Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Najjace da su odbili ponudu koja je bila bolja za 2 miliona , oni bi se jebali za 1 dinar , a kamo li da odbiju 2 M :D
 

VentusPFC

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
21
Reaction score
1
Da, verovatno je samo 3,5 miliona u ratama do 2015. Kad bi se zezali, minimum je neko smotao 2 miliona sa strane...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sasvim se slažem, opet su nas opljačkali.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Јебем ли им поколење, али мртво. Ја већу гамад од драгана ђурића, бранка ружића, и њихових сателита нисам видео.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
E pa gospodo, od veceras vise nema da brinete hoce li igrati Kojic i Scepovic - igrace :D

Cadikovski i Ze, oprosteno vam je sve...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Какви имбецили, какви дегенерици. Продати Митровића за 5 милиона евра! Бандо лоповска, да Бог да добили шта сте заслужили! Колико су глупи, па да су га продали следећег лета имали би да украду дупло више него сада.

Јебеш сада и тренера и екипу, и завађене навијачке фракције, и стадион из 1947., оде овај клуб у историју.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Комплетној управи, од мутавог смрада, свих чланова управног одбора, па до спортског директора, затим свима онима који су их штитили свих ових година а штите их и сада, јебем све живо и мртво на камару!!!
Јебем вам мртве родитеље, јебем вам децу садашњу и сва будућа поколења, олошу један лоповски и распали!!!

Кад-тад, сваки лоповски гад који је учествовао у рушењу Партизана, ће платити и то дебело. Нећете увек бити уз скуте власти, неће увек да вас чувају кордони.
Проклињаћете курву која вас је родила зашто је то учинила.
Проклињаћете сваки секунд који сте проживели на овом свету.
Проклињаћете сваки еуро који сте украли од Партизана.

Све вас чека наша лопата, кад-тад.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.264
Reaction score
34.005
Локација
vaginamandibularia
Taj rad. Evo, sačekaćemo da preminu u dubokoj starosti, negde 2057. Onda, posle ukopa, ko od nas preživi uriniraće s puno mržnje na grobove omraženih lopurdi. Nećemo ih oterati nikada, nemamo taj kapacitet...
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ne brinite,sudeci po vetrovima koji duvaju sa juga, stize nam Pickousti.
Taj ce sigurno raditi na nasem opstem boljitku.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
hahahah,pa ne samo da su lopovi,smradovi ,govna i ostalo,nego su jebote i nesposobni i glupi do bola..Mitra prodati za 5 miliona[on ide pa ide zbog ove bagre] ?Napravili smo inace super posao Anderlehtu,za godinu-dve ce za njega uzeti 20 miliona,svaka im cast!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
To je to, ode i Mitar :( POCRKALI SVI DA BOG DA U UPRAVI , GOVNA JEDNA SMRDLJIVA, BAGRO LOPOVKSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ja mislim da je prodat za minimum 5,5,a mozda i 6 miliona. Ovih 3,5 je patka. Gde je otislo 2 ili 2,5 znate i sami.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Prodas Mitrovica za 3,5 miliona , Lazara za ne znam ni ja koliko miliona , a dovodis zamene od po 100 000e . JEBEM LI VAM SVE ZIVO I MRTVO LOPURDE SMRDLJIVE !!!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ja sam ih toliko isproklinjao i ispsovao da vise nemam snage,miran sam.I brine me to,nikad u zivotu nekog ovako mrzeo nisam kao Djurica,Ruzica,Babica i ostalu Sps-ovsku zgadiju.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas
Злочин је продати Митра,када се зна колико вреди и значи за ову екипу.
Злочин је према Вуку .Злочин је према екипи .
Злочин је продати играча који је одиграо једну озбиљну сезону за ФК Партизан .
Злочин је вредност самог трансфера,такав потенцијал да оде за ту смешну суму .
Та цифра је цифра за јавност . Ко зна колико је лове завршило на неком тајном,приватном рачуну .
Нама остаје Шћеповић .Питање је да ли ће уопште и играти .
Фофана је нов,тек дошао .Стојићев јунак неупотребљив за било шта озбиљно и бескористан .
Вуче Рашовићу нек ти је Бог на помоћи .
Да не говорим о томе да нам одласком Иванова треба штопер. Лартеј долази,значи ново уигравање. Вуче Рашовићу гадна мука тебе чека.
Ларти+нови штопер+Обрад+Гулан ---- ново уигравање .

И није ми јасно зашто Вук не покуша да нађе централног везног играча,минумум 2 би нам требала. То је ваљда свима јасно .
То треба да буде приоритет остатка прелазног рока .
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Jeeee.....
Aj sto su ga prodali, navikli smo da nas jebu u mozak na taj nacin, ali za 3,5 miliona???
Pa i mongoloid bi uzeo vece pare za takvog igraca!
 

Chicharito

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
105
Reaction score
3
Mutavi je 31.7. izjavio da ukoliko budu prodati Mitrovic ili Scepovic vraca se Tejgo. Kako stvari stoje Mitar ode, i Marko ce ostacemo sa Kojicem i Fofanom.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
И није ми јасно зашто Вук не покуша да нађе централног везног играча,минумум 2 би нам требала. То је ваљда свима јасно .
То треба да буде приоритет остатка прелазног рока .

Ма, јасно је ту Вуку, али ми на огромну жалост имамо и неког спортског директора. Ту већ настаје проблем.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top