FK Sarajevo (BIH)/KKS Lech Poznañ (POL) v FC Basel 1893 (SUI) - iz ovog para ispada jedan tim koji je ispred nas, a jedan sigurno prolazi (dakle 1)
2.PFC Ludogorets Razgrad (BUL)/FC Milsami Orhei (MDA) v KF Skënderbeu (ALB)/Crusaders FC (NIR) - iz ovog para je ispao jedan ispred nas, više ih nema
3.FK Ventspils (LVA)/HJK Helsinki (FIN) v NK Maribor (SVN)/FC Astana (KAZ) - iz ovog para je samo Maribor ispred nas, uzdam se da Astana može da ih izbaci sutra
4.Celtic FC (SCO)/Stjarnan (ISL) v Qarabağ FK (AZE)/FK Rudar Pljevlja (MNE) - mislim da će se ovde Seltik prošetati do PO-a (dakle 2)
5.FK AS Trenčín (SVK)/FC Steaua Bucureºti (ROU) v FK Partizan (SRB)/FC Dila Gori (GEO) - nadamo se da ispada jedan koji je ispred nas :D
6.FC Midtjylland (DEN)/Lincoln FC (GIB) v APOEL FC (CYP)/FK Vardar (MKD) - postoje realne šanse da već sutra APOEL ispadne, ali im ni protiv Midtlanda neće biti lako
7.Hibernians FC (MLT)/ Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) v FC Viktoria Plzeò (CZE) - ovde jedna ispred nas sigurno ispada, jedna sigurno prolazi (dakle 3)
8.GNK Dinamo Zagreb (CRO)/CS Fola Esch (LUX) v Molde FK (NOR)/FC Pyunik (ARM) - Ovde je samo Dinamo ispred nas, mislim da nema šanse da ispadnu, ali pošto su užasni na startu sezone neću ih svrstati u sigurne putnike u PO, pogotovo što ni Molde nije naivna ekipa
9.The New Saints FC (WAL)/Videoton FC (HUN) v FC BATE Borisov (BLR)/Dundalk FC (IRL) - ovde je BATE ispred nas, nose minimalnu prednost sa primljenim golov kući... ako prođu sutra, oni su u PO
10.FC Salzburg (AUT) v Malmö FF (SWE)/FK Žalgiris Vilnius (LTU) - ovde je samo Red Bul ispred nas i oni su da kažemo sigurni u PO, male šanse zaista ima Malme (dakle 4)

Ne volim da prognoziram mnogo unapred, ali me povuklo. Znači 4 tima koja su ispred nas su sigurna za plej-of, 90%. Dakle mi da bi upali u nosioce, BATE jednostavno mora da ispadne sutra, jer sledeće kolo ponovo dobija smešnog protivnika, a oni su tim koji zna da igra na rezultat - već godinama. APOEL i Dinamo bi bilo lepo da ispadnu sutra, odnosno danas, ali oni imaju još jednu "šansu" za to jer imaju nezgodne rivale u sledećem kolu. Za Maribor važi sve isto što i za APOEL i Dinamo, s' tim da oni sada imaju dosta nezgodnog rivala, ali i pozirivan rezultat, a u sledećem kolu nešto lakši posao.

Sve u svemu, šanse da upadnemo u nosioce imamo - nemamo ih. Ekipe kao što su Maribor, Ludogorec... su maksimalno iskoristile poslednje dve sezone, nakupile se opasno bodova. Da mi je neko pričao pre tri-četiri godine da će Maribor za dve godine skupiti skoro 15 000 bodova...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
cestitam na pobedi, ali dila gori nije merilo ,vec sledeci protivnik je daleko jaci a mene sto brine je odbrana mnogo pogresnih pasova na 40 metara sto imalo bolje ekipe nam nece oprostiti!!!Petrovic-Bandalovski,Cirkovic-Fabrisio i to bi bilo to!!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Bolje smo izgledali nego u BG, i trkacki i takticki. Ovi su morali malo da se otvore i to je to. Na momente su se opasnije priblizili nasem golu, ali to je to, posle gola Brasanca sve je jasno bilo. Andrija odlican danas, proigravao je samo tako. Abu dao jedan,mogao jos dva, Bozinov opet ostao duzan protiv ovih Gruzina... Sad Steaua, pa cemo da vidimo sta dalje sledi. Nadam se pojacanju kakvom za taj dvomec.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Добро је било ово, осим једног кратког периода средином првог полувремена, контролисали смо утакмицу. Показало се и да резултат 2:0 ипак није опасан у евро-куповима за нас и оне Боратове ортаке са термина.

Само једна ствар је битна у Букурешту - постићи гол! Само да не бункеришемо и чекамо 0:0.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Meni je apsolutno svejedno koga dobijamo u plej ofu bitno je samo da mi izborimo prvo PO onda sa grupnom fazom u dzepu opusteno pa dajte i Bazel ...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Odlicna je stvar sto smo zavrsili ovaj dvomec sa dve pobede. Moramo juriti koeficijent na svim utakmicama, makar i nemale rezultatski znacaj, barem X hvatati i sto manje gubiti. Moramo se cupati iz ovog brloga i blata u koje nas vuce ova smrdljiva zemlja sa svim smrdljivim klubovima okupljenim oko cigana!
Malopre gledam vesti na prvoj i covek ladno rece, Partizan prosao ali trenutno najsvetlije tacke srpskog fudbala Cukaricki i Vojvodina sutra igraju svoje revanse!! Ej pazi molim te, cukaricki i vojvodina jedine svetle tacke, 'ladno su nas svrstali u isti kos sa ciganima! Oni nameste utakmicu najsmesnije i najbezobraznije u istoriji, njihov vodja pacijent, kriminalac nebulozno izadje i sve svali na nas (!!?!) i za nase medije je i Partizan = sto i cz!
Epa nije govna jedna ciganska! Koliko im je muka sto belezimo godinama u Evropi kakve takve rezultate za razliku od njih kojima je domet prolaz na misice ekipe sa f.ostrva, ostali ih trse!!
Zato moramo sto vise i kad god je to moguce gledati da krckamo taj koeficijent!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top