Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Rutinski su nas odradili ako ćemo onako iskreno. Nismo imali nikakve šanse večeras, ljudi su jednostavno izašli sa najjačim sastavom i odradili nas rutinski. Nemam šta da zamerim ovim momcima veceras, ovo je ma koliko mi bili zaludjeni i to nevidjeli bilo i očekivano.. Ostaje žal što nismo karali AZ u BGkad smo imali sansu i što nismo otkinuli englezima u BG bar bod, a mogli smo jer su oni tamo ozgledali pogubljeno...

Sta se nadati? Nemamo sta kalkulisati, odigrati što bolje zadnje dve utakmice, pa šta nam bude...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@alboy75 nema šta ja da gledam snimak, vido sam gol i objasnio sam ti ko koga čuva.Ti izgleda igraš video igrice i tamo uvek krilo mora da čuva beka, bez obzira u kojoj formaciji u napadu igra protivnik ili šta traži trener da se igra u defanzivi ili kako nalaže trenutna akcija na terenu.Fudbal nije šablonska igra kakvu je smatraš
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
nemam problem sa porazom 0:3 od(zasto ne reci), nikad goreg junajteda, ali pristup I zalaganje je bilo kao na terminu. ne cudim se toliko promaji u odbrani, koliko u smusenosti I bezidejnosti u fazi tranzicije, narocito u njihovoj poslednjoj trecini. kao da su prvi put istrcali zajedno...tesko razocaranje.

ole, hvala sto podize rucnu nakon treceg.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Rezultat je takav kakav je za nas nepovoljan ali mogao je da bude puno gori. Možemo svi da naučimo nešto iz ovog poraza klub, uprava, igrači i navijači. Juče je Junajted pokazao više poštovanja prema veličini FK Partizan nego uprava, igrači i razjedinjeni navijači zadnjih 10 godina.Mogli su da nas tako nabiju ali nisu hteli nisam navikao to od Engleza. Znate ko nam vodi državu ,klub, tribine još smo mi i dobri , zato treba samo još više voleti naš Partizan jer mi drugog nemamo:napred-partizan:
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Zadnjih 8 utakmica 5 poraza. Do tada samo onaj nesrećni poraz u Turskoj. Imamo krizu rezultata, odbrana nam se raspala, ubedjujemo sebe da nismo loši, barem na ovom forumu, a u stvari smo u raspadu. Ja sam se duboko razočarao posle one prve utakmice sa Mančesterom u Beogradu, znate kad vam se neko nudi, a vi nije da nećete nego jednostavno ne umete. E to je bio naš Partizan te noći. Ovo sinoć je rutina, ništa tu nije zavisilo od nas, vidim Savo kaže da smo im poklonili prva dva gola. Dragi Savo, drugi gol nije poklonjen, nego je zaradjen jednim strašnim individualnim kvalitetom koji mi, nažalost, nemamo u ekipi.
Nama se kao klubu svašta izdešavalo poslednjih godina, mahom negativne stvari i svi akteri su još uvek tu, vidim da Ilijev sedi po kancelarijama, ide na gostovanja, vvv se medijski povukao ali i dalje jaše bez namere da se skine, a Savo će ispasti kukavičije jaje pored koga su nam uvalili i onog nesrećnog Asana i još nesrećnijeg Sadika. Još čitam na forumu da se sa odobravanjem prihvata kupovina Sadika od Rome, ko do sada nije ukapirao da je dečko fudbaler u pokušaju, ja mu se divim.
Asano, za njega stvarno nemam komentara, kao i za Miletića, koji od kad je pozvan u onu nesrećnu skupinu splavara koja se zove reprezentacija Srbije, pruža partije na nivou Trajkovića iz najboljih dana. Sa Filipom su potpisali ugovor i zacementirali ga za klupu iako je u tom trenutku bio najbolji strelac ekipe. Vidim na klipovima da se radio pilates pred utakmicu, vežbe istezanja, super, ja bi predložio stručnom štabu da se to više ne radi u tišini već uz grupu JNA ili snimke navijanja Miše Tumbasa, jebale vas vežbe istezanja!
Sad idemo Azu na noge, oni ljudi su u velikoj psihološkoj prednosti, kad te neko gleda odozgore i kokavac ima snagu da te obori sa nogu. Na nama je da se nadamo jer nada zadnja umire. Ja se lično nadam da vidimo ledja onim štetočinama u upravi i nadam se da neko nauči Uroševića kako se izbija lopta u polje ili još bolje u aut i Miletića kako da centrira nepostojećem špicu i Asana kako da podigne glavu dok trči sa loptom. Ipak su to fudbalski fundamenti, pilates može posle utakmice.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Savo definitivno zajebao sa Sumom na krilu. On to ne moze da igra ni protiv te nesretne Vodojaze, a kamoli protiv Mancestera. Mjesecima kukamo kako nam je najveci problem Tosiceva defanziva i onda ga na ovakvoj utakmici zamijeni Suma:confused-smiley-013:

