Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.584
Reaction score
42.453
Локација
Žrnov
Kako, bre, čoveče ne stoji?

Nađi snimak, pogledaj ga ponovo pa da pričamo...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Feanor
Svega tu ima, ja sam se ogranicio na zeleni teren.
Ipak, podsetnik. Samaranje je bilo u 17.kolu, posle slobode ns jna.
pre toga, u pazaru su ga uhapsili tutora i sarac kada je poceo sa laminom, protiv slobode poceo sam u spicu, po genijalnoj zamisli onog kretena iz judeje.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Odbrana: 5 primljenih golova posle prekida, u 4 poraza na startu sezone je nesto najgore sto je zadesilo Partizan otkad ga ja pomno pratim. Vermezovic je bio odbrambeni igrac, te je odgovornost za tako nesto na njemu. Citao sam skoro da je jedan trener odlucio da kaznjava novcano igrace, svaki put kad prime gol posle prekida. Volkov konstantno izbija loptu u kornere pravi faulove ili aute oko 16 metara. Miljkovic nije dobar u skok igri...iako nije veceras gresio. Aksentijevic posle one greske na Kipru, vise ne rizikuje ni u odbrani ni u napadu.

Napad: Dva Stefana su rupe, s tim se svi slazemo. Sasu Markovica i Mitrovica hoce gol.
Tomic i Lazar obicno igraju dobro kad ceo tim igra dobro, a lose kad ceo tim igra lose, stoga ovo veceras je bilo lose, nista bez Ilica.

Norvezani: Grese mnogo u odbrani i to na svom terenu.

Ako se uzmu sve ove cinjenice pred revans i nesto se promeni, mozemo da se nadamo pobedi, ali dosad su sastavljali tim da bi isli uz ku... nama navijacima, te ne ocekujem nista.

I jos nesto, Vermez i Tumba su dosli ovog leta direktno iz Juzne Afrike i Kine i na stranu to sto govnjivi Djuric i co. ne znaju sta rade, ipak se dosta toga u svesti celokupne crno bele javnosti promenilo na bolje od vremena kad su ta dvojica bila ovde i tuzno je to da moramo uopste da strepimo protiv ikakvih protivnika koji nisu neko ime...ako je takav mentalitet u Derventi, Africi i Kini, ovo je ipak Beograd...i ocekivanja su velika.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.965
Reaction score
7.051
Локација
§§§§§
E, jbg, Prezidente, pokusavam da budem konstruktivan sad kad je najteze, a ti me sasecas taman kad sam se razmahao.
Možda je bolje da budem slepi mrzitelj, kritizer, hranitelj govnima i defetista.

Nije ni to dobro naravno, ali ja više nemam snage ´leba mi. Mrzim ovo što nam Gazda radi sa ½Đurgarden½ nazivom ali ovo zaista nisu igrači Partizana. U ovom timu prvi put nema fudbalera za kojim će mi biti žao kad ode. Čak šta više, jedva čekam sve da ih vidim van tima i to po mogućstvu da odu u neke lige koje se ovde ne prenose da ih slučajno ne zakačim na TV-u. Ogadili su mi klub.
Jebem i ja sve po spisku Vermezu i Tumbi, kao i ti, ali u našem klubu su nekada igrali ljudi kojima nisu bila bitna imena stratega već su se borili i ginuli na terenu zbog poštovanja prema grbu i poštovanja prema navijačima. Ako je fudbaleru Partizana potreban trener da viče na njega i da ga ½šiba½ da bi on trčao, onda je to konj a ne fudbaler (neću poene samo upoređujem jer na životinju moraš da se dereš da bi radila šta treba da radi). Ovo sada je tuga, boli ih patka da potrče.
Večeras je samo u prvih 11 bilo i previše onih kojima se jebe. Zbog takvih je Medo prošle godine i dobio onaj crveni (ne pravdam,samo konstatujem) jer je čoveku prekipelo da samo on ore a drugi da lade jaja.
Ovo je odlično što mi sad imamo ovakvog trenera jer je sad došlo do izražaja kakav je ko fudbaler, kakav čovek i kako se ko odnosti prema dresu i navijačima. Nikad više nije bilo toliko kvazi fudbalera kao sad. Svaki je sam sebi najbolji! Svaki jedva čeka da saspe psovku dugome u lice! TRAGEDIJA!!!

