Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.364
Reaction score
37.717
Ne znam za druge, ali ja sam sinoć imao utisak da oni nama 3 dana da se igra gol ne mogu da daju i to sa igračem više. Što je posle onakve utakmice u ligi ogroman pomak.

Čak me je Šerif u tim crnim dresovima neretko podsetio na naš FK i sve muke probijanja bunkera bez pravog oružja i municije. Eto, malo i prosečan ljubitelj fudbala u onoj vukojebini da vidi kako je nama decenijama. :D

Edit: evo sad čitam da je i vlada Moldavije podnela ostavku. Jebasmo im majku za sve pare. :buhaha
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ove sezone u Evropi izgledamo u smislu karaktera onako kako nismo i kako nije svojstveno FK Partizan pa verovatno od osnivanja. Pogotovo nakon onog horora protiv Mladosti. Velika pohvala za tim, pocevsi od golmana koji je bio maestralan i od koga sve krece.

Lepa, velika pobeda. Bice ovaj tim jos neko vreme u Evropi, a ja bih rekao sudeci katakteru koji pokazuje, jos neko duze vreme...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ceo život gledam kako prosipamo vođstvo jer ne umemo da se branimo u bloku a evo već treći put ove sezone protiv respektabilnih evropskih timova držimo dobar blok u teškim okolnostima.

I posle treba neko da me ubedi da je onih 0:4 pitanje prelaznog roka i romba.

Svaka čast Nathu na oduzetoj lopti i iniciranju presinga, Menigu na asistenciji (znaci života) i Rikardu na 20. golu u Evropi, nimalo lako.

Besmisleno je zameriti Kifli na onom crvenom, izleteo je tako milion puta i moralo je jednkm da pukne. Raduje me što se sad otvorio prostor za Ilića da dobije minute. Bravo za Popa, on je davno klasu potvrdio.

I dalje je ovo slabo za derbi/nekog jačeg protivnika u osmini ali pokazujemo znake života.

E da Joksiću treba pljunuti u facu u najmanju ruku kad ga sretnete a ne bih bio protiv gorih stvari. Siso jedna raspala.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Šerif je blago tragična ekipa, ni senka od one koja je dobila Real u Madridu, svi dovedeni iz Afrike, nabacani ko trupci, blagi užas. Mi smo uradili i više nego što se od nas očekivalo. Gurnuli smo im gol, branili se, pobeda na strani. Sad sledi teži deo, za sve normalne klubove, revanš na svom terenu uz gol viška je zicer, za nas je drama. Očekujem prolaz, ali tesan prolaz. Svaka čast danas na pobedi, a kod nas na forumu kao da je sahrana, nego to je FK Partizan, rolerkoster koji ne prestaje da nas iznenadjuje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Tačno je da Šerif nije bog zna kakva ekipa, ali i takvi su igrali takmičenje iznad našeg i bili 3. tj prošli dalje (dobili su 2X Omoniju, izgubili obe od Real Sosijedada i MU).

Nema potrebe da mi sami omalovažavamo ovaj uspeh od sinoć. A posle se čudimo što nas mediji potcenjuju!

Bez mnogo bespotrebnih analiza, Pop i Rikardo najzaslužniji.

Samo da se Saničanin ne oporavi do sledeće nedelje i rastu nam šanse da ovo prođemo.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Šerif je blago tragična ekipa, ni senka od one koja je dobila Real u Madridu, svi dovedeni iz Afrike, nabacani ko trupci, blagi užas. Mi smo uradili i više nego što se od nas očekivalo. Gurnuli smo im gol, branili se, pobeda na strani. Sad sledi teži deo, za sve normalne klubove, revanš na svom terenu uz gol viška je zicer, za nas je drama. Očekujem prolaz, ali tesan prolaz. Svaka čast danas na pobedi, a kod nas na forumu kao da je sahrana, nego to je FK Partizan, rolerkoster koji ne prestaje da nas iznenadjuje.
Od te super ekipe koja je pobedila real, najbolji igrac prelazi u spartak suboticu kao bomba prelaznog roka...da napomenem da je i on afrikanac.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.974
Локација
NbG
...vrati milion uzmi 200!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov

Olakšavajuća okolnost je da se Srbiji sve što Partizan donese deli sa četiri (broj ukupnih predstavnika u sezoni), dok se Turcima bodovi dele sa pet. Ali sa četiri „živa“ turska predstavnika, teško da će usamljeni Partizan odbiti njihovu najezdu i sačuvati Srbiju na 11. mestu.
 

viva la victoria

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Petrovo
SInoc je sve bilo ruzno osim pobede Partizana. Serif nista specijalno, mi ovakvi kakvi smo da nismo igrali sa igracem manje sigurno bi im dali bar jos jedan u drugom djelu. Pokusao sam da budem veseo al ne ide vec sam poceo da razmisljam o vikendu i gostovanju u Subotici.

