Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Мени Хамрун звучи као Шамрок.
Isto mislimo.
Ispadnemo nesrecno nakon negative od 2-1 u prvoj utakmici (u kojoj dominiramo, a primimo 2 glupa gola) i remija u revansu, i kao "nagrada" dodje nam najslabiji protivnik u plej-of za utesno takmicenje.
Pijani ribari su bili oni, a i ovi su.

Dobijamo 4:1, po 2 komada daju Riki i Diabate! :napred-partizan:
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
sta reci pre ove utakmice,gledao sam neke snimke njihovih utakmica,oni tamo nemaju navijace,posto dosta srba ima na malti,moguce da cemo i tamo biti domacini,sa bugarima dali golove u sofiji posle greske golmana levskog,na malti bugari promasili 4-5 sansi i nekako dobili,po meni mi smo duplo bolji i ovo bi morali da prodjemo bez obzira na situaciju u klubu,2-0 bi bio odlican rezultat pred revans na malti,napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
На прошлој европској утакмици, Партизан је на почетку имао велику навијачку подршку иза себе, ватромет и оптимизам.
После краја меча, и не баш славног резултата, који по мени и није био баш нешто апсолутно неочекивано, енергија се некако окренула против играча, па, ако их је Југ и постројавао, што ме не чуди, поприлично сам се зачудио колико су их вређали појединци са Истока, испред прозора свлачионице...

Оно што не знам за данас је то, да ли ће Партизан ПОНОВО привући тих 10-12-14 000 гледалаца, или ћемо доћи само ми тврдокорни, што је много мања цифра, као што не знам да ли ћу вечерас пред почетак ПОНОВО осетити или не ту неку енергију оптимизма на трибинама?

Оно што знам, то је да је тренутно у БГД-у 37 степени Целзијуса, и то мерено негде у некој дебелој ладовини, али и то да ће се температура свакако спустити до 21 час, питање је само колико, у сваком случају биће и тада топло, а наши сигурно немају кондиције за 90 минута јуриша, чак и када је знатно хладније...

У Дија братеа се уздам, ваљда се још некоме омакне неки добар потез, па да прођемо ово како знамо и умемо.
Што се реакције публике на крају утакмице тиче, да парафразирам Јокића, Срби воле победу а не спорт, као и то да своје фрустрације лече искаљујући их на неком другом (који по могућству није у стању да се брани)...

Није баш неко време нити дан за оптимизам и еуфорију, али ту је наш Партизан да нас вади из буле или да нас гурне у још дубљу апатију.
Ако ништа друго, тај наш Партизан (још увек) имамо.

Припазите мало да ли телевизије које ће преносити утакмицу и даље користе гебелсовске методе лажи или не, па да их после упоредимо и искритикујемо, то не сме проћи неопажено!

No pasarán!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Pošto sam trenutno u Grčkoj, a eon i arenacloud blokiraju kanale kad si u inostranstvu, da li bi neko podelio neki pouzdan stream? Hvala unapred.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.326
Reaction score
2.574
Локација
Humska 1
bice na rd-live.com stream 15-20 min pre pocetka
 

dakipsy

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2007
Порука
22
Reaction score
15
Drugari imam da poklonim nekome 2 karte za zapad. Jedino je problem što sam u Pančevu pa bi neko iz Pa jedino mogao da pokupi na vreme. Meni je iskrslo nešto pa ne mogu na tekmu. Ako neko hoće nek se javi.
 
Последња измена:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.210
Reaction score
18.790
Локација
U Kinšasi
Imamo vatromet, vozilo ispred stadiona, fali još Gazimestan. Avaj, to je već zauzeto. Možemo umesto toga zastavu Srbi da raširimo, važno je da se zna ko smo. Jer mnogi naši sugrađani Romi misle da smo mi u stvari Hrvati ili muslimani.

Nadam se pobedi, očekujem depresiju na tribinama.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.030
Reaction score
4.728
Локација
Nis
Verujem da ce Riki da gol, da ce Bate da namesti gol, da ce srednji red napokon da odigra kako valja....odbrana je rak rana Partizana...igramo bez bekova nadam se da cemo da odigramo 100% svojih mogucnosti.

Sve u svemu prolazimo ove maltezane, za grupnu fazu nam trebaju najmanje cetiri igraca, dva centralana beka, jedan levi i jedan desni...kad prica ovaj Petric o pojacanjima, prica samo o sredini a mi nemamo desnog beka, urosevica ne mogu da gledam na levoj strani a u centrali po meni jedino sveta moze da igra.

Jedva cekam utakmicu.

Uprava napolje - vucicu pederu!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.072
Reaction score
26.362
Локација
ante portas
Stvarno bi bila kataklizma da ne prođemo ove spartance .
Nadam se da je onaj Svetin gol probudio ekipu.
Nadam se da će se to videti već večeras.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
673
Reaction score
5.398
Локација
Nis
Prema vrednosti tima na transfermarketu oni su u rangu srpskih drugoligasa tipa imt, zeleznicar iz panceva, metalac.
Naravno, nije to bas merodavno, ali ipak da se ne zajebavamo sve osim prolaska je zestoka sramota i bruka.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja sam spreman na još jednu blamažu, just in case.

Stole, ova uprava itekako radi svoj posao.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
382
Reaction score
3.444
Локација
Kući.
Istina, nije onaj Svetin gol izazvao reakciju kod (većine) nas, kao što bi to bilo inače.

Pa gde ćeš lepše, nego u 95' za pobedu!?!

A nama ravna linija...

Pogrešno je to, ne treba tako da bude.

Istina, ne borimo se za titulu i nećemo igrati LE.

Ali ajmo da se radujemo bar onome što imamo i ajmo da se ložimo na ovo što imamo, i ajmo da (im) ne dozvolimo da nas dovedu u stanje ravnodušnosti!

Da se slavi svaki naš gol, da se slavi svaka naša pobeda i da nijedan poraz ne bude nešto na šta smo se navikli!

Mi smo Partizan i treba da useremo ove večeras, a ako ih ne useremo - moramo da ih prođemo golom u nadoknadi.

A u prvenstvu da poginemo za to drugo mesto, da dobijamo derbije, pa dogodine da uđemo u LŠ sa novom upravom i sa više optimizma.

Najcrnje je pred svitanje, a svitanje je blizu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top