A zbog cega je to uradjeno? Pojacali smo defanzivni blok Scekicem, a Suma nam je previse bitan u ofanzivi da bi sjedio na klupi, pa smo ga prebacili na krilo.
I dobili smo duplo golo. U defanzivi nismo imali koristi ni od jednog ni od drugog, a u napadu nismo ni imali krilo, jer je Suma konstantno bio u sredini. Nismo imali ni pas igru jer sa Scekicem to nije moguce.

Lako je biti general poslieje bitke, ali je sada jasno da je to bila potpuno pogresna odluka.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
Za one koji su bili: Jel su to Juzna Tribina i Partizanovci bili u istom sektoru i samim tim zajedno navijali? Po slikama bih reko da su izmedju njih bili jedino simpatizeri...
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
@alboy75 nema šta ja da gledam snimak, vido sam gol i objasnio sam ti ko koga čuva.Ti izgleda igraš video igrice i tamo uvek krilo mora da čuva beka, bez obzira u kojoj formaciji u napadu igra protivnik ili šta traži trener da se igra u defanzivi ili kako nalaže trenutna akcija na terenu.Fudbal nije šablonska igra kakvu je smatraš
Objasni sebi da igrac stoji pored coveka i onda ga pusti da bude sam...
meni prebacujes nekakav sablon, a sam pricas da po sablonu zadnji vezni treba ovo a bek ono...
Video si gol ali nisi ispratio kako je jang ostao sam, i ceo fudbalski svet zna da igrac koji je na krilu prati svog beka u odbrani, plus bio je pored njega na nekih 30m od gola i onda odustao da ga markira a u toj fazi nema ostavljanja igraca gde god da si se nasao, elementarna stvar/znanje, a elementarno neznanje je da trazis na beku zadnjeg veznog...
I mani me s tim bezobrazlukom o video igrama, jednostavno je, pogledaj snimak cele akcije kod njihovog treceg gola pa pricaj onda, video igrice ostavi klincima.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Nisam bio u stanju da pisem niti me interesovao nesto bilo koji sport posle onoga sta se desilo Kici. To je posebna prica i nije za forume bilo kakve,samo cu reci da se nadam da nece proci tek tako jer taj momak nije zasluzio to.
Malo o utakmici sad. Uvek podrzavam i Savu i strucni stab i ove momke na terenu,ali uvek treba i istinu kazati. Savo je juce napravio gresku,mislim da je trebao Natko umesto Scekica,Suma na svojoj poziciji a desno Tosic ili Stevanovic od pocetka. Mancester jeste mnogo kvalitetnija ekipa od nase,ali zameram to sto nismo usli u utakmicu bez respekta kao sto smo kod nas. Znam da cesto mozes da igras samo onoliko koliko ti ovakav protivnik dozvoli,ali ne mogu a da nemam taj utisak da smo mogli malo vise i malo bolje.
Bekovi su nam ocajni bili,Miletic je vec neko vreme u jako losoj formi i cesto ispada po toj strani. Urosevic resetovan na proslu sezonu.
Ja mnogo gotivim Celu i zaduzio nas je nekim golovima i igrama,ali sad se vidi koliko patimo za desnim bekom sto bi se makar rotirao sa Celom. Ali pravim desnim bekom,brz,spreman da sparta gore dole i da zna da probije,da ubaci loptu u sesnaesterac.
Suma sinoc ubedljivo najbolji nas igrac! Opet ih je pravio na budale i vrteo kao u luna parku. Nazalost,nije bas imao sa kim da igra plus dobar deo utakmice van svoje pozicije. @alboy75 ,ja se dobro secam da si ovde obecao da neces vise nikad rec kazati protiv Sume,jel tako bilo? Odigra i on nekad lose,ali sinoc je bio odlican i prosto ne verujem da i posle takve utakmice opet na njega kamenje,stvarno nije fer. A to sto je igrao van svoje pozicije je trenerova greska.
I dalje imamo neku sansu,ali treba pobediti povampireni AZ u gostima sto ce biti ravno cudu. Ali nada umire poslednja.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Loša postavka igre, iznenađujuća po meni. Rezultat odličan kako je moglo biti na kraju a nažalost nije moralo uopšte tako da izgleda. Mi u ovom trenutku sa ovim igračima ne možemo više. Najveće zamerke imam za zadnje vezne, po običaju. Zdjelar i Šćekić nisu igrači za Partizan. Mi sinoć umesto njih da smo imali dva igrača sa mudima i sa fudbalskim znanjem, možda bismo opet izgubili ali ne bi sve izgledalo onako tragično kao sinoć. Da, za mene je ono bilo tragično. Ne ulazim u sastav Engleza. Tragično je bilo da ne može normalan pas da se odigra, da se toliko greši u predaji. A na kraju su prestali i da trče. Tošiću je krajnje vreme da završi profesionalno pikanje lopte. Kontra napad, lopta do Tošića koji ima prostora po desnoj strani koliko mu duša hoće, namešta se na levu, vuče unutra, pa se vraća sa loptom i kad su se svi vratili i postavili on odigra do Ostojića!?!?!

