Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Rimini je za Jocu...bili ,videli,nismo se zenili ali je malo falilo...
kud ja nagazih peruanku..:D
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
e stvarno ste partibrejkeri...Umesto svi da navijate
za male zabarcice vi nas saljete u Jerevan....a mozda
je jos uvek tamo moja Peruanka...:puke
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Za zagrevanje protivnik po meri.

Prošle godine smo se šetkali protiv Maltežana, odradili posao i to je to.
Oečkujem ove godine isto.

Igramo u fazi razigravanja i priprema, ekipa neće biti kompletirana.
Najbitnije je da ih prođemo i da ne bude povreda/suspenzija.
 

Dr.Hofmann

Guest
Mene licno ovo stanje u nasem klubu iz dana u dan sve vise deprimira i se vise udaljava od naseg Fudbalskog kluba u svakom smislu, pa sam tako i ovaj zreb docekao sa daleko manje interesovanja i zebnje nego neke prethodne.

Imali smo dosta dobar zreb, ali realno ovo kolo kvalifikacija i svi nenosioci iz Q2 izuzev 2 ili 3 ekipe su tragikomedija, i mi smo danas u situaciji da se radujemo ko mala deca kada izbegnemo Ludogorec ili Djer(Hrkljus do mene).
To nam dovoljno govori u kolikom smo mi danas zapravu kurcu i koliko smo losi.

Ovakvima kakvi smo danas nam je od egzistencijalnog znacaja da dodjemo do bilo koje grupne faze, tako da bi i LE bila sasvim zadovoljavajuca.

Ako nam se kojim slucajem desi da izduvamo za grupnu fazu (LE ili LS), tek smo onda jebali jeza u ledja, narusava se kompletan jedan uhodani sistem pljacke u FK-u i aparati koji nas sada odrzavaju na zivotu ima da zaribaju samo tako.

Dakle kako god znamo i umemo da se umuvamo barem u LE Shirak iz Jermenije cemo proci, toliko jadni nismo, ali cemo u Q3 imati jebenih problema i znojicemo se samo tako, to ce biti kljucni dvomec sezone.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Odlicno smo prosli u zrebu, bolje bi bilo samo drugi par konobarije Lusita i oni ribari sa Farskih ostrva ali i ovo je odlicno kad izbegosmo Djer, Razgrad i onaj Kazahstan!

Ovi su "slucajno" prvaci sad ih osmotrih tu Pjunik dominira ovi su bili prvaci a prethodnih 3-4 sezone pogorelci dole na dnu u Jermeniji i vidim da krme kaze da rasprodase te strance i sad ce da tavore opet!

Zna li neko sto je jermenski predstavnik u "konobarskoj" rundi sa San Marinima,Andorama, ajde luksemburzanin je odatle zbrisao jer je Dudelanz isterao Salcburg prosle godine ali otkud Jermeni kad Pjunik namuci Dinamo, nisu za ovu beton rundu kelnera?

Ja sam nacuo da krecu od nule zbog neke kazne ko zna nek potvrdi ali nije ni bitno to je to, idemo dalje samo ozbiljno i bez potcenjivanja molim ali vidim Vuk je pristupio maksimalno ozbiljno i bice to sve ok u prvoj moze i remi sa datim golom ako je stani pani, vlaga, vrucina i to a na JNA cemo ih nakantati!
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Meni je sve jedno da li dobili lugoderec ili Shirak. Ako ne mozemo da pobedimo obe ekipe nema tu sta da se trazi. Ali dobro , nismo mogli bolje proci. Sada sve je na ekipi. Samo da se ne ponovi Shamrok. NAPRED PARTIZAN !
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Pa dobro, zreb nije los, svakako je i vise nego dobar. Ako vec govorimo da smo sigurni u prolazak dalje, onda to i moramo da opravdamo. Ocekujem od klinaca da se dobro pokazu i da dokazu zasto misle da trebaju da budu u prvom timu. Nije lose ni za napadace da dobiju na samopouzdanju.

Mene samo brine naredno kolo... Kao sto jedan clan rece, nadam se da ovaj zreb ne znaci "sad ste dobili lakog, a po zakonu verovatnoce, naredni ce da vam bude tezak". Mada, ako zelimo da imamo jak klub, onda moramo da igramo sa jakim protivnicima, da vidimo kakvi su nam dometi. To svakako necemo da vidimo protiv slabijih.

Srecno Partizane.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Dakle kako god znamo i umemo da se umuvamo barem u LE Shirak iz Jermenije cemo proci, toliko jadni nismo, ali cemo u Q3 imati jebenih problema i znojicemo se samo tako, to ce biti kljucni dvomec sezone.

