Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Vermez = 0
s. Šćepovic stalno pričam, od prvog dana = o
Miljkovic danas ubjedljivo najbolji
 
Последња измена:

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Vermez 'ladno pocinje da prestize Plavog po "biser" izjavama. Ne znam sta da mislim, ovo veceras je ocaj, katastrofa, gore od ovoga sumnjam da moze(mada, mozda i moze gore, ko zna...). Ipak, nadam se jednoj utakmici, koja ce ovu trenutnu situaciju da makar malo pokrene na bolje, da preokrene. Ta utakmica bi mogla da bude ona u cetvrtak. Zato u cetvrtak, maksimalna podrska, nek' se vec jednom opamete, a ako i u cetvrtak ispuse, onda posle toga svaku utakmicu, je*ati im sve po spisku, i treneru, i upravi i igracima koji to zasluzuju.

Edit: Jos jednu stvar sam zaboravio da kazem, u vezi prekida. Oni nisu greske igraca, vec ciste takticke greske naseg trenera, koji verovatno i ne vezba odbranu prekida na treningu. Prosto, kod iole bolje postavke igraca kod prekida, koliko god igraci bili skakacki inferiorniji od protivnika, nemoguce je da pri nabacu na lopti se nalaze 3 NJIHOVA A NIJEDAN NAS igrac. To nije do igraca.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Al pazi stvarno smo ko fukse...

Punili nas turisti (portugalski)...
Punili nas seljaci (sremski)...
Punili nas ribari (norveski)...

'naci... drolja smo od ekipe...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
A prosle godine nas punili i konobari. Nema sta pisemo istoriju u najgorem mogucem svetlu ...
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Nisam ni ja siguran kod prvog gola.
A kod trećeg, Miljkon sam medju trojicom, nevjerovatna postavka.
Za drugi i Stojke snosi krivicu. Istrcao u svoj peterac i nije stigao
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.378
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Magnifico,da ne budem bezobrazan,ali sto se mesas bez potrebe?Na osnovu postova koje ostavlja,a u kojim velica cigane i njihov klub napisao sam to sto sam napisao.
Nije u pitanju bas taj post...Nemam namere da ih sad citiram,bilo bi odvratno.

Nisam pratio, ali ja govorim za ovaj konkretan, stvarno je tuga da nijedno gostovanje nije organizovano, kad su vec zaseli na jug.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Upravu treba streljati to svi znamo.

Ali bi meni Vermez popijo otkaz jos u avionu da sam mutavi.

Grant je bio kurton ali makar nije mijenjao Stanojevu postavku dok pobjedjuje.

Vermezovic je i nestrucan i bezobrazan.Fuj.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisam ni ja siguran kod prvog gola.
A kod trećeg, Miljkon sam medju trojicom, nevjerovatna postavka.
Za drugi i Stojke snosi krivicu. Istrcao u svoj peterac i nije stigao

Pet njihovih na dva naša... slika sve govori!

3gol-tromso.jpg
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
(Prezident) Nije ni to dobro naravno, ali ja više nemam snage ´leba mi. Mrzim ovo što nam Gazda radi sa ½Đurgarden½ nazivom ali ovo zaista nisu igrači Partizana. U ovom timu prvi put nema fudbalera za kojim će mi biti žao kad ode. Čak šta više, jedva čekam sve da ih vidim van tima i to po mogućstvu da odu u neke lige koje se ovde ne prenose da ih slučajno ne zakačim na TV-u. Ogadili su mi klub.
Jebem i ja sve po spisku Vermezu i Tumbi, kao i ti, ali u našem klubu su nekada igrali ljudi kojima nisu bila bitna imena stratega već su se borili i ginuli na terenu zbog poštovanja prema grbu i poštovanja prema navijačima. Ako je fudbaleru Partizana potreban trener da viče na njega i da ga ½šiba½ da bi on trčao, onda je to konj a ne fudbaler (neću poene samo upoređujem jer na životinju moraš da se dereš da bi radila šta treba da radi). Ovo sada je tuga, boli ih patka da potrče.
Večeras je samo u prvih 11 bilo i previše onih kojima se jebe. Zbog takvih je Medo prošle godine i dobio onaj crveni (ne pravdam,samo konstatujem) jer je čoveku prekipelo da samo on ore a drugi da lade jaja.
Ovo je odlično što mi sad imamo ovakvog trenera jer je sad došlo do izražaja kakav je ko fudbaler, kakav čovek i kako se ko odnosti prema dresu i navijačima. Nikad više nije bilo toliko kvazi fudbalera kao sad. Svaki je sam sebi najbolji! Svaki jedva čeka da saspe psovku dugome u lice! TRAGEDIJA!!!

