Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Pogledajte šta je čobanica sa svojim najnovijim debilizmom već prouzrokovala: http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=1&id=140939

Majko moja šta skot radi od kluba...:pop :banghead :puke Još će nam idiotkinja sutra indirektno (ma šta koji qrac indirektno, najdirektnije moguće!!) ispovređivati igrače...što reče Krme gore, ljudi su ako ništa drugo igrali korektno u Beogradu...a sutra bi tačno mogli kosti da nam lome ako saznaju za ovo...Kakva budala jebote...


Da je ovo u pitanju neki drugi klub, sad bi rekao "e dace bog sad i da ispadnu kad su ovakva govna.."
E tako o nama sada misle oni koji su videli ovu vest...
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Kakav blam... Ok, razumem da je ova rvaku "digla" marketing na malo vislji nivo, posto ocigledno ume da ga dize. Modernizovala je Partizan, sto se tice facebook-a, twitter-a i tako dalje... Ali neke osnovne stvari, sto iz perspektive biznisa ili iz perspektive neke osnovne kulture, ova prodaja karata protiv Ludogoretsa je van svake pameti.. Kakva sabanka... Bitno je da je opalila unikalnu Louis Vuitton tasnu.. Boze kako su jadni ovi likovi...
:clap:prekrsti
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Strašno je koliko se nesposobnih ljudi nalazi na funkcijama u Srbiji.

Jebote samo su skinuli bedž ....to su ti isti.

Šljam!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Више се чудим нама што се сваки пут тако зачудимо, када смо већ толико тога чудног претурили преко главе, него сваком новом мегатренду који љупки маг маркетинга захефта посред лица овог мученог клуба.
Теши ме једино да је добро заметнула траг оним снимањем филма од пре неки дан. Помислиће људи да смо цигани.
А и неће пуно ни погрешити.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York


Nemam komentar... Kao da su izmislili toplu vodu... Posto studiram marketing na faksu u Americi, ucimo nove unikalne metode kako preneti informaciju i napraviti dobar brending kompanija.. Ne znam kolika je nauka da se naprimer napravi instagram profil FK Partizan gde ljudi mogu pratiti desavanja non-stop i stvari koje se odvijaju... Lupam, naprimer danas ovo sto se izdesavalo na aerodromu, ili naprimer staviti slike kada igraci slete na Farska Ostrva.. Nije neki trosak, a dobro utice na fan bazu i tako dalje... Manchester City (da naravno, imaju mnogo veci budzet) opet ima YouTube kanal gde konstanto izbacuju nove vesti, update o igracima, pitanja koja mogu da se postave igracima preko twittera. Ja stvarno ne znam koja je to nauka da se to sprovede u delo, osim naravno finansijskih prepreka. Celokupno, ovakve neke male stvari mogu da naprave veliku kontribuciju ka brendiranju kluba, ekspanziju fan baza i tako dalje... Ali dobro, da ne pametujem, kada MegaTrend zna sve to bolje... :clap
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ja sam počela ludo da se zabavljam ....

Vi kako hoćete, ali "ja ću da navijam za kozlić" :buhaha:
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
A pazite nslovnu za sutrašnji žurnal.

"Partizanu spas stiže iz hrvatske"



pa ko če kome, nego svoj svome
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Snežo, svaka ti čast!

Radiš vrlo zahtevan i težak posao, treba progutati sva sranja koje mesto direktorice marketinga nosi sa sobom i vreme je da kreneš dalje, da probaš da razvijaš svoje marketinške hokus-pokuse negde drugde.

Najbolje je da probaš da nadješ uhlebljenje u nekoj drugoj sredini, cenim da bi se druge firme otimale oko tebe. Bukvalno. Na primer, televizija Pink. Idealno mesto za marketinške gurue kao što si ti. Zamisli samo platformu Pink Tesla, pa to bi bio bum. Greota je da tako talentovana cura čami u ovom budjavom djurgardenu i ne materijalizuje svoj potencijal.

Idi Snežo i ne brini za manastir.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Било би добро да окончамо бављење Снежом на овој теми и своје мисли гледе тог створења и балавог трага који остаје за њим поделимо на одговарајућој - Управа и маркетинг.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Рећи ћу то овако: није допуштено коментарисање лика и дела Снежане Филиповић на овој теми сем оних поступака који су у директној вези са нашим учешћем у ЛШ и самим тим са овом темом. Генералне опсервације и осврте на њен ранији опус могуће је оставити на одговарајућем месту које се зове Управа и маркетинг. Постављање коментара и утисака који се односе на исту ствар на два места неће помоћи да њен учинак буде мање погубан, већ да наш форум буде мање озбиљан и уређен.

Elem, jesu se naši domogli Farskih Ostrva, zna li iko? Brinem se, loša karma je čudo...
 
Последња измена од уредника:

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Hvala matori, brz si. :ziveli
Kontam da ćeš javiti kada sve prođe kako treba...
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Baš htedoh da pitam da l smo stigli najzad?!
Hvala ministru spoljašnjih poslova Austrije da najzad stigosmo:D Mada vidim još je dan, mogao bi da padne jedan kraći trening :D
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Mene najvise brine vreme i vremenske nepogode,zajebano je jako tamo tako da sto se mene tice momci i nereseno da odigraju ja cu biti zadovoljan samo da se vrate zivi i zdravi jer kako smo krenuli sa ovim putovanjima i ovom sprdnjom nece izaci na dobro,a pogotovo da se cuvaju od povreda to je najmanje sto nam treba u ovom trenutku..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top