Izuzetno te poštujem, međutim, smatram da si zbog nezadovoljstva oko opšteg stanja u klubu (opravdano), minimizirao kvalitet igračkog kadra koji u ovakvom sastavu uopšte nija zanemarljiv ! Napravotiv, smtram da ekipa ako ostane na okupu ovakva kakva je može imati zapažen rezultat u evropi !
Da se ogradim, dosta toga će zavisiti od pojačanja na mestu zadnjeg veznog, ali da treba da se preznojavamo u Q3, nešto mislim da nema potrebe.
Danas protiv svakog protivnika treba biti maksimalno koncentrisan i spreman, nikada se ne zna šta može da se desi, ali o strahu i preznojavanju, za mene lično nema govora.
Gro igrača iz našeg sadašnjeg sastva može da igra u zapadnoj evropi, neki su čak i top potencijal.
Kad je Miljko poptisao za bragu na 4 godine, a znamo kakav je tretman imao ovde.
Sada konačno imamo i trenera i molim Boga da čoveku ostave ovaj tim i dodaju još 2,3 kvalitetna pojačanja.
Nekom sam već privatno rekao da mi je jako žao što Vuk nema mogućnost da radi u klubu sa normalnim UO, gde bi imao maksimalno dobru klimu odozgo. Ipak verujem u njega !

Ove Jermene ćemo popiti kao čašu ladne vode.
Zadovoljan žrebom ....
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Odličan žreb, mogli smo da prođemo bolje jedino da smo izvukli pobednika dvomeča Lusitans/Strejmur, ali nije "fazon" da se sprdamo sa potpunim amaterima. Što je mnogo važnije, izbegli smo Ludogorec i Đer.

Širak ima par povremenih reprezentativaca Jermenije i jednog reprezentativca Kenije, i to je najznačajnije što se može reći o ovoj ekipi. Ostatak ekipe čine Afrikanci i domaći igrači koji su potpuni anonimusi. Ovo moramo lagano da rešimo, sa dve ubedljive pobede.
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ljudi budimo realni mi u evropi nemamo sta da trazimo svaka pobeda je uspeh ako se plasiramo u ligu evrope to je za nas vrh, pa do pre samo par meseci smo ovde strepeli dal cemo uspeti da pobedimo javor, slobodu i novi pazar, zar smo vec zaboravili tu igru zar smo vec zaboravili ono mucenje lopte 90min.
Ja licno ne osecam nikakav zar oko ovih evropskih utakmica, mislim pratim koga cemo izvuci naravno da se nadam pobedi i voleo bi da dogoramo sto dalje ali se vise ne zanosim mi smo od ozbiljne ekipe daleko daleko...
Sta vise svaki nas eventualni uspeh je samo delimican jer kintu koju dobijemo ima opet da pojede maca, ako se neko pokaze bolji od ostalih otice vec zimus, i gledacemo rutinske pobede protivnika nad nama...
Ovo kolo bo trebali realno da prodjemo al vec u sledecem ce biti povuci potegni, mozda nas nesto i ukenja sto se kaze pa i dogoramo malo dalje:BB, mada realno tesko...nek ovi igraci samo pokazu da imaju muda u svakoj tekmi, nek se bore, grizu, trce, sto se kaze trude se, pa sta bude.
NAPRED PARTIZAN:pfc:
 

Dr.Hofmann

Guest
Espinoza

Ne znam meni nas igracki kadar i nas tim uopste ne ulivaju poverenje, smatram da smo taman za nijansu kvalitetniji od potencijalnih rivala u Q3.

Ali to na terenu treba pokazati , a u situaciji gde smo pribliznog kvaliteta sa rivalima svasta moze biti.

Sama cinjenica da nam je tim iz sezone u sezonu sve slabiji je dovoljna opomena .

U istom tom Q3 smo izduvali i od Apoela 2009 , Genka 2011 AEL-a 2012, da ne spominjem kakve smo muke Tantalove u plej ofu za Le imali sa nesrecnim Shamrokom i Trumsom kojeg prodjosmo na jedvite jade...

Tako da nas sve to moze nauciti da mi nismo nikakvi favoriti u tom Q3 protiv dobrog dela ekipa koje se tamo nadju.

Ako predpostavimo da ce u Q3 proci favoriti smatram da barem 6 timova po nas predstavlja veliku opasnost to su recimo Levski,Serif,Maribor,Slovan,Makabi Tel aviv,Molde, svi ovi timovi su vrlo blizu egala sa nama barem po nekom mom misljenju.

No ajmo mi prvo da prodjemo Jermene i da vidimo kakvim cemo igrackim kadrom raspolagati pa da onda razmisljamo o narednim protivnicima.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ваљано одрађене припреме, противник по мери, председникова доказана таличност и постојање изграђеног "система" (видети код Др. Хофа) гарантују успешан поход у Европу.:D
 

viking

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
37
Reaction score
3
Odlican zreb,najbitnije da je ludogorec izbegnut.za sledeci krug ima vremena da se govori.
@dr.hofmann molde je ocajan ove sezone raspadaju se u norveskoj.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Добар жреб. Максимално озбиљан приступ утакмици и не би требало бити проблема !
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Espinoza

Ne znam meni nas igracki kadar i nas tim uopste ne ulivaju poverenje, smatram da smo taman za nijansu kvalitetniji od potencijalnih rivala u Q3.



