Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Onaj osecaj,kada gledas utakmicu..i ZNAS da ce da dobiju...:-D
BRAVO CRNO BELI !!!:-D:-D:-D
Au kakav su pritisak izdrzali ovi momci..kapa dole..:-D
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
kradja i sramota nevidjena, kad je Lovernju sviran faul u napadu izasao sam iz kuce, nisam mogao da gledam vise, pa ako neko moze da izbaci poslednja 2 minuta na youtube, bio bih mu zahvalan... JEBI MUTANTE
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
betans.jpg
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Drugari, to bi bilo to, iako je tek 2:0, titula je na dohvat ruke. Nisam kometarisao posle prve i one sjajne partije naših momaka, čekao sam ovu drugu da vidim koliko su spremni da pobede dve u nizu i pred razularenim limenim ciganima. I sada mogu samo da kažem: SVAKA ČAST CRNO-BELA DECO I VUJOŠEVIĆU DULE! :respect :D:

Ko je kako igrao nije mi uopšte važno posle svega, u ove dve utakmice su pokazali ko je INSTITUCIJA! :clap :šal
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
BERTA nasa HAubica.......KARAJ BRE STOKU, i SUDIJSKU i ovu komsijsku :pickaciganska:pickaciganska:pickaciganska
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Auu jbt, nije mi dobro :D

Nismo imali igru, oni su dali sve od sebe i opet su popušili.
Pravili smo veliki niz gluposti, ali sva sreća, sve je došlo na svoje mesto.
Svaka čast momci, još samo jedna!

P.S. Nikako mi nije jasno šta je Dudi bilo da Gagića pozove u reprezentaciju, mene bi sramota bilo da me onako jedan mravojed okreće.

P.S.2 Sudijama se najebem mamice, šta smradovi sviraju, odnosno ne sviraju. Jeb'o vas ćoravi, da vas jeb'o!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
jebiiiiiiiiiiiiiiii i pored lopovluka i onolikog sviranja faulova..... Ovo je sladje nego silovanje od pre dva dana
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Oni se nude mi nećemo oni se nude mi nećemo oni se nude mi nećemo i oni se ponudiše i DAVIS BERTANS UZE I JEBA KURVU NA BRZAKA!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mi od Vujanica nismo imali ovakvog sutera! Bertanse kralju! :respect :respect Cestitam svim igracima i celom strucnom stabu!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
ХВАЛА ТИ БОЖЕ! ХВАЛА ТИ ЦРНО БЕЛА ЉУБАВИ! :respect
Колико сам срећан то се ријечима не може описати, јебати курвицу из железника на овако кваран начин, пустиш их да воде целу утакмицу и онда кад је битно преломиш :D
Без "расположеног" играча успјели смо да добијемо државни пројекат.
Али ништа још није готово, озбиљно до краја и за 3-0 :pfc:
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Toooooooo breeeeeeeeeeeeee, jebiiiiiiiiii fmp-e, prcaj cigane, bravo momci, svaka čast. Teška utakmica, nismo ni dobro odigrali u napadu ali odbrana i borbenost rešili sve, svaka čast, idemo u ponedeljak da rešimo sve i počistimo govna još jednom. Živeli :ziveli
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
1. Da se najebem mame sudijama za sve nicije lopte koje su po difoltu pripadale ciganima,za bar 3 nepostojeca faula u napadu, za sitne faule koje ne svira njima a nama svira, za nekaznjavanje fudbalske odbrane nelsona(uvjek drzi za dres u prekidima)

2.Svaka cast momcima na borbi, a najvece cestitke letoncu koji ima muda do poda sto bi se reklo, koji zna sta mu je najjace oruzje i uvjek ga koristi bez razmisljanja.

3.Leo bukvalno nam je u nogu pucao vise puta ali smo prezivjeli :D

4.faca radonjica kada nelson slucajno ubaci drugo bacanje :buhaha:buhaha
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
BRAVOOO BREEEE!!!! BERTAAAAA!!! AAAAAAA!!!!! CRKNI LIMENI PATULJKUUU!!! PICKE CIGANSKE SUDIJSKE JEBEM VAM SVE ZIVO I MRTVO...AAAAA!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ljudi, ne histerišite, sve je ovo normalno, lepo ali i normalno...:D

U ponedeljak atmosfera da bude ne na nož, nego NA NOŽEKANJU!!!

Moramo naučiti neke lekcije iz prošlosti (zbog jebenih "svadbenih veselja" smo više puta sjebavali 2:0 protiv cigana i to uvek kao domaćini!) i...naučićemo ih, svi zajedno, igrači i navijači!

U ponedeljak sve da se trese, da budemo "naprženi" totalno, da im jebemo majku na sve moguće i nemoguće načine!

IDEMO INSTITUCIJO, DA OČISTIŠ GOVNA SA 3:0, ALI DA U TREĆOJ UTAKMICI BUDU SMRSKANI I PONIŽENI KAO NIKADA RANIJE!!!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ovo su one utakmice koje ne pobedis pa sve i da se igra ceo dan. Nude ti se i nude i nude i ti nikako da stignes i okrenes zbog ocajne selekcije napada!
Ali videlo se vise nego ikada (rekao sam to i posle prve utakmice ali sada je jos vise) koliko nam je ogromna prednost u ovim mecevima sa njima fizikalija nasih klinaca odnosno umor njihovih matorih, kljucnih igraca!
Bravo bre deco, celo drugo smo igrali na istom nivou a oni skroz pali, nemaju snage da stanu u pozicioni napad, da im sudije ne svirase gomilu faulova za bacanja ne bi dali ni 10 poena za 20 minuta iz igre!

Ocekivao sam da Dule spusti Zofrija na peticu jer j rasko imao 4 faula celu zadnju cetvrtinu ali to se nije desilo jer jebene sudije nece da svirnu nista u njihovom reketu iako nas smao pljeskaju. rasko zasticen podjednako kao Navaro, Dijamantidis i Jasikivicijus u EL. Picka vam materina bre ciganska sudijska, dzaba samo duvate i punite nas faulovima, dzabe sve!!!

Idemo breee na 3-0, idemooo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top