Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Zna li ko, gde se može naći tabela kraja jesenjeg dela prvenstva 1999.-2000., te sezone igralo se ukupno 42.kola, dakle nakon 21.kola, treba mi za neku analizu ?
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Evo tabele.Samo jedna zaostala utakmica nije odigrana Buducnost-Cukaricki 1-1 igrana 5 aprila 2000
1999.png
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Vaske, prvi Srbin i Jugosloven koji je postigao gol u finalu Kupa evropskih šampiona, i - zatim podigao pehar tog takmičenja...ali...ovo drugo u dresu Ajaksa...
Ipak, treba se ponekad podsetiti kakvih su sve dometa nekada bili igrači koji su neko vreme proveli u našem Klubu...




Danas su, što se tiče naših bivših igrača, nekako ,,u fokusu,, najviše ova dvojica iz posta iznad, ali nekad su to bili i mnogi drugi...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
U ovom videu koji je jedno blago iz 2003, Ćirković priča o pripremama. Naime, Lothar Matthaus je pripreme preslikao iz Bajerna i reprezentacije. Imali su dnevno trčanje od 45min. Rekao je: “bez jake fizike nema fudbala”.

Ti pogledaš i prisetiš se kako smo trčali protiv svih ovih timova i bude ti jasno. Nema preskakanja terena, igra se do noge.

Posle ovog ružnog perioda ovakav video ti razgali dušu. S druge strane, koliko smo mi tromi i spori danas. Šta mi radimo i kako se spremamo živo me zanima…
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
U tom timu imao si autoritet jednog Lotara Mateusa, jednog znalca kao što je Saša Ilić, prekaljene majstore Drulovića i Vesta, umesto Bilje sa Pinka, bio je je gospodin Vjetrović, i tako redom....
 
Top