Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Таман ушли у повољан моменат и добили крила и то Трајковић сруши. Осталим играчим немам што превише замјерити. Ја не памтим кад смо изузев Тромса прошли на наш терен.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
u liku i delu danka lazovica moze da se vidi propast naseg fudbala... jedan mafijaski i nabedjen igrac..dok mnogi od takvih ne mogu doci do izrazaj....

a trajko....tempirana bomba...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Manite se prica o kondiciji i presingu, tacno se vidi da nikad niste ni sutnuli loptu, koji bre crni presing u 90 minutu sa igracem manje odigranim 50 minuta, odigrali smo kako smo jedino mogli u drugom, na kontre, duga lopta neki eventualni prekid i imali smo sansu Skuletica i nepostojeci ofsajd Lazovica, nije se moglo vise protiv iskusne i namazane ekipe kao sto su Bugari
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
И да заборавио сам то да додам, шта је то што Фофани брани да игра? Он је заслужио бар 20-минутну шансу, ако ништа заслужио ју је више него поједини што улазе или бар играју целу утакмицу! Ја не видим ништа друго осим што је он црн, а тренер ћелав, других асоцијација немам. Једноставно дечко мора да добија шансу и то је то, бар пола сата уместо Лазовића!


Што се тактике тиче, уместо Грбића и ЛУке по крилима од старта, ми кењамо! Нама су вечерас требали брзи играчи, то се видело и у Бугарској, међутим као и све остало, и ово је било наопако!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Tuga! Zasto , bre , uvek imamo nekog bolida koji nas urnise u bitnim utakmicama? Zalosno je i to sto su se neki momci borili, i sasvim zasluzeno dobili naklonost Fortune u vidu ukazanih sansi, ali na tri metra nase "napadace" iznenadi lopta, pa ili prebace gol ili zakasne da je gurnu u isti, a ne daj Boze da nekom padne na pamet da proba da ukliza i da je ugura u mrezu. Ako nije dodata na nogu, zajebi sve. Vecerasnja utakmica je pokazala apsolutne sve slabosti naseg tima - sta nam fali, gde nam fali i ko je promasio profesiju. Nismo mi veceras sa 10 igraca odiigrali nereseno, vec sa 6, maksimalno 7. Ovo je bila sansa da osiguramo igranje u Evropi. Sledece kolo ispadamo lagano. E, moj Partizane... Jahace tebe ova bagra jos dugo, izgleda.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta je sad opet Brašanac sjebao kad se pljuje po njemu? Najkreativniji naš igrači igrač koji jedini koristi mozak dok je na terenu.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.383
Reaction score
3.198
Локација
Tamo gde su Grobari
Naklon do poda za Luku, Brasanca, Volkova i Skuletu:respect Donekle i za Danka!
Kao prvo, jebem djuricu mater (zna se zbog cega).
Kao drugo, jebem toletu mater, zato sto nam prvenstvo pocinje mesec dana kasnije pa nam ovo ispade kao utakmica na pripremama! - Jebli te cigani!
Kao trece, jebem sudiju mater, ne zato sto je nesto kriv, nego zato sto je kreten! Ljudi, ovo za spremnost je sustina, mi da smo spremni, pobedili bi 3:0, ali jbg. I ne treba pljuvati nijednog igraca (pogotovo Drincica?!?!?!?!), oni su najmanje krivi!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Uprava na celu sa taksistom JE NAJVECE ZLO KOJE JE ZADESILO NAS KLUB OD OSNIVANJA
Mi ovde sada ludimo od nervoze i besa a sve mi se cini da su oni NAPUNILI DZEPOVE, OPET !

PA MI SMO ODIGRALI DO SADA 4 NAMESTENE UTAKMICE

sa faranima se Stankovic sklanja da bi ovi vodili na poluvremenu, onda laki preokret u drugom..,

Veceras bugari daju 2 gola za 3 minuta, pa onda mi 2 gola za 3 minuta...crveni karton, 4 zuta...sve u jednom poluvremenu... ne pratim kvote i ne igram skoro nikad, ali treba izracunatii...
kad bi mi dali gol, 100% sam siguran da bi bilo 3:3... sudija je tu da intervenise ako treba..

nema fudbala vise odavno...pogledajte vecerasnje rezultate drugih utakmivca, mafija sve...

