Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од PFC_Rakely

  1. PFC_Rakely

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kakve su nam uprave, zoru ne dočekale.
  2. PFC_Rakely

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Dajte bre ljudi, ložite se na bukvalno svaku poluinformaciju svakog retardiranog tviteraša....odosmo u q. Lik je gastros, znam provereno....baš mi on zna koliko je karata pušteno/prodato i koliko će nas biti a koliko cigana.
  3. PFC_Rakely

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    A izvini, ko će da se to suprotstavi hordi SNS simpatizera koja je okupirala naš klub i zvaničnu tribinu? Kako to misliš da izvedeš? Nismo uspeli da sačuvamo ni FK ni VK pa evo nećemo ni KK. Usrali su se u nas. Ako misliš da ćeš to uraditi nedolaskom na utakmice, varaš se, tako Ostoja i napredna...
  4. PFC_Rakely

    Liga Evropa 2017/18

    Ide nas još, ide.... Nismo Generalštab, al' volimo da popijemo:buhaha
  5. PFC_Rakely

    FK Partizan 2017/18

    Pa ako su se ovako ponašali i komentarisali, kao sada neki 'starosedeoci', nije mu ni čudo.
  6. PFC_Rakely

    FK Partizan 2017/18

    @ Goran Tomic Gorane, izdominirao si kao i obično. Potpisujem svaku reč, pratim već odavno tvoje postove, oplemenjuju ovaj forum. Da je više takvih stavova i pomirljivog tona, više brige o našem Partizanu nego o svom egu, ličnim interesima i prebrojavanju crno-belih krvnih zrnaca, ne bi nam klub...
  7. PFC_Rakely

    FK Partizan 2017/18

    Evo i boljeg snimka golova, sa Gebelsovog medija :D https://www.youtube.com/watch?v=tcxS36UM-9w
  8. PFC_Rakely

    FK Partizan 2017/18

    Što ga više ovi sa juga pljuju i pišu mu parole, meni nešto sve draži #51 Bolje da napišu parolu 'Sačuvajmo Partizan u Evropi' nego što se razračunavaju s jednim žutokljuncem (za koga su recimo navijali dok su bili na severu).
  9. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Čoveče, sjaši više s mene. Ne obraćam ti se.
  10. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Neće zviždati nikada. Mladići borovi sa našeg juga će se za to pobrinuti. :pop
  11. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Nema promocije uživo.... Izgleda da strahuju od nekog pitanja/incidenta..... :buhaha
  12. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Evo ga u našem dresu...... https://pbs.twimg.com/media/DIj48IzW0AUSt71.jpg:large
  13. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Poštenije je da kažeš da ne smeš da odeš ispred stadiona jer znaš ko će čuvati konferenciju (a i Ožegovića od naših zvižduka i prozivki sa Istoka ubuduće) nego što se kurčiš ovde na nas početnike. To što imam 13 postova ne znači da ne pratim forum godinama, jednostavno neke teme i pojave želim...
  14. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Zato što i mene boli kurac da slušam tvoja sranja i naklapanja ovde, izvoli uradi nešto konkretno ako ti već toliko sve ovo smeta. I nisam znao da se ovde delimo i po broju postova ko šta sme da kaže i kako da prokomentariše, to što si napisao 1000 šupljih postova ne znači i da si ti neko ko će...
  15. PFC_Rakely

    Zimska Radio Mileva 2017

    Svi kojima ovo smeta toliko da ne mogu preživeti i koji potpis ovog 'glodara' smatraju za smak sveta i kraj Partizana koga smo znali, neka batale tastaturu i dođu pred stadion u 15 h, neka mu se najebu milosne ciganske majke i neka prekinu konferenciju za štampu. Ja neću, daću mu šansu da mu...
Top