Ako predpostavimo da ce u Q3 proci favoriti smatram da barem 6 timova po nas predstavlja veliku opasnost to su recimo Levski,Serif,Maribor,Slovan,Makabi Tel aviv,Molde, svi ovi timovi su vrlo blizu egala sa nama barem po nekom mom misljenju.

Pa od nabrojanih ekipa koje su ujedno i najjače u Q3 smo igrački daleko kvalitetniji. Smatram da jedan naš igrač iz navale vredi više nego bilo koja cela ekipa od navedenih, a 2 naša navalna igrača su vrednija od svih ekipa zajedno...
Tako da, sve je na nama... I govora o bilo kakvom strahu ne sme da bude...
Drugo je što mi znamo da ispadnemo od svakog i da se guzimo sa svakim, to je neki drugi deo priče....
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Odlican zreb. Ja bih vise voleo da Tri Kule naprave senzaciju i da se onda odradi goleada u Humskoj :)
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Espinosa,

U pravu si što se tiče potencijala, ali potencijal ne pravi rezultate, potencijal ne dobija teške evropske utakmice.

Sama činjenica da smo iz ove ekipe izgubili Lazara Markovića, Smiljanića i Stojkovića a da nismo spremni da izdvojimo ni 100 hiljada evra za neko ozbiljnije pojačanje govori da teško da ćemo imati jači tim nego prošle sezone. A jasno je kako smo se pokazali protiv AEL-a tada koju je u najbolju ruku prosečna evropska ekipa.

Ostaje nada da će ovi klinci igrati zrelije jer im je ovo drugi izlaz u evropu, i da će Vuk uspeti da sklopi neku ozbiljniju igru.

Oba puta kada smo se plasirali u Ligu Šampiona imali smo po 4,5 iskusnih igrača u ekipi. Kralj, West, Nadj, Duljaj, Ilić prvi put odnosno Stojković, Krstajić, Iliev, Ilić drugi put. Bez te kičme ekipe u vidu iskusnih igrača teško da možemo da primirišemo zadnjoj rundi kvalifikacija.
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa od nabrojanih ekipa koje su ujedno i najjače u Q3 smo igrački daleko kvalitetniji. Smatram da jedan naš igrač iz navale vredi više nego bilo koja cela ekipa od navedenih, a 2 naša navalna igrača su vrednija od svih ekipa zajedno...
Tako da, sve je na nama... I govora o bilo kakvom strahu ne sme da bude...
Drugo je što mi znamo da ispadnemo od svakog i da se guzimo sa svakim, to je neki drugi deo priče....


Lepo je biti optimista ali mislim da preterujes kod nas jedino u navali sto vredi jeste Mitar koji takodje treba jos dosta da sazreva pre svega mentalno da bi od njega imalo konkretne koristi u evropi.

A Mitar ima 3 utakmice kazne ako se ne varam tako da nece ni igrati prvu u Q3.

To sto mi znamo da ispadnemo od "svakoga" nikako nije slucajnost i direktno je povezano sa nasim kvalitetom ili bolje receno nekvalitetom.
To nase ispadanja od svakoga i guzenje sa kojekakvima ima jedan svoj dugogodisnji kontinuitet i to nam dovoljno govori , a danas nam je po meni pocetni polozaj u odnosu na neke prethodne sezone jos gori.

Pa mi se sa nesrecnim Ciganima, Javorom,Donjim Sremom i slicnom boranijom mucimo a da ne pricamo o iole osrednjoj evropskoj ekipi.

Daj boze da Vuk Rasovic donese nesto novo ovom Partizanu i da uspe da homogenizuje tim i da im usadi nesto sto im po meni mnogo fali, a to je timski duh i disciplina u igri,da se barem koriguje ono sto nije uzrokovano cistim igrackim kvalitetom.

Da ne pretvorimo ovo u privatnu razmenu misljenja , malo i bezimo sa teme nema ni smisla ocigledno je da razlicito dozivljavamo kvalitet naseg FK-a...

Daj boze da poderemo sve u odemo u LS bez ikakvih problema, ali ja jednostavno to nikako u ovoj konstalaciji snaga ne mogu da zamislim, naprotiv mislim da ce biti patnje nevidjene.


Ваљано одрађене припреме, противник по мери, председникова доказана таличност и постојање изграђеног "система" (видети код Др. Хофа) гарантују успешан поход у Европу.:D

Poseban apostrof na predsednikovu talicnost ,to nam je izgleda najveci adut i od kompletnog naseg "sistema" stvar u koju se najvise uzdamo.:D

Takoreci oci celokupnog sistema su uperene u Djuricev tim baba vracara ,za koji se prica da je sastavljen od renomiranih predstavnica svih ruralnih krajeva bivse nam drzave...drugim recima birane su iskljucivo u krajevima gde ovce pasu pod rucnom i gde Vuk dolazi domacinu nepozvan na veceru.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top