Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.516
Reaction score
4.779
Локација
Na vještičinoj sisi
Samo bih psovao, ali em nije lijepo da se čita, a i čemu to. Ali, i ovo što Partizan radi nije lijepo, a i graniči se sa zdravim razumom. Ovo je ludilo, koje nam redovno priredjuju svakih par godina. I svi mislimo da su nešto naučili od prethodnog puta, kad ono opet teški ponavljači. Pa mnogo je bre te više pačije škole. I ništa ne nauči...
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Саво је крив. И против Манчестера и овде. Тамо је филозофирао са Сумом на крило, Шћекићем између Натха и Здјелара, па смо прошли како смо прошли. Дефанзивно бекови су имали наизменичну подршку (Асано кад мењао стране), тј. дувала је промаја, а Сума је наравно одмах прешао на средину. Та гомила на средини од којих се не зна ко пије ко плаћа, једно крило које мења стране, су узрочник хаоса и бруке тамо. Могли су нам дати 9 голова, а играли са готово истом екипом као у Београду (Фред тамо играо, овде не, силна разлика). Кад је убацио Тошића уместо Натха (који наравно у сендвичу између Здјелара и Шћекића није имао везе, пас 60%, ниједна одузета и пресечена лопта), растеретио нагомилану средину, вратио крила и вратио се на 4-2-3-1, почели смо дуже да држимо лопту и играмо егал. Не зато што је Тошић неки Меси, већ зато што смо се вратили у угиран систем. Није Јунајтед укочио, него се знало ко где игра. Пре те утакмице сам писао да нам се лоше пише, јер видим Ђукићеве одлуке. После утакмице исто напишем. Пре ове утакмице напишем да је добро што овај пут не филозофира већ игра у систему који знамо да играмо 4-2-3-1. Напишем да је Саво научио лекцију. И играли смо како треба, док није кренуо опет да филозофира. Није ништа научио. Кад убациш трећег задњег везног или трећег штопера, она два која су играла до тада упадају у проблем и крену да застају при пасовима ка њиховим зонама, док укапирају коме је ближа од њих троје. Уиграност се изгуби потпуно. Овде док смо играли своју игру, били смо ближи 3:0, него 2:1. Више смо озбиљних прилика правили. И онда Милошевић опет исто ради, и опет пуца Партизану у ногу. И стварно немам живаца ово више да гледам. Аматерске грешке прави. Екипа је боље селектована и припремљена физички (ту велики плус Саву јер је довео Марка Стојановића), али тактички боље би водио сваки други Суперлигашки тренер.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Au....
Savu volim i cenim njegov rad,zelim da jos niz godina ostane na nasoj klupi...
Nismo odavno igrali ovako dobar fudbal!
Savov poraz i on je svestan toga,ali kako mora ekipa da raste,kao i klub,tako isto i trener kroz greske mora da izraste....
Previse sablonskih izmena,previse se rano zatvaramo,i neki igraci nisu trebali da se menjaju kao po obicaju...
Puna podrska,daj da dogodine planskim radom budemo jos bolji u Evropi....a prvenstvo se zategni i bez poraza do kraja..
Au...kako boli,bas boli...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Mnogo puta sam jedva izgurao ovakve večeri I JOŠ TEŽE (rezultatski) poraze ALI OVO mi je najteže IKADA do sada palo.
Čak teže i od Nolana Smita, teže od CSKA ili teže od Petržalke, teže od 2:2 s Laciom kada sam plakao a otac rekao "ne plači od Partizana ćeš to tek da doživljavaš i doživljavaš" i neverovatno koliko puta je bio u pravu... a tek ako krenemo da nabrajamo košarkaške evroligaške poraze...
Ali ovo sad, da Stojković PRIMI GOL OD 90 METARA JEBENO JE NEMOGUĆE. Mi nemamo boljeg golmana i dalje sam pri tom da je najbolji srpski golman ali šta je bilo da se to desi... a posle tamo gde imaš DUPLIRANE BEKOVE dobijaš centaršut i primaš jebni gol !!!!
Mrzim više ovaj osećaj i gušim se u njemu, hoću nešto normalno, kao recimo da gazimo cigane kao u derbiju ovom zadnjem.
I da smo dobili, pitanje je da li bi Astanu uspeli da dobijemo, a i da jesmo, pitanje je da li bi ovi Holanđani uzeli bod Mutdu. Jebem ti, kolko je ovo neverovatno. Forum je doktor ja sam pacijent i kažem mu meni užasno loše radi štitna žlezda satima i ruke mi trnu i vrti mi se u glavi. Ali i pored svega SISAJ ZVEZDO 6 komada brat Lewandovski!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Kalkulantski mentalitet......dok se to ne promeni jos mnogo puta cemo dozivljavati slicne tragedije. Dva su izbora pred nama godinama unazad - apsolutni napadacki mentalitet ili apsolutna propast kao veceras......trece nema...
Uzgred, sve se nadam da cu da se probudim ali izgleda da nema od toga nista.....bilo je i teze posle Artmedije.....bilo je slicno tesko i posle Augzburga....i uvek sam se nadao da posle toga nece biti takvih utakmica ali......
Mislio sam da sam konacno docekao Partizan koji napada uvek i svuda bez obzira na sve...kad ono samo jos jedna uzaludna nada.... Da se veceras nismo branili primili bi 3-4 komada...ali bi dali 5-6...........jedan je Golac, ziveo Partizan.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ovo nije tragedija! Danas se desio jebeni horor u sopstvenoj reziji. Tragedija je kad razbijes junajted a ne uzmes ni bod, tragedija je kad te sudija jebe kako hoce i puknes iako odigras dobro. Za vecerasnji rezultat krivi su igraci, jer su se opustili posle crvenog kartona, a nakon prvog gola stepen kukavicluka je bio toliki da je sasvim normalno sto primismo i drugi. Savine izmene uveliko kumovale. Fantasticno je vodio tekmu do iskljucenja, a sve nakon toga je bilo pocetnicki
 
