Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Treba napraviti spisak svih tzv. legendi i javnih ličnosti koji su na bilo koji način u ovo (ne)vreme pokušali da relativizuju permanentno uništavanje SD i onih koji prave nekakve paralele sa prošlošću.
Takvima treba zabraniti ulazak na stadion do kraja života i puštati njihova imena sa razglasa i na semaforu pre početka svake utakmice.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Ova voditeljka kao da brani Terzica ciji klub ima 99% svoji kadrova u vlasti , i napada Vuletica.Profa brani Partizan koji treba javno da se zigose kao "kriminogen klub" a ne ciganski klub.Jel ovaj kanal N1 je opozicion ili Vucicev, pitam se.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.902
PR ciganski ne bi ovako nastupio. Namerne provokacije konstantne i blaćenje Partizana, a ne navijačkih grupa. Malo onih novinarskih provokacija, da isprovocira odgovor, a mnogo više klasičnih ciganskih spinova i provokacija. Ne verujem da je taj nivo nepripremljenosti za intervju, pa da je samo iščitala blatoide na brzinu i progutala splačine koje su tamo ispisane. Biće da je ipak namera.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Tek sad sam nasao vremena da poslusam ovaj intervju. Ja se divim Vuleticu, stvarno. Ovu Minju bih jedno 20 puta otjerao i tri lepe materine bezobrazne.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.919
Па добро, ипак је то Пинкова школа.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.883
Локација
Žrnov
A šta konkretno zamerate Minji Miletić u ovom intervjuu? Da li je postavila ijedno pitanje koje vi ne biste pitali Vuletića?
Za moj ukus je previše iritantna, ali ako pogledate sa strane, kao "izrešetala ga je", a u stvari je Vuletić ponovio još jednom sve ono što je rekao.
I ona kao ne zna koje su firme u pitanju (negde 23. i neki minut), pa ga pita da imenuje firme.
Meni ceo nastup deluje kao prethodno dogovoren.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Ja prosto ne mogu da se lozim na ovog debelog, bio je tu sa svim tim govnima sve ove sezone ako nije provalio da su oko njega govna i lopozue onda je pglu a mislim da nije glup...

Kad sam ga najnormalnije pitao pred pocetak ove sezone kako misle sa istim timom (minus pavlovic) koji je prosle sezone prosuo nekih 25 bodova (i to bez playoff-a) da ove sezone osvoje titulu a on meni a koliko je titula osvojio ostoja ?!
Ma sipu ga debeli ebo te ostoja
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.878

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.883
Локација
Žrnov
Iz članka bih istakla sledeće:

- U toj agenciji su radili pripadnici bližeg okruženja predsednika. Njegov sin, Danilo Vučić, bio je u prilici da radi u ovoj agenciji neko vreme. Mi imamo tu situaciju, bitno je da se napomene da je 2015. čitava generacija 2000. godište bila potpisana od strane te agencije - dodao je bivši potpredsednik Partizana.

Vuletić je izneo još niz optužbi na račun Novaka Nedića, između ostalog da je vršio pritisak na rukovodstvo Partizana da se izgubi utakmica protiv Borca kako bi Čačani ostali u Superligi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Strašno šta se sve radi iza zavesa. Teško da će se nešto promeniti narednih nekoliko godina.. previše smo duboko u govnima.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Babovic picka ljigava....a kome drugom...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.424
Tekst koji je pun gluposti. Konkretno oko te utakmice protiv Borca:

Kako saznajemo, kao najteži momenat u klubu istakao je situaciju iz 2015. kada ga je pozvao predsednik FK Partizan Zoran Popović i predočio da mu je Novak Nedić pištoljem pretio da natera tadašnjeg trenera Zorana Milinkovića da “pusti” utakmicu protiv FK Borac iz Čačka. Tada mu je i rekao kako trener treba da obavi razgovor sa nekim od igrača, pomenuvši direktno Stefana Babovića, kako bi utakmica promenila tok u korist Borca.

Prema iskazu Vuletića, Popović je treneru Milinkoviću rekao da će dobiti otkaz ako izgubi utakmicu, i Partizan je dobio meč, Borac je ispao u Drugu ligu, čime je odbio Nedićev zahtev, a nakon čega je i započet otvoren sukob dve frakcije.


Milinković je kao trener vodio Partizan na dve utakmice protiv Borca, obe u Čačku:
  • Sezona 2014/15 Borac - Partizan 3:3, remi koji je Borcu pomogao da ostane u ligi. Inače Babović nije ulazio u igru na ovoj utakmici.
  • Sezona 2015/16 Borac - Partizan 1:3, 7. kolo, sezona u kojoj je Borac bio 4. na tabeli i nije ni bio blizu ispadanja. Babović odigrao celu.
Čisto smeće od teksta.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Da, to je ova utakmica...Zanimljiva imena u oba tima, b(r)abonjić nije igrao, poslednji gol Predraga Luke u svetom dresu
Borac Čačak - Partizan 3:3 (1:2)

24. maj 2015. Gledalaca: 3 500


Borac Čačak: Bajić, Boranijašević, Maslać, Gojković, Živković, Jevtović (73' Milojević), Krunić (82' Stojanović), Jovančić, Mutavdžić, Ožegović, Zec (84' Đerić)


Partizan: Ž. Živković, Vulićević (65' Bandalovski), Ćirković, Balažic, N. Petrović, S. Marković, Luka (75' Kukolj), Lukić (82' Ostojić), Ninković, Nenad Marinković, Grbić


Strelci: 0:1 Luka 16' 1:1 Ožegović 27' 1:2 Nenad Marinković 29' 2:2 Zec 50' 3:2 Mutavdžić 57' 3:3 Grbić 78' (penal)

kvazi novinari ne znaju ni proveriti tačan rezultat, kao da je utakmica igrana pre 3/ četvrt ljeća
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.424
Ma glupost od teksta, niti smo ih pobedili, niti su oni ispali... Ciganska posla.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.960
Локација
Kobasicarija "Venac".
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Setio se kad je njemu guzica postala ugrožena i kada mu je, po sopstvenom priznanju rečeno da će praktično biti izbačen iz visokog društva crnih magova, koje sebe naziva Uprava FK Partizan.

Tada je dao ostavku i počeo da priča o tom visokom društvu. Nije dao ostavku kada su nas direktno sabotirali svih ovih godina, ali ok. Na kraju krajeva, normalno je da je svakome svoj lični interes na prvom mestu.

Za ovo što sada radi ima od mene apsolutnu podršku (ah, koliko to samo malo znači) za ovaj prljav veš koji iznosi sada, za državno zastrašivanje dotičnog, ali od mene nikada neće imati podršku za sve ono što je radio godinama sa duom VV.

Nikada!
Opraštam ali ne zaboravljam!

Živeo Partizan!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.883
Локација
Žrnov
Članak CINS-a iz 2016.
Fudbal, biznis i politika: Nova menadžerska agencija preuzela najtalentovanije fudbalere Partizana – Centar za istraživačko novinarstvo Srbije (cins.rs)

....Agencija International Sports Office je za kratko vreme uspela da sebi priključi neke od najvećih talenata iz Partizanove omladinske škole, kao i jednog od najboljih Partizanovih fudbalera prošle sezone Abubakara Oumarua, sada igrača kineskog Šenžena ......
....Klijenti International Sports Office-a su i još neki od Vlahovićevih vršnjaka iz Partizanovog podmlatka, a agencija zastupa i ovosezonsku pridošlicu, napadača Uroša Đurđevića ....
 
Top