Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, Leto 2021.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Све то није проблем ако момак има стварно неки (наслеђени) квалитет или ако не угрожава боље играче својим неквалитетом ако је неквалитетан. Проблем је ако је неквалитетан и ако као такав угуши неког талентованијег играча...... Јер знате како је код нас, не можеш увек да одвојиш посао од родбине, пријатеља ако сте блиски......тако да није ово ништа ново, разумем да неко хоће да помогне неком свом и томе слично али то не треба да пређе неку границу која ће да угрози цео тим или клуб...... Нпр и у највећим немачким клубовима имате овакве случајеве у омладинској категорији или Б тимовима али тамо постоји јасна граница, имају кочнице
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Crnogorci su uvek bili okosnica Partizana
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Odlicno sto je pauzirao,prava Ivicina bomba
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Makumbu je imao pauzu od godinu dana (sezona 2019-2020) od kada je igrao u drugoj ligi Francuske, a fudbaleri iz Konga (onog manjeg Konga) imaju jako slabu reputaciju, nisu izborili ucesce na CAN 50 godina, nemaju nijednog poznatijeg fudbalera i ovi traze milion evra za njega :/
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Opasna pojačanja smo želeli ali nismo uspeli da dovedemo. No, pošto je uprava dala sve od sebe, mislim da se ovaj prelazni rok može oceniti izuzetno uspešnim. Verujte da je zbog tih neuspešnih pokušaja njima teže nego nama. Predlažem da se Vučeli, Vazuri i Ilievu zaračuna beneficirani radni staž za sve vreme provedeno u našem FK. Tako bi se stekli uslovi za prevremenu penziju, nabijem ih na kurac.
 

Pulpa89

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
22
Reaction score
18
Локација
La city
Ova ekipa moze da igra dobar fudbal, to ce i pokazati vec od subote ne sumnjam.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Svaka čast ocu tri deteta kada ja navijam da mu propadnu kombinacije.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Neka me neko ispravi ako grešim.

U predstojećoj sezoni će biti dozvoljen neograničen broj stranaca u protokolu, 4 je dozvoljeno u prvih 11 i stranac mora menjati stranca?

Mi da imamo najviše moguće ambicije koliko sutra bi doveli strance na pozicijama desnog beka, centralnog veznog, desnog krila, a štoper bi bio domaći.
Ovo pravilo je kao skrojeno za Natka i Sumu, ni jedan ni drugi igrač nisu za svih 90 minuta. Jedan bi mi igrao 45/60, a drugi kao zamena zavisi od rezultata utakmice 45/30 minuta.

Toliko su mi ogadili FK da priželjkujem debakl protiv Slovaka, ne bi li se klošari udostojili dovesti fudbalere.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
Колико се да закључити највећи трансфер који интересује ову управу је евентуална продаја Садика и проценти од тога.
И моле Бога да се опет пооштре мере против короне па да се не чују трибине.
Чињеница је да им то не би сметало, то је сигурно, али бар неби имали додатни притисак јавног мњења.
Као и евентуално бесплатно "појачање" пред сам крај прелазног рока.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top