Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

nniikkoollaa

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
24
Reaction score
9
Kad smo vec kod pozicije zadnjeg veznog, ima li neko ko je bolje upoznat sa kvalitetima: Matije Ljujica, Sase ivkovica i Vojkana Miljkovica. Zapravo zanima me imaju li kvaliteta za prvi tim. Za ljujica i nisam siguran da li je zadnji vezni, a za Ivkovica sam cuo da ga sve vise guraju na stopera.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ljujic koliko sam cuo slabo,Lazarov brat dolazi u obzir,pogotovo imajuci u obzir da je brz jednako kao i Laki.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Cini mi se da je Stojke u onoj izjavi kad je objavio da ide rekao da ima ugovor do zime, ali nisam siguran.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jel moguće da će prodati dečka 94.godište koji je odigrao tek jednu debitantsku sezonu?

Pa ne postoji pojačanje kojim će da operu tu prodaju!

Šta je sa Eduardom, ja sam negde pročitao da on i dalje imam status pozajmljenog? Jel igra u Brazilu?
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Prodaja Mitra nema logike, on tek treba da zaigra u reprezentaciji, sto ce se ubrzo i desiti, cena ce mu jos rasti. Sada moze da bude prodaja budzasto na cistu stetu kluba.

Kako se docepati Tomica, da li je to uopste pametan potez u ovom trenutku?
Dobro bi nam dosao a opet nebi da prolazimo kroz ono kao sa Stanojem i Mladenom i da ga potrosimo.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Nije mi jasno zašto se čudite Mitrovoj prodaji?
Nama je predsednik degenerik. Čovek koji nas sa pajtašima uništava godinama.

Realno, trebalo bi da se iznenadimo ako ne razjebu tim.

Tražiti logiku i pozivati se na zdrav razum ne ide sa ovom Upravom u istoj rečenici.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Што се цимате, ако Митровић оде лансираће Ђура Стефана Шћеповића као велико појачање, а ту је и Радиша Илић увек спреман да се реактивира. Проблем са Митром ако остане је то што нема права да игра у прве три евро утакмице због црвеног у Азербејџану.
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Filip Marković=Luka,brzina i to je to.
Za par dana će se sve znati i za Šćepu i za Lazara i za Mitra.Tako to rade ozbiljni klubovi.Prate i kupuju pre početka prelaznog roka.

Mitar će sigurno u Porto,sve je dogovoreno.Lazar je odavno prodat,još da vidimo za Šćepu.
Stojketu ugovor istice u januaru.

Sve što vredi ode,ništa neočekivano od Djurine bašte.Sportskog direktora nemamo i ne treba nam,zna Djura posO.
 
Последња измена:

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne vidim cemu panika oko odlaska Mitrovica.Zna se koja bagra vodi Partizan tako da nema mesta nekom cudjenju....

Ja sam potpuno opusten,sledi rasprodaja klinaca i dovodjenje polufabrikata ,kao i svih ovih godina.

Ah da zaboravih da omalovazavam rezultate ove uprave....

Dok god je Djuric na celu kluba nazadovacemo,vec ove sezone smo imali jedan od najlosijih timova u istoriji,ranga onih Bjekinih sa Nikolovom i Vukeljom....
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ah arsen nikolov :) koji je to car bio,uvek kada ga se setim maximalno mi se popravi raspolozenje :) p.s. ocekujem nekog preletaca iz rupe kod nas naredne sezone..
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Blago nama s vama,koji se pitate sto se jedemo i nerviramo..Pa nek vas drndaju onda,mene nece,neka nas jebu stalno,od piskaranja leba nema..Sto se tice ovog Djurdjevica,jako bih voleo da dodje,Hejsel pominje i da ga Vuk zeli,sto znaci da covek ima njuh da probere ono saka jada dobrih fudbalera u ovoj ligi..Ovaj gol sto je dao i dribling i sut a i ono sto sam video protiv nas,decko zna fudbal..Ali,Mitar mora da ostane a ne da Mitra da zamenjujemo Djurdjevicem..Zar za jebenu sicu da ga prodate,debilcine jedne,prokleti da ste..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne vidim cemu panika oko odlaska Mitrovica.Zna se koja bagra vodi Partizan tako da nema mesta nekom cudjenju....