jebem ti zivot ti jebem

PS igraci su dali sve od sebe, mislim ovih 10, nisu oni krivi sto su u prvom timu, ZNA SE KO JE KRIV ZA TO, zato ne zamerajte njima...
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Ne stavljam ja njih u isti koš, ali produkti njihove igre su isti...ISPADANJE PARTIZANA IZ EVROPE, a meni je to bitnije od pojedinaca.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.886
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Naklon do poda za Luku, Brasanca, Volkova i Skuletu:respect Donekle i za Danka!
Kao prvo, jebem djuricu mater (zna se zbog cega).
Kao drugo, jebem toletu mater, zato sto nam prvenstvo pocinje mesec dana kasnije pa nam ovo ispade kao utakmica na pripremama! - Jebli te cigani!
Kao trece, jebem sudiju mater, ne zato sto je nesto kriv, nego zato sto je kreten! Ljudi, ovo za spremnost je sustina, mi da smo spremni, pobedili bi 3:0, ali jbg. I ne treba pljuvati nijednog igraca (pogotovo Drincica?!?!?!?!), oni su najmanje krivi!

A kakav nam je koeficijent sada?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nezgrapnost, nedostatak tehnike i brzine u fudbalu može donekle da se nadoknadi jedino vecim koeficijentom inteligencije. Ako ti je IQ prosjecan, onda si sa prethodno navedenim nedostacima prakticno neupotrebljiv.
Ako ti je pak IQ debelo ispod prosjeka, onda u trenutku kada tvoja ekipa prelama utakmicu u svoju korist udaras aperkatom protivnickog igraca i dobijas crveni karton.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Pozdrav, braco i sestre Grobari/ke.Rekao sam sebi da cu posle ove utakmice ostaviti prvi komentar na forumu, kako god se ona zavrsila, pa ajde da probam:

Ponovo nicim utemeljeni optimizam, sve pod parolom da je vreme da konacno odigramo tu jednu veliku utakmicu u Hramu koju cekamo valjda jos od Newcastle-a 1998. (ne racunam Tromso), da nam nebo vrati za razne Artmedije i slicne, posto je valjda nebo bilo krivo sto razne Boje, Grubjesici, Curcije, Radoncici, a danas Skuletici, treba da nas uvedu u LS.Imali smo sve, prilicno pun stadion, solidan rezultat iz prvog meca, oslabljenog rivala, cak i srecu koja je onaj slobodnjak poslala onako kako se vidja jednom u deset godina.Medjutim, desilo se ono sto nikoga ne iznenadjuje, lagano smo ispali od boljeg od sebe, donekle sacuvali obraz zahvaljujuci zakonu velikih brojeva po kojem Skuletic nekada nekome mora da da gol.Upravu cu preskociti, o njima se vec sve zna, znamo da slede Djuratijeve izjave da su odradili dobar posao jer niko nije prodat, da je sportski sektor bio zaduzen za pripremu utakmice i da Trajkovicev potez nije bio za crveni.Sto se tice Marka Nikolica, smatram da ga ne treba zaobici kad trazimo odgovorne.Da, naravno da ima nikakav tim zahvaljajuci olosu od uprave, ali je njegova krivica u tome sto ni od takvog tima ne izvlaci najbolje.Mene zivo zanima koliko to Branko Ilic mora da bude neuigran pa da predstavlja gori izbor od Voje i Trajkovica.Zivo me zanima koliko taj Fofana mora da bude bolestan, nekvalitetan ili sta vec pa da ne dobije ni minut na utakmici gde je u poluvremenu jasno da necemo imati loptu i da samo na neku kontru mozemo da damo gol...

Da ne tupim vise, upravi bih pozeleo smrt kad bih imao to u sebi, Marku Nikolicu da prelomi da li ce da napravi iskorak prema ozbiljnom treneru ili ce ostati na JSL nivou, a dobrom broju igraca sve najbolje u zivotu ali sto dalje odavde...
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Ako ne uđemo u LE onda u klubu imamo ili apsolutne optimiste ili fanatike koji veruju da možemo osvojiti našu ligu u zemlji u kojoj Fudbalskom savezu stalno preti horda zla sa 50 miliona evra duga.Kao da nije dovoljno što naš sakate homoseksualci iz svečane lože nego mora i Trajković kome nije prvi put da ovako bezumno reaguje.Za ulazak Luke svaka čast,ali šta je Luka bez Kojića napred!?Umesto Lazovića sam očekivao Grbića i povlačenje kapitena nazad.Uglavnom da ne pametujem mutavi od nas pravi Panatenaikos,večito drugi klub koji će doduše redovno pobeđivati neki Olimpijakos.Ako ga bude.Prodavaćemo fudbalere za 5-6 miliona evra,dovoditi XY i to je to... A neko je govorio i o grčkom modelu privatizacije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top