Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ja sam se uzeleo zrebanja za grupe, pa makar ne dali nijedan gol u grupi!
Vermezovicu ne budi picka,stavi mitra i lazara u spic od pocetka!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.132
Локација
Žrnov
Ja odoh na zapad.... da bodrim igrače... iz sveg glasa .... bez obzira na sve ...do kraja.... a posle, zna se - po zaslugama ....

'AJDEEEEEEEEE!!!!!!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Само нека играчи дају 100 посто својих могућности вечерас, тренеру посао није тежак - јер је игра противника потпуно очигледна. Доста тражења алибија, доста просеравања, хајде мало да играмо фудбал. Нек' играчи дају све од себе, па да нас мало и обрадују након дужег времена.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Stojke
Miljko,Ostoja,Ivanov,Volkov
Medo,S.Marković
Tomić,Ilić
Markec,Mitrović
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nije bitno sta je tu je sad i S.Markovic je dao taj jako bitan gol u prvoj utakmici . Srecno crno-beli u NAPRAD BRE !!!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Dobro je :D ali kuku nama u grupi... Mada zadnji put u prolece smo igrali bas pod Vermezom...
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
ajdeeee breee više da smo se i mi plasirali u tu ligu europe jebote!!! Jest da ćemo tamo biti kanta ali šta sad :D
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI JEBI
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Bio je Bog na nasoj strani. :D Vermez moze samo Ivana u dupe da ljubi.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Nesto lepo i od fudbalske sekcije! KONACNO!
Ono sto mene zanima, mi smo sada u TRECEM SESIRU sutra na zrebu ako se ne varam? Trebalo je da ispadnu 4 bolje rangirana tima, a ispalo ih je mozda i mnogo vise (CSKA izduvao, Herenven, Apoel, nazalost i PAOK, AZ...)

Sto opet nista ne znaci ako nam (da ne baksuziram), iz tog 4. uleti Anzi, bice cupavo! :D
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ni Đurić mi ne može pokvariti osećaj pobede Partizana u jednoj jako važnoj utakmici! Idemo u Ligu Evrope, pa šta bilo - bilo.

SISAJ ĐURO!
SISAJ ZVEZDO!

:šal
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ko je proglasio Ostojica talentom da mi je znati..ovo sto sam video u ovoj utakmici je katastrofa..ako nam on igra prvog stopera mozemo da se oprostimo od svega..Decko samo zna da gresi i nista vise..Mitrovic i Ninkovic nase nade za bolje sutra..Samo neka treniraju i nastave ovako..Kapiten, kapitenski..Borba, igra eh Sale legendo Partizana ti si igrac, pravo dete Partizana..
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Od ovog se umire.... Pade nam veliki kamen sa srca.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
prokletstvo je skinuto:pfc:

ovo je ogroman uspeh za ovaj tim. idemo u ligu evrope bez velikih izgleda da cemo nesto napraviti. tesi me da takmicenje uvek pocinje sa 0 bodova za sve ekipe:D.

cestitke igracima i strucnom stabu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top