Ja sam potpuno opusten,sledi rasprodaja klinaca i dovodjenje polufabrikata ,kao i svih ovih godina.

Ah da zaboravih da omalovazavam rezultate ove uprave....

Dok god je Djuric na celu kluba nazadovacemo,vec ove sezone smo imali jedan od najlosijih timova u istoriji,ranga onih Bjekinih sa Nikolovom i Vukeljom....

Jeste, ali jos gore je da cutimo. Ako se bar bunimo i ne slozimo sa tim, mozda nece da ga prodaju.
Setite se samo Moreire i one akcije? Mislis da oni nemaju ljude koje svracaju na ovaj forum?
MITAR NE SME DA ODE I KRAJ! I DEFINITIVNO NIJE MU VREME DA IDE.

I ne smemo da kazemo da je to "normalno", kad NIJE!!!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Kako su samo grobarski apetiti pali :D.
Nekada su se na ovoj temi prizivali Mutu, Mfela, Rivaldo, a danas Omega, Regan i sl.
Kakvi su kriterijumi sa zeljama, nije nerealno da djura ako cuje ko se priziva i ispuni nesta od ovoga :D.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ima ugovor do januara 2014. ali i dogovor da napusti klub sad za bilo koju ponudu.

Nema sto posto ugovor do 2014 godine, potpisao je 2+1 sto znaci da mu sada istice ugovor.

Uostalom kod ovih nasih se nikada ne zna koliko je trajanje ugovora, koliko puta su na predstavljanju odvalili tri, cetiri godine ugovora onda odjednom istice coveku ugovor, zaboravio sam ko bi poslednji primer njihovih lagarija.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Што се цимате, ако Митровић оде лансираће Ђура Стефана Шћеповића као велико појачање, а ту је и Радиша Илић увек спреман да се реактивира. Проблем са Митром ако остане је то што нема права да игра у прве три евро утакмице због црвеног у Азербејџану.

Iako mislim da znam šta si hteo ovim postom da kažeš, nije u redu da Radišu stavljaš u konotaciju Ðurinog saradnika.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mediji: Pantić iz Partizana u Juventus!?

Italijanski mediji pišu da menadžer Falji Ramadani, uporedo sa transferom Stevana Jovetića iz Fiorentine u Juventus, radi i na angažmanu Danila Pantića u torinski klub!



Italijanski sajt "Tutto Juve", koji se bavi dešavanjima u Juventusu, pod oznakom ekskluzivno objavio je u ponedeljak uveče vest da menadžer Falji Ramadani pregovara transfer mladog ofanzivnog veziste Partizana Danila Pantića u redove italijanskog šampiona!

U vesti piše da Ramadani, paralelno sa transferom Stevana Jovetića iz Fiorentine u Juventus, dogovara i angažman mladog Pantića (1996. godište), koji je koliko u nedelju debitovao za prvi tim beogradskih crno-belih, odigravši poslednjih 20 minuta u meču protiv Spartaka.
Mondo


Nemoj Falji vise, izvadi ga.

Sad ce i Pedju Radica da prodaju :D
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Pisao sam vec da je mali navijac komsinice, doduse nije bas indijanac kao Radonjic, ali je njegov otac bas cigan teski. A vec se uveliko prica da ce mali da ode u Italiju za neka 2-3 miliona, cak se cimaju u Rumi oko njegovog maticnog kluba (Jedinstvo) posto oni imaju pravo na 5% od transfera po pravilima, pa bi svi da prigrle tu lovu. O Panticu pricam da ne bude zabune.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top