Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

PFC nostalgija: istorija, legende, stare slike

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Odgledah juce ponovo Newcastle - Partizan. Nazadovali smo ko Jojic za ovih 20 godina. Neverovatno... Reko bi covek prosle sankcije i ratovi, bice bolje kad ono... na stranu cigani i sto ne mozemo biti prvi, nego taj tim jedva da je izgubio od jednog Real Madrida (sa mozda najjacim sastavom ikada), izbacio treci tim engleske... Danas bi samo bilo pitanje da li bi izgubili 6:0 ili 10:2 u dvomecu protiv istih.
Sale na toj utakmici ko onaj Kokcu iz fejnorda...
Niko nije ocekivao da cemo biti prva liga evropskog fudbala, ali mogli smo biti druga, ko taj fejnord, rangers, turci i slicni...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
Kad pomislim kako su meni izgledale devedesete, a kako ih doživljavaju oni kojima su one ,,stara dobra vremena,,...i kad pomislim da neki od kolega sa foruma tad nisu ni bili rođeni...

I kad pogledam na snimku ove klince što daju golove za nas, a posle je jedan od njih (ovaj sa gusarskom maramom na glavi!) bio trener Partizana, a drugi (ovaj što na snimku ,,tverkuje,,!) je sadašnji ozbiljni i strogi trener Teleoptika...

...pa onda ugledam i to da se devedesetih još uvek nismo stideli reči ,,Jugoslovensko,, u našem grbu...a i zašto bi kad smo još uvek živeli u, doduše ,,skraćenoj,, Jugoslaviji...

Nisu to (bar za mene) neka laka i jednostavna sećanja...naprotiv...

A kakav je bio fudbal...? Pa...
Evo ovakav:

 
Последња измена:

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Otvaranje stadiona Partizana pocetak maja 1946 Partizan-Hajduk 3-1 U pitanju je pretpostavljam renovirani stari stadion BSK-a.

Velika poseta 25 000 gledalaca.Samo 7 meseci od osnivanja Partizana

1946.png
46.png
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Ivic, Radisa ilic, Delibasic, Trobok, Gerasimovski?, Rasovic
Cirkovic, Iliev, Stojanoski, Ilic kapiten, Duljaj.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.748
Tja, šta znam, mene ovaj nos asocira na Stojanoskog, mada, možda si u pravu. Peković kod nas beše samo jednu sezonu? Ješić ga stavio od početka protiv Spartaka iz Moskve, mislim da nije takao loptu ceo meč.
 
Top