Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Vise sam verovao da ce ostati Ivanov nego da ce ostati Mitar, u zadnjih mesec ipo dana sam bio 99 posto ubedjen da ide do kraja avgusta sto sam i napisao na ovoj temi.

Manje vise sto je otisao, ni prvi ni zadnji, ali ovako bezobrazno opljackati klub i servirati narodu sarenu lazu, za streljanje!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Smorice se djura i mornari sledeca 2 prelazna roka...
Nece imati koga da prodaju...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
А, не плаћа се порез. То се заводи као извоз, и ПДВ се не плаћа. Била је пре пар месеци прича о томе, када је долазила Пореска у Партизан и Црвену.

Nece imati koga da prodaju...

Биће, биће, када разјебу цело 94. годиште, нека се припреми 96.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ode sve ovo u kurac. Kapiten više ne može, ode Stojke, ode Ivan, ode Mitar. To je to.

Svaka čast ostalim momcima ali mi smo svoj kvalitet prodali.

Vuk ako ne podnese ostavku, mislim da će se zajebati žešće. Da ga posle neka paščad crvena razvlače, ne zaslužuje nikako.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Zajebao se Rašović što je pristao uopšte da posluje sa onom bagrom. Da li je iko postojao,uključujući i njega, ko nije znao da će pre ili kasnije biti potrošen,izmanipulisan i bačen..baš kao i nekoliko njegovih predhodnika.
Svojevremeno je i on iz protesta otišao kada su ološi oterali Stanojevića...Šta ga je vratilo nazad,mogu da nagađam...

Taktike,treneri,postavke,igrači,navijači,evrokupovi...to su trivijalne stvari.
Jedina legitimna i smislna meta je destruktivna uprava.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Ako ode i Stojke, iz sastava koji je igrao poslednji derbi, pre samo par meseci, otislo je 8 igraca. Stojkovic, Miljkovic, Pajovic, Ivanov, Lazevski, Smiljanic, L. Markovic, Mitrovic.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Hah...neverovatno jbt! pa majku vam bre jebem onu raspalu i lopovsku!! Igrac evropskih sampiona, igrac drzavnog sampiona, mlad, perspektivan za 3.5???? Da bog da vam toliko crva gmizalo po grobu i sanduku i na usta vam izlazilo, lopovcine jedne!
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Nevjerovatno šta se radi jbt. Stojković, Ivanov, Mitrović.... tri najbolja igrača iz prošle sezone ... Uz tog već potrošen Rašović...
Šta nam dalje spremaju, vraćanje Tejga? Novu igračku Ljubinka Drulovića kojom će takođe da obrišu pod...
Kakvo rasulo..
I na sve to na prvom meču dođe svega 3000 navijača, bez ikakvog pritiska i ništa...
Do sad su nas titule držale sa nosom iznad vode, ovo je očito sezona udavljenja kad se i od titiule rastajemo.
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Ako sam ja dobro čuo juče komentator arene on pomenu da je iz Partizana otišlo 18 a stiglo 8 igrača... Neka me neko ispravi, ako nisam dobro čuo...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Tako je rekao komentator, a sto je najgore vecina igraca koji su otisli su otisli za sasvim solidne pare , a ovi koji su dovedeni su dovedeni za smesne cifre...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
A dug drzavi ce za nekih sest meseci da bude jos veci bez obzira sto smo rasprodali pola tima....treba ih lincovati
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Nevjerovatno šta se radi jbt. Stojković, Ivanov, Mitrović.... tri najbolja igrača iz prošle sezone ... Uz tog već potrošen Rašović...
Šta nam dalje spremaju, vraćanje Tejga? Novu igračku Ljubinka Drulovića kojom će takođe da obrišu pod...
Kakvo rasulo..
I na sve to na prvom meču dođe svega 3000 navijača, bez ikakvog pritiska i ništa...
Do sad su nas titule držale sa nosom iznad vode, ovo je očito sezona udavljenja kad se i od titiule rastajemo.


