Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ooooo da....

@Stoxan a jel znaš možda di se dele? Ako treba biću firmaš na 5 minuta. Za Partizan sve :p
 

Andrej09

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2011
Порука
12
Reaction score
4
Uzmi jednu i za mene. :lol: Uzgred, kaže mi ona drugarica da idu Zabranjeni, tako se šuška. Na koju foru misle da upadnu, ne znam.
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Шта има да се шушка, Забрањени су најавили да иду и то је то. На њима је како ће ући.

Мало сам нациркан па ми не замерите ако сам некога увредио.
 
Последња измена:

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ide se danas za Novi Sad.Evo i obavestenja pa ko zeli da ide dobrodosao je.A za karte.....Ima vala da nas puste i bez karata.
ГРОБАРИ СВИ У НОВИ САД!!!
ПОЗИВАМО СВЕ ГРОБАРЕ ДА У УТОРАК 29.05. ДОЂУ У ШТО ВЕЋЕМ БРОЈУ КОД ПАРКА ЕКОНОМСКОГ ФАКУЛТЕТА (ПИЦИН ПАРК) У ПОЛА 5 , ОДАКЛЕ ЋЕМО СЕ УПУТИТИ КА ЖЕЛЕЗНИЧКОЈ СТАНИЦИ!!!
ВРАТИМО ДУХ ГРОБАРСТВА, СВИ НА ВОЗ, СВИ У НОВИ САД!!!
ПУН ГАС!!!
СВИ У ЦРНО!!!
Апел за млађе:
ПОНЕСИТЕ ЛИЧНЕ КАРТЕ
ПОНЕСИТЕ ВОДУ ,СЕНДВИЧЕ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Tamo možete samo pored parka da se nađete, u onoj uličici koja spaja Gavrila Prinicpa i Karađorđevu... koliko sam ja videla pre neki dan, tamo je sve raskopano, sređuju park...
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Bio na sva 3 saltera i nista, prave se ludi kao ne znaju nista. Zena na sluzbenom salteru rekla da dodjem pred tekmu i tamo vidim dal ce neko deliti karte
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Da da, deliće ko i prošli put. Koji jad od kluba. Pojavila im se prilika da otvore veliku dvoranu i da zarade na kartama, ali jok. Kao da igraju protiv kluba za koji navija 100 ljudi. Palanka iz vas nikada izaći neće mamu vam jebem.
 

Vesely011

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
83
Reaction score
0
evo neka ovaj citat zavrsi raspravu na temu kakva je bila atmosfera u prvom mecu- Partizan je dominirao i sasvim zasluženo slavio u prvom susretu rezultatom 77:67, a ono što je najviše impresioniralo goste iz Vojvodine je navijanje u "Pioniru".

- Nikada pre moji igrači nisu igrali pred tolikim brojem navijača. To upravo i nedostaje ovoj mladoj ekipi. Baš zato nismo ni odigrali dobro prvo poluvreme utakmice u Beogradu, ali smo potom zaigrali kako treba mada je već bilo kasno što se konačnog ishoda tiče. Partizan je kvalitetnija ekipa od nas i to je sasvim jasno, ali mi verujemo u svoje prednosti i nadamo se da možemo da ponovimo igru iz regularnog dela sezone kada smo ih pobedili na svom parketu, čime bi u ovom slučaju izborili majstoricu - rekao je trener Novosađana Siniša Matić.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Ooooo da....

@Stoxan a jel znaš možda di se dele? Ako treba biću firmaš na 5 minuta. Za Partizan sve :p

Znam da su delili nešto preko NIS-a. Drugar mi tamo radi pa je dobio dve karte (inače Grobar). I on mi i reče da ih nema u prodaji.

Sad ne znam da li imaju još neke sponzore kojima su dali.

A koliko znam ni Firma ne dobija karte, tj ne idu na utakmice. Moguće da će biti nešto na blagajni, mada iskreno sumnjam, pošto je velika potražnja za kartama.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Ebiga drugari, kad nemate plastificiranu karticu zbog koje vam u gotovo svim drugim slucajevima jebu milu majcicu :D

Bice sigurno prenos na tv, a kad se zavrsi mec pusticu vam ovde Jovanovicevu izjavu sa konferencije.
 

Zagor

Guest
Сумњам да ћеш ту изјаву и имати раније... :D

Ето, и из ове изјаве сланиног тренера се види колика је нама предност публика. Ко вечерас уђе, ушао је, али сад се ваља ресетовати на евролигашки приступ!
 
Последња измена од уредника:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Da da, deliće ko i prošli put. Koji jad od kluba. Pojavila im se prilika da otvore veliku dvoranu i da zarade na kartama, ali jok. Kao da igraju protiv kluba za koji navija 100 ljudi. Palanka iz vas nikada izaći neće mamu vam jebem.

Upravo to, Partizan ti dolazi u goste, realno gotovo da nemaš nikakve šanse za prolaz u finale i ti umesto da od toga napraviš spektakl u velikoj dvorani, pritom i zaradiš od prodaje ulaznica, ti se guziš u maloj sali i još za istu ne prodaješ karte.

Srećom pa postoji kolega sa plastikom, pa se ja snađoh, sad ću opet biti Makariju na penalu :D
 

ledeno miran

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
82
Reaction score
5
pitanje...

Nije kukanje na sudije, samo radoznalost, ko je sudija, koji nam sudi protiv Vojvodine, i trci kao antilopa ili zdrebe pred rudu (Jevtovic ili Pecelj, Neskovica znam)?
Sve sto je odsudjeno protiv Partizana, do sada, odsudio je gazela sudija.
Ponavljam, nije bitna ova utakmica, ali radoznao sam, pa pitam, ako neko zna.

 
Последња измена од уредника:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
@ledeno miran

Ako mislis na ovog sto ga je Raduljica jurio po terenu...to je Jevtovic!


Bez komentarisanja dok traje utakmica.

WebCrew edit
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
U finalu smo.Dobro je.
Ajmo momci sad ozbiljno na titulu.
Milosavljević zaista jako borben,Anđušić dobra ruka.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Čestitke momcima na plasmanu u finale.

Ako se ne varam:

Bešović 11 poena (5/6 iz igre),
Milosavljević 7 skokova u napadu,
Anđušić 3 trojke kad se lomio meč. :clap
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pobeda 87-81 za nas !!!

Lose prvo poluvreme, bolje drugo i ostvarena bitna pobeda. Dobri su bili Macvan, Raduljica i Besovic, prelomio Andjusic trojkama ali moram da pohvalim fenomenalnog Milosavljevica, bravo majstore tako se igra i bori za sveti dres !!!

U finalu smo i to je najbitnije, putujemo ka 11-oj uzastopnoj tituli !!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top