Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Stanojević treba da ode dok smo još u plusu u prvenstvu. Sa njim gubimo titulu, posle će biti kasno. Meni nije jasno kako je on još uvek trener Partizana. Mi već 6 mečeva nismo pobedili u derbiju, večeras ova petarda... Ali, on je na prst u dupe sa upravom, ništa od toga. U revanšu u Roterdamu dati šansu mladima.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
363
Reaction score
2.425
Локација
Pozega
Nije realno da igramo egal sa ozbiljnim Evropskim ekipama a da igrace dovodimo iz Vozdovca,Zete,Vojvodine i Napretka. E bas iz ova cetri kluba mi smo doveli igrace iz poslednje linije koji veceras nisu znali gde udaraju. Ivice,Vazura u Evropu na foru nemoze.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pa i u nedelju je Spartak u razmeni pasova zaličio na Fejnord, samo im fali završnica.

Ovo je potpuno realan rezultat sa ovakvom ekipom, sa ovakvim golmanom i trenerom iz bata Đora akademije fudbala. Demonstracija modernog fudbala.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nekoliko dobrih stvari:
-Tim je selektovan tako da nema ko da unese nemir u svlačionici posle ovoga i nikog ne može emotivno oštetiti ovaj poraz tako da može odigrati u utakmici sezone protiv cigana gore od ovoga.
-Miljković nije igrao tako da Ilijev u svakom trenutku može reći da je Fejnord iskoristio odsustvo Miljkona.
-LK je generalno kurac od takmičenja i solidno su(uprava) zgrnuli pare za naredni tranferni rok gde apsolutno neće biti niti jednog bivšeg igrača Partizana koga niko neće jer su svi već vraćeni.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Preslikana utakmica kao i protiv svakog drugog jačeg tima. Da su se ovi oslobodili od starta strpali bi nam bar sedam komada.

Nevalja nam 80% celokupnog FK-a ali koga boli kurac dok nas ne zakatanče.

Sa'će sredimo neke domaće livadare par komada razlike i sve ok. uprava igra uz domaće radodajke, ti si prvi trener Stanoje, " A ko umesto siktermiljkovića, Jojica, Saničanina pa nemamo bolje dovešće gore znaš hnjo, hnjo.."

Šukurac kolektivno, šta nam vredi i LŠ direktno sem da bagra kupi još koju nekretninu i potkrpi troškove kampanje sad.

Imam preča posla od nerviranja.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Mi nemamo igrača koji bi grejao klupu Fejnordu a kamoli igrao kod njih.

U isto vreme imamo bar 8 igrača u prvoj postavi koji ne bi smeli da greju klupu ni u ispod prosečnom Partizanu a trenutno su nam oni "nosioci igre".

Ekipa je (i dalje) očajna, ali ova odbrana je neki novi stepen horora, dali su gol kad god su poželeli, kao da su protiv amatera igrali, čuj mene "kao"...

Jojića i Markovića zaista ne mogu više da komentarišem.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Imao sam kakva-takva ocekivanja pred utakmicu, ali mi nemamo tim koji se moze suprotstaviti jednoj nadprosecnoj evropskoj ekipi. Namerno kazem nadprosecnom, jer njihova zadnja linija je blago receno ranjiva. I gle cuda, na tom polju smo i uspeli: dali smo im dva gola. Tesko da smo vise i mogli bez rikarda.
E sad, danas smo videli puni potencijal naseg stoperskog para, i na zalost uzasne forme golmana. Pri tom, markovic i jojic su zasrali sve sto se moglo zasrati na sredini terena. Mislim da je zeka jedini zec na svetu sa svim mogucim karakteristikama kornjace.
Fajnord jeste svemirski brod za nas, ali ne vidim da ce napraviti nesto veliko u ovom takmicenju.
Brinem kako se podici nakon ovog nokauta. Ajmo da oborimo krusevac, pa cemo videti kako i sta posle.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
kao boga vas molim da ne tražite izgovore za ovaj poraz

kakva bre svaka čast igračima?!

ovo je bruka i sramota, jer je preko puta nas bio madafakin fejnord a ne real madrid

u pičku lepu materinu više ovaj mediokritetski limbo u kome plutamo 20+ godina napravimo korak napred pa onda pet unazad

i stalno bre imamo razloge što smo popušili kurčinu na sred domaćeg terena?!

vazura i vučeliću rak vam kosti izjeo govna jedna jebem vam potomke u pičku!!!!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
suva razlika u kvalitetu...kretanje, brzina, tehnika, pas i to je to... jedina sanse je bila da parkiramo autobus ispred sesnaesterca ali bi i za to pljuvali stanoja
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Оно што смо показали до 60 минута је наш максимум, а оно после сува реалност. Момци су се борили али не могу они више од онога. Овој селекцији фали минимум 15 нових играча.

