Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Svako to "jebo ih..." (što se tiče termina) upućujte isključivo Tijaniću i RTS-u...Oni su jedini krivci za taj usrani termin.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@ NN G012 i To sam ja

Ljudi postoji redakcija i onda snime vase pitanje pa ga puste u emisiji, tako barem rade svuda u svetu gde drze malo do svog renomea a i lako eliminisu budale
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
znam,njima i upućujem.jebale ih serije "rekordne" gledanosti i politička sranja u udarnom terminu.rolan garos se prenosi od jutra do mraka a naša liga mora da ima najusraniji termin.patriotski,nema šta!
 

Torres

Banned
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
320
Reaction score
3
E stvarno sam se iznervirao juce dok sam gledao Tegijevu emisiju,pa dal jos ima debila koji misle da mi dobijamo zbog sudija :banghead . I lepo covek kaze nece gosti da dolaze zbog takvih.Kakvi iskopleksirani cigani :banghead
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Који гости ? Једни исти му долазе задњих 10 г,гарант га је Бошко Ђокић испалио због ових Чачана што подригују. :lol:
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Једни исти му долазе задњих 10 г

Djurovic, Lakic, onaj novinar zurnala, onaj trener mladjih kategorija sto klubova sto reprezentativnih selekcija(da me ubijes ne mogu da se setim imena) bar dva puta godisnje overe emisiju.
Odavno je prso Tegi, gubi se malo, al je zanimljivo gledati njegove emisije. Ova poslednja sa Covicem je kult nad kultovima, vristanje, od onog nema bolje:D
Ne racunam Grbu, Duleta, Djordjevica kad dodju da oplemene emisiju i daju smek.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Veselog jedino ovako mogu da zaustave
_LI_0908.jpg


Inace
_LI_1074.jpg


Boa ne mogu ni tako
_LI_1024.jpg


NO COMMENT

_LI_0975.jpg


Dule se Raduje :D
_LI_1111.jpg


MAric se raduje :buhaha
_LI_1117.jpg
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ja se samo nadam da je neko iz našeg KK gledao sinoć Tegijevu emisiju i čuo onih nekoliko ciganskih debila koji su se javljali i jeli po običaju govna oko sudija...jbt tako ih razvaljuješ da više ne znaju sa koje strane im ulazi i onda pedersko-lezbejska bagra nađe da kenja o sudijama...:banghead

Nadam se da je neko od naših čuo te debile, da se sada opasno naljutio i da ćemo sutra igrati ne samo 10 minuta (koliko nam je juče bilo dovoljno za još jedan "razvaljitis"), nego svih 40 minuta! Pa da bude poniženje koje do danas nije viđeno u nečemu što se nekad zvalo "derbi"!

Jebem li im mater bolesnu i isfrustriranu...

koji su to bolesnici i imbecili, bez grama mozga, treba ih gaziti do kraja sa sto vecom razlikom
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne razumem sto se lozite??Sta ,kao niste znali da su debili :banghead
Pa da ih operemo sa 50 razlike,opet bi kenjali nesto!!!!
Opustite se i uzivajte :s
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upravo tako! Meni utakmice više nisu neko veliko uživanje koliko sve ovo posle derbija, kada kukaju i krive sve druge osim njih.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Voleo bih da veceras razmontiramo ciganiju i da ostvarimo najubedljiviju pobedu do sada, ali ne verujem da ce se to desiti, jer Dule ce najverovatnije pustiti u igru "drugu" postavu da se malo poigraju. U svakom slucaju veceras treba samo cudo da se dogodi da mi izgubimo, tako da ocekujem pobedu!
:napred Partizan
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca...gi-veciti-derbi-duplo-skuplje-od-onih-za-prvi
Skočila cena ulaznica

Karte za drugi "večiti derbi" duplo skuplje od onih za prvi

Publika koja želi da gleda polufinalni meč košarkaške Superlige Crvena zvezda – Partizan moraće za ulaznice da izdvoji dvostruko više novca nego za meč Partizan – Crvena zvezda.

Za razliku od crno-belih koji su za karte odredili cenu od 200 dinara za tribina i 400 za parter, crveno-beli su odlučili da ulaznice koštaju 400 i 800 dinara.

Karte će se na Marakani i blagajnama Pionira prodavati danas i u sredu, na dan utakmice, s tim što u sredu neće moći da se kupe kod hale Pionir jer je utakmica proglašena mečom visokog rizika.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
pa dobro to je logično,dolazi im učesnik F4 EL.nadam se razvaljivanju ciganije i ukucavanja poslenjeg eksera.zbog termina odigravanja neću biti na utakmici ali bih apelovao na one koji odu da malo više pevaju našem klubu a manje protiv kurve.na prošloj utakmici je bilo više prozivanja cigana.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Puno mi je draža pobeda kada se musave gejlije žale na sudije nego kad ovlaš priznaju da smo bolji. Ovako svi vidimo koliko ih bole godine a biće i decenije. Daće bog...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Veceras ocekujem gazenje!!! ocekujem full ozbiljnost od prvog miinuta ( na poluvremenu vec jedno 30+) a posle klinci da se igraju...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
grobari poseta sramna !!! zar gtobare cini samo kop sramota!!!!!
ovi momci nisu to zasluzili nek vas je sram...................
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Znamo svi ko treba da se srami, ne trebamo se ponavljati!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
9:0 za manje od minuta ne diraj te nam duleta!!! (grobarski inat)...
legend;sto se tice ko treba da se srami znamo da je to uprava ali ne igraci mozemo napuniti pionir i izraziti nase negodovanje na drugi nacin ipak partizan nije uprava nego igraci u i publika!!!!!
partizan iznad svih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.232
Reaction score
33.746
Локација
vaginamandibularia
Opustite se, namerno Dule išao na isključenje, da bi se prenuli igrači iz letargije. Sad će malo da ih išamara na poluvremenu, a na kraju opet 20+
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top