Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
telegraf.rs, podrazumeva se da je i štampano izdanje zabranjeno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
nemaju veze jedan sa drugim, ali dobro
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Da sam dobio jedan dinar svaki put kad sam čuo za neki medij da štampano izdanje nema veze sa elektronskim, bio bih milioner. Sve su to ista gamad.

Elem, vratimo se na temu...
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa profesor i jeste derpe ? Jeste da onakvim textom pljuju i po našem klubu ali ko nam je kriv kada nam SNS pederska bagra sedi u upravi
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Dzine, stvarno nemaju veze jedni sa drugim, sto uopste ne spori cinjenicu da bi srpski telegraf trebalo da bude ispred informera i telegraf.rs na listi. telegraf.rs vodi onaj masnokosi sto je vujosevica gadjao loptom, dok srpski telegraf mislim da pise vucic licno.

Ovo je klasican pocetak predderbijskog velikozvezdosrbovanja, kad nije blokada onda nam je clan uprave peder i jebe decu (kad se setim onog zutog (na kosu mislim) sto im je bio portparol u vreme lukica a koji na kurcu nije jahao samo onda kad je srao, pa niko o njegovim bahanalijama rec nije napisao).
savetovao bih vam da se ne uzbudjujete, bice toga jos.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Da sam dobio jedan dinar svaki put kad sam čuo za neki medij da štampano izdanje nema veze sa elektronskim, bio bih milioner. Sve su to ista gamad.

Elem, vratimo se na temu...

Izvinjavam se što skrećem sa puta, držim da je pojašnjenje korisno. Drug tobacco je u pravu - Srpski telegraf i portal Telegraf zaista nemaju veze jedan sa drugim. Internet izdanje Srpskog telegrafa zove se Republika.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Biće ispravljeno tamo u listi, nisam stvarno znao za taj podatak. Telegraf mi je sinonim za onu najodvratniju i najpoganiju ciganštinu pa sam zato obrisao a pritom smatram da nam ne trebaju rijaliti naslovi.

Ujedno sam napisao na temi o predlozima da kažete koje još medije treba zabraniti a niko se nije oglasio tako da je najbolje da se prebacimo tamo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Na stranu sto se o Vuleticu manje vise zna sve i sto sam ga nekoliko puta opljuvao na forumu zbog po meni loseg rada ( ili nerada), ovoga puta ponavljam glavne kritike onom ratnom huskacu na mestu predsednika.

Jutros ono dvoje bolesnika na pinku seire sa mafijaskom pudlicom i smeju se, Vucelicu ides na takvu televiziju stoko jedna i sedis sa gmazom iz srpakog telegrafa. Pu dzukelo!!!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Mnogo sam ljut na nerad i bezobrazluk marketing tima, i njihovog učešća u "crnom belom butiku" , jer da bih se obukao u njemu od glave do pete moram biti pripadnik nekog narko klana. Pa sam dao sebi za pravo da vidim kada se to radi u najjačoj ligi na svetu. Moram priznati da se moj animozitet samo povećao kao bogami i pritisak.

8EEL7S0.png


yIK1jBg.png


N9SFfKG.png


QSU2hyW.png


rvZWNZS.png



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

qIBMDb5.png



2GbJ32I.png



2GbJ32I.png



qNXPKJI.png



42c0G1t.png



A69zX62.png


^^^
Ovde ne znam da li u paketu ide i Đukić, ili je samo trenerka na prodaju? Koji debilizam, jebote život, pa možemo li bar nešto da uzmemo što valja od ovih jebenih Engleza? Uporedi plate Engleza i nas???? Muka mi je!!! Pa kada vidiš samo onog debila direktora marketinga, znaš da smo na niskim granama.
Debili ne znaju da naprave ni jednu akciju popusta za uskras ili božič. Ili Partizanov rođendan.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Verovatno neka uskrsnja snizenja po engleskoj cene su inace vece, mada uporedno sa njihovim cenama ovde kod nas su cene dresova bezobrazne.Kod nas je najbitnije ocerupati potencijalnog kupca plateznu moc i marketing ko *ebe.Pitanje je ko je se sve ugradio na nasoj opremi, neko normalan u klubu bi se zapitao da li neko sa prosecnom srbistanskom platom moze da priusti sebi ili detetu opremu iz ''naseg'' butika.Ali zasto bi neko iskocio sa nekim idejama iz marketinga kada moze da se utopi u sivilo organizacije kluba.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751
U Srbiji imas prohodnost do kupca, ako se nadjes na istoj talasnoj duzini sa njim po pitanju cene.
Super je to kvalitet, brend, trange frange, ali sa platama koje su daleko manje od zvanicnih, ocekivati da ljudi izdvoje dobar procenat mesecnih primanja za dres ili trenerku, je moronski!
Pa ovde se masovno kupuje po kineskim robnim kucama, tacno znas gde u kom marketu ili prodavnici nesto mozes naci po manjoj ceni.
I nije to zbog toga sto su ljudi ovde skrtice, ljudi jednostavno nemaju vise!
Kamo srece da imaju...
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Снежана је имала тај икс фактор да репрезент Партизан.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
To me boli više nego išta! Jebo ga real. Ej bre koje govno moraš biti od čoveka da navijaš za jebeni fašistički tim, i to samo zato što ima najviše osvojenih evro kupova? Kao u školu kada su govna počela da navijaju za cigane samo zato što su osvojili KŠ.
I još ta govana kačiš na TV Partizan, klub koji predstavlja sve suprotno tom zlu.
 
Top