Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Na RTS-u se vecito repriziraju serije i Partizanove gluposti.
Sramota.

Suma, Sadik i strucni stab - trosatni trening od 6 ujutru.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Da Stojke nije primio onaj gol ovo bi zavrsilo 2:0. Strasno sta ucini ekipi.

A onda Savo dokrajcio izmenama. Vreme se cuva tako sto drzis loptu u nogama a ne igras takmicenja ko dalje sutne
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Sedim vec 20 minuta, i evo ako mi verujete i dalje ne znam sta da napisem.
Ne znam da li sam ikada u 87. minutu bio mirniji sto se prolaska tice. A onda samo nakon 5 minuta-potop.
I sta god bih ja sada napisao, tipa kriv je Stojke, Milosevic sa izmenama, ovi zbog sebicluka, sta to vredi? Mi smo ispali te ispali, a traziti krivce u nekim pojedincima je bzv. Ceo tim je primio 2 komada sa igracem vise. Boli ta cinjenica, kao i to sto kada god nam se ukazuju ovako lepe sanse u Evropi, mi se debelo potrudimo da pokazemo da to mozemo da uradimo, gotovo lagano, ali se onda javi i potreba da pokazemo, da sve to mozemo da upropastimo.
Nazalost, to smo uradili i veceras, po ko zna koji put...
Ne znam kako da iskalim bes, a da ublazim bol...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Sramota Stojkovica za 2. gola AZ-a na JNA i za prvi gol veceras. Sramota sume u prvom poluvremenu sto nije dao samom asanu loptu na stranu. Sramota Sava sto nije izbacio Sadika ranije i ubacio Vujacica. Sramota sto je uprava sve karte dala agentima i pandurima sa juga. I za kraj, IZBILI STE MI 110 000 DOBITKA IZ DZEPA, SRAMITE SE DZUKELE BEZ OBRAZA!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ubijes ih u dve utakmice tako da ne znaju gde su, u obe imas igraca vise, i u obe pobedis sam sebe na najdebilniji moguci nacin....
Koj kurac uopste gledam i sta se koj kurac nerviram da mi je znati... Luzerski mentalitet... Po koji put ovako? Dokle vise?

Ja sam glup sto svaki put gledam i nadam se... Cemu li se nadam, da ne primimo onako smesan gol? Izgleda da ne moze...

Dizem ruke... Ako oni ne mogu da ne prime gol kao deca na poljancetu, ne mogu ni ja vise to da gledam... Dosta je.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Kakvo pomračenje, kakav pakao.
Kakav pad, kakav sunovrat.
U svega nekoliko minuta.

Neverovatan kukavičluk i to najiskusnijeg Stojkovića koji je trebao ostalima da uliva sigurnost.
Potpuno je poremetio ekipu onim žutim kartonom.
Kukavičko odugovlačenje , katastrofalan momentum za to obzirom da smo večeras imali suđenje kakvo verovatno nećemo nikad više.
Naravno o prvom golu da ne pričam.
Katastrofalna procena užas.
Surov način da se shvati da više nije za prvog golmana.

Savo

Katastrofalne izmene.
Izlaskom Sume igra je nestala.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Znači Suma i kako neko napisa Sadik nas koštali proleća jer su bili sebični.
Gde su bili sebični?Suma je jednom mogao da dobaci ali je šutnuo fudbalski.Sadik je sve fudbalski odradio i ne vidim kome može da dobaci.
Čim je Suma izašao, nabili su nas u 16m.To nešto govori a vi razmislite, šta?!
Nemojte samop biti nerealni i da pljujete čoveka svaku utakmicu a odigra dobro.Tvrdim da nije menjao Sumu da bi dali još jedan gol.A ja krivim i Pavlovića i Ostojića kod one situacije, trebali su oni da udare loptu glavom, ne mogu da se oslone na Stojkovića koji je još u prvom izleteo i vraćao se i grešio.Čak i drugi gol.Lik dribla Ščekića, izlazi mu Pavlović, ovaj upućuje centaršut, lopta prolazi pored Ščekića i Zdjelara koji su morali da je izbace, jebeni Vujačič se sapliče i kasni, igrač beži Ostojiću i daje gol.Od 4 igraca nijedan nije uradio šta treba

