Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Vi ljudi kukate ceo život na neke igrače tipa Babovića, evo sada i šćepovića, kunete ih, želite im sve najgore, da umru itd, a ona kada se nadje neko ko ima muda da im skrene pažnju na ponašanje i kurcobolju onda ih branite kao najrođenije?! Ne razumem to stvarno.

Pa jebo te život ja ispred zgrade poginem na fudbalu, dam sve od sebe, a kamoli za Partizan. Ja mislim da bih svaki put na infuziji završio posle utakmice a ovi mali smradovi mi se šetkaju po terenu i glume ludilo? Ma važi.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Kako smo se samo radovali kada je UEFA promenila sistem kvalifikacija za CL ...

Pre smo uglavnom stizali do tog poslednjeg koraka , gde su nas cekale veoma jake evropske ekipe. Na zalost ovaj novi sistem takmicenja nas je stavio na pravo mesto.

Dok se mi lazemo da je Partizan veliki klub, neke osrednje ekipice iz fudbalski nerazvijenih zemalja nam drze lekcije - tamo se jednostavno ulaze u fudbal, dok je kod nas fudbal u sluzbi lopova i menadzera...

Sve je bilo jasno vec protiv Siraka, ne pamtim vise pesimizma medju realnim navijacima - gotovo svakome ko se i malo razume u fudbal bilo je jasno da protiv ovih Bugara nemamo nikakve sanse ... Nemamo sta da trazimo ni u ligi Uefa , i ako kojim slucajem prodjemo , osvajanje jednog do dva boda je izvan nasih mogucnosti...
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
ovo je vec postalo zabrinjavajuce,da mi ne mozemo godinama nikoga da dobijemo u evropi pogotovo na jna,nakantavaju nas polu proizvodi od ekipa,da se ne lazemo i sirak nas je razvalio u oba meca
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.248
Reaction score
33.885
Локација
vaginamandibularia
Kako nazvati biće koje u stilu dva drogirana izgladnela nekordinisana mrtva krda goveda osakaćuje svoje saigrače? U napred se izvinjavam krdima što sam ih uvredio poređenjem sa dotičnim bićem.

Jebem mater menadžerima.

A neću psovati majku kapitečnini nad kapitenčinama, vrsnom strelcu i uzoru. Radije bih mu oca psovao, što nam ga je podario, ali ću i to da preskočim jer ne zaslužuje ni da ga opsujem. Patetično stvorenje. Kako neko bez muda može da bude takvo jaje?

Učinak Partizana za 4 utakmice sasvim zadovoljavajući! 2 boda, bravo upravo!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
@nikola1970
kolega se prosto malo zaneo. kimi mu je idol i prosto tako razmislja. ne treba sada svi da ga napadamo. znam i ja dobro da je kimi tamo najveci grobar ,ako gledamo ljude oko njega, ali reci da on nista nije dobio od partizana i da on lezi na robiji zbog njega je blago receno smesno. gde je doticni zaposlen ? sigurno cu dobiti odgovor,decko je biznismen ima svoje kafice i stanove od toga zivi,i kao mali je imao kesa vise od drugih itd itd..
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Marko Scepovicu, jeste da si me mnogo nervirao svo ovo vrijeme ali treba da odes jer ovo veceras je sramota kakvu ja ne pamtim. Srecan ti put i tebi i Mitrovicu (izvinjavam se sto sam bio protiv nacina na koji zeli da ode). Mi smo kao klub pali na najnize grane.

Zasto ne skines kravatu Draganu Djuricu, on ne zasluzuje da je nosi!? Cigani jedni ciganski sve ste mi ogadili, narkomani udbaski!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ja prosto ne mogu da verujem da se ovo desilo.
Koja beda burazeru, da navijac dodje i skine traku igracu, mislim da je ovo ne zabelezen slucaj.
Iskreno mislim da je Scepovic dobar igrac, iako i meni ide na k po malo.
Promasio covek sansu pa sta, da nam je ta sansa obezbedjivala LS pa i ajde.
Stvarno zasluzujemo ovo sto nam se desava.

