Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vi mene ljudi gledate na forumu ko ludaka, a i na istoku protiv vozdovca me gledali ko ludaka kad sam se dernjao “uprava ostani”

Klub nam je na konopcima!!! i to sa one strane! tonemo! dugovi rastu bolesnom brzinom, igraci placaju putovanja, odricu se plata, pomazu zaposlenim u teleoptiku, trener selektira ekipu po momcima koji nece da tuze Partizan ili traze svoje pare, kompenzacija su im minuti da im se vrate pukle karijere, mi smo u kurcu bre! Teskom kurcu!

Trgnite se bre!
NEDAM PARTIZAN!
Cekaj i koji prelazni rok, koja crna pojačanja …. Na osnovu čega mi da dovedemo ako nemamo za avion do Portugala.

@Vlad
Odličan sastav! Ajmo jako!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Direktor_Grobar ”znas brate ako ubedis svog igraca da potpise za nas, mi ti damo jednog klinca, strasan talenat, imas i procente od ovog”

ili

“znas brate ako dodje kod nas mi mu garantujemo minute, sacekacemo formu, polako doci ce”

ili

“vidi sta radi Sadik, sad ce bonus taj, a dobijamo i od Vlahovica i od Milenkovica, a vidis ovaj mali Jovic, vec smo ga ugovorili, bice love brate, naš, veruj mi”



kao jebeni sitni dileri na ulici pred novu kolicinu.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Morao je Suma od početka da igra, ja se nadam da udje na poluvreme.Videćemo kako će Jojic da izdrzi, pošto je vlažnost još veća nego u Sočiju.
Očekujem pobedu od najmanje dva gola razlike!!!
Zgazite ih!!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
- Nema Zdjelara, nema nikoga da preore teren i spusti se po loptu u gradnji napada...
- Jojićev radijus kretanja jednak radijusu kretanja sidra! Marković paraolimpijac tek ponekad pomisli da potrči...
- zadnja linija da se javi u FK Palilulac da volontira... blagi užas...
- Holender...
- Stanoje... jajarenje do bola... nisi ti ništa posebno, bezmudo...
- 70 minut duša u nosu... Eksarsajzing...
-UPRAVA CRKNITE!!!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Fudbal i atmosfera na nivou prve lige Severne Irske.

Povratnicima zabraniti vracanje u Partizan. Tacku "lane koje poskakuje" sam gledao toliko puta da vise ne verujem svojim ocima da smo umetniak vratili u klub.

Glupo je bilo sta kometarisati. Nadam se da cemo da prodjemo. Ali eto, nadao sam se i da je korona zajebanija kad je dohvatila Vucelica...

Asano gospodine!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Tuga.....

Za igrače nemam komentara. Većina igra u Partizanu zato što nema ko drugi da igra.

Pa mi tačno da smo igrali protiv Metalca mogli bi da se pakujemo protiv ovih posle 20min i kući.

Pušači tompusa neka se napuse one stvari, bar neće dobiti rak
Terajte se iz kluba u 3pm ako niste u stanju da obezbedite novac za pojačanja i putovanja na gostovanja
Pa Smiljanić je više novca doneo u klub od vas tompusara raspalih kojima je to u opisu posla.

Nadam se prolazu dalje, ali ovo je stvarno jadno, koliko se vidi da ovom timu trebaju pojačanja.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sramna igra, pogotovu prvo poluvreme.
Miljković je kriv za prvi gol i za drugi, mada je tu Jojić izgubio duel, pa se vratio i šetkao se dok nam daju gol.
Teško da je Miljković bolji od Živkovića, ni napred ni nazad nije bolji samo ovaj više trči pa se čini ljudima.
Natko uopšte ne daje doprinos i bezveze gubimo 60 minuta u igri bez Sume sa kojim smo drastično opasniji.
Ovi nisu neki tim, ja ne znam zašto smo uplašeno počeli, u drugom smo pokazali da možemo lako do njihovog gola al mora Suma da igra od početka, tu nema nikakav izgovor više.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Očajna igra našeg kluba. Sve što sam video da može Santa Clara je izašlo na površinu. Imali smo puno sreće jer je rezultat aktivan, iako sam se nadao da ćemo odigrati nerešeno. Ovako ostaje 40% šanse uz huk sa tribina.

Sa bunarenjem protiv portugalaca/brazilaca nemaš šta da tražiš.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Jojic, Miljkovic, Sanicanini Markovic mogu da igraju samo protiv Klare Cetkin, protiv ove portugalske NULA od igre i zalaganja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ubili nas ljudi na pravdi boga. Nadam se da ce Vazura i Ilijev na dugu robiju zajedno sa tata Vucelom. Nema Zdjelara nema pola tima. Ako i prodjemo ove a nije iskljuceno to bi bilo samo laganje sebe da nesto vredimo kao i nasi igraci. Bilo bi dobro da Celavi brani revans,ne plasi se pritiska i nije rizican ovoliko.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top