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
4
Reaction score
8
Локација
Хумска1
Сувишно је шта год да се каже,класично самоубиство.Убијеш тотално екипу која је по мени у најбољој форми у овом тренутку у Европи и онда те то вероватно смори и пуцаш себи у главу.
Ово може само наш Партизан и нико други,јбг.

Та боја ЦРНА,та боја БЕЛА!
 
  • Like
Reactions: BaX

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
I sve nam je islo na ruku i rezultat Junajteda i igra i prednost i crveni karton...Kako,kakoooooooooooo posle svega ovako sve da prokockamoooooooooooo?????
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Ništa nismo naučili od Plzena, Augsburga, Dinama, Artmedije... Milošević najzaslužniji za dobru igru i najzaslužniji za poraz. Ovom timu ne treba nova uprava, transferi, igrači, već tim najstručnijih psihijatara da sve ove demone otera. Nismo zaslužili bolje. Dvaput imaš igrača više, oba puta prospeš vođstvo. Nikad nam neće svanuti dok ne budemo igrali ofanzivno, ofanzivno, i nonstop ofanzivno. Odoh po rakiju. Jebem ti fudbal i sve živo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Da je Savo na primer Nemac ovo bi se završilo 0:4... Džaba mu sve kad mu je mentalitet ovaj seljački, jajarski... Usrao se od pobede...

Ako nemaš taj mindset da do kraja veruješ u sebe i u ono što radiš, ako ne veruješ da možeš, ako ne veruješ da si bolji ili bar dostojan rival - nema ništa od pobede....
I 0:3 bi prosuli i to protiv nekog mnogo slabijeg nego što je Az.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
"Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me"... Osim ako to nije Partizan!!