Стојанче Р.
drzi se basketa molim te...
medu porediti sa babovicem i danas i inace je greh...

Previše vas napada Stojančeta danas. Realno, Medo nikad gori meč nije odigrao. Svaki presing na njega je bila frka. Ali tu ne treba kriviti samo njega već i sve ostale koji se ukopaju kad on ima loptu. Nigde kretnje i on nema kome da odigra. Svaka čast Saši na golu ali koja je njegova uloga u timu!? On večeras nije imao 5 dodira sa loptom. Obratite pažnju ako bude negde neki snimak da svaki put kad Medo ima loptu njega nema. Gde je bio 90 minuta? A to pitanje se može postaviti i Tomiću. Nigde nikoga i zato Medo upada u problem.
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Napravio je direktan kurslus odbrani svojim potezima, a usput nije uspeo da poveze pas na duze od 5 do 10 metara.

+ Napravio brdo nepotrebnih faulova oko 16, iz jednog smo primili 3.gol. Pa jebemu mater ako vidiš da su viši od nas pola metra u proseku, i da prekid ni u ludilu ne možemo da im branimo, nemoj da jurišaš na njih ko da su ti pobili pola familije. Nema dečko ni siguran prijem, tehniku, ni pas, ni inteligenciju za zadnjeg veznog. Jedino to što je fizički zver mu je veliki plus, ali nije dovoljno. Kad sam u jednom trenutku pomislio daj pijanog Smiljanića da im ovaj ne otvori još neku kontru sve je jasno.

Tomić je polufudbaler, Babović nije ni toliko. Mitrović da poradi još malo na tehnici i pasu, može da bude odličan, jak je kao bik. Treba da ga pusti da igra sad kad je Šćepović u kanalu, a Zabija amater. Muka mi je od kukanja i previjanja Volkova posle svakog duela.

Dotukla me je na kraju izmena u nadoknadi, da se ušteka vreme.:banghead
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Prezident
U svemu se slazem.
Ipak... i pored svega tinja neka nada. Ne mislim da sam genije, ali, sto neko napisa, nekad mi se cini da nam tako malo treba. A u stvari, svuda treba puno. Na terenu, na klupi, u kancelariji sd, u upravi.
bolest je navijati za FK.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.103
Reaction score
2.051
Локација
Ispod zenine suknje
Da je vermezovic neki trener kad vec igra sa dva zadnja vezna to moraju biti Lola i Medo. Kraj price o tome.

Mi konstantno igramo sa 2 zadnja vezna a primamo golove ko idioti. Da ovaj kvazitrener ima muda i da igra nazad Stanojevu formaciju niko nam ne bi dao gol.
No sada je vec kasno za to jer mi moramo da se otvorimo i ganjamo rezultat i primicemo sigurno 2 komada.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.130
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
President
upravo to, niko se ne krece bez lopte, a onda odbrana i medo krivi sto nemaju kome da daju, da proslede prvi pas...
da je bio los danas jeste, ali da su se setali pored njega bas bih voleo da mi pokazete gde?
a ako sami pogledate taj snimak koji pominjete vidite koliko je tu lose kretnje i ne pomaganja u odbrani pre sveg od tomica i babovica, pa ako ste misljenja da jedan ili dva defanzivna vezna treba da "pohapse" 4-5 igraca koji dolaze u naletu onda se nikad necemo sloziti...
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Na šta ličimo, katastrofa, uvukao nam se onaj seljačko palanački mentalitet, pribojavamo se svih i svakog, kada se setim da smo pre deset godina zviždali jer je naš Partizan igrao nerešeno sa galaktikosima, a sada smo zadovoljni minimalnim porazom od strašnog Tromzoa!!!

