Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

TOMIĆEV ZIMSKI PRELAZNI ROK 2015/2016

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@Rebellion
Рекох да ми се чини како ИТ намерава да екипу учини бржом и мобилнијом. То не значи да вихорни бокови трче безвезе горе - доле, него да се читав тим мноооого више креће и да то још буде и брзо. Ако би још били и добро физички припремљени, онда би с лакоћом добијали све ове домаће индијанце.
Вихорни бокови нам нису од превелике користи ако се као што кажеш противник затвори на 25м и ако остатак тима има мобилност мртвог коња. Баш због тог затварања морамо да се пуно крећемо и трчимо по читавом терену како би нас било више и како би стварали ситуације да противник испада.
Уколико то можемо да радимо већи део утакмице то нико не би могао да издржи и пре или касније би кренуо да попушта са тендецијом да буде напуњен.
Ово циганче заиста пуно претрчи и то са конкретним учинком, упоран је у одбрани, солидан на центаршуту и оно што сам га гледао против нас ми уопште не би сметало да покаже и у нашем дресу.
За оно што нам недостаје сасвим си у праву, мада други начин игре би прилично променио и позицију и оптерећења наше одбране у односу на оно што смо до сада играли.
Сума која се спомиње за рома је и мени прилично висока, али видећемо шта ће од свега тога уопште испасти.
Узгред, мени нема ничег бољег за прање ружне прошлости и промену крви од тога да се одигра добро у црно - белом дресу. Тада све што си раније лапрдао у цигојнерском заносу звучи као најобичнија спрдња.
Вулета јако волим, али од оне претходне повреде није исти и имао је пуно слабих тренутака, тако да ако постоји решење које ће подићи нашу игру онда томе дајем предност. Ако би то значило да ће због нових околности и Вуле постати онај стари, тим боље.
Слажем се са Председником око Бандаловског, али све то заједно је питање Томићевог избора (ваљда), па како тренутно немам разлога ни да му се противим ни да му се мешам у посао, остаје да видимо колико је добре изборе направио.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
@President u pravu si za Abu-a ali mozda ima u planovima da kako god ide na ljeto tako da ga zato mozda prodaju
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
400.000 za domaceg beka...ne vidim ko ce tom gazdi cuke ponuditi vise:confused. kako god bilo, nisam odusevljen ovim angazmanom. ako bacim na stranu cigojnersku krstenicu, stoji da je ofanzivno vrlo dobar, ali pozadi je kanta. gledao sam par utakmica mlade repstacije, I bio je vise nego smesan...bas kao I pobratim mu srnic. ipak, kapiram da ivan ne ocekuje puno od vuleta I bandalovskog, pa pribegava ovom resenju. 100% sam siguran da se moze naci jaci bek iz inostranstva, ali tu smo popunjeni sa brojem igraca bez domaceg pasosa.

verujem da ivan zna sta cini.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Pustite te cifre dok ne bude zvanicno. Insajderi i mediji su nas ubjedjivali da smo nudili milion i po za Ivanica, pa poslije Ilijev rece da ni na drogama :D ne bi toliko platio nekog domaceg igraca. Takodje, dosta puta je istakao da se Partizanu za domace igrace traze bezobrazno velike pare i da to mora prestati, tako da ne vjerujem da smo iskesirali pola miliona za igraca na poziciji koja nam nije bila kriticna.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.451
Локација
U Kinšasi
Da iskoristim priliku dok nije dosao da mu se najebem majke strokave ciganske. Zelim mu da ne prodje lekarske preglede. Ja sam profesionalac simpatizer, razumece decko pa ce mi oprostiti.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Nadam se da ćemo prihvatiti ponudu, makar bila i mnogo manja. Makar i mi njima platili.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja nikad ne bih u isti koš stavljao Šaponju (nisam uživao u njegovim igrama, ali mlad je, ko zna šta će sa njim biti), Ninkovića (nije kriv što je dilkana) i Babonju (foliranta i smrada sa bogataškim krimoskim pedigreom). Šaponji i Džigiju sve najbolje u daljoj karijeri, za ovog poslednjeg mi ne morate ništa javljati dok sam živ.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Upravo tako, nimante. Saponja je mlad i, kako kazu, talentovan. On nema nekih mrlja, tek treba da ih pravi. Dzigi je igrac koji vec godinama igra u instituciji i odlazi kao jako mlad igrac i sa puno talenta i iskustva. Doduse, jeste dileja. Babonja? Babonja je niko i nista. Covek koji ce vise ostati upamcen po pokazanim srednjim prstima nego po pokazanom umecu na terenu. So much about that...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Na stranu sve, misljenja sam da je dobra stvar sto i Ninkovic odlazi, jos ako dobijemo ovu kintu koja se pominje, puna kapa. Odlasci, i to igraca koji ne mogu da donesu prevagu i kvalitet vise, jesu deo pojacavanja tima.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.232
jos ako dobijemo ovu kintu koja se pominje, puna kapa.
iskoristicu ovaj post i ako se ne obracam direktno tebi... ovako sam ja razmisljao kad sam bio mali ali ubrzo sam shvati da od toga nema nista, nece te pare videti nas klub kao sto nije video silne milione do sada....

jer prodat skuletic prosle sezone za 4 milke, jel stavljena titula na kocku, i ???? e alo 4 milke :puke
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Samo se vi zezajte i vredzajte Stefana "Valderamu",al kad se vrati Na leto(pu,pu ,pu daleko bilo),pa Jos postane Novi SD ,a couch tralalalatovic druga ce se pesna pevati.

STEFANE CARE KUPI NAM CIGARE.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Kizo, ja mislim da smo od tog transfera dobili 3,2 miliona, jer ostatak do 4 ide menadzeru. Mada, julovac onomad rece da smo od tog transfera dobili nesto vise od dva miliona, verovatno smo ostatak dali u dobrotvorne svrhe.:D

Elem, nisam ja naivan, znam kako se to radi kod nas, i gde zavrsava veci deo sume koja se dobije, vise sam komentarisao cifru za obestecenje, jer mislim da je za Ninkovica to fantasticna suma.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ako prasac i naduvani dovedu tog Sumu iz Slovana imacemo priliku da gledamo fizicki najbolji Partizan u poslednjih 10 godina. Naravno, racunam da je rom potpisao vec. Samo da Tomic izgura svoje i da mu se ne zahvale posle prolecnog dela i mozemo da ocekujemo revoluciju na fizickom planu. Ali svi znamo koji su interesi u drzavi pa se bojom malo...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Taj Suma je otisao u Kuvajt zbog izuzetno jake finansijske ponude! Setite se Dijarine pozajmice u UAE ili gde vec. Apsolutno ne mora da znaci da se nije izborio, sta vise, sudeci po statistikama i svim bitnijim utakmicama Slovana sto u prvenstvu, sto u Evropi - bio je konstantna "desetka" Slovana. :wink:
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ma opet ne pije vode ako je otisao u Kuvajt radi para a sada ce kod nas za manje..ali hajde da vidimo prvo hoce li doci i ako dodje sta ce napraviti.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da, sa ovim malim svakako postajemo fizicki dominantni, ko ne bude mogao da nas prodje preskocice nas :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top