Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Prvo kao nešto razmišljam - ma čemu se nadati, treba pobeda od 2+, kako, šta...

...a onda opet, ako kažemo, na primer, da je ta prošla utakmica samo jedan baaaaaš loš dan ove ekipe, I da je ta ekipa prošlu utakmicu nanervirala ali i obradovala sve nas...i da je pokradena protiv TSC-a i opet dala 3 gola...i rutinirala slaninu u gostima...

...PA KAKO DA SE NE NADAM DA ĆEMO OTRESTI NEKI KLUB KOJI JE OSNOVAN PREKJUČE !!!!!????

Laganih 3 razlike i svečarska atmosfera, 10K+ ljudi urla UPRAVA NAPOLJE, a petlići iz Školi Fudbala u dva glasa pevaju VAZURAAAAAA, UMRIIIIIIIII!!!!

Biće divno večeras na JNA...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Sve je ovo jadno i bedno oko ovog našeg ukletog fudbalskog kluba.
Najgore mi što trener i igrači bukvalno prose podršku.

Verujem da možemo da prođemo i da od nas zavisi. A toga se najviše i plašim - što od nas zavisi.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
U čemu je problem da trener traži podršku navijača, to se stalno dešava?
Prošlih godina nas je bilo po dve-tri hiljade, manje od hiljadu kada pada kiša, a na kup utakmicama nekoliko stotina. Protiv Fejnorda nismo mogli da prodamo 50% kapaciteta stadiona (zbog korone).
Znajući našu fudbalsku publiku, trener i igrači su primorani da mole ljude da dođu i podrže ih.
Ako je stvarno prodato preko deset hiljada karata, to je po meni neviđeni uspeh.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
U čemu je problem da trener traži podršku navijača, to se stalno dešava?
Nije problem da traže, naravno, ali ovi naši bukvalno kume i mole, svesni celokupne situacije oko bojkota.
Iskreno, u ovoj formi u kojoj je sada - za mene ovaj bojkot nema nikakav smisao, bez nekih dodatnih akcija i aktivnosti, tipa skandiranje ispred stadiona.
A smeta mi što su, ono što ja vidim iz svog okruženja, najveći zagovornici bojkota oni koji i ovako dolaze na svaku desetu utakmicu (uglavnom evropsku).

Ne solim nikome pamet, neka radi ko kako misli da treba, ja ću večeras biti na JNA.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ma bojkotuje (t/j)užna tribina samo, njih ima koliko i Despota iz Smedereva, 200-300 duša, nikakav uticaj nema taj bojkot, videće se danas koliko će ljudi zaista doći. Razlika sa i bez njih je zanemarljiva. 1700 ili 2000 na domaćim utakmicama, upravu zabole patka, neće sigurno otići...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Jel zna neko koliko je bilo protiv kolubare kada smo trebali da odemo na +5 pre dve sezone?
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Karte su bile za dž i stadion je trebao biti pun. A nije. Anartozis isto bruka. Fejnord...
Zato protiv Astane, u revijalnoj utakmici, 10+ hiljada ljudi, a bilo bi i više da nije bila kiša.
Tako i sad, vide ljudi TO nešto, nije baš samo do cena karata…što je neko napisao, da ova ekipa ima nešto što te tera da ih gledaš svaki put, a da to nije baš kvalitet.
Ubedjen sam da od ovih 10000, što su do sad uzeli karte za večeras, 7-8000 bi uzelo i da su bile drugačije cene.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Apropo optimizma (utemeljenog ili ne) večeras. Kakvi god da smo, verujem da smo dovoljno bolji ili makar dobri za pobedu. A za egal nam treba "samo" jedan gol više od obične pobede. A kad smo (i ako smo) već tu, onda za siguran prolaz treba "samo" jedan gol više. Prosto. :D
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Srecno igracima i treneru veceras.

Eto dokle smo dosli, da jurimo 0-2 iz Azerkuraca.

Ko hoce da ide da podrzi, siroko mu polje, druga opcija takodje legitimna.

Uprava ce svakako da nastavi da pisa.
Uz sve cene sezonskih i ove sada za Sabah. Pisaju, pa saraju.


P.s. Kako ste se lepo nalozili na 10000 i vest iz jebenog Telegrafa.
P.p.s. Bojkot nije sranje
 
Последња измена:

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Zaista bih zamolio da se vređanje ljudi sa Južne tribine sankcioniše.
Makar ovi momci koji su bukvalno čist 1/1 Grobsrizam trebaju podržati i ne treba pljuvati bez razloga.

Bojkot nije sranje, ali prvi bih voleo da je istina 10.000 karata da je prodato, jer bi to nešto ipak značilo, da se Partizanština u Srbiji budi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Možda Ostoja sprema "državni" udar pa šalje deo od onih 17000. :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.223
Reaction score
33.631
Локација
vaginamandibularia
Sretoh jutros neka tri sabaha u maksiju u uscu, nemam pojma sta su pricali jer taj jezik ne poznajem ali deluje da su opusteni za medalju. Valjda ocekuju lagan prolaz
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Srecno igracima i treneru veceras.

Eto dokle smo dosli, da jurimo 0-2 iz Azerkuraca.

Ko hoce da ide da podrzi, siroko mu polje, druga opcija takodje legitimna.

Uprava ce svakako da nastavi da pisa.
Uz sve cene sezonskih i ove sada za Sabah. Pisaju, pa saraju.


P.s. Kako ste se lepo nalozili na 10000 i vest iz jebenog Telegrafa.
P.p.s. Bojkot nije sranje
Nije baš dokle smo došli, jurili smo 0:2 protiv Azerkuraca i 2014. od 17og minuta na JNA, pa smo im stavili 3 komada do kraja.


Ako je vest pisao Zoki Ivković onda ne bih stavljao prefiks jebeni, kako god se zvao medij, Ivković je jedan od retkih časnih, hrabrih i pravih novinara.

Što se tiče ovoga uprava će nastaviti da piša tu se skroz slažemo, i meni deluje da je ovo moljenje navijača da dođu i smanjene cene samo za Evropu zbog važnosti (za njih pre svega finansijske - u igri je minimum 6 miliona), dok se na prazne tribine u prvenstvu neće ni obazirati niti vući ljude za rukav da dođu.

O bojkotu se ne bih izjašnjavao, poštujem svačije mišljenje i rezonovanje, vrlo je opasno pogotovo u mojoj poziciji da se izjašnjavam za ili protiv bojkota jer može biti shvaćeno na pogrešan način. Oduševilo me je to što bar nismo isključivi (uglavnom) jedni prema drugima i ne gledamo na one koji idu/ne idu kao na neprijatelje, mentole, retarde, izdajnike. Svaki Partizanovac je prijatelj i brat, pa i kad ne možemo da se složimo oko nečega nije razlog da se međusobno prozivamo ili ne daj bože mrzimo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja odmah da kažem da sam ispoštovao stav tribine i nisam došao na Radnički Niš, ali se ne slažem jer ideja nije potpuna, zato mislim da je sranje. Ne idem ni večeras jer ne želim da se delimo. Ovo moje “sranje” je na temu što boli kurac vazuru i vucelu za bojkot. Moje mišljenje (a opet koga boli kurac i za moje mišljenje) je da svaki meč udje nas 10+k i da im jebemo mater sa zapadne tribine pride.

Ono što je najvažnije je da prodje Partizan večeras. Podrška za Duljaja i ekipu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top