Igrači preplašeni, smešno izgledaju na terenu, kao da su se prvi put sreli juče, fudbalska inteligencija nula, ma tuga, čemer, jad!! Ne može niko da me ubedi da smo toliko loši, ista ova ekipa je igrala i sa Avramom, a o Stanoju i da ne pričam, atomski fudbal u odnosu na ovo..

Pa jebo trenera koji šalje poruku igračima da je zadovoljan porazom od strašnog Tromzoa, da je zadovoljan igrom, i da, mi pritom gubimo, a on u nadoknadi uvodi igrača da pojača odbranu i oduzme malo vremena!!! Uterao im je svima strah u kosti, totalno smo van samopouzdanja, kao da vodi Srem, a ne bre Partizan!! I kada smo bili slabiji, barem smo uvek bili bezobrazni i kurčeviti..

Par reči o igračima:

Stojke, Miljko, Aksent i Volkov - tuga je blaga reč.. Miljko kao dete pored džinova, bez agresije, to što su ga neki portali proglasili igračem utakmice, jer ga je lopta pogodila 3 puta na gol liniji, ma smešno... Volkov, budi bog s nama, pa Aca je za njega majkon, on je čovek najveći floper, stalno se valja, kao nešto ga boli, a po mom mišljenju je i najveći krivac za golove, jer je toliko puta bespotrebno, čak i smešno, izbacivao lopte u korner (iz dva njegova su i pali golovi)

Tomić mnogo loš, koliko je taj dečko fudbalski neinteligentan, strahota (lepo je Jokan pričao da nema inteligentne fudbalere)

Medo - ja ga prvi ovde pljujem, ali danas nije bio loš (koliko nam samo znači na sredini, drži celu, razumem šta stojanče priča, činjenica je da deluje nesigurno, ali odrađuje u obe strane lavovski posao)

Babović - koliko mu lovite greške, on jeste limit igrač, ali danas nije bio uopšte loš.. Kakvi su drugi bili, on je bio super.. Imao je dosta dobrih poteza, kao i grešaka, ali je bio sve u svemu solidan.. Uostalom je spojio Šćepu sa golom, a greši dosta, jer nije alibi igrač da dodaje prvom do sebe, nego pokušava jedini nešto i da iskreira!! Ne razumem čemu opet dizanje tenzije oko njega, mislim da treba malo da se stišaju strasti, pre svega samo zbog Partizana i ekipe!!

S. Šćepović - meni je on dečko skroz dobar, razume fudbal, dobro odigrava, radi za ekipu, e sad, to što nam je igra presmešna i on dečko dobije eventualno jednu loptu u 16 metara, to je druga priča!! On je iz dva zicera dvaput promašio i nije za linč, jer su i najveći majstori mašili po bezbroj puta, ali su i davali golove, jer su imali po 15 šansi po meču od strane saigrača!! Nije lako iz jedne šanse pogoditi uvek gol.. Pritom igra strašno glavom, ali nijedan kršten centaršut nije dobio. Opet se pokušava da se pravi nov Babović i igrač kome će se zviždati.. Katastrofa kako se površno posmatraju neke stvari...

Mitrović je bio baš dobar kada je ušao u igru, kao i Sale, razmrdali smo se, ali džaba kada nam se trener ponaša kao bezmudi vodozemac koji se plaši i svoje senke, veliča smešne ekipe (njegova ne liči ni na šta), a samim tim uteruje strah i svojoj!!!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
У реваншу, Митровић у игру, Шћеповић може на клупу - Марко, ако се опоравио...

Стефан Ш. може да дође на трибине, па да гледа утакмицу са нама...
Не бих да причам о Стефану Б. 1000 пута смо...

