Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
Ovo vec lici na onaj Partizan koji godinama gledamo...to je ono prokletstvo Augsburga, Az Alkmara, itd. Cim pomislimo da smo sa nekim ravnopravni ili za nijansu bolji, nasa psiha nama postaje najveci neprijatelj!!! I kao po pravilu, cekamo da dodjemo u podredjenu situaciju i da onda na silu, noseni navijanjem probamo da preokrenemo rezultat u nasu korist. Mislim da nema potrebe kritikovati igrace i trenera - koliko je placen tim, toliki je i kvalitet, i to je to. Nadam se pobedi u Beogradu, da makar malo radosti unese grupna faza medju nas navijace PARTIZANA!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja molim igrače Partizana da pobede danas, ako mogu. Ako ne mogu, onda drugi put, kad budu mogli“.

Nisu mogli danas, pobediće kad budu mogli...
Nisu ni pomisljali na pobedu, ja mislim da su mogli.
Sto se mene tice, mogli su i pobediti sinoc, to ne bi menjalo stvar.
Kao i da su izgubili od Socija, ja im ne bih zamerio.
Stanojevic kaze: na momente su igrali dobro.
Sram vas sve bilo!!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Prespavao sam, i nista mi nije lakse, samo me glava boli od piva i santa klare.
Ova ekipa bez onih kadrovskih problema i potrosenosti (znaci da ne popadaju posle 60tog) nas dobija 9 od 10 utakmica.
Na cistu tehniku, brzinu, direktnost, pas.
Jebena Surdulica iz Brazila nas oducila!

Sreca nasa da je 2:1 i da imamo sanse.
Ali samo ako!

Bude bas pritisak sa tribina! Bude brzi gol ili neki crveni za njih.. Penale jos jedne preziveti necu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jun 2, 2021
jedan clan said:
Ako nisi čuo za Sanicanina, onda brate ne pratiš fudbal. Igrač jeste ozbiljan, sad kako ce se kod nas snaci i kako ce izgledati, ostaje da vidimo. Nije Bleki, ali jeste kvalietniji od svih nasih sadasnjih stopera. I to je prosto tako.
Vidim da je sa 26 imao top karijeru.
Rudar Prijedor-Borac BL-Mladost-Vojvodina.
Stvarno TOP pojacanje :D

Salu na stranu, moza i on jeste dobar za nas sada, ali mi smo nikakvi, pa i nije tesko biti bolji od Vujacica.

Moze da bude u konkurenciji, ali nam treba pravi igrac stranac.
------------------------------------------------------------------------------------

Evo mog posta od 02.06.


Nevezano za to, ovi znaju fudbala i bolji su od nas.
Kako su nas samo okretali na sredini.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Sjebao si se nije on nista bolji od Vujacica cak naprotiv.
Ali ko smo mi i sta mi znamo, ima ljudi koji su ga gledali u tim top ekipama, a jel i ono reprezentativac jebene BiH, ma mora da zna :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Zasto smo dovodili Lukaca ako je Popovic namenjen za prvog golmana? Zato sto je bio slobodan? Nasa transfer politika jr genijalna.
Doveo si jer svaka profi ekipa ima 3 golmana i jer svaka ekipa treba da ima jednog iskusnijeg golmana. E sad zašto nisu doveli nekog našeg iz inostranstva da bude prvi golman, to je priča svima poznata.
Kol'ko ste se pogresno nalozili na 1.6miliona i stotine hiljada po sezoni. Uvalili ste se u pricice cigana i "nase" uprave...
Tu godišnju platu imaju igrači koji igraju u seriji A. Za Nguena nisu imali 600 hiljada ili koliko već, eno ga plodi po Ferencvarošu...
Od zadnjeg veznog, centralnog, ofanzivnog, krila pa sve do napadača svi su jebeni tehničari. Nemaju kao mi radilice klasične i krljače u vezi. Od noge do noge i ide tečna pas igra. Barem ono što sam video protiv Olimpije koja i nije baš neki reper...
Santa Klara bi se u našoj ligi borila za titulu. Imaju barem 4 igrača koja bi u našem klubu igrala u prvih 11 i ljudi ih i dalje podcenjuju.

Naspram onoga što smo sinoć gledali, ovo je fantastičan rezultat.
Nemaš Jovića i nisi dobio pojačanje na desnom krilu i naravno da će nam Rikardo biti odsečen. Nemaš Zdjelara, nemaš ni sredinu...

Ono što sam pričao za Vujačića nisam pričao napamet, protiv Rubina mi je bilo jasno koliko su loši i Sveta i on. Jel Sveta igra u Olimpijakosu? Igra ali juče.

Sve u svemu ako se vrati Zdjelar, prolazimo ove i to na iskustvo.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Kad sam prespavala, tek sad mislim da smo sinoć ooodlično prošli. U sva sranja koja smo pravili na terenu, mi imamo aktivan rezultat. Sreća nema gola u gostima i dovoljno je, minimum, da damo 1 gol više nego što primimo, i imamo barem produžetke, pa penale posle ko preživi-pričaće.

Što se tiče pojačanja, problem je što mi nismo doveli pojačanja za evropsko takmičenje. Saničanin može da bude štoper u ramalama-ding-dong ligi, kao i Vujačić... Za nešto više - teško. I na sve to, povrede ti se Jović, Zdjelar i Pantić - realno 3 od možda max 5 igrača koje imaš, a da mogu da igraju evropske utakmice.