Prezident hvala na izrecenom, jer si pogodio do rijeci sta i sam osjecam.
Za Medu sam i ja rekao da je danas bio kao uostalom i cijeli tim katastrofalno los.
Ali pripisivat da je on ustvari uvjek takav je glupost. I danas tako los se vise vidio po dobrom od neprimjetnog Sase Markovica (da ne dade onaj gol ja nisam znao ni da igra)
Samo Ivanov je bio solidan.
Ali kako dati gol u revansu a ne primiti ni jedan???:napred Partizan
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Jako losa utakmica. Imali smo srece. Stojke pogubljen, cementiran za liniju kada ne treba jer je par puta zaplivao u prazno, odbrana tragedija. Ivanov jedini skace, ostali gledaju ukljucujuci i golmana.

Babovic junior nosi se u petnaest picki materina zajedno sa mutavim.

Nas drugi gol nas vodi dalje. Da je ostalo 3:1 ne bi imali teoretske sanse iako su ovi krs od ekipe, ali smo mi jos gori.

Mislim da ih dobijamo u hramu, i to sa 2 razlike iako nam je samo 1 dovoljan.

Da igra Zvone smeo bih glavu na panj da stavim da idemo dalje, ali i ovako sam siguran. Mitrovic obavezno u tim, Babovic i Scepovic ne na klupu, nego van stadiona.
 

stojkov_11

Grobar
Учлањен(а)
12.02.2008
Порука
278
Reaction score
0
Локација
Macedonia not FYROM
Ova ekipa Tromsa je mozda i slabija od Helsinkija, kojeg je Stanoje oduvao pre 2 godine. Jbg, na sta smo mi to spali kad molimo boga da Medo odigra dobro a nekada je bio 3 opcija na poziciji defanzivnog veznog, Babovic je kidao kad je ulazio sa klupe da zameni Vukica/Saleta, Tomic zbog kurcobolje leteo u Teleoptik, imali smo 3 krstena stopera uvek spremna da udju u igru.

A sad nemamo ni igru, ni igrace, ni trenera ni upravu... E jebiga kad su oterali Stanoja, najurili Moreiru, prodali 2 defanzivnih veznih u jednom prelaznom roku, otisao Iliev, prodali Klea za sicu, prodali ( sad ) zlata vrednog Mareta Jovanovica...

E sad drugari ne krivite Vermeza za rezultate, uprava je najurila sve sto je bilo dobro u klubu, tako da nikave rezulate ne ocekujte pre odlaska govnara iz uprave..
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ja ne znam kako kome ali meni je veceras Kamara pokidao zivce. Inace Scepovic kao da se trudi da dokaze da je fudbalski invalid. Lazar jos malo ako nastavi sa ovakvim promasajima ima da me ubedi da on nije ni igrao one utakmice pre godinu dana vec neko drugi sto lici na njega. A Miljko je svima pokazao da je u fudbalu lopta zaista okrugla...

Nego jel bio Trener na utakmici. Ja ga nisam video...
 
