Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Директорка и данас бриљирала...

Мондо

Идиоткиња какве нема.
...Joooj, kako glupa ova Sneža... :pop.
Šta joj tepaš...

Sad već dobijam poriv da je bijem...nikad nisam dizao ruku na žene, ali nju bih stvarno tukao koliko me nervira...ništa me ne nervira tako kao kad je neko ljudsko biće klasičan bolid poput ove...:pop
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Citiras moje misli.
Od prvog casa
...kada je skot postavljen na tu funkciju, od trena kada sam imao prilike da vidim tog morona koji nema ni jednu od dve izricito neophodne karakteristike za obavljanje funkcije direktora marketinga kluba: znanje i pasiju, nisam mogao da joj svaki put ne pozelim ama bas sve najgore. A, tek onim stetocinama koji su je, iz ko zna kog razloga, postavili na tu funkciju bih bez problema iscupao grkljan.
A,to sto odredjeni nezreli i zagoreli clanovi foruma celu tragediju shvataju benigno i tepaju deformisanoj nakazi, cini ovu pricu donekle beznadznijom. I svestan sam da i ukusima ne treba raspravljati, ali o tome i ne govorim.

Toliko je marketinskog prostora koji se ne koristi i koji ce nazalost, smrdljivi cigani prvi iskoristiti, da ne moze da ne boli i deprimira.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Predlazem da mi nadjete njen kontakt telefon, zaludecu je pa ostaviti i reci pomiricemo se samo ako das ostavku.
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Sneza deli karte za ortake.

Iako imam par godisnjih propusnica, za svaku sam dobio danas postom na mufte jos po jednu kartu za sutra
 

Прилози

  • WP_000350.jpg
    WP_000350.jpg
    30,6 KB · Прегледа: 169

Dr.Hofmann

Guest
Oduvek mi je taj Turcizam ortak bio odvratan,jos kada ga ovi paraziti iz FK-a stave na ulaznicu, sve u cilju "poboljsanja" marketinga tacno mi se kenja, a vec sam jutros obavio tu fiziolosku potrebu...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Da je Partizan ortačko društvo lako bi mi, jer bi Đura i ekipa odgovarali neograničeno svojom imovinom :D.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sneza deli karte za ortake.

Iako imam par godisnjih propusnica, za svaku sam dobio danas postom na mufte jos po jednu kartu za sutra

Evo sada pogledah sanduce i ja sam dobio kartu... kakvi jadni pokusaji vracanja publike.. ne znam sto su mi je slali kada imam sezonsku.. p.s. vidim idu zabranjeni na istok hrama, taman cu tamo da poklonim nekome kartu.. u inat upravi, gazi !
 
Последња измена:

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Nisi mi jasan prvo se kuka kako marketing nista ne radi da se ogradim Sneza mi je gadna samo tako i glupa ali kad se nesto pokrene opet pljuvacina isto i kad se ne radi nista!!!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Pa bolje da ništa nisu uradili i pokretali nego što nas brukaju ovim ''kartama za ortake''. Verujem da je većina ljudi dobila proliv od ovoga.
Jebote, koja sprdnja sa klubom kakav je Partizan.
Je l' trebamo možda da ih pohvalimo zbog energentske rukavice i sličnih bisera?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Zasto je bruka sto su poslali "kartu za ortaka" ?

Nemate sta da plujete i o cemu da drvite pa ajde udri, trebalo-ne trebalo... ???
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Bruka je zato sto dele za dzabe karte kao da smo neki prosjaci plus ispada da sam dzabe kupio sezonsku na pocetku godine kada ce skoro svaki mec do kraja biti za dz.. nemam ja nista protiv ulaza za dzabe ali onda na startu neka kazu cele godine domace prvenstvo za dz i udri.. na stranu sto ova 'akcija' nece dovesti ni 100 ljudi vise u subotu nego sto bi inace doslo..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Претерујете ! Шта год да се уради ви имате вечито замерку . Ја мислим да не постоји човек који би нама удовољио . По мало смара то критиковање и просеравање по нечијем труду .
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Bruka je zato sto dele za dzabe karte kao da smo neki prosjaci plus ispada da sam dzabe kupio sezonsku na pocetku godine kada ce skoro svaki mec do kraja biti za dz.. nemam ja nista protiv ulaza za dzabe ali onda na startu neka kazu cele godine domace prvenstvo za dz i udri.. na stranu sto ova 'akcija' nece dovesti ni 100 ljudi vise u subotu nego sto bi inace doslo..
Za podebljano: Sezonska se isplati vec posle kvalifikacija za LE ili LS i prece kupovine za utakmice u grupi. Fakticki na celo prvenstvo ides za dz!Samo za derbi je 500din karta...