Dobra utakmica Popovica. Bravo momak! Pozrtvovana igra vecine igraca ali generalno los fudbal.

Nadam se da ce u revansu mladi stoper Ilic dobiti sansu od starta.

Hvala igracima i strucnom stabu na pobjedi, nadam se boljim igrama vec od vikenda. Napred Partizan!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.256
Локација
Humska 1
Ne pamtim kada sam ravnodusnije docekivao i gledao utakmice FK-a. Hvatam sebe da me glup crveni karton ne moze iznervirati, da me bezidejna igra ne moze iznervirati, da u 90' ne strepim da li cemo primiti gol ili ne. Ono sto me jeste iznerviralo i sto je bila mozda u jedno i najjaca emocija u vezi sinocneg meca, jeste kada sam cuo "nase navijace", znajuci ko sve iza povika stoji. E zbog njih bi najbolje bilo da smo primili jedno 3 komada a dali 0 jer ovoj agoniji ovakvim "bljeskom" nema kraja! Ironija nase sudbine je takva, da je svaki pozitivan rezultat za nas kazna. I zao mi je sto moram tako da gledam na stvari.

Sto se tice utakmice, ako ovakav Serif ne mozemo dobiti kod kuce ili sacuvati rezultat iz prve, ne treba da prodjemo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Malo treba da se vrati volja. Samo da mi svi vidimo da ima volje i da je brod krenuo u pravom pravcu .
Kad lopovi odu I ako dodju ljudi poput Zoca I Savica u fk.
Ne pamtim kada sam ravnodusnije docekivao i gledao utakmice FK-a.
Ravnodušnost prema Kupu Radivoja Koraća (kao domaćem takmičenju) na košarkaškoj temi, ravnodušnost prema FK-u na fudbalskoj temi...
Uspešno su nad nama izvršili anesteziju, sad još samo da obave eutanaziju.

Ako čekate bolji život, bolje uslove, bolju okolinu, bolje ljude (za sebe, oko sebe, i u Partizanu) - proćiće vam život, a nisam siguran da ćete to dočekati sve to što ste čekali.
A pitanje je i hoće li Partizan postojati do tih boljih ljudi i vremena. A i ako bude postojao, pitanje je u kom obliku. Časnom, nečasnom, ukrasnom, ikebanskom, amaterskom, omladinskom? (Setite se malo sudbine HK-a, VK-a, ŽKK-a...)

Šta je rešenje?

Možda nije rešenje, ali je ispravan put: ako ne voliš upravu, takmičenje, igrača, trenera, vrstu sporta, loše vreme, ružnu halu - ipak nateraj sebe da bar nekad dođeš na utakmicu Partizana da podržiš KLUB. Ili prati utakmicu kako god možeš, ako već ne možeš da dođeš na nju. Ili je bar posle komentariši na forumu.

Ne odustaj.

:napred-partizan:
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.106
Reaction score
14.565
Локација
Kipar
Zadnjih tridesetak godina je isto ili slicno stanje u upravi I poseta i interesovanje su standardno losi zato sto velika vecina navijaca ne prepoznaje iskrenu zelju da se napravi korak vise u organizacionom i takmicarskom smislu.
Izgleda da si pogresno razumeo, sto se mene tice ja nikad necu odustati od Partizana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
velika vecina navijaca ne prepoznaje iskrenu zelju da se napravi korak vise u organizacionom i takmicarskom smislu
A to je njihov uslov da dođu na utakmicu? Imaju li još neki? Da menjamo boju dresa? Da menjamo grb? Da pevamo himnu?

I da li su navijači u stanju da možda naprave SOPSTVENI korak više u organizacionom i takmičarskom smislu pa da time teraju upravu...da radi bolje ili da ode...
A svi znamo da navijači to NISU u stanju...
Bilo da pod pojmom ,,navijači,, vidimo neke grupe iliti ,,organizovane,, bilo da mislimo na nas - pojedince ili neorganizovane...

Nisam mislio lično na tebe kad sam pomenuo odustajanje, samo uzimam delove nečijih postova (pa i tvog) kao šlagvorte za neka moja opšta razmišljanja...

Ali neću dodatno da dužim ovde o tome, jer nova moderacija želi da se držimo postavljenih tema...
 
  • Like
Reactions: Dzo
Статус
Затворена за писање одговора.
Top