Измене Јовић-Натхо и Мениг-Јевтовић катастрофалне.....мада ко зна да ли би било другачије и да је Станојевић имао бољи осећај за измене јер осећаја за одабир играча дефинитивно нема.

Јојић продао све лопте на средини, аматерска партија.....осим Натха ми немамо играча који зна да организује пас игру.....никад нећу схватати овај фетиш ка задњим везним играчима. Целу зиму сам писао да нам је везни ред по питању пас игре нула кад нема Натха, а некад је нула и кад он игра јер не може човек сам са собом да организује пас игру. Не могу да схватим озбиљно тренера који не тежи ка томе да у средини има играче који знају да поделе добар пас.

Ово је анти-модеран фудбал у сваком погледу....од селекције играча до тактике....

Све у свему резултат никако другачије не може да се окарактерише осим као - срамотан

Пораз у дербију па сад и ово.....да је среће да оде управа и дође нормална први пут у историји.....тренер је најмањи проблем, главни проблем су они који бирају тренере. Не знам шта да мислим о наредном дербију и борби за титулу...ово су мечеви који гасе оптимизам. Ово је меч који те хтео или не хтео враћа у реалност 100000000% и тера те да резонујеш без трунке навијачке пристрасности.

На лето ремонт управе, ремонт екипе, ремонт стручног штаба....а ако освојимо некако титулу - утолико боље. Станојевић неће ништа ново измислити ако остане, гледаћемо стару причу, а о управи и СД-у не треба много ни трошити речи.....
 
Последња измена:

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Nekoliko dobrih stvari:
-Tim je selektovan tako da nema ko da unese nemir u svlačionici posle ovoga i nikog ne može emotivno oštetiti ovaj poraz tako da može odigrati u utakmici sezone protiv cigana gore od ovoga.
-Miljković nije igrao tako da Ilijev u svakom trenutku može reći da je Fejnord iskoristio odsustvo Miljkona.
-LK je generalno kurac od takmičenja i solidno su(uprava) zgrnuli pare za naredni tranferni rok gde apsolutno neće biti niti jednog bivšeg igrača Partizana koga niko neće jer su svi već vraćeni.
Nikola Ninkovic moze da se vrati. On bi se uklopio.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Ni tehnički, ni taktički ni fizički, ni intelektualno, ovo nije Partizan!
Prejako takmičenje za ove seoske livadare.
Vujačić, Živković, Saničanin, Lutovac, Holender, Miljković ....i fudbal? :pop
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Ne znam dali ste primetili, danas smo primili 5 komada, na domacem terenu.
Kad primis 5 komada, a trener si, znaci da pojma nemas koga vodis i protiv koga igras. Znaci da si promasio kosmos!

Eeej, petarda, kod kuce, u ligi utehe. A zamisli da je liga sampiona. Necu da zamisljam, gledali smo, 0 bodova.

Da sam direktor kluba dusu bi mu izvadio.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.629
Локација
vaginamandibularia
Nije to limbo, to je epilog rada.
Rada uprave, pre svih.
I njihovih saucesnika, naravno.
Pojacali smo se igracima koji ili ne mogu da igraju uopste ili nisu u stanju da igraju vise od 15 minuta.
Neko rece da smo popunjeni na svim pozicijama.
Steta pa je i mreza popunjena.
Ocekujem gubitak bodova u naredna dva tri kola pa da u trecem derbiju na dubljem sns stadionu uvelicamo proslavu jos jedne sns titule jedinog podobnog kluba u snsmrdiji.
A onda mozda ode trener, uprava nece sigurno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne treba se previše nervirati. Ovi su za bar tri klase ispred nas. Mogli su da nam daju još 3 komada. Zašto je tako je pitanje za onu SNS bandu u upravi kluba! U Partizanu bar četvorica treba da ostave fudbal i bave se nekim drugim sportom. Nije potebno da im imena spominjem, znate i sami.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Prilično smo nezreli odigrali ovu utakmicu. Otvoreno i za gol više, ali se vidjela velika razlika u kvalitetu fizičke pripremljenosti. Stoga je i rezultat takav. Žao mi je što nismo spustili loptu poslije vođstva i pokušali da sačuvamo rezultat, ali lako je biti general poslije bitke. Ne mogu biti previše razočaran jer je ovaj plasman u 1/8 finala dobar rezultat. Treba sad izvući ekipu i okrenuti na pozitivno kako znamo i umijemo.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Eeej, petarda, kod kuce, u ligi utehe. A zamisli da je liga sampiona.
Ako ćemo iskreno Liga Evrope je takozvana liga utehe. Ovo što mi igramo je neki osrednji evropski rang. A i tu nas pune do vrha.
kao boga vas molim da ne tražite izgovore za ovaj poraz

kakva bre svaka čast igračima?!

ovo je bruka i sramota, jer je preko puta nas bio madafakin fejnord a ne real madrid
Slažem se. Svaka čast što ne znaju? Ne vidim nikakvu čast u tome.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top