Psihološka priprema igrač sinoć kao da nije postojala, i to je uticala na onakvu igru. Izašli su kao cave na teren. OK, napraviš kiks i primiš prvi gol još u svlačionici. Ali odna isto to ponoviš u drugom poluvremenu. To je glava, a ne fudbal.

I da, zaledila sam se kad sam videla da Lola ulazi - zaledila sam se... neopravdano - Lola bio više nego solidan, uzimajući u obzir koliko igra.

Ako momci srede glavu, uz oporavljenog Zdjelara, i bože zdravlja i Jovića, mislim da možemo da prođemo. Na guzove, ali možemo.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
trebao je suma da pocne umesto holendera bar zbog tog pritiska na njihovoj polovini!!!ali dobro uz grobare sa istoka i zapada na nasem stadionu prolazimo!!!:D
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Написах након друге утакмице са Стредом нека нам је Бог у помоћи против Руса. И заиста, погледао нас је на ЈНА. Само мислим да нам ни Божија помоћ неће бити довољна у реваншу, ако игра буде као синоћ..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
U dupe da se šutiramo što nismo prošli ko dinamo zagreb u moldaviji. Nisu igrači ništa krivi. Oni se "bore" za svog leba.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
Gde je Ivica da likuje posle fantastične igre fantastično skockanog tima. Jebo ga njegov mlohavi drugar Vazura. Nadam se da će im presesti svaki dinar i svaki tompus koji su uzeli od Partizana.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Setio sam se klipa koji je neko od forumaša ovde postavio -- Miljkovićevi potezi u 90 minuta utakmice.
Ja sam rekreativac, ali kapiram da bih mogao jedno poluvreme da istrčim bez problema.

Mesec dana treninga, navikavanje na kopačke i travu i ubeđen sam da bih mogao da izvedem sve "poteze" koje je juče izveo Miljković.
Možda bi čak i neki centaršut bio precizniji.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Ovo vređanje najtrofejnijeg trenera u istoriji FK je dozvoljeno? Pošto znam da Šamrok Stanoje nije.


Ni slucajno, svi mogu da se kritikuju, ali Stanojevic ni slucajno. Nema veze sto nismo igrali Evropu prosle godine pa sad nemamo dinar, i sto su pare bacene na Obradovica, Miljkovica, Jojica i Bajbeka. Za trece po redu takmicenje imam dovoljno dobru ekipu. A to sto se on idealizuje i sto se pisu lazi da je Savo dobio sve sto je hteo, a Stanojevic nije je bezobrazno. Neki su pisali da treba da mu se podigne statua ispred stadiona.. Sacuvaj me boze
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Sreca je ispucana protiv Rusa, a na kraju srecu treba i zasluziti borbenoscu.
Mislim da je protivnik u ovom slucaju mnogo bio potcenjen, a na sve to mi jos dobili krila.
Daj Boze da prodjemo jer ce klub bukvalno biti na izdisaju ( ako nije vec ) dve godine ne igrati Evropu je mnogo
Sve vise me stanje u klubu podseca na hajduk
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dajte ljudi, ok je pratiti fudbal al treba malo samo pogledati iz koje i kakve lige dolazi Partizan. Ne mogu verovati prosto da fudbal /naš fudbal/ može proizvesti toliko gneva prema ekipi, pojedincima... Naša liga u fudbalu je slabija od košarkaške KLS lige pa onda računajte. Ova košarkaška je go Q jer ne služi ničemu i ne vodi nigde.

Isto važi i za fudbalsku ligu - ona formalno može da odvede i do LŠ, a suštinski vodi u klonju i stvar je prestiža gde naš klub i ciganšture lupaju jedni drugima recke /uz izuzetak nekih sezona, onako sporadično svake prestupne godine/. Reprezentacija nam je takođe racku, još od odlaska generacije u kojoj je još Milošević igrao fudbal /a i tada su znali da se useru daleko ispod očekivanog kvaliteta/.

Sve mi je jasno, pratim i takvu ligu kakva je, volim da Partizan pobedi, navijam i nerviram se tokom tekme... Ali braćo moja, čemu tolike polemike stručne, taktičke i svake druge? Pa ovaj fudbal što se igra kod nas, nekada se igrao ispred zgrade na igralištu ili u "čoban ligi" u pauzi čuvanja ovaca. To nije slučaj samo u Srbiji nego u svim ligama regiona. Fudbal je skupa igračka za nas i odavno nije deo profesionalnog sporta. Krštenog dudbalera nema bez 5 milki, što je pola solidne /konkurentne/ košarkaške ekipe.

E sad, ako shvatimo da nam je fudbal amaterski onda i svako očekivanje da se prave neki uspesi ili bar igra kršten fudbal padaju u vodu. To opet nije razlog da prestanemo gledati ili navijati ali jeste razlog da se prestanemo nervirati. Već dugi niz godina fudbal gledam po principu "ako prođe, super ako ne - šta da se radi jbg..."

U fudbalu naš Partizan koči i mentalitet. Meni je otac pričao da smo ne znam tačno koje godine, od 11 igrača na terenu imali 9 reprezentativaca ondašnje SFRJ pa smo gubili tekme od anonimnih ekipa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top