Да се надамо да Саша Илић може у Београду да игра више, а да ми примимо голова мање, него што је то било у Норвешкој, па ето...
Да се надамо...
:soccer
За оне који мисле да је боље да сад испаднемо него да се после још брукамо, подсетио бих да тако губимо коефицијент, бодове, итд, те да тешко да бисмо у следећих ко зна колико година видели те ,,Европе,,...
Зато је боље да ми сад уђемо тамо, па макар се брукали...
Зарад светлије будућности...
Једном мора доћи?!
passout
Mani me se Scepovica molim te. Bolje Tomic da igra napadaca ionako danas samo se gurao bez veze na krilu, ni dribling ni prodor, nista. A ono sto proamsi Scepovic i Markovic on ce pogoditi 100%.

I naravno da je bolje da prodjemo, svim srcem navijam da pobedimo 1-0. Napad ce dati taj 1 gol, ali dali ce odbrana da izdrzi, postavka katastrofalna.

A što se Šćepovića tiče, ako je on fudbaler/napadač onda sam ja reptilijanac sa Alfa Drakonis.
Sreca pa sam jastukom gadjao tv, sreca....
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
лоше је да горе бити не може ...

једноставно не зна човек чега пре ( лошег ) да се дохвати ...

одбрана бушна , скрпљена и непоуздана ... имамо једног штопера са ограниченом брзином и два офанзивна бека , који кад крену напред остављају рупе у одбрани а ако не крену ( као вечерас ) онда нема наших напада по боку ...

средина ... све горе до горег ... спори , безидејни , физички и тактички неспремни .. највећи кривци за оваку лошу игру Партизана ... због " ведета " из везе трпи и одбрана и напад ...

нападачи ... за сада једнини назив нападач заслужио је мали Митровић .. ушао са клупе и дао гол ( и тако у две утакмице ) .. е то све говори када једини који игра у нападу јесте играч који је предвиђен за 4-5 нападача ?!! промашаји шћеповића много ће нас коштати ...

прошле сезоне имали смо случај миљкон-бабовић .. ове сезоне имамо случај бабовић-шћеповић-аксент ...

будућност нам је крајње неизвесна и врло суморна ... овај тим тренутно нема снаге за ништа озбиљније , да би се нешто направило од овог тима и ових играча како сада ствари стоје треба доста времена и рада ... и то да се почне од основних ствари као што су кондициона припрема , техника , тактика ... ми времена за тако нешто немамо нити било ко хоће да нас сачека да се ми " саберемо " ...

ако се нешто битније не промени ( управа , тренер , и да се захвалимо играчима агенције " дамјанац-рамадани slavelabor ltd " ... а најбоље је све то заједно ) нама ове сезоне не гине борба за 3 место у јсл ...

а " чика - црни " наставио да бриљира ... измена у 90 + мин. док ти тим губи голом разлике и то убацује задњег везног ... свашта сам видео на тим теренима али да " тренер " брани пораз својег тима и краде време , то још не видех ?!!
 

Darzy

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
16
Reaction score
0
Lazar je upao u krizu kada su mu pomenuli da zavredjuje evropske klubove lova picke avioni kamioni.....
A ono cvrc.... Sve to moze, ali, kad protivnik igra sa mud...a , i ne postojanje istih kod nasih igraca, dovodi do ovakve igre. Pogledajte Dr. Mo- a u mom avataru, setite se gorepomenutog zuke . Setite se kako je SS motivisao Boguna
http://www.youtube.com/watch?v=ai8xtjohuBo
A sada vermez gricka nokte i ne ustaje . Ko da ce mu neko skidati nevinost . A Avram je na utakmicama do 70 min spavao
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Stanoje je npr. znao iz ovih igrača da izvuče maksimum, znao je da ih motiviše, a Vermez to nema trika da uradi...
Kako stvari stoje, tek kada se uprava promeni, kada se vrate u klub ljudi koji zaista vrede, vole Partizan i rade u njegovom interesu, tek tada ćemo moći da napredujemo i da se ne brukamo u Evropi... Do tada ćemo gledati Partizan nalik ovom koji smo danas gledali, do tada ćemo strepeti od kojekakvih ekipa koje realno treba da deremo.
To je moje mišljenje...:confused

