Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.790
Reaction score
29.730
Локација
Beograd
Пуно пута на форуму се писало о слабој посети наших утакмица, пуно пута смо ми матори причали како је некада имало шта и да се види на утакмицама па је ЗАТО и било више гледалаца, али...
Ево шта је Ушке причао на ту тему у тексту који је поставио @Bobrock :

Međutim, sad sam trener i dan-danas volim igrače koje vidim da znaju sa loptom i ja im dajem svu slobodu. Dajem im da driblaju. Nisam od trenera koji traže odigravanje iz prve. Mislim da su nam zato i stadioni prazni jer publika nema koga da gleda. Dođete na utakmicu današnje Superlige i gledate kako se jedanaest igrača pomera napred nazad. I ni jedan igrač ne može da uzme loptu i da pređe dva-tri igrača kao što je nekad bilo. Zbog čega i zbog koga će ljudi da dođu i gledaju fudbal? Ne mislim da sam najpametniji, ali mislim da bi u radu s mlađim kategorijama trebalo puno toga da se promeni.
Današnji mladi treneri mnogo gledaju te neke engleske, holandske i druge škole u kojima se igra iz jednog dodira, dva. Ali oni ne znaju da se tamo igračima koji su nadareni i talentovani dozvoljava da driblaju, i zato su ti evropski stadioni i dan-danas puni. Kod nas mislim da to treba da se promeni. Jedino tako može da se vrati vera u fudbal.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.180
Reaction score
18.481
Локација
U Kinšasi
Kakva je rupetina bio ovaj Miloje. A i kolega mu sa druge strane nije bio puno bolji :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.942
Reaction score
26.916
Mislim da sam pisao vec, ali ajde opet :D
Miloje je imao svoje trenutke. Da nije bilo njega, realno imali bi nekoliko pobeda manje u derbijima tih godina.
Opet, stalno je bio provociran sa juga skandiranjem "usro si se Miloje".
I pored toga, nikad, ali nikad nije nepristojno gestikulirao prema nama, niti se zalio preko medija. Za to respekt.
Jedna od retkih njihovih, koga ne bi pljunuo, vec naprotiv, kome bi pruzio ruku.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.755
Reaction score
22.869
Локација
Beograd
Kakva pegla na Jugu tad, bio sa burazerom, Kežmanov gol nisam ni video, samo kako trče ja Jugu. Luda utakmica total, ali pamtim po tome, tik pred bombardovanje i mlaćenje sa Slobinom murijom kao nikad...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
Mislim da sam pisao vec, ali ajde opet :D
Miloje je imao svoje trenutke. Da nije bilo njega, realno imali bi nekoliko pobeda manje u derbijima tih godina.
Opet, stalno je bio provociran sa juga skandiranjem "usro si se Miloje".
I pored toga, nikad, ali nikad nije nepristojno gestikulirao prema nama, niti se zalio preko medija. Za to respekt.
Jedna od retkih njihovih, koga ne bi pljunuo, vec naprotiv, kome bi pruzio ruku.
iz novijeg doba, eventualno milijas. stvarno ne pamtim niti jednu klozetsku izjavu, a ponasanje mu je uvek bilo fer. slobodno me ispravite ako sam u krivu.
 
Top