Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    U Sotrinom slucaju misim da je unuka najpodobnija, ako je ima. Mada ne znam samo zasto se opterecujete njim, kad je covek ozbiljno flipnuo, jos davno, stalno nesto lupeta i sere, vec godinama. Mislim da ga niko vec duze ne shvata ozbiljno, vec da je senilnost uzela maha. Inace je covek...
  2. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Odgovoricu ti pitanjem. Da li ce u nastavku sezone igrati protiv gorih i neiskusnijih centara?:D
  3. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Zato sto je ljudina:respect Mnogo vise sam cenio i obozavao Grbu dok nije poceo da izlazi iz frizidera, ali ajde, nije to sad tema. Jako bitne stvari koje poprilicno mogu da odrede tok nase sezone u EL: 1. Konacno obeda kuci protiv top EL tima 2. Konacno pobeda u neizvesnoj zavrsnici u EL (i...
  4. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Jebi ih Dule, ispisaj se ovom pavijanu u usta i ovoj smrdljivoj tv, kakav je debilko, vise me podseca na nekog izbacivaca u pokusaju, tako mu je i vokabular poznat. Najezio sam se kad sam video kako Bogdan grli i ljubi ovu decicu onako od srca:respect A samo da se razumemo, nisam od onih sto se...
  5. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Poslednjih 8 medjusobnih susreta dobio je CSKA, od toga 7 Mesina, jedan Pasutin, od cega je 4 pobede u nizu za manje od godinu i po dana. Poslednji put smo ih dobili u Moskvi, kad je Dule sredio gas:D Da ga jebem bas ako nas i veceras dobiju.
  6. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Gagic ako bi poceo samo da kuca, pokvario bi procenat suta:D
  7. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako to ne uspe, onda neki vojni kamp. Ili da ga daju meni da ga na mesec dana odvedem u sumu:D
  8. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako je to istina, nadam se da je ugovor na 1.5, kad vec nismo uspeli da ga dovedemo pre 15 dana.
  9. Simke87

    Uprava i marketing

    Lako bismo mi izdrzali da je on bio samo trenutno predsednik FK. To njegovo trenutno se poprilicno oduzilo.
  10. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Tako su i za proslu bili povredjeni Hrijapa, Voroncevic i Pargo, pa samo na kraju Voroncevic nije igrao, a Hrijapa odigrao protiv nas prvu utakmicu posle pauze od par meceva. Ne verujem im nista i na stakama da dodju.
  11. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Navijanje na momente "a la sever u transu luduje":puke Ajde da ne bude da sam se povodom toga oglasio, mada ste sve vec rekli sto se tekme tice. Dzile je od onog predavanja u PG deblji jedno 15kg, sto se jedva primeti na njemu:D Ali je jos veci gospodin i smeker nego sto kg ima. Gromada od...
  12. Simke87

    Dule Vujošević

    Bez Duleta smo imali Igokeu, Real i Megu, a igrali smo tako kao da su zeleli da mu produze boravak tamo. I onako su prve prognoze bile rutinska kontrola i za par dana se vraca, a onda kad je odgledao prvi, pa potom i drugi mec bez njega na klupi, stanje mu se drasticno pogorsalo. Posebno ono...
  13. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Dinara?:D Ja sam nesto cuo/procitao da je malo preko 100k godisnje. I to mu je previse. dobra stvar je sto igra na recku:D Tako da su mu i igre takve, na dodjem ti:D
  14. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Ne mora dobar i jeftin, nego i jeftin i da nije tolika stetocina*. Da ne anulira sve ono sto njegovi drugovi mukom zasluze, da ne udara klinove u tockove, da pokaze makar malo volje i manje bezobrazluka. Nekog koga nece silovati svi redom od Vardada, pa do Triglava i od Jadrana do Solnoka...
  15. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Kako mrzim ove utakmice, gde vidis da ces da izgubis, a opet se nadas i nerviras. A najvise se nerviras nasim glupostima. Mislim da smo sigurno ubedljivo najkreativniji u celoj EL kad su gluposti u pitanju. Mozemo da napisemo gomilu disertacija na temu "Kako izgubiti loptu ili utakmicu na sto...
  16. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Mislim da je jos gluplji nego sto iko od nas moze da pretpostavi. Samo jako glupa, bezobrazna i ogranicena osoba nije svesna svog neznanja. Njegov problem je koliko god da je glup, on je bezobrazan na deseti. Neverovatno odvratna/iritantna/bezobrazna/glupa/teleca/ njuska koja je ikad igrala u...
  17. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Prvo da cestitam nasim momcima na zalaganju i da im zahvalim sto su nam omogucili da ih gledamo u jos 14 meceva u evropi, zaista velika privilegija:respect Imam osecaj kao da im je ovaj debi u top 16 vezao ruke i noge, plus kad se na to doda izostatak Duleta, vise od ovoga nije moglo, iako je...
  18. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Evo smatraju. Kinziju kazna zbog tuče u klubu
  19. Simke87

    KK Partizan - sezona 2013/14

    Zato je Andric otvorio sa 5 minuta. Ali give and go Gagic-Musli, potez kola:D Steta sto su sekli faulom. Bitno da smo porodili ovo, iako je bila neverovatno ruzna utakmica, nisam imao snage da se nerviram, nekako sam ocekivao pobedu, ceo tok mi je delovao na one meceve kad se mucimo i...
  20. Simke87

    Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    Kakav gospodin Dzile, oduvek sam ga gotivio i voleo da slusam:clap Njega sam prizeljkivao za naslednika, ali jbg. Moraelyn svaka ti cast:respect:respect:respectStvarno odlicno organizovano, lepo koncipirano, i ovo sad i onda kad je Dule gostovao, oba predavanja sam odgledao u dahu, milina...
Top