UPRAVA NAPOLjE!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.965
Reaction score
7.051
Локација
§§§§§
@ Prezident
U svemu se slazem.
Ipak... i pored svega tinja neka nada. Ne mislim da sam genije, ali, sto neko napisa, nekad mi se cini da nam tako malo treba. A u stvari, svuda treba puno. Na terenu, na klupi, u kancelariji sd, u upravi.
bolest je navijati za FK.

Ali stvarno nam malo treba kad se pogleda. Da je Šćepović dao onu mrtvu šansu na Kipru mi bismo našu utakmicu igrali juče u onim drugim kvalifikacijama. Da su on i mali đavo Laza dali one mrtve šanse večeras mi bismo već mogli da pričamo o Ligi Evrope. Ovako, mogu samo da se nadam, kao što kažeš, jer ipak krećemo iz minusa od jednog gola a poznavajući nas to može da bude baš mnogo, bez obzira što nam je sparing partner smešna ekipa. Ali mi Partizanovci smo takvi, dok god postoji šansa, nadamo se, čak i kad ne možemo da gledamo neke fuzbalere! :wink:

President

da je bio los danas jeste, ali da su se setali pored njega bas bih voleo da mi pokazete gde?

Ja nisam rekao da su se šetali pored njega, već samo da je bio loš. :D
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Necu da branim lazara markovica.
Samo bih zeleo da podsetim da njegovi problemi u igri pocinju odlaskom stanojevica i povredom marka scepovica. Pisao sam vec o tome i ponovicu...
Mali moze da igra samo siroko uz fizicki dominantnog spica koji ume da igra fudbal.
to nisu dijara, zabija i stefan scepovic.
obratite paznju da mali u poslednjih godinu dana nista nije uradio. Rekao bih da je bio najopasniji protiv ael i danas i to tek kada je usao mitrovic. Naravno govorim o ozbiljnim utakmicama. Steta sto nije zakacio Klea...

U pravu si da mu je dosta koristilo igranje pored Marka Scepovica, pre svega jer ovaj ume da zadrzi loptu, pa da ga ukljuci u igru a i uvek vezuje dva odbrambena za sebe. Medjutim glavni problem je sto je Lazar Markovic sada predaleko od gola, ne moze on da igra u vezi, a ni klasicno krilo.

Mada ovaj promasaj danas nema veze ni sa Scepovicem, ni sa Stanojem ni sa 18 godina, ono se zakucava u gol pa makar imao 15 godina...ako si igrac
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.041
Reaction score
14.750
Koja smo mi tuga od ekipe pa to je strasno. Pazite ovo, neko je vec napisao, podatak da u poslednjih 5 utakmica imamo 4 ( slovima CETIRI ) poraza !!!

Ne pamtim gori Partizan u skorije vreme, na nivou amterske ekipe. Ali nista me i ne cudi s obzirom kakva nas uprava vodi i kakav nam je trener. E on ima smelosti da prica kako smo igrali dobro??? Cuj ga, dobro?! Pa ovo je zalosno i smesno u istom trenutku, da ne verujes. Posle svakog poraza on je mrtav hladan kao da je to normalno za nas, ej bedo pa sta mi sve trpimo...

Utakmica smesna, kao neka petoligaska. Svaki njihov prekid za nas opasnost i primamo tako lagano 3 komada. Za to vreme mi masimo dve stopostotne prilike. Scepovic Stefan? Unakazi nas covek kako na Kipru tako i veceras. Jedino sto je pozitivno to su ta dva gola u gostima koja puno znace...