Uz par igrača (minimum jedan strani doberman na zadnjeg veznog, desni bek, špic) uz zadržavanje bitnih igrača i ovo sve može dobro izgledati. 3:0 nije katastrofa ali smo mi tako izgledali na terenu i zbog Stojkovića rezultat nije ubedljiviji. Suma najraspoloženiji za igru ali uz brdo grešaka i loše defanzivne momente. Videćemo šta sad pošto je evropska priča 99% završena za nas.
 

Roykeane

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
5
Reaction score
5
Локација
Banja luka
Za one koji su bili: Jel su to Juzna Tribina i Partizanovci bili u istom sektoru i samim tim zajedno navijali? Po slikama bih reko da su izmedju njih bili jedino simpatizeri...
Izmedju njih su bili grobari ne simpatizeri,a juzna tribina je na pocetku dosla do partizanovaca i bilo je malo koskanja,poslije toga su bile tri grupe izmedju obezbedjenje,i teku drugom poluvremenu su navijali svi zajedno tako treba svi smo mi grobari.i to je za svaku pohvalu partizan nam je svima u srcu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Nisam bio u stanju da pisem niti me interesovao nesto bilo koji sport posle onoga sta se desilo Kici. To je posebna prica i nije za forume bilo kakve,samo cu reci da se nadam da nece proci tek tako jer taj momak nije zasluzio to.
Malo o utakmici sad. Uvek podrzavam i Savu i strucni stab i ove momke na terenu,ali uvek treba i istinu kazati. Savo je juce napravio gresku,mislim da je trebao Natko umesto Scekica,Suma na svojoj poziciji a desno Tosic ili Stevanovic od pocetka. Mancester jeste mnogo kvalitetnija ekipa od nase,ali zameram to sto nismo usli u utakmicu bez respekta kao sto smo kod nas. Znam da cesto mozes da igras samo onoliko koliko ti ovakav protivnik dozvoli,ali ne mogu a da nemam taj utisak da smo mogli malo vise i malo bolje.
Bekovi su nam ocajni bili,Miletic je vec neko vreme u jako losoj formi i cesto ispada po toj strani. Urosevic resetovan na proslu sezonu.
Ja mnogo gotivim Celu i zaduzio nas je nekim golovima i igrama,ali sad se vidi koliko patimo za desnim bekom sto bi se makar rotirao sa Celom. Ali pravim desnim bekom,brz,spreman da sparta gore dole i da zna da probije,da ubaci loptu u sesnaesterac.
Suma sinoc ubedljivo najbolji nas igrac! Opet ih je pravio na budale i vrteo kao u luna parku. Nazalost,nije bas imao sa kim da igra plus dobar deo utakmice van svoje pozicije. @alboy75 ,ja se dobro secam da si ovde obecao da neces vise nikad rec kazati protiv Sume,jel tako bilo? Odigra i on nekad lose,ali sinoc je bio odlican i prosto ne verujem da i posle takve utakmice opet na njega kamenje,stvarno nije fer. A to sto je igrao van svoje pozicije je trenerova greska.
I dalje imamo neku sansu,ali treba pobediti povampireni AZ u gostima sto ce biti ravno cudu. Ali nada umire poslednja.
Da, obecao sam, tacno
i necu ga vredjati jer sam mu zahvalan za tih par golova iako cesto zasluzuje mnogo zescu kritiku.
Koju li sam ja onda utakmicu sinoc gledao ako je on ikoga vrteo i driblao juce...

