Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.329
Reaction score
2.596
Локација
Humska 1
Ili ovaj podize sam sebi cenu ili nas skauting radi punom parom :buhaha
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ако буду потписивали сваког ко буде намучио нашу мучену одбрану нема тог клуба из кога нећемо узети макар неки пелцер.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ako je to metod odabira napadača, očekujem da kupimo makar jednog špica od Tunaca. Sa ovim Vidakom i Fofijem, da nas sećaju na pakleno leto 2013.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Е кад би тако могло и за штопера, него нас највише намучи наш сопствени.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Po istom principu je Krstajic doveo Jovancu.
Svaki prelazni rok je gori, i gori od prethodnog, najebasmo...


STOPERA ALOOOOO
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Зар неко не рече да ће тај Лартеј ићи на бека ?
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Млад је он, јак и афричке крви могао би на оба места истовремено.
За неко време неће се ни приметити, а касније нека питају везњаке ко их је од бекова највише намучио и ето решења.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Tuzno je da mi nemamo u Teleoptiku nekog ko moze da zameni Ivanova nego moramo da dovodimo nekog mladjanog Ganca za kojeg niko od nas nije cuo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
"Moram da istaknem Vidakovića, koji je namučio kompletnu odbranu Partizana", rekao je Nađ grupi novinara dan posle utakmice.

:buhaha:buhaha:buhaha

Serem se po odbrani koju Vidaković namuči. Njih bi namučilo pola našeg foruma, i to oni koji loptu u životu nisu šutnuli.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.361
Reaction score
35.170
Локација
vaginamandibularia
Slažem se sa Gazdom. Naša odbrana se namuči čim dodaš loptu u jednačinu. Neki je prate pogledom uplašeni za sopstveni život i pokušaje saigrača da im majgerijem otkinu glave i noge u kolenima, drugima zaglavljuje A na tastaturi pa besomučno klizaju u svim smerovima, treći nisu otkrili ni A ni D pa ne postoji biće kome bi uzeli loptu, četvrti vole pas u nazad, i to spor, mlitav, taman da unesu dodatnu paniku liku iz tekena koji onda lomi koske saigračima, i, u ekstremnim slučajevima, preturi se na leđa pa brekće kao bizon sa hiljadu grba na izdisaju. Spešl muv mu je sakaćenje saigrača u izglednim prilikama po protivnički gol.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Odbrana je uzas uzasa i to je ocigledno. Svi do jednog. Ali to je delom i rezultat toga sto oni drve sa loptom u svakom napadu, pa kad se sjebu, poispadaju ko mala deca na polovini terena i onda kao vihori trce nazad, pokusavaju "umecem i brzinom" da rese situacije 1 na 1 itd. Valjda pokusavam da kazem da je problem jos veci nego njihova individualna nesposobnost.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Muceni Lartej,vec ga sazaljvam gde dolazi.Decko je nesvesno vec premestan sa pozicije na poziciju a da jos nije ni dosao.

Ceka nas cirkus,prodali smo najbolje,sad jurimo da za dzak krompira i kesu paradajiza dovedemo zamene dovoljne za titulu pa vi vidite.....
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Znam da je zabranjeno da se pisu zelje ali jednostavno ovo moram. BAGRO iz uprave dovedite ovog Onjila iz Javora i uparite ga sa Fofanom dok nije otisao kod cigana ili vojvodinu!!! Strasan igrac i nas je namucio prosle sezone.

Kad smo doveli onomad Eliomara, ja sam mislio da je to ovaj krakati visoki i bio sam zadovoljan sto dolazi, kad ono mi doveli Eliomara, nisam im poznavao imena pa sam ih pomesao.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Pregovaraju sa Pazarom, planiraju da dovedu Vidakovica koji se juce igrao sa nasom odbranom, menadzer mu isti onaj sto je i Larteju.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Skandal.
Pocinjem da se plasim da je Fofana doveden samo na osnovu 180 min protiv nas.
Ima li ko info kako se pokazao na treninzima afrikanac?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top