Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - leto 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovo oko Lazevskog bi trebalo ovako da se gleda. Nama nije problem da prodamo igraca za 600k, ali nam je problem da ga dovedemo za te pare. Mereba je kostao cini mi se 600k, e bas da vidimo dali ce doci on ili neko drugi za tolike pare. Djuricu, ti si na potezu. Ponovo cemo od prodaje igraca dobiti velike pare, ni petinu toga necemo potrositi na dovodjenje, i onda Djura kaze: Mi smo na pozitivnoj nuli. Tako ce biti dok on ne da ostavku u klubu, a mislim da nema razloga da je daje, njemu sve ovo odgovara. Boze, pogledaj nas malo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Приоритет Парног ваљка дефанзивни везни

sp-medo.jpg


Апсолутни приоритет Партизана у летњем прелазном року је куповина задњег везног.

Мохамеда Камара је добио зелено светло да напусти клуб, а чак и да остане, неће моћи, због суспензије, да игра прве четири европске утакмице, па клуб остаје само на Милану Смиљанићу и Саши Марковићу.

Спортски сектор је оценио да би био превелики ризик кад би се само с њима двојицом кренуло у квалификације за Лигу шампиона, због чега директор Тумбаковић и тренер Вермезовић трагају за решењем на позицији која је не тако давно била заштити знак црно-белих, захваљујући Жуки, Петровићу, Фејси.

( Zurnal )
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Hajde ko ima vremena, bacite ovde neki spisak svih propalih igrača koji su ikada ikakve veze imali sa nama, pa da znamo šta da očekujemo :puke:
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Lovre može biti koristan, pitanje samo u kakvom je stanju... Verujem da bi ga lepotica Tara dovela u red.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ma Stefan Braun vraca iz mrtvih kakva Tara kakvi bakraci:d
A sto se tice forme uvjeren sam da je forme bez.Ali dobro barem smo mi na takve i takvo stanje navikli,valjda ga mogu vaskrsnuti pa da ga na zimu prodamo u Kinu.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
pa on je od 7.decembra 2011.god slobodan igrac...ako je podatak sa wikipedie tacan...dovode ga u vezu sa nama po 66.put ali sobzirom da je jako dugo bez kluba, cenim da su nam sanse za njegov dolazak sada velike jer uvek smo vracali igrace u zivot posle ovakvih perioda u njihovim karijerama
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Мохамеда Камара је добио зелено светло да напусти клуб, а чак и да остане, неће моћи, због суспензије, да игра прве четири европске утакмице, па клуб остаје само на Милану Смиљанићу и Саши Марковићу.

( Zurnal )
Molim? Kakva suspenzija?? Nesto se ne secam..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ne sećaš se seljačkog poteza na kraju utakmice protiv Šamroka?!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Protiv zelenih je dobio crveni, to jest napravio glupost.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
lovre zadnje sto je igrao je u barnsliju(drugoligas), i to u sezoni 2010-11. znaci, godinu dana dana nije znacajnije pipnuo loptu. prosto ne mogu da verujem da cemo se zaleteti na jos jednog rankovica:banghead
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Samo sto je Rankovic imao teske povrede i zbog toga dugo odsustvovao, plus kod nas nije igrao na svom prirodnom mestu zadnjeg veznog vec je doveden kao ispomoc za desnog beka...a Lovre je svakako kvalitetniji igrac, koji je igrao na dobrom nivou u Anderlehtu i Groningenu, a dolazi sa 30god sto su dobre godine i manje nego neki drugi povratnici
samo sto je uvek igrao ofanzivnijeg, centralnog veznog, cak i po strani...da li se dovodi kao zamena za Vukica? ili mozda malo povucenije?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Kako nije igrao? Igrao je standardno do februara, ne znam sta se posle desilo, mozda neka povreda...
Slucajno sam jednom naleteo na utakmicu njihovu protiv Ipsvica bas Lovre dao gol za 0:1
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Svakako ima iskustva. Ne znam kakav je stav po pitanju Vukića. Uopše me ne bi čudilo da ga zavale negde na istok.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top