@Goran Tomić
Kad vec ocekujes da citamo tvoje predugacke postove, potrudi se bar da procitas tacno sta drugi pisu, ako vec zelis polemiku o necemu...
Smesno je reci da je na polovini utakmica bio najbolji. Na 2-3 mozda, ali je zato na svim ostalim utakmicama ako ne najgori sigurno bio medju najgorima, a to je vec brojka od 20ak utakmica, da se ne podsecamo proslih sezona, bolje...
Pitas zasto ga toliko kritikujem, i zasto samo njega... prvo, zato sto par vas ste "realni" u proceni njegovih nastupa i umeca ko sto je realan sneg u julu... drugo, nije tacno da samo njega kritikujem, ali niko ne hvali npr. Tosica ili Ivanovica ili... pa da mi se okrece po stomaku od takve realnosti.
I kljucna stvar, ti ne shvatas razlog kritike, da probam onda jos jednom...
Ne zameram Urosevicu i Mileticu sto ne znaju bolje, jer momci daju sve sto imaju od sebe uvek, a najcesce je to vrlo tanko, posebno centarsutevi, ne zameram Ostojicu sto je spor, jer mu je odnos uvek maksimalan, ne zameram Pavlovicu i Stevanovicu sto su jos deca, jer se uvek max trude, ne zameram Asanu i Sadiku sto ne znaju bolje, ali bar se maksimalno krecu, ne zameram Scekicu sto ne zna da doda na duze od 5m, ali pogine uvek kad igra, Tosicu sto ga pregazile godine i povrede, i da ne nabrajam dalje... ALI DA, ZAMERAM nekom ko ne igra 90min, ne trudi se, igra na potez a u 80% utakmica tog poteza nema! On je tu da u napadu pravi razliku, a skoro nikad je ne pravi, a u odbrani je igrac manje, plus cesto gubi lopte u opasnoj zoni. Da je Dule Vujosevic trener on ne bi ni omirisao travu, jer igrac koji nas cascava prusustvom nema sta da trazi u timu, ali jedan je Dule, a nazalost mnogi od nas nisu nista naucili od njega...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.689
Reaction score
23.014
Локација
Академија
Kontra napad, lopta do Tošića koji ima prostora po desnoj strani koliko mu duša hoće, namešta se na levu, vuče unutra, pa se vraća sa loptom i kad su se svi vratili i postavili on odigra do Ostojića!?!?!
И ја сам на ово попиздео. Просто је невероватно да играч са толиким искуством константно наступа овако зихерашки. У 90% случајева он враћа лопту назад или је изгуби намештајући је на леву ногу.
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Objasni sebi da igrac stoji pored coveka i onda ga pusti da bude sam...
meni prebacujes nekakav sablon, a sam pricas da po sablonu zadnji vezni treba ovo a bek ono...
Video si gol ali nisi ispratio kako je jang ostao sam, i ceo fudbalski svet zna da igrac koji je na krilu prati svog beka u odbrani, plus bio je pored njega na nekih 30m od gola i onda odustao da ga markira a u toj fazi nema ostavljanja igraca gde god da si se nasao, elementarna stvar/znanje, a elementarno neznanje je da trazis na beku zadnjeg veznog...
I mani me s tim bezobrazlukom o video igrama, jednostavno je, pogledaj snimak cele akcije kod njihovog treceg gola pa pricaj onda, video igrice ostavi klincima.
To je ono što ja pričam mojim igračima. Ako si se zadesio kod nekog moraš ga ispratiti do korner linije. Moraš.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Dobro sve ukuono gledano junajted Partizan 4:0 nije to toliko lose, na nasem terenu smo ih razbili pokazali da znamo da igramo fudbal spletom nesrecnih okolnosti izgubili. Juce se ipak videlo da su oni mercedes , a mi neki fiat punto, razlika u klasi igraca ocigledna. Treba traziti pobedu protiv astane, az, a protiv ovakvog protivnika sve osim petarde je uspeh.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Setih se onog prozivanja Megvajera na jebeno zvanicnom profilu fk Partizan.. da je kontra situacija, ja bi samo zbog toga trazio od svog kluba da stiska gas 100% svih 90minuta, da bude 10:0 protiv tih protivnika koji prozivaju javno moje igrace, Mancester je selo??