Promasio bi on tu sansu i da nam je znacila za prolaz, jednostavno ne zna.
Necu da opravdavam Kimija, ali koji kurac kapitenska traka radi na ruci covjeka koje to nicim nije zasluzio.Niti je dobar igrac, niti ima neke liderske sposobnosti apsolutno nista.Ta traka jeste obicna krpica, ali i ta krpica ima svoje znacenje i vrijednost i ne moze da stoji na ruci bilo kog igraca.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Vi ljudi kukate ceo život na neke igrače tipa Babovića, evo sada i šćepovića, kunete ih, želite im sve najgore, da umru itd, a ona kada se nadje neko ko ima muda da im skrene pažnju na ponašanje i kurcobolju onda ih branite kao najrođenije?! Ne razumem to stvarno.

Druze evo da ti kazem iskreno ne branim ja igraca M.Scepovica nego "kapitena Partizana", sto je on to mozemo da debatujemo da li je zasluzio ili nije ali kad vec jeste nikakav Kimi i ostali paraziti koji zive od prljavih para Uprave pogotovo i na grbaci Partizana predstavljajuci se kao mucenici eto iznerviro ih Scepa tek sad nemaju pravo ne to da rade, nego ni da pomisle na to.

To sto se ti ili ko vec lozite kako je on neka faca koja "strasno dobro vodi navijanje" ili sta ne daje mu za pravo da radi takve stvari i ja kao navijac Partizana koji sam 30 i kusur godina uz Partizan bez mrve nadoknade ima to da kazem a tebi ako se ne svidja sta da ti radim?
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
@nikola1970
kolega se prosto malo zaneo. kimi mu je idol i prosto tako razmislja. ne treba sada svi da ga napadamo. znam i ja dobro da je kimi tamo najveci grobar ,ako gledamo ljude oko njega, ali reci da on nista nije dobio od partizana i da on lezi na robiji zbog njega je blago receno smesno. gde je doticni zaposlen ? sigurno cu dobiti odgovor,decko je biznismen ima svoje kafice i stanove od toga zivi,i kao mali je imao kesa vise od drugih itd itd..

Ok, ajde ti meni, dečko pretpostavljam iz Loznice, navedi tačno šta je on to dobio od Partizana, baš me zanima stvarno, a ti izgleda znaš.

Nije meni Kimi idol, ne brini ti za to. Ti mora da si gledao insajder pa si stvorio sliku u glavi ko je kakav.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Scepovicu, tuzi, pa kud puklo da puklo, red mora da se zavede nekad. Do kad da se plasimo i da skidamo gace, nisi ti kriv sto igras u Partizan, kriva je kriminalna drzava Srbija, red mora nekad da se zavede, zato, ako volis Partizan, TUZI.


-Prva parnca, protiv doticnog:
1.) Upad na teren
2.) Fizicki kontakt sa fudbalerom (ugrozavanje bezbednost fudbalera)
3.) Urusavanje ugled fudbalera

pored vec postojeci dosije, za ovo moze da zaglavi u cuzu...

-Druga parnica, protiv kluba sto ga nije obezbedio na utakmicu.

-Treca parnica, protiv drzave sto ga nije obezbedila na utakmici.


Nije Scepovic kriv sto igra u Partizan, i sto nama kida zivce!