Последња измена:

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Tesko nama i ako prodjemo dalje, punice nas kako ko stigne, zato bolje da ispadnemo sad nego da ne mozemo da izadjemo na ulicu od blama. Nema niti jedna tacka u ekipi da funkcionise kako treba, to se stvarno odavno nije desilo. Da li do igraca ili trenera ali jedno je sigurno mi nemamo jebenog GOL igraca, onakve promasaje ne promasaju vrsni golgeteri, eh da nam je Kleo bio.
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
nikako mi nisu jasni komentari koji pljuju Babovica,a Lazara spominju kao talenta kojeg treba cekat...ma teraj sve to iz Partizana.
Dva sprinta ne mogu da otrce a jos nisu ni dosli u nqjbolje fudbalske godine.
Ja nisam sinoc niti jednu pozitivnu stvar video. Neki ce reci da bar imamo dobar rezultat,ali pri tome zaboravljaju da bi morali zabiti bqr jos jedan gol,ako hocemo dalje...a ko cedaga da,a ko da ga namesti!?
Pa i ako nas "usere",sta nas tek onda cekau LE???

Uglavnom,katastrofa...Djura da je covek,pa da izadje i prianq da smo seljacki klub,kojem nije ni cilj evropa,kojem je dosta 5. mesto u Srbiji,pa bqr da znamo sta da ocekujemo...jer kakostvaristoje,oni nesposobni iz komsiluka su itekako sposobniji od nas,pa jos i Vosa,N. Pazar,D. Srem...ko zna mozda ima jos neko ko je bolji.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Није проблем у играчима ни тренеру!

Проблем је био и остао тај, ко је од вас шта очекивао :)

Ја сам очекивао пораз па самим тим нисам изненађен или некако разочаран.
Рекао сам одма да ми практично, у каквом смо стању, немамо шансе против њих у норвешкој.

На крају ипак повољан резултат али опет мислим да испадамо јер да јуримо гол у Београду то нам не иде баш од руке/ноге.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Ova slika kod treceg gola je potpuni opis stanja u ekipi i klubu.
Raspad sistema po svim savovima.
Svako ko je ikada imao dodira sa fudbalom zna sta znaci kada ekipa za poluvreme primi dva gola posle prekida.
Nespremnost, nepripremljenost, indolencija, neznanje.
Sto rece nekad jedan domaci trener, parafraziram: mozda ne mogu da osvojim kup sampiona, ali mogu da branim prekid. a ako ne mogu da branim prekid, onda moji igraci moraju biti kaznjeni... zato sto je prekid na prvom mestu stvar volje i koncentracije.
sramota.
 

kopernik

Početnik
Учлањен(а)
08.05.2008
Порука
78
Reaction score
5
Ja nikako ne mogu da se otmem utisku da smo mi fizički apsolutno nespremna ekipa....a mnogo drugih loših stvari su velikim delom posledica toga (pored neznanja).
Pa tu nema jednog čestitog sprinta na utakmici, ubacivanja iz drugog plana a o duel igri ne vredi ni pričati - tu nas i ekipa iz Pećinaca otresa...........
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Mijatovic
nisi upravu, zar je previse da ocekujemo da se bar bore, da pokazu zelju?
nije problem izgubiti, nije problem ni promasiti prazan gol, nije problem ni dati autogol ALI JESTE PROBLEM SETATI SE CELU UTAKMICU!!! prvi tomic, pa babovic, pa i medo, ma svi skoro... kad imas u ekipi igraca koji se ne bori, ne jednu nego svaku utakmicu i ti ga kao trener tolerises, i ne samo to nego ti je on/oni kapiten, zamenik kapitena a taj lik pravi probleme i na treninzima i sa publikom, a onda dodje sd i kaze "ne razume sta navijaci imaju protiv njega" NIJE NI CUDO STO SE TAKAV STIL (citaj KURCOBOLJA) KAO ZARAZA PROSIRII NA CELU EKIPU... tomic, babovic napolje, neki na klupu dok ne uhvate formu kakvu takvu, a svi ostali borba bre, ko nece ili ne moze MARS BRE IZ SVETINJE!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
legle im plate, i ja se ponadah:roll:

karma prijatelji! losa karma nas ubi. odavno nas prati, a ko zna sta je jos pride vermez "navukao" kod onih kanibala dole. nisam sujeverko, ali cini mi se da nam se vraca za jokana i stanoja. mozemo li proci tromso? naravno da mozemo, samo necemo umeti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top