Bravo za Savu, bravo i za igrace, uprava napolje! Napred Partizan!
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Tesko da prodjemo dalje. Az izgleda razbija a i da ih mi u nekom slucaju dobijemo,u sta sumnjam,za ocekivati je da mancester izbaci neku decu protih njih u zadnjem kolu jer su vec prosli.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Sad kad su se malo slegli utisci valja videti i dobre i pozitivne strane.
Mene je neprijatno iznenadilo to sto je strucni stab odlucio da postavi ekipu onako kako ni oni sami ne zele da Partizan izgleda. Shvatam jacinu protivnika i shvatam da su mozda procenili da ce nasa standardna postavka i pristup igri omoguciti Mancesteru previse prostora ali su trebali da ostanu dosledni onome sto rade i u ovakvoj utakmici. Medjutim, cak i ovakva postavka je mogla imati pozitivan ucinak da je strucni stab kompletirao selekciju, a nama ocigledno fali jos par igraca razlicitog profila u odnosu na postojece da bi to bilo onako kako strucni stab zamislja da bude. Nemoguce je bilo ocekivati da se selekcija kompletira posle jednog prelaznog roka i da odmah usvojimo nesto za sta su potrebne godine rada i planiranja.

Profili igraca poput Miletica na desnom beku i Scekica u veznom redu nisu ono sto treba ovom novom Partizanu jer tu se u jednoj ovakvoj filozofiji igre zahtevaju igraci koji su tehnicki doterani i koji ce osnovne stvari - prijem i dodavanje lopte raditi pouzdano i brzo. Na svim pozicijama sve je to ok, Urosevic za sad moze da prodje (tu je i Breza kojeg je Urosevic istisnuo svojom ludackom konstantnoscu i usponom ali Brezancic je tehnicki mnogo bolji igrac) i Suma i Sadik i Zdjelar.....svi oni imaju neke svoje xxx momente i mane ali ofanzivno pokazuju neke pozitivne znake dok igraci poput MIletica i Scekica ne mogu da donesu nista dobro u ofanzivi i vrlo cesto ni u defanzivi zbog samog pristupa nasoj igri gde se trazi brzina i pokrivanje velikog prostora, pogotovo je kljucna uloga bekova u nasoj igri koji moraju da budu brzi i tehnicki potkovani, da svojim tehnickim kvalitetom ponude visak u napadu, a svojom brzinom da pokriju prostor na vreme i ne izgube korak. Na stoperskoj poziciji ni Ostoja nije profil igraca koji moze ovo da igra ali najurgentnije pozicije su desni bek i vezni igrac koji je sposoban da igra preciznu pas igru pod pritiskom. Zdjelar-Tatko-Suma, taj vezni red deluje ok za sad ali osim Pavlovica koj je izrazito ofanzivni vezni igrac mi nemamo drugu adekvatnu alternativu u rotaciji za te centralne pozicije u veznom redu i to je nas veliki problem koji moramo da resimo u narednom prelaznom roku i verujem da strucni stab sve ovo vrlo dobro zna.
