Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ocemo sad opet po 1373628 put da raspravljamo o Sumi, a u picku materinu i Suma vise.

Mislim da treba prodati Sumu i vec jednom zavrsiti pricu sa njim, posto ocigledno se on kod nas vise nece naigrati. Ne muciti coveka vise(a i sve nas ,a pogotovo @Matke22 -ta :D)nek ide tamo gde ce igrati i kraj.

Sve u svemu moje neko misljenje o njemu kao igracu je da je dobar igrac, cak iznad proseka za nasu ligu, ali se jednostavno nije snasao kod nas, zbog raznih okolnosti. Kao npr. Ivanovic solidan igrac, ali kod nas nije tako izgledao.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Od Bratislave do Mol Arene ima nekih pedesetak kilometara busom.... Biće naših gastarbajtera iz Slovačke na utakmici... Imam tamo neke prijatelje, već se spremaju da krenu...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Lola fizički u boljem stanju od Jojića vegetarijanca.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Da ne pricamo koliko Stanoje izgleda fizicki spremnije od vegana. Ne znam, nije da osudjujem taj nacin ishrane, ali mislim da nije za profi sportistu. Nekako se "zdedio" na brzinu, rukice i nogice kalirale, a uvek ga je krasila ta fizicka sprema.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.611
Локација
Beograd
Kao što auto može da ide na benzin, dizel, plin ili struju, tako i čovek može da funkcioniše sa različitim načinima ishrane...samo sve ima svoje posledice...mane i prednosti...ili ,,svejednosti,,... :D
Različitim ljudima više prija ili ne prija različita hrana, ali uvek treba imati na umu da je biti profesionalni sportista nešto sasvim drugo od nekoga ko radi, npr. u knjižari...
I što se tiče posla, i što se tiče ishrane koja je potrebna (ili neophodna) jednom ili drugom zanimanju...

Ali nije to samo odluka da l sam vegan il sam mesojed i šta je bolje za mene, nego je bitno i ako sam vegan ili i ako sam mesojed, ŠTA, KAKO i KOLIKO, i KAD - jedem!

Pa i od sporta do sporta, nije svakome poželjno i korisno da jede ono što jede neko u nekom drugom sportu...
Ne treba ista hrana nekom sumo rvaču ili Ivani Španović...
Zeki Jojiću fudbaleru, ili onim gospođama što jašu konja na olimpijadi...
I tako dalje...

Možda nije do ishrane, ali primećujemo da Zeki NEKE ,,fizikalije,, itekako nedostaju na utakmicama, brzina, čvrstina...a nije on baš tako star pa da mu to toliko ,,padne,, u odnosu na neki raniji period...
Zato ga nagovaramo da katkad pojede nešto ,,konkretno,, jar ako nije do te njegove veganske ishrane...onda ne znamo do čega je?
Ili bar da pita Đokovićevog kuvara da mu da recepte i napravi meni za celu godinu...

Mi to u najboljoj nameri: i zbog njega, ali i zbog Partizana!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Da ne pricamo koliko Stanoje izgleda fizicki spremnije od vegana. Ne znam, nije da osudjujem taj nacin ishrane, ali mislim da nije za profi sportistu. Nekako se "zdedio" na brzinu, rukice i nogice kalirale, a uvek ga je krasila ta fizicka sprema.

Neverovatno koliko se ljudi blamiraju komentarisuci nesto sto ne poznaju.
Cini mi se da je tada izazov jos veci.
Sta bi da nemate primer Djokovica. On ne jede slaninu, zamislite.

Ko ima vise misica od Jojica u timu?
Gde si video da se zdedio?
 

Прилози

  • Screenshot_20210728_182957.jpg
    Screenshot_20210728_182957.jpg
    398,5 KB · Прегледа: 118

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.611
Локација
Beograd
Kapa dole slovacima na ovakav uvod i lepe reči o Partizanu. Kad pogledaš ovo shvatiš koliko smo veliki klub. :navijac:pfc:
A kad ih čuješ, shvatiš da nisu Slovaci nego Mađari... :D
Pa lako je njihovom marketingu da pravi storiju o Partizanu kad smo mi veliki Klub, šta naš da pravi o njima kad nismo ni čuli za njih dok ih nismo izvukli na žrebu!
Bez potcenjivanja, ali tako je... :D

Gde si video da se zdedio?
Samo na terenu, nažalost, nigde drugde...
Sta bi da nemate primer Djokovica. On ne jede slaninu, zamislite.
Pa u tome i jeste štos, ovaj ne jede slaninu pa razbija taj tenis, a ovaj naš...ne razbija taj fudbal, onolko kolko Đoković tenis...
Sad da l je do tenisa, fudbala, slanine, ne znam, ali...mi godinama spuštamo neke kriterijume, ali možda bismo malo sad i da ih dižemo...

Jojić u odnosu na recimo Bambija Tošića fizički deluje k'o...ajd recimo...Betmen u odnosu na Džokera...al' mi bi da on tako deluje i u odnosu na neki ,,evropski prosek,, fudbalera, a ne samo u odnosu na jednog Bambija...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Ocemo sad opet po 1373628 put da raspravljamo o Sumi, a u picku materinu i Suma vise.

Mislim da treba prodati Sumu i vec jednom zavrsiti pricu sa njim, posto ocigledno se on kod nas vise nece naigrati. Ne muciti coveka vise(a i sve nas ,a pogotovo @Matke22 -ta :D)nek ide tamo gde ce igrati i kraj.

Sve u svemu moje neko misljenje o njemu kao igracu je da je dobar igrac, cak iznad proseka za nasu ligu, ali se jednostavno nije snasao kod nas, zbog raznih okolnosti. Kao npr. Ivanovic solidan igrac, ali kod nas nije tako izgledao.
Ako se Suma nije pokazao ja ne znam ko je. Da je igrao od starta u Sarlrlrlrloa ne bi ispali od osrednjaka iz Belgije.
U evropskim utakmicama je redovno bio medju najboljima, neretko i najbolji.

Oni hoce da se otarase Sume zbog velike plate inace ako Suma nema mesta u ovakvom Partizanu ondak nisam ukapirao da smo Bayern.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ne verujem da njima smeta njegova velika plata, nije jedina. Ali verovatno, kao svaki stranac, ocekuje da tu platu dobije.
Zasto nigde ne mozemo da vidimo koliko plata i kome sve Partizan duguje. Ko je potpisao ugovore sa svim tim igracima i kako je napravio finansijsku konstrukciju da te obaveze izmiruje.
Imam neki info da u raznim kategorijama oml. skole imamo ugovore sa preko 50 igraca i da vecina (mozda i svi) plate nisu dobili mesecima. Zasto i ko to radi? Svi ti igraci ce u nekom trenutku na ovaj ili onaj nacin te pare potrazivati od kluba a nece od (nadam se brzo) bivseg direktora.
Ima li ovaj klub nekakavu kontroolu, nadzor....?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top