Najjace sto svi zaboravjaju Markeca, samo se pominju ova trojica.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
ahaha da... Markeca svi zaboravljaju....ja se stvarno ne secam kad smo mi prpoduzili ugovor sa nekim igracem...isto tako zaboravljaju i Lolu , koji je sam , gotovo cele sezone izvukao poziciju zadnjeg veznog...ali ovih 3,5 miliona je jadno za takvog igraca
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ja se vama ljudi divim,kako imate snage?Ja sam klonuo,ubili su me u pojam...Mene koji sam nepopravljivi optimista uvek bio...
Sto rece jedan covek davno na tribini:"Djuru ne moze ni NATO da otera",uvek ga se setim koliko je bio u pravu.Odlaskom Mitra,svaki dolazak nema smisao,mi kao klub mozemo da se ugasimo.Prodali smo svu klincadiju ispod 20 godina,to je to!Mi nismo vise ni slab evropski klub,posrnuli velikan,mi smo Ashanti Gold,Hearts of Oak,jedna od onih ekipa koje silujes na menadzeru uzimas im sve sto valja za male pare.Nadam se da ce doci bolje vreme za nas klub,tacnije doci ce sigurno,jer od ovoga gore ne moze,ali pitanje je hocemo li postojati tada.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
E jbg. Markeca smo odavno prežalili, a i dobar dio prošle sezone je propustio...
Najjače je što smo mi takvi mazohisti, da sad ako dođu još neka dva-tri igrača i novi trener opet ćemo da se nadamo, kidamo živce i ovako na suvo da "ginemo" za titulu, i tako od danas do sjutra, od rasprodaje do rasprodaje...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.262
Reaction score
33.984
Локација
vaginamandibularia
Optimisti prvi klonu, odmah uz idealiste. Mi koji smo svesni koje su boje govna duže trajemo. Nazovite nas autodestruktivnim makijavelistima, pesimistima, realistima.. Prava je istina da smo licimuri, kurve, pederi-demoni. Otud nada da će stoka koja prodaje igrače ispod cene i masno se ugrađuje bar nekoga da dovede da zameni ostoju permanentno, makar taj bio vještica, bajić, vitas. I mogla bi stoka glavata kružić da nam završi da licenciramo ovog fofanu, umesto što kenja po jutarnjem programu i pljačka klub. Jebem im svima mater ološku, kad su nas doveli da nam je odbrambeni triling ostoja aksent živko. Njima bi kurcem ja od 120 kila čiste svinjske zadriglosti davao golove sa koje god hoćeš tačke u petercu puzeći na mudima bi ih driblo ko volove sa sve slomljenom kičmom.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Enslaved pokidao za sve pare. Sve dalje je suvisno. I dalje gledam, i dalje se nerviram, i dalje se nadam, i nema te sile da ce da to promeni...
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Optimisti prvi klonu, odmah uz idealiste. Mi koji smo svesni koje su boje govna duže trajemo. Nazovite nas autodestruktivnim makijavelistima, pesimistima, realistima.. Prava je istina da smo licimuri, kurve, pederi-demoni. Otud nada da će stoka koja prodaje igrače ispod cene i masno se ugrađuje bar nekoga da dovede da zameni ostoju permanentno, makar taj bio vještica, bajić, vitas. I mogla bi stoka glavata kružić da nam završi da licenciramo ovog fofanu, umesto što kenja po jutarnjem programu i pljačka klub. Jebem im svima mater ološku, kad su nas doveli da nam je odbrambeni triling ostoja aksent živko. Njima bi kurcem ja od 120 kila čiste svinjske zadriglosti davao golove sa koje god hoćeš tačke u petercu puzeći na mudima bi ih driblo ko volove sa sve slomljenom kičmom.

Ima nas sve vise i vise, a optimisti su obicno novi clanovi.

Nema nista ljudi , dok su govna tu.

Samo idemo dole....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top