Sumina mana osim mentalne nestabilnosti je fizicka izdrzljivost, on ne moze da podnese jak tempo utakmice i brzo gubi kontrolu pogotovo se to vidi u defanzivi ali igra za sada dok Pavlovic ne udje u pogon jer verujem da ce Lazar od proleca da ima mnogo bitniju ulogu i vecu minutazu i da se dugorocno planira za tu poziciju. Sama selekcija je veoma teska i slozena pogotovo ako si finansijski u skripcu (plus te liga ogranicava na 4 stranca) ali selektirati odgovarajuci vezni red je jos teze, mnogo teze nego bilo koje druge pozicije.
Tosic moze da igra poslednjih 15-20 min i to je njegov maksimum i strucni stab vidi da postaje sve manje koristan u nasoj igri. Povreda Markovica nam je mnogo poremetila planove u rotaciji na krilnim pozicijama i treba reci i to.

Sve u svemu u naredna dva prelazna roka ocekujem (i nadam se) da se potpuno kompletira selekcija sa odgovarajucim profilima igraca. Sto se prve postave tice do narednog leta treba zameniti Ostojica i Miletica, Markovic da se oporavi i zauzme desno krilo, Asano levo, Sadik moze u spic (ili novi napadac ako odlucimo da ne otkupimo Sadika), Pavlovic iza njega, Tatko i Zdjelar iza Pavlovica, levi bek Brezancic i jos par opcija u rotaciji narocito u veznom redu. U slucaju prodaje Pavlovica bicemo u problemu jer tesko je kompletirati selekciju kad na jednoj poziciji dovedes igraca odgovarajuceg profila, a na drugoj ga izgubis.
Svi igraci koji su dovedeni od strane novog strucnog staba su igraci koji se uklapaju u ono sto oni traze ma koliko se nama svidjao ili nesvidjao Sadik, Pesukic, Dinga, Vujacic....oni vide u njima potencijal koji moze da pomogne njihovim zamislima i s obzirom da imam bas poverenje u ovaj strucni stab ocekujem da njihova procena bude pozitivna.

Ovaj Partizan je "gradiliste", moramo da budemo svesni da smo u izgradnji i da ne mozemo biti konstantni i ocekivati cuda dok se selekcija ne kompletira ma koliko da nas sve ponese optimizam u nekim trenucima ali ono sto ocekujem je da ovo bude jedan mnogo bolji Partizan vec protiv AZ-a, a pogotovo nakon zimskog prelaznog roka. Iako smo selektivno nekompletni imamo dovoljnu snagu da izadjemo na kraj sa timovima kao sto je AZ i bice tamo sve potpuno otvoreno.

Mancester je juce pokazao sta misli o nama i kao ekipi i kao klubu i red bi bio da uvazimo njihovo misljenje i shvatimo da smo udarili cvrste temelje koje treba podrzati. Odnos strucnog staba Mancestera prema utakmici, pogled njihovih igraca u nebo pre nego sto su izasli na megdan nasim igracima, radovanje posle golova.....da nasi igraci nisu mentalno podlegli velicini protivnika strahovi igraca Mancestera su mogli da se obistine. Ipak, sve je ovo jedno ogromno iskustvo za nas koje ce nam najjasnije pokazati uvid u nase mane i pomoci nam da jos vise napredujemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top