-Prvo je kriv njegov otac sto ga nije tuko i vaspitavao na vreme.
-Drugo, krivi su svi kroz njegovo fudbalsko skolovanje sto ga nisu tukli i vaspitavali.
-Trece, kriv je trener Partizana sto je on igrac Partizana.
-Cetvrto, kriv je onaj koji je postavio trenera, a to je uprava.
-Peto, a kao prvo po vaznosti kriva je kriminalna drzava koja nema sudstvo i pravdu i koja je dozvolila, ma cuj, dozvolila, namestila ovakvu upravu da krade klub, menadzeri vrsljaju po klubu, navijaci upadaju u teren samaraju fudbalere skidaju im trake, i igra Scepovic.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ma Kimi je uboga sirotinja priznajemo, zica za karte , dovija se da bi pratio klub, daje i zadnji dinar a mi smo "foteljasi" u redu je shvatili smo:D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Срамотан потез скидања траке Шћеповићу. Дно дна! У тренутку кад је Сале излазио, није било битно ко ће узети траку јер трака не чини капитена, и није се имало времена давати трака другом играчу, али то уопште није битно, битно је то да је овај потез еквивалентан шамарању Лазара Марковића. Самозапалите се плаћеници са трибине, и запалите Ђурића, јеб'о вас он што вас плаћа!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Koje smo mi kurceve srece :banghead ....mada realno nismo je ni zasluzili s obzirom kako smo odigrali prve tri utakmice u kvalifikacijama....da samo igrali ovako angazovano u bugarskoj bolje bi prosli ali smo se opametili tek kad smo izgubili i dosli u situaciju da jurimo rezultat....ni danas nije bilo neke posebne angazovanosti i pozrtvovanosti ali da je bilo ovako u bugarskoj prosli bi dalje....
Bez Ivanova i Mitrovica smo najebali. Ako oni odu, sto je vrlo verovatno, smesi nam se novi Samrok....
Chicha Obradovic POKIDAO :respect odigrao chile zasenio i Zanetija ali jbg ne moze da igra i beka i stopera istovremeno kad ode Ivanov....
Ostojic :prekrsti izbezumljena masa....povredi Lukaca (i osakatio nas za jednu izmenu) pa onda pomeri loptu sa glave Mitrovicu za gol i za malo da i Mitrovic zbog njega zavrsi utakmicu pre vemena.
Markovic ne zna da igra fudbal, da pas, iznese loptu, kombinuje...zalutao na fudbalski teren....
Djemba odigrao ocekivano s obzirom da covek u svakoj akciji mase rukama igracima da se otkriju.....
Saletu je vreme za penziju....prvih 20 min i 5 min drugog poluvremena moze da igra sve preko toga je za njega borba za vazduh i nije od koristi ekipi zbog toga....
Ninkovic ili previse opusten ili i previse opusten i previse uplasen....mnogo je gresio igrao je u grcu....svaki potez mu je bio nesiguran, hoce nece trt mrt pa pogresi...
Mitrovic bez dovoljno lopti mnogo smo kruzili okolo bez centarsuta i kombinovali sa stoperima....
Grbic u startu utakmice dosta los posle je malo uhvatio zalet i par puta bio opasan po gol ali se umorio vrlo brzo i samim tim "nestao sa mape"....
Gulan korektno odigrao penal nije ni postojao prestrogo je dosudjen....
Scepovic bi mozda i bio dobar igrac da ga nisu od malena ucili da ne mora da se trudi da bi igrao prvu postavu.....tu kurcobolju odatle vuce i to je prosto jace od njega....

Generalno ekipa je u svakom smislu pripremljena dosta lose tj. nedovoljno za ovaj nivo fudbala.....fizicka priprema katastrofa - posle 60 minuta vecina igraca fizicki pala skroz i normalno je da ne mogu nista da organizuju kad im je u glavi jedina misao kako da ostanu na nogama uopste i koliko toliko isprate desavanja na terenu dok se ne umore....taktika bi i mogla da prodje da je ekipa fizicki pripremljena ali u uslovima gde se vecina igraca krije od lopte, jer jedva stoje na nogama, je tesko sprovesti bilu kakvu zamisao.....psihicka priprema losa koliko i fizicka - igraci se plase da preuzmu odgovornost i odigraju konkretnije ka napred i umesto da to rade oni stalno vacaju loptu stoperima pa oni kruze i na kraju ne uradimo nista...

Sudije donekle i ocekivano navlacile za bugare....onaj njihov milioner ocigledno ne stedi novac na te stvari jer su linijske sudije (pogotovo onaj kod istoka) bili katastrofalni.....na samom startu je taj linijski svirao dva ocigledno nepostojeca ofsajda Mitrovicu....za glavnog nisma siguran da je podmicen...