Ne razumem zasto toliko penite oko toga "karta za ortaka"?! Meni je skroz simpaticna akcija. Bitno je da se nesto desava. Da vidimo da nas marketing nesto pokusava. Jel ocekujete mozda od Sneze da otera Djuru ili da pokrene akciju za odlazak Djure?
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Директорка и данас бриљирала...

Идиоткиња какве нема.

Mene ta Sneža neviđeno nervira od prvog dana kada sam je video, totalno antipšatična ženetina... :puke
icon10.gif


Na Tviteru kači slike gde je ona, misli da je neki k.... Ubacila se u fino društvo i uklopila se...
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
nije losa ideja....svi kukamo kako nas je malo a ni prstom da mrdnemo da se to poboljsa, ova akcija pa i ona za soma(ili 2) 7 utakmica mogu da privuku ljude.

ja bih na zapadnu tribinu pustio zene, decu i penzionere za dz do kraja prvenstva, ili neki popust na porodican dolazak na stadion..ima milion mogucnosti da se pomogne ljudima da dolaze cesce.

meni su stigle 3 ortacke karte na adresu a uzeo sam bio 2 godisnje karte :) tako da hvala djurgardenu na tome crkli svi dabodga.

sto se tice marketinga, oni su mrtvi i ne zasluzuju nikakvu paznju a ne ceo topik na ovom forumu.

umesto da podrze grupu JNA i GTR kao projekte koji stvarno nose nesto mangupsko u sebi, projekti o kojima pisu razni mediji pa cak i NIN danas oni su im okrenuli ledja i prodaju sajkape i razne druge gluposti u crno-belom butiku.

Sto se ove kretenke tice, kenja mi se kada je god vidim ali opet nesto i radi u odnosu na predhodnika.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Za podebljano: Sezonska se isplati vec posle kvalifikacija za LE ili LS i prece kupovine za utakmice u grupi. Fakticki na celo prvenstvo ides za dz!Samo za derbi je 500din karta...

Ne razumem zasto toliko penite oko toga "karta za ortaka"?! Meni je skroz simpaticna akcija. Bitno je da se nesto desava. Da vidimo da nas marketing nesto pokusava. Jel ocekujete mozda od Sneze da otera Djuru ili da pokrene akciju za odlazak Djure?

Ovako shvatanje isplacivanja sezonske mi je malo smesno.. sta ako ja necu da gledam mucenje u kvalifikacijama gde ne mozemo da predjemo pola ili sta ako sam na moru 30 dana kada se igraju kvalifikacije.. ? Sto znaci da sam je kupio iskljucivo za prvenstvo.. naravno sada ce neki da se jave pa 15 utakmica puta 400 vratio si pare i jos si za dz isao.. ali nije isto ako u maksiju kupis 20kg praska za ves ili 5 , nadam se da me shvatate..
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Pustite Snesku,ako svoje "kvalitete" upotrebi na "prave ljude" mozda i dobijemo nekog sponzora.:D
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Ovako shvatanje isplacivanja sezonske mi je malo smesno.. sta ako ja necu da gledam mucenje u kvalifikacijama gde ne mozemo da predjemo pola ili sta ako sam na moru 30 dana kada se igraju kvalifikacije.. ? Sto znaci da sam je kupio iskljucivo za prvenstvo.. naravno sada ce neki da se jave pa 15 utakmica puta 400 vratio si pare i jos si za dz isao.. ali nije isto ako u maksiju kupis 20kg praska za ves ili 5 , nadam se da me shvatate..
A meni je smesno takvo razmisljanje. Nisu svi u tako dobroj finansijskoj situaciji.Ako ti mozes sebi da priustis 30 dana na moru,ja ne vidim da imas bilo kakav finansijski problem da platis tu sezonsku i da gledas onu utakmicu koju ti izaberes. Ja kupim sezonsku na pocetak sezone i ona mi je vec isplacena pocetkom oktobra,ostatak idem na taj DZ, "samo" placam put. Tako se radi godinama unazad,ako vec ne gledas kvalifikacije,onda nemoj da kupis sezonsku i budi ti taj ortak sto ce doci za dz na stadion. Samo se radi o tome da se poveca poseta koja je,svako ce se sloziti, kriminalno losa.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Meni je najjace ovo sa stolicama, mi smo skupili 12% za evo vise od pola godine.
Stolica kosta oko 3 evra komad, to je oko 90 000 evra ukupno sto je sica za generalnog sponzora tako da mi svarno nije jasno ovo sa kupovinom limenki.
 
Top