Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Jbg, ja prizeljkivao Salcburg. Ali ajde, ovi su atraktivni.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Шахтјор
Бриж
Партизан
Тулуз

Јака група, незгодни противници, биће свашта!
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Tuluz je raspad od ekipe imamo realne sanse da budemo drugi, kljucne utakmice ce biti protiv Brizu u BG-u i gostima!
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Што се тиче противника, можемо ми СВЕ, само да ХОЋЕМО! А са навијачке стране сам онако...могло је и боље, хтео сам Ђенову...
 

delboyPFC

Strogo desno
Учлањен(а)
13.10.2007
Порука
642
Reaction score
0
Локација
Liman, Novi Sad
teska grupa definitivno, sjeba nas ovaj tuluz na kraju al dobro sta da se radi...

isto i sa navijackog aspekta prilicno nezgodna i daleka gostovanja,uh da je dosla djenova umjesto tuluza ili da smo uplai u grupu sa pao i galatom...
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
GROUP-J.jpg


Идемо даље! :ziveli
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
Opet nismo imali sreće sa poslednjim šeširom ... Biće teško
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Није ни добро а ни лоше. Шансу имамо, али само уз много бољу игру. Људски је надати се.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Prva dva šešira zadovoljavajuća, poslednji je moglo i bolje, ali šta je tu je.
Svom snagom napred i uz punu podršku nas, očekujem tri pobede kući, a na strani šta uradimo!
 

NTT

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
85
Reaction score
0
Ja zaista ne znam vise koga bi mi to mogli da dobijemo, a da mogu da kazem-dobijamo sigurno...iskreno.
Svejedno mi je bilo koga cemo izvuci. Mi samo treba da se konsolidujemo, da stanemo na noge, a onda mozemo protiv svakog protivnika da odigramo kako valja. Nisu ovo neke ekstremno kvalitetne ekipe (kvalitetne jesu), ali mi kakvi smo i da nam dodje Sliema, ne bih bio siguran u uspeh. Samo neka odigraju muski, borbeno, pa sta bude.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Saberi oduzmi,nije uopste tako lose,da u zadnjem nije uleteo Tuluz bilo bi bolje,ali opet bilo je i drugih jakih ekipa iz 4 sesira.
Ne znam zasto pojedinci uopste kukaju,pa najbolje bi bilo da sami biramo najlakse timove iz sesira.
U sustini ni iz jednog sesira nisu nam uleteli najjaci timovi,sve u svemu prosek.
Ako budemo pravi mozemo da se nadamo prolazu.
 

Pedjazz

Banned
Учлањен(а)
30.07.2009
Порука
24
Reaction score
0
Realno ako pogledate sve ekipe u Ligi Evrope su ili naseg ili ispred naseg kvaliteta. Dobro je sto je nosilac Sahtjor a ne neki Werder ili jaci tim :) Oni jesu osvojili Kup Uefa prosle sezone ali su imali dosta srece nakon prolaza grupne faze i izboru protivnika do finala. U finalu je Werder podbacio ovi dobili i to je to.
Bruz je ekipa slicnog kvaliteta naseg Partizana. Mislim da bi najbolje bilo da u prvom kolu igramo kod kuce upravo protiv njih kako bi startovali pobedom i sa 3 boda. Posle ovoga bi sve lakse bilo. Gostovanja tamo se ne plasim jer imamo kvalitet sa njima da se nadigravamo i da ih dobijemo.
Tuluz nije kvaliteta PSG, Liona, Marseja i ostalih azdaja, uz to tim nije navikao da se takmici u evropi. Ljudi svakako nece imati ambicije kao mi i igrace rastereceno. Atmosfera u Beogradu ce biti kljucni faktor da im uteramo strah u kosti i prodjemo dalje.
Najvise bih voleo prvo kolo protiv Briza kod kuce, drugo protiv Tuluza kod kuce! Startujemo sa 6 boda i posle u gostima imamo prostora da kalkulisemo i trazimo realnu sansu za prolaz dalje. Do tada naravno potrebno je u prvenstvu napraviti pobednicki niz i podici formu na zeljeni nivo.

Partizan Sampion!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Tuluz nas ujeba,moglo je lakše.
Sve u svemu izjednačena grupa,možda bi mogli i dalje naravno ako pokažemo da imamo srca.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne znam, po meni nije dobro nimalo. Vidim neki vec podcenjuju briz i tuluz, koji su veoma jake ekipe! Nadam se da mozemo ipak nekako do 2. mesta, tesko ali mozemo. Uz veliki trud,zelju i naravno kvalitet. I da se pojacamo obavezno, za ovu grupu nam je to itekako potrebno!
 

Head_Hunter

Guest
Protivnici nisu atraktivni (manje pozera u hramu),imamo sanse za plasman u drugi krug,malo jos da se poradi na kondiciji i bice sve ok
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top