Sve u svemu ispadosmo saluzeno a najvise zasluge za to idu naravno upravi koja nije omogucila Rasovicu da pripremi ekipu na vreme....bice tesko uci u LE trebace za to velika sreca na zrebu pre svega....
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
kako je Scepovic postao zamenik kapitena?Kako je Babovic pre njega?Stvarno smesno i zalosno ko sve danas nosi kapitenske trake,ako mu je kimi skinuo traku,puna podrska tokom celog meca,stvarno je ne zasluzuju onakvom igrom.

Sve u svemu nije moglo gore,ajd sto smo izgubili to sam napisao danas da gubimo i tako je i bilo i nisam se mnogo potresao oko toga,Lukac pokidao najverovatnije ligamente,Gulan ni kriv ni duzan dobi crveni karton ,onoj nesreci skinuta kapitenska traka je jedina pozitivna stvar danas..
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
A sto ne prsnu Kimi i ostali veliki navijaci na upravu.Zato sto su najobicniji placenici.

Kome skida on traku?Scepa jeste takav kakav jeste ali ovaj sto mu skida je gori od njega.Da je grobarcina i iskreni partizanovac ne bi radio za ovu upravu i sabotirao skandiranje uprava napolje.

Ostojica izbaciti iz ekipe,sjebao je Lukaca do ko zna kad,prednji ukrsteni,to je 6 meseci.

Da li je moguce da je toliki genijalac,Mitrovica je poslao na usivanje a Lukaca na visemeseno odsustvo i to svojim genijalnim odlukama a ne slucajnoscu.....
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Posle svega sta MS nosi na dusi i sa kakvim se problemima on bori u sebi, ovo je takav udarac na njegovu psihu, jer mu je pred saigracima, i pred novinarima, skinuo kapitensku traku. Posle ovoga, cak i ono malo procenata nade da covek mentalno ozdravi, je otislo u propast...

Zao mi ga postaje :(
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Ta ljubav izmedju uprave i samozvanih vodja Juga je posebna prica.....jes da ime veliki uticaj na teren ali da ove nase babe imaju neku svest o necemu, gde su, sta su i sta rade mozda bi i uspeli da makar na kratko neutralizujemo tu sabotersku druzinu i prodjemo barem ovaj tanki ludogorec ali ne....
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Malo realnosti nije na odmet, koga je mogao Vuk da ubaci umesto ostojica, koga je mogao i napad uz Mitrovica, koga umesto Ilica, najveca greska je sto je Luku ubacio umesto Grbica a ne umesto markovica pa da se stisnu m.da i krene svim silama napred sa time sto se ima. Goveda iz uprave koje savrseno boli... nemogu da dovedu stopera, veznog igraca i napadaca citav prelazni rok a o desnom beku da ne pricamo. Mi pojacanje nismo doveli od kako ja pratim fuzbal vec stalno dovodimo nekoga da zameni nekog drugogo i pokrpi rupe. To sto imamo ne vredi mnogo jer da vredi ne bi ni bilo kod nas nego negde po belom svetu.
Ovo oko kapitenske trake je sramota za klub, a i za drzavu, potpuno je sve jedno ko je bio kapiten pa i u ovom slucaju i bezmudi MS sraman je sam taj cin, i nije mi jasno kako ga neko moze opravdavati. Ono sto nakon ovog mozemo da ocekujemo na nekim od narednih utakmica je da neko pridje Vuku i raspali mu samarcinu jer nije zadovoljjan izmenom koju je izvrsio ili nije zadovoljan sastavom koji je izveo. Da je zemlja normalna, a nije o ovome se ne bi ni raspravljlalo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ok, ajde ti meni, dečko pretpostavljam iz Loznice, navedi tačno šta je on to dobio od Partizana, baš me zanima stvarno, a ti izgleda znaš.

Nije meni Kimi idol, ne brini ti za to. Ti mora da si gledao insajder pa si stvorio sliku u glavi ko je kakav.


prvo nisam za tebe decko. druga verujem da sam na jugu ali ne u grupi duze od tebe. trece kada naucis da se obracas sa postovanjem odgovoricu ti. ko je meni nasao da prica o insajderu.. sta sam doziveo jbt bog. ja koji nemam u92 na tv-u uopste. ko ce sve pisati ovde na forumu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top