...Ali opet nisam i ne mogu da budem optimista pred revans. Stalno mi moramo da jurimo a svi znamo kako smo se "proslavljalii" u poslednjih par evropkih utakmica. Bice jako tesko.

Koja smo mi tuga od ekipe...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Vermez je glup, tvrdoglav, sujetan, namcor.
AJd sto mu ekipa nema nikakvu igru, ne vidi se neka koncepcija i sl njemu je ekipa sjebana psihicki i to je diretno njegovih ruku delo.

Slusali smo i u prethodnom mandatu kako je potkovan trener, strucan, usavrsava se, obrazuje...non stop je nesto pametovao i palamudio iz Afrike...doveo je kao ovog prevaranta pomocnika iz saveza da skautira protivnike...danas ide prica kako su igraci dobili knjizice za svakog igraca Trumsea...i sta dobijemo? dobijemo to da i protiv Aela i Trumsea mi tako delujemo kao da na terenu prvi put vidimo protivnike, da ne znamo nista o njima, da ne znamo da zaustavimo njihove vrline i iskoristimo mane.

Momentalni otkaz. Koje crno cekanje. Ma momentalni otkaz smo trebali da trazimo kad je pristao na dolazak menadzerske prevare Scepovica. Kome jos daje da ide na medeni mesec, a onda mu lagano ima zagarantovano mesto. Pa da sam igrac ne bi se kao Vukic zaustavio da ga ne tresnem o zemlji i nateram da pojede kacket.

Plus ova atmosfera oko tima koju je i on napravio.
I onako ima losu karmu, mora da su mu u JAR nabacili neke vudu cini kad nista nije uspeo tamo da uradi pa nas sad ukopava...ej mi gubimo 4 od 5 utakmica, i to ajd da smo igrali sa nekim protivnicima ili da smo imali neku igru pa da kazes a ne ovaj cemer i jad, a on zadovoljan ili ravnodusan?! :pop

Ja sam debil kad sam se nadao necemu s njim, ono kao racunam ima prolece, igrali smo cvrst fudbal, ide prica o disciplini i drilu na treninzima. Zaostao u vremenu i prostoru trener i covek.

Kondicionog takodje momentalno otpustiti a vijati po gradu onog ko mu je dao diplomu.



Za Medu se slazem sa Stojancetom, nije ni cudo sto niko nece da ga kupi al smo toliko ocajni pa ljudi vide njega kako trci pa kao dobar je...sutra malo.
Nama je prioritet svih prioriteta da se otarasimo Babovica, Lole, Tomica....to nije normalno koliko oni imaju sjeban mentalitet a svi prepotentni do zla boga, pored toga sto nemaju nista od potrebnih karakteristika za ozbiljan fudbal.
Sasu Markovica jos cekam, al da igra ocajno igra.
 
Последња измена:

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Ako predlažeš metodu klin se klinom izbija, ne slažem se. Tribine, Teleoptik, Smederevo, bolje metode.

naravno da ne predlazem samo sam poceo da razmisljem o pocetku pada njegove forme..

Da se ja pitam ja bi ga "odmorio" minimum 10 utakmica da gleda sa klupe, ali minimum! da decko razmisli malo o svemu koliko pruza i sta zeli od sebe da napravi..
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@Astore
Cak mu ni eduardo ne odgovara previse jer je tip igraca koji bezi u stranu i nema ekstraordinarne fizikalije. Ms i kleo su strvine koje znaju da obrade loptu i sacekaju igraca iz drugog plana. Zato se mali nadavao golova i nakrcao asistencija... tu je bio marko s.
mali nije igrac za siroki prostor jer nije takticki i tehnicki spreman za to, a nema ni fizikalije. Zato ne može da prodje ono drvo danas kad krene sam ka golu sa loptom u nogama.
nije klasican spic, zato nema rutinu i treba mu dosta sansi, a sad je i glava postala problem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top