Ucinak Vujacica u pet minuta provedenih na terenu potvrdjuje zasto mrzim dovodjenje domacih igraca koji su presli 18 godina.
Tri cetiri puta se okliznuo, napravio faul, u medjuvremenu primili gol...
I ne, nije on kriv za to, krivi su oni sto misle da u Partizanu moze igrati bilo ko.
Nekad ranije sam pisao, da mrzim taj ciganski mentalitet Stojkovica, i vise ga krivim za to nego za primljeni gol. Iritiras navijace, sudiju, protivnicke igrace, a na kraju razjebes i svoje.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Za mene je najvieci na svetu ...ali u realnosti nikad mi veliki necemo biti ...da ti imas igraca vise ,da ne stanes na loptu ...jebotee
Svaki veliki klub stane na loptu ,privede utakmicu rutinski kraju ....

Jebem ti glupi mentalitet nas
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Uradili smo sve što je u našoj moći da ispoštujemo cigane. Sebičnost i povlačenje na dva gola razlike sa igračem više ukratko nas koštalo prolaska dalje a iskreno nismo ni za grupe LE po kvalitetu. Ja da sam tener vratio bih se u privatnoj režiji za Bg.

Žao mi samo ljudi koji su bez karte otišli za Hag.

Uprava napolje.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Pre par meseci sam rekao da Savo je više za sportskog direktora nego za trenera. Ume da odabere saradnike, ima viziju, ali osecaj za utakmicu nema.
Ono što je napravio Stojković je samo karma za Savin batadjorizam koji je izbio iz njega u najgorem mogućem trenutku.
Jeste Suma bio sebičan ali dok je on bio u igri ovi nisu smeli svi da jurnu u napad. Kada je ubacio ove sto ne znaju da daju pas napred. Ovi su svi se preselili u 30 metara pred nas gol jer su znali da nemaju od koga da se brane više i nije bilo važno dal ih je 10 ili 9.
Onda se desio klasik Stojke.... Pa stativa.... I na kraju karma level pro.
Nekako sam na sve ovo navikao već pa me nesto ovaj put ne pogađa toliko ili mi treba vremena da sve procesujem.
Zato mi je sto sam samo bacio dva sata života a imao sam korisnije stvari pred sobom.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Већ виђено милион пута!
Избројао сам до 10, па ушао на форум!
Стојковићу, време је да окачиш патике о клин! Саво је начинио погрешне измене. Да будемо реални, АЗ је неупоредиво квалитетнији тим од нас.
Што је неко рекао, боље што је овако него да смо против Астане изгубили пред пуним стадионом.
Мислим да у менталитету наших играча, годинама уназад постоји комплес, страх од неуспеха!

Сад да не кењам, ми немамо домаћинску управу, немамо систем. Овакве ствари се неће дешавати када будемо у управи имали људе који воле клуб и који су стручни.

Јебо те, и даље не могу да верује! :banghead:

:banghead::banghead:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Tesko je ziveti posle ovakve utakmice a kamo li nesto reci....
Ukratko, nikad se necemo resiti bunkeraskog bata djorinog mentaliteta.... Koliko god da se ovaj strucni stab trudi da Partizan bude napadacki tim ocigledno i dalje i u njima i u mnogim igracima ukorenjen bunkeraski mentalitet narocito kad dodju momenti kad je najteze i kad treba da doneses hrabre odluke...... Necu nikad da oprostim Savi sto u ovakvom mecu sansu nije dao Stevanovicu. Jebali vas bre Scekici i ostali anti-fudbaleri.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Menja Sumu i igra se raspada,a onom “kapitenu” koji prima gol sa centra necu ni da pisem nista,gde ti noga nije otpala da nikad vise ne stanes na gol
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ne znam, nemam reči, nije mi dobro, posle crvenog mi je svašta palo na pamet, jebi ga, nemam snage.

Stojković kriv za prvi, kad je pao prvi, bilo je samo pitanje kad će drugi, Stojković kriv, bunker, povlačenje, ma u pičku materinu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top