Nisam imao živaca da čitam sve komentare, neke stranice sam preskočio, jer generalno nisam saglasan sa isključivim kritikama i teranjem onih koji su pokazali da imaju štofa. Pišem o Savi.

Onako kako je, zajedno sa stručnim štabom, spremio onih 10 frajera, zaslužuje svaku pohvalu. Igrali smo smireno, inteligentno, strpljivo čekali svoju šansu i sve se otvorilo kako treba. Iz nekog razloga, i pre tekme sam tipovao našu laganu pobedu, a verovatno je baš trener razlog tome. Tako bi i bilo da se nije desio golman, zar ne? Posle je bilo jasno da će još neka završiti u našoj mreži.

Ovo nije terajuća kritika, već izduvni ventil: Zašto si potezao za alibi potezima, čoveče? Uveo si dve najveće fudbalske analfabete, koje su prizivale još dve veće fudbalske analfabete sa arene, a izveo si dva majstora! Jesu crkli, pa si morao da menjaš? Ok, ubaci onu golobradu dečurliju da se proguraju kroz red za overu vize nastavka takmičenja. U krajnju ruku, pa gde ćeš bolji alibi od toga, a garantujem ti da ne bi bilo ni potrebe za potezanjem alibi priča, već bi se pisalo o tebi kao ozbiljnom treneru van livadarskih okvira!

10 fudbalera koji su počeli utakmicu opravdali su očekivanja i najoptimističnijih i jedno veliko bravo za njih! Bravo i za trenera sa stručnim štabom za pripremu utakmice generalno, ne dozvolite da se ponovo prevarite kao večeras. Nepismene zamene neću komentarisati, potpuno je druga tema kako uopšte oni nose dres Partizana, a nisu ga pazarili. Golman bi mogao da nanjuši nekog talenta u rezervama, mlađim kategorijama i da mu se posveti.

Fudbal je film, ne serija, dakle igra se 90+ i taktika i sve ostalo se priprema za sve vreme trajanja, Savo!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Neznam sta da kazem, sok
Ako bi se, ovo sto se veceras desilo, iskoristilo za sagledavanja mana i vrlina ovog tima i u narednom prelaznom roku ojacao tim a za igrace koji odu dovedu adekvatne i bolje zamene, ali ako uprava pocne da kuka da sada nema para, pa krene rasprodaja sa zamenama iz domace lige, e to nece valjati i ovaj neuapeh bice tragican.

Napred Partizan!!! Iz ovoga se mora izaci jos jaci!
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Promasaj Saleta protiv Reala u LS, 0:2 pa 2:2 u Rimu Lacio, Petrzalka i penal Boye, Petah tikva i petarda, Livorno i gol golmana u nadoknadi, Fenerbahce 2008., Samrok i volej, Inter i promasaj Markovica pa gol iz kontre 1:0, Ludogorec i crveni Trajkovica, Tun i sramotnih 3:0, Augzburg i hladna decembarska tragicna noc, Dinamo Kijev 2:3, bezdusnost u Plzenju, 0:1 Junajted na JNA i 0:2 pa 2:2 u Hagu...


MRZIM SEBE, VOLIM PARTIZAN!!!
 
Последња измена:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Savo Milošević: "Rekao sam već, ako ponavljate greške ili radite iste stvari, a očekujete drugačiji rezultat, onda ste glupi. " - Posle pobede nad Javorom od 6:2

Savo Milošević: "Sve smo bolji, sve smo jači, nema vremena za kukanje" - Posle ispadanja iz Evrope 6 dana kasnije

Nekad je pametnije cutati... Mi ove greske ponavljamo vec dugi, dugi niz godina.

Ali nije Savo glavni krivac, ne znam vise koga da krivim... Ovo je stvarno neko prokletstvo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
"Jako je teško kada doživite ovakve stvari. Tužan sam, ali nisam razočaran. Zadovoljan sam šta smo uradili u Evropi ako se zna gde smo bili u martu. Igrali smo bez greške 80 minuta, sveli ekipu koja je dobra na to da ne može da nas ugrozi",

Bravo Savo, bravo momci. Nismo razočarali, možemo da tugujemo ali jedna vrlo dobra sezona u evropi gde smo podigli nivo igre.

