Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Злаја

    KK Partizan 2016/17

    ne znam samo dokle ce ovaj robinson da se ceka i dokle ce vrabac da uveseljava sa svojim potezima, Novica, Hecer i eventualno Bircevic nesto i igraju, ostali su tuga... i opet pitam kad cemo vise nekog mladog igraca afirmisati, verovatno nikad, nemoguce da nema u srbiji igraca i da je pokupio...
  2. Злаја

    KK Partizan 2016/17

    ne pa mi postajemo ko cigani, samo jedino sto imamo eto nas klub i grb, ali ovo ne vodi nikuda, dovodimo neke poluigrace, vijamo neki uspeh a daj boze da udjemo u 4 u aba ligi, jebem ti nasu kosarku kad su covic i misko glavni... a najvise me nervira sto mladog igraca tipa bogdan necemo...
  3. Злаја

    KK Partizan 2016/17

    ne pisem cesto, ali iznerviran sam, ne toliko sto smo izgubili, to sam ocekivao, jer sam realan, nazalost je tako, ali razocaran sam generalno igrom i borbom, to uopste nije bilo na nivou, sramota je gubiti na taj nacin, nebitno dal je 50 ili 10 razlike, gomila ishitrenih suteva, previse suta za...
  4. Злаја

    KK Partizan 2016/17

    dobro da je u nekom mediju neko napisao kako je markus ispruzio nogu kad je sutirao trojku to nema veze... pizda im materina
  5. Злаја

    KK PARTIZAN 2015-16.

    sramota, fk sam prestao da gledam, od danas i kk, ne mogu vise da kidam zivce, nek osvoje ligu ne interesuje me vise nista, izgubiti od fmp-a koji ima prosek godina igraca oko 20, a mi 5 stranaca, domaceg igraca cestitog nemamo niti nekog mladjeg koji ce da eksplodira, ajd Novica se vratio, ovo...
  6. Злаја

    KK PARTIZAN 2015-16.

    jel moze neko nesto da napise o vesti koja se pojavila - da je rej armsted potpisao za sledecu sezonu, jel to neka sprdacina ili...
  7. Злаја

    KK PARTIZAN 2015-16.

    ako moze neko da mi objasni koja svrha Dzonsa i Vilsona posle ovoga u klubu, placaju se za sta, da bi mi bili na sredini tabele ili se borili za opstanak, Andjusic samo trosi minute Marinkovicu i Aranitovicu, nisam hteo da pljujem Peru ali posle ovoga mi je stvarno previse, pa mi imamo bolje...
  8. Злаја

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    ne smatram da su Pekmen i Mica neki vojnici sns-a i pizdoustog, niti mi izgledaju tako, prvenstveno ne izgledaju kao losi ljudi... mislim da ih ne treba pljuvati, sacekati sezonu ili dve pa videti sta ce uraditi... ja ne navijam naravno za Duleta, nego za Partizan i ne bih voleo da se nas...
  9. Злаја

    KK PARTIZAN 2015-16.

    sramota je promasiti 12 slobodnih bacanja... i to cvetkovic, andjusic i milutinovic 9 zajedno...
  10. Злаја

    KK Partizan 2014/15

    slazem se, treba dovesti neke mlade igrace i zrtvovati sezonu dve ali onda napraviti uspeh, ovako od ovih iskusnijih ko god da dodje, tesko da ce se zadrzati vise od sezone, Macvan je na primer legenda, dosao je covek rekao da moze da priusti to sebi, ali opet verovatno ce otici i nece biti tu...
  11. Злаја

    KK Partizan 2014/15

    4k97yc mozemo mi ovde da seremo o sudijama i tome kako drzava njih gura, to svi znamo, ali zasto mi pobedimo sami sebe, Pavlovicu, koji me je najvise razocarao, hvala za proslu sezonu ali ovo sto radi on je po meni sramota, svaki derbi mora da dobije tehnicku, srlja, gubi lopte, ok jednom je...
  12. Злаја

    KK Partizan 2014/15

    na b92 sportski pregled, pustili samo Dragana i posle toga Radonjica, a Duleta naravno nigde...
  13. Злаја

    Uprava i marketing

    sta reci osim SRAM VAS BILO...
  14. Злаја

    KK Partizan 2014/15

    kazem sebi necu se derati i nervirati dok gledam utakmicu, Pavlovic pravi prvi faul udaram rukom u zid kao konj, posle naravno sledi deranje, keva dolazi zatvara vrata od sobe da ne bi slusala idiota kako se dere, naravno ne mogu da izdrzim da se ne derem i da se ne nerviram, jer to je Partizan...
  15. Злаја

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Bogdan jel ima negde na netu da se pogleda dokumentarac o Bogdanu? danas je pisalo u medijima o tome...
  16. Злаја

    KK Partizan - sezona 2013/14

    jebem vam majku svima, to stoji u tekstu... jos jedan dokaz da je sport davno postao kriminal i da nas ne cene i sto bi rekao jaric zivadin - zarezuju nas kolko crvljivu sljivu... nista bolje nisam ni ocekivao a da je srece da imamo postene ljude u FK pa da je kao u slucaju barselone i reala...
  17. Злаја

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Mladi Dalo je izdominirao, kakav kralj...
  18. Злаја

    KK Partizan - sezona 2013/14

    КАДА УМРЕМ РЕЋИ ЋЕ ГРОБАР БИО ЈЕ ООООО И ПАРТИЗАН ЈЕДИНО ЈЕ ВОЛЕО! ТИТУЛА ЗА БОШКА БОЖОВИЋА!!! каква доминација Богдана, какав играч, дуго се овакав мајстор није појавио... Гагатар нек ми опрости за све увреде које сам му упутио гледајући утакмице, човек се испишао, Павловић класа, хвала му...
  19. Злаја

    KK Partizan - sezona 2013/14

    dok je Metalac kažnjen sa 23.000 dinara zbog ubacivanja na teren mekih predmeta (papirne rolne) na meču sa Zvezdom. ovaj pravilnik je verovatno covke pravio...
  20. Злаја

    KK Partizan - sezona 2013/14

    jebem li im majku odvratnu i naravno samo naseg igraca i trenera iskljuce, sad ce da pisu po novinama kako je Dule kriv i Zofri, nabijem ovu drzavu na kurac...
Top