Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Pracka_675

  1. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sve je meni jasno, da je ovo forum, mesto za diskusiju, iznosenje misljenja, prognoziranje... Ali ovde se iznose neka misljenja kao da polovina foruma ima po 2 titule Eurolige i min cetri F4... Sam trener (Trinkijeri) zna kakav mu je igrac potreban da bi njegova filozofija bila sto bolje na...
  2. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mnogo veći uticaj na igru će imati Grodić u odnosu na Alekseja. Sve je to super za Alekseja, jeste on pristojan back up plaj, ali je previše predvidiv, veoma lako je skautirati ga.
  3. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Zapratio nas je i na instagramu, to je to :napred-partizan:
  4. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    S obzirom da sutra kreće prodaja sezonskih nadam se da će da iskoči jedan ili čak možda i dva potpisa do večeras ili sutra ujutru. Kompletiranje ekipe na dan početka prodaje sezonskih bi sigurno dodatno povećalo interesovanje.
  5. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    @ZliGli ako si stvarno to sanjao ima nade za nas. Sanjao ja tako Andrića pre par godina sledeći dan potpisao Pavlović :ziveli
  6. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Novica i jeste to vezivno tkivo, duša tima. Slažem se da Gorda moze da bude kapiten, uostalom sem njega ne vidim drugu opciju, ukoliko ode Novica. Gagić je otišao iz Partizana ljudi, ne znam šta vam je. S. Jankovic mislim da ostaje, posto ne vidim domacu cetvorku koja može nesto bolje od njega.
  7. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Wolden, Gorda Startni bek, Jare, Pejdž Pejners, Rade Raša, S. Jankovic Startni centar, Mozli, N. Janković Biće ovo super ekipa sa dugačkom klupom. Jedino što me zanima je ko će biti kapiten, ukoliko Novica ne ostane.
  8. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Posle odgledanih klipova po stilu igre podseća na mešavinu Mekejleba i Pulena. Sve kao što si naveo za Boa. Mene podseća na Jackoba sa onim ispaljenim trojkama sa 7 metara u ranom napadu dok odbrana još nije postavljena. Svakako mislim da će ga Trinki koristiti kao odlično oružje protiv ekipa...
  9. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Lončar će ispati heroj kad potpiše francusku životinju koji je sve samo ne neuhranjena al neka zega hvata, vidim da ce neko ici po pivo.. Spejs
  10. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da sva imena koja su se vrtela po portalima ili su i dalje aktuelna kako ih mi želimo, potpisujemo u tajnosti pa to procuri kao, aposlutno nema veze sa životom. Dokaz za to su potpis Raše Tomasa i Pejnersa, gde se njihova imena nisu nigde pojavila do ozvaničenja.
  11. Pracka_675

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Pozdrav svima! Posle dugog čitanja i praćenja odlučio sam da se pridruzim forumu. Želim da iznesem par svojih viđenja za nadolazeću sezonu. Trinki će sigurno sastaviti ekipu po svom ukusu od koje se može očekivati sigurno više nego od ekipe iz minule sezone, koja je ruku na srce bila...
Top