:napred-partizan: :navijac
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
A kaže pogrešio izmenama.Pa to se isto desilo protiv Az kuči i protiv Mančestera tamo kad si počeo sa Ščekićem, Zdjelarom i Sumom na krilu koji je išao u sredinu i dobili smo 4 igrača u sredinu i sve se pogubili.Ja sam ovde imao raspravku pre 2 nedelje sa ljudima oko Šćekića i Sume i upravo ovo objašnjavao.Ne možeš na zadnjeg veznog da ubaciš čoveka koji ne zna pas na 5m da odigra.Nemoj da se lažemo_Ovde jedina izmena je mogla Lutovac ili Stevanović da uđu umesto Tošića.
Formacija 4-2-3-1 je uigrana i čim počneš da jajariš i ubacuješ jebeni Bata Đorin ala Miloje ,,defanzivni blok,,(to sam prvi put čuo da se upotrebljava u Srbiji) odmah smo bili u pregolemom problemu.I to si se oldučio posle njihovog šuta iznad gola u 74 minuta.,Mislio si da će Ščekić sprečiti te šuteve a nisi razmišljao da će se Zdjelar i štoperi zbuniti
Uroševič je pa tek posebna priča.On je čak i smetao Pavlovicu kod prvog gola.Sve lošije igra, sve lošiji pas.
Imaš 2 gola razlike, igrača više, izbacuješ tehničare koji mogu da odigraju u širinu, neverovatno
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Ono ne dajem niko za pravo da više mrzi ovu upravu od mene, ali ovo je smešno. Na stranu opterećenost Uroševićem, ali individualni kvalitet i timski kvalitet nemaju veze s razlozima poraza.
Mislim istini za volju verovatno čak ni debela pederčina ne bi primila gol večeras, ali nismo mogli da ga registrujemo...
Primili smo gol temenom glave sa ivice sesnaesterca od lika koji se nalazio izmedju dva nasa stopera, a asistirao mu je saigrac sa 70 metara daljine.

Drugi gol smo primili sa 5 metara u sred sesnaesterca, nogom, u trenutku kad su u timu bili Urosevic, Miletic, Brezancic, Vujacic, Pavlovic, Ostojic, Scekic i Zdjelar, sve defanzivac do defanzivca.

10 kontri Sadik trci bez ikakve ideje da nadje sebi prostor ili da ga oslobodi igracu sa loptom. Sa loptom je uglavnom bio Suma koji ce radije da krene da dribla celu odbranu nego da je dobaci nekom.
Da je AZ imao pola takvih kontri, ova decurlija bi nam napunila mrezu do vrha.

Neznalica do neznalice. I na terenu i na klupi i u lozi.
Izgubili smo jer smo zasluzili da izgubimo.
Urosevic je najveca od njih! Gori je od svakog beka koga sam ikad gledao u Partizanu, a znas i sam kakvi su "igraci" u nesrecnim okolnostima igrali na toj poziciji. Covek ne zna gde se nalazi. Da ima bar minimum, ali samo minimum, trunku fudbalske inteligencije, covek bi bio ozbiljna bekcina koja bi mogla da igra u solidnim evropskim klubovima. Ovako covek ne moze da igra u Zarkovu. I ponovo je nocas bacio protivnickom igracu pas na 15 metara od gola, spasio ga je Natho koji je izbio loptu ispred igraca Alkmara rizikujuci da napravi penal.
 

andreserb

Početnik
Учлањен(а)
04.09.2019
Порука
3
Reaction score
0
Локација
Holandija
Jebiga, fudbal nije više za nas Srbe zadnjih par godina...
A da ne pričamo o igračem više i još primamo dva gola...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top